Sapņu tulks

Sapņu tulks - jautājumi un diskusijas

Ja sapnī mani sašauj - ko tas nozīmē? (3)
cilvēks sapnī pienāca tuvu klāt un mani sašāva sākumā briesmīgi sāpēja ar grūtībām gāju bet palika vieglāk un tad pats paņēmu rokā to lodi un vairs nesāpēja un lode bija maza, spīdīga un saspiesta.
ja sapnī sašāva, tātad sapnī sašāva.... asinis bija...???? Spazma, krampis... kaut kas notika, bet ne tik stipri, lai pamostos. Varbūt, ka parādīsies iekaisums. Tas nozīmē, ka esi nonācis nelielās grūtībās no kurām spēsi izķepuroties. Svarīga ir pēcgarša un svarīgs ir tas, kas Tevi sašāva. Ja nepazīstams, tad grūtības parastas. Ja pazīstams cilvēks, tad jāskatās, ko juti, kad sašāva. ··· Sapņu tulks: Ja sapnī mani sašauj - ko tas... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pazūd bērns? (4)
Sapņa nozīme?! Esmu tēvs ub sapnī redzēju - pazuda man bērns un biju ļoti uztraucies, meklēju to. Un kaut kur dzirdēju kā viņš sauc MAMMMA, MAMMA. Ko tas varētu nozīmēt?
Tas varētu nozīmēt to, ka nebūtu lieki savam bērnam un bērna mātei pateikties par viņu vērtību Tavā dzīvē. Par to der atcerēties arī nesapņojot. Izlasīju sapņu grāmatā -bērns pazūd vai nomirst nozīmē,ka visām bēdām un neveiksmēm pienācis gals. a ko noziimee, ja beerns maacaas lidot ar helikopteri ? Bija taads sapnis nesen... ..Varbūt tevī ir kaut kāda vainas apziņa attiecībā uz bērnu? Tās izjūtas, kad pazaudē bērnu sapnī - zemapziņa grib tās izdzīvot, lai kaut ko atlaistu, ko esi labi noslēpis sevī, un neļauj izjust sev reālajā dzīvē. ··· Sapņu tulks: Pazūd bērns? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
sapnis tulkosana (7)
ja sapni redzeji miroso cilveku un viņš atradas sava dzivokli, viņš pa dzivokli staigaja. ko tas nozime?
Laika mainja,riit tak miinus 20 sola:)) ...bij atanaacis Tevi apsveikt Jaunaa gadaa..:-) Sapņos redzēt mirušos ir laba zīme, tikai lai nepaņem līdz.. Citādi OK. jautājums, vai runāja un ko runāja un kādas attiecības mirušajam bija ar sapņotāju... mani viennozīmīgi sargā vai brīdina , lai tajā dienā uzmanos ... Mironis
laika maiņa, negaidītas briesmas, slimība, vilšanās,
arī izsargāties no nelaimes vai ilgs mūžs, kāzas, miers
mironi mazgāt- nomaksāt parādus
mironi ģērbt- slimība
mironi iezārkot- pēc bēdām būs prieki
zārkā - pēkšņas bailes, nemiers, slimība,
arī nāve,
arī prieks vai miers
mājās- slikts laiks
nepatikšanas,
arī kāzas
ar bālu seju- kāds tuvinieks mirs
melnās drānās- grūtības darīšanās,
arī tuva drauga nāve
mironi uz kapiem vest- laika maiņa
mironi nest- nāve
mironi kapā guldīt- dabūt bagātu vīru (sievu)
no tā atvadīties- iesākt jaunu, labāku dzīvi
mironi aprakt- aprakt nelaimi, bēdas beigsies,
arī laika maiņa, viegla slimība
mironi atdzīvojamies redzēt- atgriezīsies zudušais, ari veca mīlestība
mostas- laika maiņa vai atkārtosies kāda veca bēda
uzceļas- visas cerības piepildīsies
uzceļas un dzenas pakaļ- liels aukstums
sveicina - slimība
atnāk mājās un prasa kaut ko iedot, ja iedod - pašam jāmirst vai kāds no mājiniekiem mirs
atnāk mājās un prasa kaut ko iedot, ja nedod- viss labi beigsies
ienāk mājās un paņem kaut ko ar varu- kāds nomirs
atnāk un nolauž kokam zaru - gaidāmas bēres
atnāk un prasa ēst- kāds nomirs
tam dot ēst- jāmirst kādam tuviniekam
ar mironi kopā ēst- iegūt bagātību
ar mironi runāt- slikts laiks, dažiem - negaidīta laime
mironi skūpstīt- slimība, dažiem - ātra slimība ar nāvi
atnāk kādam pakaļ un ved līdzi - drīz jāmirst
atnāk un aicina līdzi- jāmirst
tam līdzi iet- jāmirst
tam līdzi braukt- jāmirst
tam līdzi neaizbraukt- nebūs jāmirst
no tā ko ņemt- dzīves pārmaiņa, vēlēšanās piepildīsies,
arī veselība,
arī saņēmējam jāmirst
mironi izrakt- laika maiņa, nokļūt lielās briesmās, raizes,
arī neveiksme, dažiem - veselība un ilgs mūžs
par mironi būt- stipra veselība, ilgs un laimīgs mūžs, piedzīvot lielu vecumu, dažiem - nelaime, bēdas, posts
sk. ari Nomiris cilvēks.
··· Sapņu tulks: sapnis tulkosana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sapņoju vienu un to pašu vietu (11)
Redzu sapņus, kuros kaut kāda darbība notiek kādā lielā mājā. It kā sapņoju katru reizi kaut ko citu, vienreiz kaut ko labu, citreiz kaut ko sliktu, bet norisinās tas viss vislaik vienā mājā. Dzīvo tajā mājā arī katru nosapņoto reizi kāds...
man arī ir bijuši tādi sapņi, reiz kadā fotogrāfijā gandrīz atpazinu to vietu- man savdabīga māja- fasādes ieeja neliecina, ka aiz mājas kalns. Otras puses logi iziet ar skatu uz ieleju:)
Jautri.
Tipisks neapmierināto vēlmju sapnis - pēc Freida teorijas...Prasās sakārtot savu dzīvi. Man pirms mājas pārdošanas un tagadējā dzīvokļa iegādes arī rādījās visādi mājokļi sapņos - lielākoties tukši un pamesti, bija tāda sirreāla sajūta pēc tiem sapņiem, bet nu vairs sen nekas tāds nav rādījies, jo jūtos labi tajā vietā, kur esmu:) Ja uzzināsi/sapratīsi, ko tas sapnis grib pateikt, tad tāds vairs nesapņosies. Vai esi pamierināta ar pašreizējo dzivesvietu, ar savu dzīvi? nozimju daudz-,
tada paradiba nav tik reta-,kad redz ilgstosa perioda (desmit g.)(parasti berniba loti daudz % berni redz sadus sapnus), dazados laikos,notikumos,vienu un to pasu vietu,prieksmetus,cilvekus utl.-,kurus "neatpazist"
ir tada paradiba-,kad redz notikumu,kurs sakas noteikta scena(momenta) un nobeidzas ari ar noteiktu scenu(momentu)-,...set cita norise un citas norades.....
jautajums...,ja uzzinasi ,kas tas ir,un kur tas ir,...ko tas tev dos?
··· Sapņu tulks: Sapņoju vienu un to pašu vietu lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā tulkot sapni par karu? (8)
kā tulkot sapni, kurā es piedalos karā un vienīgā palieku dzīva
vai tik kāds negulēja blakus un nelaida purkšķus... psychobitch! Smejos nevaru, par Tavu sapņa interpretāciju :D drīzumā uzvarēsi kāda no PA "diskusijā":) Runā, ka tos kara skatus parasti sapņo tad, kad uz nakti par daudz ēsts. Īpaši, ja trekna gaļa ēsta. Ja vienīgā paliki dzīva , tad būs lielas viesības kur tu pirmā persona , bet visi viesi piedzersies, un atlūzīs, tu vienīgā būsi skaidrā (jo varbūt stāvoklī) ··· Sapņu tulks: Kā tulkot sapni par karu? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Sapnis, gredzens utt. (16)
Man pašai jau 50.gadi un vīrs jau pie sāniem no jaunības gadiem, bet nesen radzēju sapni, kurš neliek mieru. Varbūt kāds prot izskaidrot to...jauns vīrietis (dzīvē nepazīstams, bet sapnī pazīstams) uzvelk man pirkstā gredzenu, bet uz...
Lauliiba,,..Gredzens,...Saturns.......tas var buut ari jauns kontrakts..."neuzliek pienaakumu" ,..bet varbuut vnk., veids, kaa pavedina,..ievelk kaadaas avantuuraas..?
Nezinu,...neesmu taads Specs!
Vnk., atminu, te pirms kaada laicinja biju uzdevis jautaajumu par vienu sapni, kur figureeja nezinaama meitene ar metaala dakshinju, kuru shii saakumaa piedaavaaja un beigaas pamazaam saaka,........suukaat......! Hm...man paregjoja attieciibas,..kas pasham uz to briidi skita neiespeejami.....nu kaa tas var buut...tipa, nemaz nebiju noskanjojies..
A te...she ku re ku..attieciibas ari klaat ...Virtuaalas....t.i. , ...reaalas jau iisteniibaa...tikai komunikaacija caur Oho........SKAIPU....!
Njaa....vot...tieshi gribeeju paraadiit savai Jaukajai sievietei, cik vinja Likteniiga,..bet.....nevareeju vairs atrast savu teemu!!!
IZDZEESTA!!!!
Atliek vien pabriiniities par adminu patvaljiibu...neprognozeetiibu....un dazreiz vnk. nekrietnu riiciibu :(
Ļoti daudz jau ir pateikts pašā jautājumā "Man pašai jau 50.gadi un vīrs jau pie sāniem no jaunības gadiem, bet...". Gredzena vilkšana pirkstā ir intīmas dabas kārdinājums. Kreisajā rokā - "aiziet pa kreisi", pārkāpt laulību. Otra vīrieša klātbūtne sapnī šo kārdinājumu agresīvā manierē pastiprina.

"Vai kāds nezin, tas uz labu vai ļaunu?"

Arī uz šo jautājumu ir atbildēts pašā jautājumā: "nesen radzēju sapni, kurš neliek mieru". Ja sapnis laupa mieru, tad tas nevar būt uz labu.

Lai jauka nedēļas nogale, un mierīgi sapņi! ;)
https://www.youtube.com/watch?v=HdkbHdA_Xgo&feature=player_embedded Sveika pelnupele! Tātad, gredzens-- dzīves ciklu simbols. Norāda uz kādu ciklu , kas jau noslēdzies. Tradicionāli ar gredzenu saprotam draudzību un laulibas saites starp mīļotajiem. Ja esi saņēmusi šādu zīmi, tad iespējams tuvākajā laikā var izveidoties attiecības. Mūžīgās mīlestības simbols. Kas attiecas uz kreisās rokas pirkstiņu, tad jebkuram cilvēkam(gan vīrietim, gan sievietei), tā ir sieviešu puse. rokas nozīme -- tavi padarītie darbi. Ko tad saka vēdiskais tulkojums pirkstam? Šis pirksts ir saistīts ar spēju vajadzīgajā brīdī apstāties, spēju izbaudīt rezultātu. spēju to saglabāt un noturēt. Nu lūk, pelnu pelīt, varbūt kāds impulss un doma Tev atnāks izlasot šo vēstījumu. Zinu reālu gadījumu, kad mana krustmāte nosapņoja gandrīz identisku sapni. pēc kāda brīža viss notika reālajā dzīvē. viņi apprecējās. Jauku dienu! Normaalas ilgas peec jaunas miesas :) ··· Sapņu tulks: Sapnis, gredzens utt. lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Sapņos vislaik viens cilvēks.. (17)
Ko varēut nozīmēt tas, ka sapņos vislaik redzu vienu sev zināmu cilvēku?
Iespējams, ka tu pa dienu par to cilvēku domā un tapēc smadzenes arī naktī pašas domā par to cilvēku. ..varētu būt, ka Jūsu starpā ir kādas nenokārtotas vai neizrunātas lietas. Vispirms jau vajadzētu precizēt, ko Tu redzi un kurās Mēness dienās??? Jo katrs sīkums sapnī var kaut ko teikt un mācīt!!! Varbūt par viņu bieži domā...vai viņš vēlas tev ko pateikt... nu man ir tā, ka ja tas ir pretējā dzimuma cilvēks, ar kuru man ir attiecības, tad gaidām strīds vai skandāls.
ja cilvēks, kuru redz sapnī, sen nav satikts, tad gaidāmas ziņas vai nu no šī cilvēka vai par šo cilvēku.
citi vēl runā, ka ja bieži redz kādu sapnī, tad tā persona domā par sapņotāju.
··· Sapņu tulks: Sapņos vislaik viens cilvēks.. lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Pusaugu brūtgāns, nenopietns draugs. Te kaut kur bija sapņu tulks. suns = labs, uzticams darugs! labs draugs!!!apsveicu Es pirms dažām dienām sapnī redzēju 2 sunīšus, šodien 22 gadīgs jauneklis piedāvājas !!!
Kā lai netic sapņiem ?
··· Sapņu tulks: Ko nozīmē sapnī kucēns? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Sapnis par iepriekšējo dzīvesvietu (9)
Sveiki! Bieži sapnī redzu iepriekšejo dzīvokli kurā nedzīvoju jau 14 gadu. Scenārijs kā tur nokļūstu vienmēr cits. Citreiz ieeju taja, citreiz tikai pie durvīm vai mājas durvīm
Nu forshi :) Vai tik laiks, ko pavadiiji tajaa majaas nebija viens no laimiigaakajiem Tavaa muuzhaa?...zemapzinja veelas atgriezties taajaa vietaaa veel un veel :) Nu jau gadus desmit nedzīvoju vecajā dzīvoklī, bet vēl ar vien sapņos to apciemoju. Sapņos tas jau nez cik reiz ir izārdīts un pārtaisīts. Kādu laiku atpakaļ pat nebija trepju. Nācās rāpties pa zvejnieku tīkliem līdz trešajam stāvam. Un tad vēl atklājās, ka tieši mana dzīvokļa tur nav. Man tā patiesībā bija, un pa sapņiem vēl paliek, vieta, kur noslēpties un atpūsties...gūt labas emocijas. ļoti pazīstama sajūta Parasta lieta - tas viss ir Tavos "failos" - nekas nav pazudis un uzpeld ik pa laikam:) man ta ir par maju,,,bijuso,,, ··· Sapņu tulks: Sapnis par iepriekšējo... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Pastāvīgi sapni redzu nesen nomirušo tuvinieku. (22)
Pirms 2 mēnešiem pakārās mans brālēns, bērnība bijām ļoti tuvi. Pēdējo reizi viņu satiku kādus 3-4 gadus atpakaļ. Kad man pazvanīja un pateica to kas ir noticis ilgi nevarēju pārdzīvot par to. Un neilgi pēctam viņš man sāka sapņos...
pirmais ko jāizdara jāaizbrauc uz kapiem un ziedi jānoliek,otrais variants pareizticīgo baznīcā sveci jānoliek,nepateikšu tieši pie kuras ikonas,bet kad esmu baznīcā,es zinu pie kuras tā svece jānoliek.. Gan jau pāries tie sapņi. Tas var būt pēc šoka par traģisko un negaidīto ziņu. Ja ir iespēja nolikt svecīti, tad dari to, sliktāk nebūs. Nu, tas tak forši, ka tuvinieki rādās sapņos. Es gribētu, ka man būtu pēc iespējas biežāk tādi sapņi, kuros atnāktu mani nomirušie vecāki, vecvecāki Nu mana vecmamma teica, ka tad kās tuvinieks nomirs vai laiks mainīsies. Man viņi arī rādās un zinu ka jāuzmanās, vnk jāpaseko notikumiem un cilvēkiem apkārt. Reizēm vajag puķes aiznest, šņabi izliet uz kapiņa, sevišķi ja bijis vecs alkoholiķis, lai neslāpst viņam un neslāpē tevi. ;) Tas nozīmē jāapmeklē tuviniekus kapos!Aizej aizdedzini kādu sveci!
Viss buš ok!
··· Sapņu tulks: Pastāvīgi sapni redzu nesen... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu