Jūtos sagrauta pēc zīlnieces apmeklējuma :(

Izjuka attiecības, nezināju ko darīt aiz bēdām un pārdzīvojumiem un aizgāju pie zīlnieces. Rezultātā pateica, ka bērnu man nebūs, tas neesot mans šīs dzīves ceļš. Tuvāko gadu laikā attiecību arī nebūšot, un arī ģimene vispār nebūšot. Projektos jau ieguldīto naudu es zaudēšot u.c. sliktas lietas.
Es saprotu, ka tas viss jau kaut kur Augšā ir nolemts un ne jau zīlnieci vainoju, bet kur lai tagad ņem spēkus dzīvot, zinot, ka man nekā nebūs un tuvākais gads viss vienos zaudējumos?
Pagātni un tagadni noraksturoja precīzi, uz 100%, tāpēc nav pamata neticēt par nākotni :(

limonija  1 26 Varbūt dari tāpat kā mēdz darīt ar dakteriem - apstaigā vairākus, pirms nonākt pie galīgā slēdziena?

fargo    8 viņai nav sakara ar "augšām", tikai ar "apakšām".
bet vai savu dzīvi saistīt ar "augšām" vai "apakšām", tu esi izvēlējusies. vai tā arī turpināsi, tev būs jāizlemj.
"augšā" tev ir sagatvots labs ceļš, bet kā tu to iesi un vai vispār, vai arī to pakārtosi "apakšām", tā ir tava izvēle. izvēle, nevis nolemtība.

janisb  1 26 Iemesls, kāpēc daudzās reliģijās ir aizliegts zīlēt, ir vienkāršs - kāds šarlatāns pasaka, ka tev nekas nesanāks, un tu nolaid rokas, jo zīlniece tak tā teica...

Sauleaciis    9 pagātni un tagadni ļoti daudzi var pateikt, tikai ļoti daudzi kļūdās par nākotni. Un neļauj kādam ietekmēt savu nākotni. ir sena pieredze-aizejam pie kāda,kas ko it kā varot pateikt, un uz to tad arī ieciklējamies, gaidam ,kad tas vai tas notiks. Ne jau kāds noteiks, kas mums paredzēts. Kā mēs domāsim, ta arī būs

Tessa  4 14 janjem talka viss. pirmkart, astrologs. tad neta ir pilns par numerologjiju. lai nav garlaiciigi, izstude socioniku, un ja iepatiksies kads, bliez pa galvu ar zinashanam fiziognomika. vel tev ir abas plaukstas, iemacies hiromantiju. taro kartis tev atkla vispar neierobezhotas iespejas atshifret dajebko!!- pirmkart, bus ko dariit un ar ko aiznjemt laiku, otrkart, bus, kur likt naudu, treshkart tapsi gudraka. vel ludzies, kas zin, kaut kas jau trapiis desmitnieka. iisak sakot, beidz gaudot un uz priekshu!!

_Avija    6 Nu (sulīgi nolamājos) ....
Kā var patikt sev šitā dzīvi čakarēt un tagad ņaudēt????Aizej pie daktera un depresiju apārstē. Hobijus atrodi. Ar tādu attieksmi tiešām nekas nebūs. Netici tādām lietām. Katrs mēs laužam ceļu dzīvē. Pie bērniem ar nav problēmu tikt, ja esi vesela. Nenolaid rokas. Ja nē jau laicīgi jālec stāvus Daugavā.........

mjamma    12 I neká! Nákotni var mainìt. Es izmèğinàju. Nàkotnei ir vairàkas iespèjas. Viña Tev tikai vienu pateica. Maini tagadni un nákotne mainìsies.
Un pamèğini aiziet pie astriloğes vai citas zìlnieces,varbùt palìdz viedoklju dažàdìba.
Neviens Tev nevar noteikt ká dzìvot,tikai Tu pati! Nopietni! Uz savas ádas pàrbaudìts. Tavas domas,Tavi darbi ir Tava nákotne

BritjaLila  4 1 Pie vēdiskā astrologa vajag iet, ne zīlniecēm. :)

aborigeene  1 9 Ieprogrammē pati uz veiksmi.Uzraksti uz papīra-gribu milestības pilnas attieības,bērnus ,darbu .Pieliec pie spoguļa un katru rītu skatosties spoguli,smaidot ar pārliecību,lasi skaļā balsī,pēc mēneša būs pārmaiņas.Tikai ,Tu pati esi savas nākotnes veidotāja.Neveiksmīgi uzrāvies un naudas pelnītāju,neteica ,ka jānāk vēl lai palīdzētu

illbeback    1 Arī pievienojos ieteikumam aiziet vēl pie kāda gaišā. ir tak vēl tādi kas spēj samazināt vai arī palīdz mainīt nākotnes situāciju utt. Un ar piekrītu par hobijiem vai kādām nodarbēm kuras aizrauj. Nevajag par minēto nākotni piedomāt, bet centies ko mainīt.

Neutrogena    4 BritjaLila - nav tiesa par vēdisko astrologu. Tie ar mēdz būt šarlatāni pēc pilnas programmas... Ir netieša pieredze ar Latvijas pazīstamāko vēdisko astrologu. Pilnīgu bullllllšitu samurgoja.

BritjaLila  4   Neutrogena, es vispirms ievācu informāciju un tikai tad gāju. Rezultāts pat ļoti labs.

ruugumpods    11 Neesi muļķe un neej pie visādiem šarlatāniem. Domā labas domas un dzīve arī būs laba....

Neutrogena      Tieši tā - gāja pie astrologa mans līgavainis ar mūsu abu datiem. To, ka astrologs neparedzēja puiša drīzu nāvi, sorry... Kur nu vēl tizlāk.

miers2    3 Labāk dzīvo savu dzīvi bez visādiem pravietojumiem - silti iesaku :)

Ravenheart      ..hmmjaaa .. -Ak, miiļo Tētiņ, dod jel šhim portaala liidzcilveekam sirdsmieru un daudz citu (nematreiaalu) veertību...

LucreziaBorgia    5 Redzi, Nenotveramais vispār nekad nav dabūjis un pēc viņa visas dievlūdzeju mātītes skumst, un neko, dzīvo, neiet pie zilniecēm un piedāvājās katrai- ja nu izdodas iespraust.
Kam tad no jums abiem ir grūtāk?

jadore    4 Cik var saprast tu juties sagrauta jau pirms zīlnieces apmeklējuma, jo izjuka attiecības. Tavs tābrīža noskaņojums arī rādīja tādu ainu, tik pat iespējams, ka zīlniece kļūdījās.... tapēc sevi ieprogrammēt neveiksmēm? Katrs cilvēks pats ietekmē to, kas ar viņu notiek ar saviem lēmumiem, ar savu rīcību.

shades  1 17 Zīlniece man izzīlēja ka seksa man nebūs 7 gadi. Es turpat viņai pierādīju pretējo.

miers2    5 Ieaku kniebties par spīti visādiem pareģojumiem!!

Līdzīgi jautājumi
čigānieti zīlnieci (22 atbildes)Laba zīlniece (9 atbildes)Vai ticat zīlniecēm? (16 atbildes)Zīlniece vai pareģe Rigā (12 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu