Sapņi

Sapņi - jautājumi un diskusijas

Kliedziens pie auss naktī. (8)
Naktī uz rīta pusi spēji pamodos no spalga kliedziena man pie pašas auss. Pirmā mirklī nodomāju, ka mans piecgadìgais dēls, bet puika mierīgi gulēja savā gultā. Biju jau to piemirsusi dienas gaitā, bet šovakar sēžot ...
Joprojām jau ir veļu laiks. :) brrrrrr,,,briesmigi,ceru,ka ta nav jusu maja.
es izvairitos braukt ciemos,vai palikt tur pa nakti,,,
Pati miegā drusku ievaidējies vai iepīkstējies, bet savā ausī izklausījās kā kliedziens. Resp., nebiji pietiekoši cieši aizmigusi, arī ne pamodusies, tādā pusmiegā. Nepievērs uzmanību, tā gadās. Nu dziivosi - redzeesi....
Katram ir jaaveido sava Sapnju/ziimju graamata...man taada arii ir, bet tas nenoziimee, ka taa der Tev.

Gaidi...
Kāds no aizgājušiem radiniekiem spokojas...? ··· Sapņi: Kliedziens pie auss naktī. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai pievēršat uzmanību sapņiem? (9)
Kas vispār ir sapnis. Vai sapni ir balstīti uz dienas notikumiem un ir tāds kā zemapziņas stāvoklis. Kā dzīvojam, tā arī sapņojam. Vai tomēr sapņiem ir īpaša nozīme. Varbūt tie grib mūs brīdināt. Vai kaut ko svarīgu ...
Cilvēks sapnī var radīt pats savu Visumu un ceļot pa to.Ceļotājs var nonākt tādā vietā, kur vispār nekā nav : tikai tukšums un viņš ir nekur..
Apziņa un zemapziņa palīdz viņam radīt šo pasauli un eksistēt tajā.Ja viņš iztēlojas pilsētu , tad viņš patiesi tur arī nokļūst – starp ēkām, mašīnām, cilvēkiem...Vienā no kafejnīcām sapņotājs var iedzert kafiju, un viņam liksies , ka patiešām šai kafijai piemīt aromāts un garša.Fantāzijas sāk dzīvot.
Tas ir brīdinājums pirms laika par to, kas gaida uz priekšu... Miroņi rādoties redz uz laika maiņām, lai gan patiesībā viņi nāk brīdināt par to, ka kaut kas nebūs labi tuvākajā laikā... sapni noris 5 fazes.
Neaprakstisu fazes,EKG utt.,ne psihologiju,neirofiziologiju
sapniem tiesa un loti liela nozime cilveka dzive,ir meginats gan nelaut parcip.sapnot,gan ari tos programmet.
Ir loti daudz nopietnu zimnatnisku institutu, kas ar tiem nodarbojas.

Tumsonas var pateikt, kad sapniem nav nozimes ,kad tie neieteklme fiziologiju un psihiskos procesus!

Bet ko lai dara,tumsoniba visa privile!
Kaut kur lasīju, naktī smadzenēm kļūst garlaicīgi un šīs darbojas savā vaļā. Nesapņoju vai neatceros tos pamožoties. Pa dienu griežos kā vāvere ritenī, naktī guļu kā susļiks.
Nozīme ir tam ko ik dienā dari, vai dzīvo saskaņā ar sev vēlamo modeli, esi apmierināta un laimīga.
Vai pievēršu uzmanību sapņiem?? A man neviens nejautā gribi vai negribi redzēt!!:))

Vispār jau viens no psihoanalizes elementiem...
··· Sapņi: Vai pievēršat uzmanību ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Sapņi un to atcerēšanās (29)
Sapņi. Es tos redzu ļoti, ļoti reti. Un tad pamostoties momentā aizmirstu, neatceros. Reti kuru sapni atceros. Labi ja 2x gadā. Vai jūs redziet guļot sapņus un tos atceraties? Citi sapņo pilnīgi seriālus.
Sapņi pilnīgi noteikti nav tikai nekontrolēta smadzeņu darbība aiz inerces. Kad vienīgo reizi man izdevās vadīt savu sapni,jeb ceļot astrālā,es lidoju virs savas mājas jumta un ļoti skaidri saskatīju nelielu plaisiņu savas mājas skursteņa apmetumā. No lejas to nekādi saskatīt nevar, tāpēc nākamajā dienā pieliku kāpnes un uzkāpu pārbaudīt. Liels bija mans pārsteigums,kad tiešām atradu to plaisiņu tieši tajā skursteņa pusē un tīši tādas formas,kādu jau redzēju sapnī. Astrālie ceļotāji stāsta,ka nav tādas vietas uz mūsu zemes un pat kosmosā,kur viņi nevarētu nokļūt. Vai tā ir pieslēgšanās planētas kopējam energoinformatīvajam laukam,vai ēteriskā ķermeņa pārvietošana ar domu enerģiju,diez vai tik drīz zinātne to izskaidros. Realitāte stipri atpaliek no tā, kas notiek sapņos, izdomas un sajūtu pārbagāti, gribas visu laiku gulēt, katrs rīts kā nāve... Patiesībā sapņus redz visu laiku, tikai to neatceras.
Faktu, ka esmu sapņojusi, atceros bieži. Ko tieši, ne tik bieži.
..protams sapņoju pie kam ļoti regulāri.. 9no10 gadījumiem atceros.. Ko sapņoju.. Ar to redzēto ir tā vajadzīgs ņemt izprast esenci no sapņa lai arī tās būtu ainas atsevišķas vai seriāli kā uzsvērts.. Tikai to esenci ir vērts tulkot.. Bet ne visu indigo spējas ir tik augsti attīstītas lai izsapņotu vīzijas ar tālejošu auru.. kā tad, it sevišķi onkuliņi pēc 50 sērfo pa seriāliem, klausies tikai ko viņi tev stāsta, neko vairāk par ložmetēju dārdoņu viņi neredz, pirms gulētiešanas saēdoties zirņus.. ··· Sapņi: Sapņi un to atcerēšanās lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Man ļoti bail no vectēva sapņos (26)
Vectēvs nomira pirms 6 gadiem, mēs visu mūžu nodzīvojām vienā privātmājā. Daudzi gadi bija briesmīgi, it īpaši paši pēdējie, viņš mūs visus mājās terorizēja un ar savu rīcību ļoti darīja pāri. Piemēram, pīpēja ...
Marasms ir ljoti beediiga kaite, ar sho kaiti nesaslimt garantijas nav nevienam,...beediigaak ir tad, ja marasmatikjis ir tuvinieks. Marasms izpauzjas tiranismaa un shantaazjaa, no kaa ciesh tieshi pashi tuvaakie marasmatikja gjimenes loceklji. Ar marasmu slimais vecais cilveeks parasti izveelas 1 liidz 2 upuriem, kuri ir tieshi tie tuvinieki, kuri visvairaak uztraucas un paardziivo par slimnieku, no sirds vinju miilot, izdabaa marasmatikja iegribaam, nikjiem un kaprizeem.
Ar marasmu slims cilveeks terorizeejot tuviniekus, izraada savu svariigo klaatbuutni, tikai taa speej sanjemt apliecinaajumu saskarsmee ar tuviniekiem.

Lai cik arii nezjeeliigi tas izklausiitos, bet tuviniekiem ir jaapienjem smags leemums, lai izoleetu slimnieku no gjimenes, kuraa aug nepilngadiigi beerni,...jo tieshi ar beerniem marasmatikjiem ir visvieglaak manipuleet, pakljaujot vinjus psihologjiski nezjeeliigiem paardziivojumiem, kas atstaaj ietekmi-psihologjisku traumu uz visu turpmaako dziivi.
( shiis teemas autores staasts)

Es noteikti ieteiktu apmekleet psihologu, kuram vari uzticeet savu beedu staastu no ik mirklja beerniibaa paardziivotaa,...lai tos paceljot atklaati sarunaa ar profesionaali, sakaartotu savu ikdienu veseliibai, priekam un veiksmei.
20 gadu vecumā nebūtu bijis jābaidās no vectēva,bet viņam jāpalīdz...sapņos redzi ,jo zemapziņā jūties vainīga ..ka nemīlēji vecotēvu ,bet dzīvoji viņa mājās...pieļauju ,ka turpini tur dzīvot,nepalūgusi viņa dvēselei piedošanu (: Aizej uz kapiem noliec svecīti un izdedzini.Māja jāattīra.Cilvēks kas prot.Ja sapņos mirušais ko prasa aiznes uz kapiem un ieroc smiltīs. Tiešām vislabāk pasūtīt baznīcā aizlūgumu. Visticamāk viņš grib, lai tu viņam piedod to, ko viņš nodarījis.
Pēc tāda sapņa skaiti šādu lūgšanu;
1. Man ļoti žēl(atceries sajūtas, kādas bija jāpiedzīvo),
2. lūdzu piedod(domā par savām bailēm, jo tām nav reāla pamata)
3. es tevi mīlu(kaut formāli tā viņam saki, jo kurš gan negrib, lai viņu mīl)
4. paldies, ka biji(jo ir citi bērni, kam nav bijis neviena tuvinieka)
Tuvinieki nereti ir kā smags pārbaudījums dzīvē - ne Tu pirmā, ne pēdējā. Ja esi kristiete, lūdz par viņa dvēseles mieru(un savējo). Ja ne, tad saruna ar psihologu var būt risinājums. ··· Sapņi: Man ļoti bail no vectēva ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Ko saka sapnis - bijušais vīrs? (19)
Sapnī.... bijušais vīrs, ar kuru neesam kopā jau gadus 4, pēkšņi parādās, nopērk man daudz skaistu drēbju, superīgas kleitas un aizved pie tagadējā drauga, sacīdams, ņem viņu, tagad tava un jaunais arī smaidot saņem? KO ...
jaunais tev drebes nepirks,tikai smaidiis. manuprāt, sapnis saka, ka Tu neesi viņu tā pa īstam atstājusi. Viņš tevi palaida brīvībā , izdzēsa no savām domām . Tagad pacenties to pašu arī Tu .. Laimīgs bez Tevis! Sapņi lielākoties ir mūsu zemapziņas auglis... Bieži vien tiem nav nekādas īpašas nozīmes, taču ir arī viedie sapņi... Tā jau cita štelle...

Es piemēram vakar redzēju 3 pašnāvības sapnī, bet sirdi ātri nomierināju uzzvanot vienam no pašnāvniekiem un vēlāk satiekot viņu, aptaustot un kontatējot, ka šādas domas viņam it nemaz nav prātā... :D

Arī n-tās reizes esmu redzējusi ex sapnī, bet labāk to pat necensties tulkot...vnk palaist... Nav vērts skatīties atpakaļ - kad skaties atpakaļ esi ar pakaļu pret nākotni ;)
··· Sapņi: Ko saka sapnis - bijušais ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Nākotne un sapņi , tramvaji. (15)
Aizvakar sapnī redzēju ka braucot uz darbu iesēdos nepareizajā tramvajā un nokavēju darbu. Vakar vakarā gaidīju pie centrāltirgus tramvaju un piepeši zvanīja telefons. Runāju, pļāpāju tik ļoti aizrāvos ar sarunu, ka ...
nē, sapņi neietekmē nākotni. bet ja cilvēks pietiekami labi prot sevī "ieklausīties", tad viņš caur sapņiem saņem gluži precīzus nākotnes notikumu skaidrojumus. es iesaku neest velu vakaros. P.S. kur nu vēl precīzāk - kad gaidi tramvaju, tad nerunā pa telefonu, iesēdīsies nepareizajā Šo to esmu nosapņojis, kas pēc tam nākotnē piepildās... vai nu konkrēti vai simboliski. Pārsvarā, jāteic, tie nebija tie iepriecinošākie notikumi.... :( Kaut ko nesapratu tavos tramvajos. Tad tev vajadzēja braukt ar 3.tramvaju, kamēr runāji pa telefonu? ··· Sapņi: Nākotne un sapņi , tramvaji. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Sapņa izskaidrošana. (27)
Šorīt kārtējo reizi saskāros ar situāciju sapnī, kura atkārtojas samērā bieži, katrā ziņā tik bieži, lai es to atcerētos. Es biju pieķēris zagli notikuma vietā un mēs stāvējām aci pret aci, viņš pārsteigts, bet es ...
Varbūt tev labajā rokā traucēta asinsrite? zemapzinjas impulsi kkadi...nedomjau, ka kaut kas vairak... aa niku tikai tagad pamaniju....varbuut paareedies pirms guleeshanas kotletes...? pamaini rokas. Atkārtošanās nozīmē, ka šī sapņa cēlonis regulāri atkārtojas. tie var būt gan pārdzīvojumi, gan bailes no kaut kā vai par kaut ko, arī par to, kas varētu notikt. ··· Sapņi: Sapņa izskaidrošana. lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Sapņi, kas piepildās (36)
Varbūt kāds var paskaidrot, kā tas ir iespējams, ka es nosapņoju kādu notikumu, un nākamajā dienā precīzi tas notiek?
Arī man tā bieži gadās ar tajiem sapņiem. Vel ir bijuši gadījumi kad eju pa ielu un iedomājos par kādu cilvēku un pēķšņi viņš man pretī nāk.... Nezinu kā tas ir izskaidrojams, bet tā notiek. Man ta ari biezhi, gadas dazhi cilveki var redzet sapni to, kas notiks taalaak. Tad kad notiek tad galvaa taada dejavu sajuuta Parasti sapņi otrā dienā nepiepildās,bet varbūt tomēr... Man parasti tikai pēc laika. Te jaapadomaa, vai tas, kas notika naakamjaa dienaa, nebija kaut kas, kas ir logjiski izdomaajams jeb prognozeejams. Bet vispaar ir gadiijies nosapnjot smagu nelaimi par sevi un arii preciizi piepildiijaas..peec nedeljas. Sanaak, ka naakotne ir paredzama, taatad taa jau ir izveidota jeb ir liktens. tam nav loģiska izskaidrojuma un arī nevajag :)
vari apzināt sevī to, ka esi vieda :)
··· Sapņi: Sapņi, kas piepildās lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Sapņi - kā tos neredzēt? (20)
kā izslēgt smadzenes, lai naktī nerādās nekādi sapņi, jo tajos nekā prātīga nav, tik visāda herņa, moš kādam ir kāda vieda metode?
Tāpat vien sapņi nerādās - varbūt pamēģini saprast, kāpēc Tev viņi neliek mieru..
Iespējams, ka tad viņi rimsies!
Vairāk strādā un pirms miega 500gr degvīna,gulēsi,kā eņģelītis:))
Vēl jau paņemt priekšā meitieti pirms miega,cik noprotu tev viņas nav,tātad augšām minēto 500gr atliek
miega laika ir tris cikli,kuri atkartojas ar periodiem,periodi var but dazadi-,pa 4,6,7 utt.,
viena no cikliem ie sapni-,...

sapnus ir meginajusi atslegt,ar metodi,noverojot guloso ar iericem,un kad sakas sapni (atras acu zil.kustibas ),tika modinats...
igstosa sada sapnu nepieejamiba radija psi.problemas.
VARDU SAKOT,JA VELIES SVIESTA UN PUFAIKA SAIET,TAD UZ PRIEKSU!
Ja dzīvo miega badā, tad reti sapņi rādās, jo guļ dziļā miegā un atmiņa sapņus nepiefiksē. Guli uz kreiso sānu un elpo tikai ar labo nāsi. Sapņi nerādīsies :) ··· Sapņi: Sapņi - kā tos neredzēt? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Sapņu traucē izgulēties (28)
Kā var mazināt sapņu redzēšanu miegā, ja tie sāk traucēt izgulēties un justies labi?
Nekā... pirms gulēšanas miega zāles vai labs sekss iespejams, dienaa ir parak daudz iespaidu un smadzenes neatsledzas uz nakti, tadelj turpina izdzivot diens nemieru.

vispar jau vajag pirms guletiesanas relakseties, ieej vannaa, palutini sevi, izdzer nomierosas zaalju tejas, plus jabut labai gultai, varbut nomaini matraci vai gultas izvietojumu..
:)
saldu miedzinju!
Labs vīrietis un regulārs sekss! Plus vakaros neskaties filmas un iedzer nomierinošu tēju..... Tev virietis gan skops, gan neinteresants, gan seksu negrib, laikam jau ļoti bagāts, ka vēl neesi pametusi, bet teici, ka Tev nauda neinteresē. ··· Sapņi: Sapņu traucē izgulēties lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu