Gredzena nozīme laulībā.

Gredzena nozīme laulībā.Daudzi laulātie ikdienā nevelk laulības riņķi, dažkārt ļaudis to liek uz viena pirksta kopā ar citiem gredzeniem. Ir redzēti tādi dizainīgi gredzeni, kuri nemaz neliecina, ka īpašnieks ir ofic.attiecībās. Vai tam visam nav nekāda sakara ar attieksmi pret laulāto, vai tomēr cilvis nav par visiem 100% laulībā un saglabā sev kādu atkāpšanās ceļu?
Mana pieredze - laulības gredzena nozaudēšana un tālāk arī pašas laulības izjukšana. Vecākiem arī tāpat bija. Ir redzēts, ka zem laulības riņķa iekaist pirksts, bet citi gredzeni iekaisumu nerada.
Kāda ir jūsu pieredze ar attieksmi pret vienu no ikdienas laulības simboliem?

Jevpistinija  1 6 To gredzenu jau nevelk kā parastu rotaslietu. Protams, ka tam ir nozīme. Ja nevelk, tātad laulībai tā cilvēka acīs nav nekādas nozīmes. Vai ja iebāž kaut kur - kabatā, pieliek kā breloku pie atslēgām (vot tas, manuprāt, vispār ir pretīgākais, kā otram parādīt cik liels sūds "laulātā" acīs tas cilvēks ir), ja velk tikai kad vajag pazīmēties. Tas ir simbols. Dabīgi, ja to nonievā, tātad nonievā arī pašu laulību. Tur viss ir beidzies. Vai arī nekad nav bijis.

Geisha  4 10 Ne jau visās profesijās var staigāt ar rotaslietām. Ir profesijas kur cilvēks strādā ar ķīmiskām vielām, kuras var sabojāt metālu (dzīvsudrabs) vai operējošs ķirurgs un viņam pielīdzināmi cilvēki (ķirurgs iebāž roku vēdera dobumā, bet gredzens aizķeras aiz zarnas). Domāt arī kādreiz vajag.

Lele    2 Man nenoziimee neko...katra personiiga izveele.

mans koleegis piem.nesaa lauliibas gredzenu, kaut nav preceejies un ir gejs...
Nesaa, lai apkaarteejie, kas vinju nepaziist liktos mieraa, kaapeec taads smuks un elegants viiriec un nav preceejies...

Jevpistinija    2 Vispār jau profesijas prasības un attieksmes izrādīšana ir divas dažādas lietas. Maz ticams, ka laulātie nebūtu informēti par otra profesiju un ar to saistītiem ierobežojumiem. Dabīgi, ka arī pirkstu izmēri mainās laika gaitā, visādi citādi objektīvi šķēršļi var būt. Bet ne jau par to ir runa.

Maribella15    1 Muļķības, ka gredzena pazaudēšana pieliek punktu vai izjauc laulību. Arī es pazaudēju gredzenu, gan arī vīram tā sanāca, bet pēc tam vēl apmēram 12 gadus bijām kopā ar vīru normālā laulības dzīvē. Laulību izjauca pavisam kas cits - pat ne cita sieviete vai cits vīrietis un ne pavisam nebija vainīgs gredzena pazaudēšanas fakts.
Pati gan jutu vajadzību pēc gredzena - to aizstāju kā simbolu ar vienkāršu sudraba gredzentiņu (mani nesaista zelts).

Vi_Vitas    1 Geisha ( viedoklis)...perējošs ķirurgs un viņam pielīdzināmi cilvēki (ķirurgs iebāž roku vēdera dobumā, bet gredzens aizķeras aiz zarnas...)

- viedoklis, nevajad pozicionēr par baltu patiesību. Profi stādā cimdos, ja kas.
Ja pati tiktu pie šāda ķirurga...diez vai laimīga justos.

gertrude    5 nemaz nevajag ķirurgu, draudzenes vīrs - šoferis, lecot ārā no mašīnas piekabes aizķērās un ar laulības gredzenu pus pirkstu norāva. tā kā nevajag ,, ja nevelk, tad laulības dzīvei nav nekādas nozīmes´´.

Vanesa15    3 Simboliski protams gredzenam ir nozīme. Bet pilnībā pievienojos Geishai. Ir profesijas, kur rotaslietas traucē. Ķirurgus jau te apsprieda, bet arī zobārstiem nav vēlami. Nekas jauks nav, ka urķējoties pa muti, gredzeni ķerās aiz citiem zobiem. Cimdi neko daudz neaizsargā. Un mans viens pazīstams galdnieks gandrīz pirkstus zaudēja, kad laulības gredzens aizķērās aiz griezējinstrumentiem.
Nēnu cita lieta ir, kas tīši nevalkā, lai ohos varētu sevi pozicionēt kā brīvie :D

Rinkulis  3 7 Mans novērojums iz dzīves...
Laulībās, kurās nav tās labās saskaņas, kāds no pāra izvēlas nenēsāt gredzenu, atrodot aizbildinājumus - man vienreiz nokrita un pazuda, negribu lai pazūd vēlreiz, tāpēc es to glabāju plauktiņā, vai man spiež vai kā citādi. Tiem, kas laulībā ir ar prieku (ne jau tā ka nekad nestrīdas, bet neuzskata, ka izdarījuši nepareizo izvēli), tie laulības gredzenu nēsā ar godu. Šie novērojumi, protams, nav absolūti viennozīmīgi, bet tādi tie ir.

Kas attiecas uz "profesijām", tad neviens ķirurgs vēdera dobumā nelien ar plikām rokām, tāpat kā ar ķīmiju neviens nestrādā bez darba aizsardzības līdzekļiem. Masieris - varbūt tam varētu būt zināms iemesls uz darba laiku novilkt gredzenu, bet citādi tas ir tik netraucējošs elements...
Ar gredzenu norauts pirksts izklausās pēc varbūtības 1:2000000.

Tessa  4 6 smiekliigi un infantiili saistit priekshmetu ar butiibu. gredzens ir simbols, ne vairak. protams, tas var but nez kads, tik un ta ne jau no gredzena ir atkariiga veiksme lauliiba. un kada ta vispar ir? ne jau visi tie, kuri nodziivojushi ilgi, iztika bez kalniem un lejam. domaju, ka par gredzeniem vinji domaja vismazak.

Snowagain    4 Ir vēl viena daļa cilvēku, kuri gredzenu nevar lietot - sportisti. Treniņos sīkums, bet oficiālās spēlēs bija jānoņem pilnīgi visas rotaslietas.
Un silti neiesaku to lietot pie apstrādes mašīnām. Paziņa tā pazaudēja divus pirkstus, jo laulības gredzens ieķērās...

Astronaute    2 Man gan tēvs gan vīrs gredzenus bija pazaudējuši, bet mammas n mana laulība ilga līdz "nāve mūs šķirs". Arī meitas vīrs jau ir pazaudējis. Ceru, ka viss būs kā vienmēr mūsu ģimenē.

kuks10    5 tās ir iedomas...zinu daudzus kas nenēsā ,jo traucē darbā..pa kreisi var laist ar visu gredzenu,citas pat uzbudina ..)))

fargo  3 4 tie ir simboli. kā karogs vai nozīmīte pie krūtīm. cik jūs pasi tam lielu nozīmi piešķirat, tik liela nozīme šīm lietām ir. un nereti cilvēki pārkāpj māņticības robežu, jo vēlas pakļaut savu dzīvi spēku labvēlībai, kuru ietekmēt var bez darba.
jūsu laulība nav atkarīga no ķīmiska elementa(-tu) veidotas ģeometriskas formas, bet no tā, ar ko jūs savu laulību piepildat kā personiskas, garīgas un miesiskas būtnes. TAS nosaka jūsu attiecības. to intensitāti, sevis vai otra iniciētas problēmas vai risinājumus.
viena lieta, kas stāv ārpus jūsu abu spējas tieši ietekmēt to, ir Dieva svētība. bet arī tai nav sakara ar metāla izstrādājumu, bet jūsu prātu, garu un darbiem. domām un vārdiem ar kuriem jūs piepildat savas dzīves. ja jūs darīsiet un runāsiet noteiktas lietas, svētība nav iegūstama vispar nekādā veidā. tā nav iespējama. un otradi, ja jūs darīsiet un izturēsities noteiktā veidā, svētība atnāks pati, kā rītausma.

vilks28  2 1 Nēsāju ilgus gadus, bet kad sieva izbesija, tad gan novilku. Un labi , ka novilku jo bija ieēdies un par mazu.

Saules_sprogas    1 Mauprāt, ja divi laulāti cilvēki sarunā, ko tad ar tiem gredzeniem darīt, vilkt, vai nevikt, tad visiem citiem nav nekāda darīšana, ko viņi ar tiem gredzeniem dara.:

jollyroger    3 Elektriķiem arī bīstami valkāt gredzenus, ja netīšām uztaisa īso, sanāk pamatīgs apdegums.

Dusmiigaa  1 5 Nevalkāju ne es, ne vīrs- uzvilkām tikai reģistrācijas dienā! Ļoti daudzi pazīstami pāri, nevalkajot gredzenus, dzīvo laimīgi, citi ar visiem gredzeniem- vienos skandālos. Ne gredzens ir noteicošais attiecībās.

Gripa  1 7 Gredzens pirkstā vèl nenozīmè uzticību _ tāpat ká vàrstsargs vàrtos nenozīmè to , ka golu tur nevar iesist.

rudensroze2    2 Laulību gredzens simbolozē divu cilvēku savienību, un tikai viņu ziņā ir lemt, kā to būs ikdienā lietot.Mēs ar vīru pēc abpusējas viennošanās gredzenus valkājām ikdienā.Man patika redzēt gredzenu pirkstā un ik mirkli just šo piederības sajūtu.Protams, ja kāds no laulātajiem grib šļūkt pa kreisi, tad ne jau gredzens viņu atturēs.Kas ir gājējs, tas ies, kaut vai pie gultas kājas pieķēdēts.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu