sieviete svari - vīrietis skorpions

Ko oho tauta saka par šādu savienību?

piparbecinja  2 1 Dzīvē tādu kombināciju nezinu, bet manuprāt divi rudeņi labi saprotas. Bet abiem ir tendence dominēt.

edding  2 6 Cik vīriešus skorpionus pazīsti, visi laiž pa kreisi.Pat vēl pirms kāzām.Par pēc vispār nerunāsim. Bet gan jau ka gadās arī izņēmumi.

straujaa  3 4 ar laišanu pa kreisi grēko visas zīmes :)

kurpes    2 Bija lielisks tandēms attiecībās "friends with benefits".
Ļoti karsti gāja.

HOUSE      Coomon, kādi horoskopi... pelēkā viela, ķīmija, tā visu nosaka, Tu vēl tabulu sastādi, kas der, kas nē!

runcitis15      It kā blakus zīmes varētu pavilkt kādu laiku kopā!

Effy  1 2 Svari un Skorpions
SVĀRSTĪGAIS DIPLOMĀTS un NOSLĒPUMAINAIS PĀRVEIDOTĀJS.

Prasīga mijiedarbība. Tev nepieciešamas godīgas un sabiedriski uzturētas attiecības, bet Skorpions vēlas kaut ko noslēpumaināku un dziļāku. Vēlams radīt caurspīdīgas attiecības, melnumiņus atstājot priekš sevis. Rēķinies, ka Skorpions pārbaudīs Tavu pacietību. Skorpionprāt, Tavas smalkās izdarības līdzinās tukšam šāvienam “uz dullo”. Neliekuļo un iegūsi paskarbu, bet sasniegumiem bagātu dzīvi.

– Svari un Skorpions – savienība lieliem dzīves pārbaudījumiem. Šeit satiekas divi izcili diplomāti, tātad viss atkarīgs no tā, kurš kuru pārspēs viltībā.

– Visbiežāk šādā savienībā harmonija brūk Skorpiona ietiepības dēļ.

– Skorpioni dievina savu partneru pāraudzināšanu. Pretenzijas pret Svariem viņiem ir gan lielas, gan taisnīgas. Itin bieži, iepriekš neminot dienaskārtību, Svari tiek uzaicināti uz „sapulci”, kur pie kafijas tasītes notiek „smadzeņu skalošana”. Tad nabaga Svariem jānoklausās kļūdu uzskaitījums no bērnu kājas līdz pat šodienai. Šajos „apgaismības” vakaros notiek ilgas un garas pārrunas, „izkratot sirdis”, no kurām Svari vēl ilgi nevar atjēgties.

– Skorpions ir ļoti sarežģīts tips, kas masku nenoņem visas dzīves laikā. No Svaru puses nepieciešama liela uzmanība un piesardzība, jo aizsvilies Skorpions ir bīstams veselībai.

Attiecībās viss var izvērsties labvēlīgi, ja Svari savlaicīgi sapratīs kā to panākt. Ar Skorpionu var cīnīties, bet tikai pa labam un ar viņa personīgajiem ieročiem – viltību un blēdību. Bet tikai tā, lai par šo cīņas veidu netiktu turēts aizdomās.

– Laulāto savienība starp vīrieti – Svariem un sievieti – Skorpionu ir cerīgāka.

– Skorpions pārbauda Svaru pacietības mēru. Jo pacietības mērs ir lielāks, jo viņš vairāk no viņa var panākt.

– Svari pārāk bieži izmanto Skorpionu ,,netīrā,, darba darīšanai.

https://www.astrologi.lv/attiecibas-saderiba/saderibas-siets/

Effy    4 bet vispār es ieteiktu pārāk neieciklēties uz tiem horoskopiem. man pašai ir bijušas vienas no sakarīgākajām attiecībām ar zīmi, no kuras man būtu bļaujot prom jāskrien neatskatoties :) starp citu ar to pašu skorpionu. tāpat arī zinu, ka ir citi ļoti saskanīgi pāri, kas pēc horoskopa vispār ir galīgi garām. un ir arī tādi pāri, kas pēc horoskopa ideāli sader, bet realitātē nesadzīvo vispār un viss ir galīgi garām.

esmu    1 Es arī ieteiktu uz horoskopu saderību vai nesaderību īpaśi neiespringt.Bet ja nu bez tā nekādi nevar,tad prātīgāk būtu griezties pie astrologa,lai vińś sastāda individuālos horoskopus,tie noteikti precīzāk un ticamāk parādīs saderību vai nesaderību.:))

miers2  1 4 agri vai vēlu katrs skorpions jūs izbesīs un gribēs palikt zem tupeles. Kad tas būs izdevies, tad skorpijam par jums interese beigsies kā kaķim par beigtu peli

esmu  1 1 Miers2::Te nu atļaušos nepiekrist.Nav tie skorpioni nemaz tādi briesmekļi:))Patiesībā vairums no viņiem ir ļoti jauki cilvēki:))Un vispār ir divu dažādu tipu skorpioni,ar to šī zīme no citām atśķiras.

White`n`Naughty  1 2 Sieviete un vīrietis un vēl savienībā ir mūsu laikos vispār apsveicama lieta! Ja viņam ir tehniskā kārtībā esošs un funkcionējošs krāns un viņai tikpat labā tehniskā kārtībā esoša vagīna, tad pārējais ir orālu trenniņu (savstarpējas izrunāšanas) rezultātā risināms jautājums.

Kontiki    1 Kā jau arī iepriekš esmu šeit minējis, tad saderībai un attiecību noturībai bieži vien daudz lielāka nozīme ir tam, kur partneriem horoskopā atrodas viņu Mēneši, nevis Saules! Bet to var noteikt sastādot precīzu horoskopu, nevis tikai no dzimšanas datuma!

_lady_    1 Kāda tumsonība. Laikam tikai latvieši ir spējīgi tik akli ticēt vispārīgajam horoskopam. Tas ir domāts izkaidei neviss, lai pieņemtu sarīgus dzīves lēmumus par saderību. Ja gribi zināt patiešām vai ir saderība vai nav, tad ir jāiet pie astraloga ar konkrētiem dzimšanas laikiem abiem partneriem.

jasmina33      Ja cilvēks var sagādāt otram pozitīvās emocijas, un man tas patīk... tad man ir pilnīgi vienalga, ko par to saka horoskopi un domā citi...

zsvetkuvecitis  1   horoskops ir blefs, neviens cits kā tu pats nosaki kāds tu esi, vai kāda būs tava diena, mēnesis vai gads. atjēdzieties mīļie cilvēki. neļaujiet kāda cita cilvēka iztēlei veidot savu dzīvi un ticēt tām pasakām.

Nensi10    3 Esmu svari un reiz bija man attiecības...precīzāk - sekss, ar skorpionu... 9-ņu gadu garumā.
Tikāmies, šķīrāmies, mīlējāmies, strīdējāmies... kkāda normāla kopdzīve, ar viņu - nebija iespējama, bet sekss bija lielisks.

legionar      Pēc paša pieredzes šajā 3,5gadu savienībā ar sievieti svariem,varu teikt,ka nebija ne vainas,ja neskaita viņas nenoteiktību!Uz beigām gan viens bez otra nevarējam pa telefonu,bet tiešraidē visādi strīdi un kašķi! 2017-07-22

Magda555    3 Esmu svari.Daudzi domā,ka svari svārstīgi,bet nepareizi saprot horoskopā teikto! svari vienmēr cenšas būt līdzsvarā.Vienmēr tieksies uz harmoniju un izmetīs visu no savas dzīves,kas neatļauj viņiem atrasties līdzsvarā.Skorpioni ir diezgan egoistiski un paštaisni,kas svariem nez vai derēs. 2020-02-29

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu