Dvīņi (horoskopa zīme)

Dvīņi (horoskopa zīme) - jautājumi un diskusijas

Dvīņu "spiets" te (19)
man sāk palikt jocīgi - kuru profilu veru, tur pie horoskopa stāv melns uz balta rakstīts Dvīnis. Vai citu te nav? Vai varbūt tā ir oho-vīriešu-tusētāju pazīme?
Varbūt esiet vienkāršāki ?

Pie reģistrācijas OHO "as default" anketā piedāvā kaut kādu "standarta" datumu, ja nemaldos - 15.06. - kas arī atbilst Dvīņu zīmei.

Attiecīgi - lielākā daļa "Dvīņu" - vienkārši sliņķi, kam slinkums aizpildīt savu anketu :)
Par "Dviinju" sievieteem man arii nav nekas labs sakaams-ruudiitas, mantkaariigas ster...:-( Pusgadu mācījos astroloģiju pie cien. Lindas Kurmes. Tika izdalīti bukleti, lasītas lekcijas un kā par visnegatīvāko horoskopa zīmi tika atzīta dvīņi- melo, zog, daudz fleitē, grib tikt pie naudas citus krāpjot,no viņiem neplūst mīlestība, nepatīk bērni, jebkurā momentā , ja kas nepatīk, nodos.
Izsaku līdzjūtību dvīņu partneriem.
Dvīņi un svari..vieni no neprognozējamākajiem cilvēkiem. Un visus dvīņus, kurus zinu ir zvērināti kreisie gājēji. Iespējams atbilde, ka vajag daudz un bieži. Ātri, ērti internetā. ;) 23 gadus nomocījos ar tā saucamo dvīņu horoskopa pārstāvi, tas bija mans it kā vīrs - meloja vienā melošanā, naudu turēja atsevišķi savā naudas makā, kādu kapeiku atsvieda, jo ģimenē auga dēls, dēla pusdienām skolā naudu deva ļoti reti, mīlēja nodarboties ar svešu mantu piesavināšanos, un pats būtiskākais, vini nav seksīgi,neizrāda jūtas , neko nestāsta ne par savu ģimeni, ne darbu, ne savām gaitām.Būtu jau sen izšķīrusies, taču 99-to gadu sākuma aldziņas bija maza, viena nevarētu Rīgā eksistēt. Tagad drosi vien momentā pieteiktu šķiršanos un brauktu kaut uz ārzemēm.NEPRECIET DVīŅU vīriešus, ļoti riebīgi cilvēki,dubultnieki un nodevēji. ··· Dvīņi (horoskopa zīme): Dvīņu "spiets" te lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kura der dvīņu vīrietim - piesakās! (22)
Nez kas derētu dvīņu vīrietim? Varbūt ir kādi ideāli varianti? Neturiet sveci zem pūra....😉
kad dievs vēlas mani sodit -viņš sūta manā ceļā dvīni... Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru. Dvīņu vīrietis ir tik superlielisks, asprātīgs, gudrs un seksīgs, ka vienīgais cilvēks, kas viņam patiešām der un apmierina ir viņš pats. Pārējie cilvēki ir tikai virspusējas uzmanības vērti, nerunājot namaz par sievietēm. "Dvīnim varētu novēlēt dvīni. Lai abi var izbaudīt viens otru."
nešaubies ne mirkli, ka izbaudīs ar:)
Intereses - nūdisms un filozofija - nu pilnīgi atbilst dvīņiem. Tikai trakās uz ko tādu parakstīsies - muldētāji un izvirtuļi. ··· Dvīņi (horoskopa zīme): Kura der dvīņu vīrietim - ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Vai Aunam ar Dvīni sader kopdzīvei? (8)
Man līdz šim ir bijusi vilšanās...
nu auns,,,jau ir auns,,,tachu no dvinjiem,,,muc,,,taa lai papezhus neredz,,,
p.s,,,,,,,,,,,no sievietem,,,vinjas ir kaa otreizeja izejviela,,,second hand....
Nesader. Var izveidot jauku ugunskuru, bet var arī uztaisīt lielu sprādzienu. http://www.valkyrieastrology.com/Compatibility/arigem.htm pufff ,nu nemuldi , nav tā. Ar dvīni viss sader, pārējiem nesader :D ··· Dvīņi (horoskopa zīme): Vai Aunam ar Dvīni sader ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dvīņiem raksturīgi? (36)
Kāpēc, dvīņu zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir nosliece uz despotisku nežēlību un savu apmierinājumu gūt no citu cilvēku ciešanām, novērots, citas zīmes nav tik agresīvas un kaut kā sevi atgūst ciešot sevī, bet dvīņi, ...
Pusgadu mācījos astroloģiju. Par dvīņiem varu teikt tikai to sliktāko - meļi, intriganti, divkoši , piedodiet, zagļi, neseksuāli, viņus astroloģijā dēvē par ono. Loti mīl pļāpat un krāpt cilvēkus.Sliktākā no visām horoskopa zīmēm. Tas, ka vini esot it kā zinātkāri, gudri, tas neko nemaina , tādi ģimenei neder Dvīņi ir viena no visnegatīvākajām zīmēm,īpaši ar to izceļas sievietes-divas sejas,intīmā dzīve gana raiba,jo partnerus maina nepārtraukti...un ja kas neizdodas,par katru cenu grib to dabūt,intrigantes un meles.Bij man tādas divas paziņas,laulības dzīve nevienai nav izdevusies,jo nepietiek jau ar vienu vīru.Mūžīgos meklējumos... Dvīnes ir labas seksā,bet sadzīvē viņas ir tizlas...un vienmēr vērpj intrigas,kas visu sagroza ar kājām uz augšu...gudrība ir viduvēja,bet karjeristes labas..))) :D Kaut kā nav gadījies agresīvus svarus satikt, tak tie cilvēki, kas pēc harmonijas tiecas.
Par dvīņiem, ja nu reiz bez tiem horoskopiem nekādi, pievienojos šim - "Dvīņi ir ļoti jauki cilvēki un labi draugi!" [var ieķeksēt pat pp]
Jānusa divas sejas. ··· Dvīņi (horoskopa zīme): Dvīņiem raksturīgi? lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Vai Dvīņi tiešām ir tik slikti? (24)
esmu dvīne-ir man mainīgas domas,bet ļauna es neesmu
:) man kā reiz ir pieredze ar dvīņiem :) atklāti runājot -ceru ka pēdējo reizi ...:) Redzu lielu atshkjiribu starp dvinju sievieti un dviinju viirieti! Par puishiem neko sliktu nevaru teikt, iznjemot to, ka vinji lielaakoties´ dziivo dubultdziivi, bet dviines sievietes tieshaam ir dailjdirseejas, kuraas gudrajiem apniik klausiities, bet pamuljkji klausaas muti paveerushi, cik skaisti par vinjiem kaads frunaa :-). Vaardu sakot-pashlabuma mekleetaajas, un izmantos jebkuru iespeeju nogriezt prieksh sevis lielaako gabalu! Par dviineem sliktaaki ir tikai Mezhaazhi :-)))) Ļauna pilnīgi noteikti neesi.... bet labāk atrodi kādu jēdzīgāku nodarbi, nekā diletantisku prātuļošanu par horoskopiem, jo neviens normāls vecis to ilgi neizturēs. Ui, divmetrīgais, nav tik traki aunenēm ar mežāžiem. Tās domstarpības ir agrīnajā jaunībā. Pēc 25 jau var tīri labi saprasties.

Dvīņi feini, tikai jārēķinās, ka var uztaisīt dūrienu ar duncīti no aizmugures.
Dvīņi nav slikti,viņi ir divkosīgi:) ··· Dvīņi (horoskopa zīme): Vai Dvīņi tiešām ir tik ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Dvīņi + zivs,..? (21)
Kādas var būt atiecības sievietei dvīnis un vīrietim zivs..
Dvīņi ir neciešami un normāli nesadzīvo ne ar vienu, a tie kuri sadzīvo nav dvīņi, viņiem kļūda dzimšanas datumā, māsiņas bij pillā. ..kādas abi gribēsiet un veidosiet, tādas arī būs! :) Kā var šitādam sviestam ticēt, vispārīgajam horoskopam, jo ir ļoti svarīgi zināt kāda planēta ir bijusi pie debesīm dzimšanas brīdī. Tas arī visu nosaka. Manuprāt, ļoti augstā emocionālā līmenī attiecības, kuras izjuks visticamāk zivs noslēpumainības un dvīņa zinatkares dēļ. Ja nevalda uzticība, miers un sapratne tad var izjukt. Bet neesmu paregis. Laika gaitā viņa viņu aprīs. Divreiz! ··· Dvīņi (horoskopa zīme): Dvīņi + zivs,..? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vai Dvīņus pēc horoskopa pamet vairāk? (45)
diez kāpēc, ļoti liels vairums sieviešu šeit, oho, ir tieši dvīņi - zīme, kam divas dabas. pēc dzīves pieredzes ar šiem cilvēkiem varu teikt, ka saprotu, kāpēc tā, bet tomēr, vai tiešām dvīņi ir viens no ...
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu