Sapnis, gredzens utt.

Man pašai jau 50.gadi un vīrs jau pie sāniem no jaunības gadiem, bet nesen radzēju sapni, kurš neliek mieru. Varbūt kāds prot izskaidrot to...jauns vīrietis (dzīvē nepazīstams, bet sapnī pazīstams) uzvelk man pirkstā gredzenu, bet uz kreisās rokas mazā pirkstiņa. Gredzens ir sudraba stīpiņa. Un saka šādus vārdus:" Tas tev neuzliek nekādu pienākumu pret mani, bet man būtu patīkami, ja tu to nēsātu." Kad puisis aiziet, pienāk viņa draugs un saka:"Viņš to kala tieši tev. Neapbēdini viņu un nēsā to!" Tad mana mopsene uzleca man uz galvas un pamodināja mani, bet tā dīvainā sajūta neatstājas no manis. Vai kāds nezin, tas uz labu vai ļaunu?

Lilitt (2016-08-20 10:44)    1 https://www.youtube.com/watch?v=HdkbHdA_Xgo&feature=player_embedded

Nicks (2016-08-20 10:59)      Vai tad sapņos neatspoguļojas nomodā uzkrātās emocijas, kas tur ko skaidrot?

sed (2016-08-20 11:27)      Atspoguļojās gan, tikai stipri sagrozītā veidā. Ne pa tiešo, bet caur asociācijām.

Psihologs (2016-08-20 11:47)    2 Ļoti daudz jau ir pateikts pašā jautājumā "Man pašai jau 50.gadi un vīrs jau pie sāniem no jaunības gadiem, bet...". Gredzena vilkšana pirkstā ir intīmas dabas kārdinājums. Kreisajā rokā - "aiziet pa kreisi", pārkāpt laulību. Otra vīrieša klātbūtne sapnī šo kārdinājumu agresīvā manierē pastiprina.

"Vai kāds nezin, tas uz labu vai ļaunu?"

Arī uz šo jautājumu ir atbildēts pašā jautājumā: "nesen radzēju sapni, kurš neliek mieru". Ja sapnis laupa mieru, tad tas nevar būt uz labu.

Lai jauka nedēļas nogale, un mierīgi sapņi! ;)

Surja (2016-08-20 12:13)    1 Sveika pelnupele! Tātad, gredzens-- dzīves ciklu simbols. Norāda uz kādu ciklu , kas jau noslēdzies. Tradicionāli ar gredzenu saprotam draudzību un laulibas saites starp mīļotajiem. Ja esi saņēmusi šādu zīmi, tad iespējams tuvākajā laikā var izveidoties attiecības. Mūžīgās mīlestības simbols. Kas attiecas uz kreisās rokas pirkstiņu, tad jebkuram cilvēkam(gan vīrietim, gan sievietei), tā ir sieviešu puse. rokas nozīme -- tavi padarītie darbi. Ko tad saka vēdiskais tulkojums pirkstam? Šis pirksts ir saistīts ar spēju vajadzīgajā brīdī apstāties, spēju izbaudīt rezultātu. spēju to saglabāt un noturēt. Nu lūk, pelnu pelīt, varbūt kāds impulss un doma Tev atnāks izlasot šo vēstījumu. Zinu reālu gadījumu, kad mana krustmāte nosapņoja gandrīz identisku sapni. pēc kāda brīža viss notika reālajā dzīvē. viņi apprecējās. Jauku dienu!

Skarlete (2016-08-20 12:39)      Ja Tu domā ka uz labu, tad Tev ir taisnība! Ja Tu domā ka uz ļaunu, tad arī Tev ir taisnība! Galvenais ir kontrolēt savas domas...:)

Lele (2016-08-20 12:55)    1 Normaalas ilgas peec jaunas miesas :)

NL_O (2016-08-20 12:59)      Saceri labāku sapni un gredzenu.

abeljzieds (2016-08-20 14:13)      Neapvainojies,bet tas man atgādina to anekdoti-kaimiņienei draņķei veicās-vīrs ,mīļākais un vēl zem tilta izvaroja.Sori.

Nate (2016-08-20 14:19)      Ne katras nakts sapņi piepildās. Bieži tie ir tuksi. Jāskatās, kurā mēness dienā tas sapņots. Piemēram te var apskatīt-http://www.kosmopulss.lv/lv/raksti/open-news:17115, arī te-http://sonnic.ru/son/kolzo.html, kā arī te, ja ļaus iekopēt linkus.

Nate (2016-08-20 14:21)      aha, OHO Sapņu tulku tomēr iekopēt neļāva, bet to šeit pat kreisajā pusē var atrast.

MrJones (2016-08-20 15:36)  1 4 Lauliiba,,..Gredzens,...Saturns.......tas var buut ari jauns kontrakts..."neuzliek pienaakumu" ,..bet varbuut vnk., veids, kaa pavedina,..ievelk kaadaas avantuuraas..?
Nezinu,...neesmu taads Specs!
Vnk., atminu, te pirms kaada laicinja biju uzdevis jautaajumu par vienu sapni, kur figureeja nezinaama meitene ar metaala dakshinju, kuru shii saakumaa piedaavaaja un beigaas pamazaam saaka,........suukaat......! Hm...man paregjoja attieciibas,..kas pasham uz to briidi skita neiespeejami.....nu kaa tas var buut...tipa, nemaz nebiju noskanjojies..
A te...she ku re ku..attieciibas ari klaat ...Virtuaalas....t.i. , ...reaalas jau iisteniibaa...tikai komunikaacija caur Oho........SKAIPU....!
Njaa....vot...tieshi gribeeju paraadiit savai Jaukajai sievietei, cik vinja Likteniiga,..bet.....nevareeju vairs atrast savu teemu!!!
IZDZEESTA!!!!
Atliek vien pabriiniities par adminu patvaljiibu...neprognozeetiibu....un dazreiz vnk. nekrietnu riiciibu :(

Bellatrixa (2016-08-20 19:35)    1 Nu, ja ļoti pacenšas, var satamborēt, ka tas gredzentiņš ir tās darba lietas, kas nomoka, gribas atbrīvoties no visa tā, bet nevar, pienākums, ne?

HOUSE (2016-08-20 21:38)  1 1 No sērijas, sapņoju, ka gredzens pirkstā, pamodos, nē pirksts di....!:)))))))
Tev jau piecdesmit, mantik 15,
bet tu saki man varbūt!
Tu esi alumīnija cūka,
es zinu ka tev nav sirds!
Tas nevar vairs tā...tik ļoti vilkties garumā!:))))

Līdzīgi jautājumi
Vai pieversat uzmanibu sapniem? (9 atbildes)Ko saka sapnis - bijusais virs? (19 atbildes)Sapna izskaidrosana. (27 atbildes)Nakotne un sapni , tramvaji. (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu