Kā pats cilvēks sev var noņemt lāstu?

no_matter  3 2 Pavisam vienkārši - paskatīties atpakaļ uz paša/as sastrādātajiem podiem; konstatēt, ka tagad nāk viss atpakaļ (un nāks arī turpmāk gan jau ka) un pēc kāda laika "lāsts" būs noņemts :) Un neviens cits to nemaz nevar izdarīt :)

Muktiana  5 4 Vispār saka, ka ir 4 veida karmas - vieglāka karma (pats var palīdzēt ar rosīšanos, gribēšanu), smagāka (radi, ārsti palīdz), nopietnāka karma (paša cilvēka lūgšanas palīdz - katru dienu pa 1-2 h vismaz pusgadu-gadu, dažreiz var saņemt svētas būtnes žēlastību un saņemt žēlsirdību ātrāk, ja cilvēks ļoti no sirds lūdz - mūsu noskaņas un DOMAS "tajās dimensijās" - ir skaidri redzamas, skaidrāk nekā mums pašiem) enerģijas un krāsu un to intensitātes ziņā) un "nepārvarama karma", no kuras atbrīvoties šajā dzīvē nav paredzams.
Visbiežāk cilvēki apstājas jau pie 3.stadijas.
Neviens lāsts nav bez karmas radies.

m_aita  2   Pēc kā pateikt, ka ir uzlikts lāsts??? Kas ir tas, kas to secina????

Muktiana  4 3 Atceros viena svēta cilvēka stāstu, kuru viņam pastāstījis viens cits dzīvē satikts cilvēks par lāstu. Satikās viņi vienā ašramā un tas cilvēks dzīvoja ašramos (svētās vietās) piespiedu kārtā. Viņa stāsts bija tāds. Kādreiz viņš dzīvojis parasta cilvēka dzīvi - viņam bijusi māja, sieva, māte, prestižs darbs sabiedrībā, proti, viņš bijis kaut kāds zinātnieks n-tos gadus, pārticīgs utt. Tad pie viņa nācis kāds tajā laikā izdaudzināts, spēcīgs "melnais mags" un kaut ko no viņa gribējis - rekomendācijas, vai lai ziedo vai iestājas viņa biedrībā, bet šis kaut kā asi atteicis. Tas mags nācis vairākas reizes, bet šis atteicis un viss. Un tad tas mags pateicis kaut ko līdzīgu lāstam. Šim tā jocīgāk palika, bet neko.
Drīz pēc īsa laika laika sieva no viņa aizgāja, no darba izmeta un pat māte atteicās viņu pieņemt. Viņš bija mēginajis visvisādi - ar sievu, ar māti runāt, darba jautājumus kārtot, citu darbu meklēt, bet nekas nesanācis. Tad šim radušās aizdomas uz magu, un viņš kaut kādus apsūdzības rakstus presē rakstījis, bet neviens viņam nav noticējis. It ka viņš pierādījumus pat savācis, bet neviens tajā neiedziļinājās. Bet viss šim palicis tik sliktak un sliktāk un arī naktī kaut kādi murgi rādījušies (kas liecina, ka viņam uzbrūk "melnās būtnes"). Pats mags arī drīz vien nomiris, bet viņa raidītais lāsts palicis, turklāt šis laikam pat sapņos pie viņa nācis.
Tad nu vienīga vieta, kur viņš spēja mitināties (kur melnās būtnes neuzturas un lāsts savu darbību "atlaiž"), ja atrodas svētu vietu un svētu cilvēku tuvumā. Un tā viņš turpināja dzīvot ašramos, bet atzina, ka ilgojas pēc "laicīgās dzīves". Vel viņš teica, ka nevienam jau vairs to stāstu nestāsta, jo tas liekas neticams. Kad viņi naktī kaut kur gulējuši (ne svētā vietā, bet ceļojumā uz citu ašramu), šim arī naktī murgi mocījuši. Vārdsakot, viņš noticējis viņam pilnībā. Vel tas cilvēks teica, ja viņš - jauniegūtais draugs lāsta dēļ nolems no viņa notīties, viņš sap

dogville  2 5 Muktiana,ievelc elpu,padzeries...nu paliek tie teksti aizvien trakaaki!

suns  3 8 Svēti cilvēki, lāsti, raganas, karmas... Kāpēc cilvēki vēl ar šo sviestu nodarbojas?? Lāsts ir tikai un vienīgi cilvēka-"upura" iedomāts neražu, nelaimju, citu negāciju izskaidrojums, lai prāts mierīgs, bet kāds vainīgs. Nevajag tādām lietām ticēt, pat domāt, tad arī neviens nevienu nenolādēs un nejutīsies kāda nolādēts...
Dzīvo savādāk kā līdz šim un Tavs "lāsts" pats nokritīs...

Deisa    1 Ja tas patiesi vajadzīgs, rituāls pats pie cilvēka atnāk. Sveši ieteikumi nepalīdzēs. Ja grib pats, tad pats.

fargo  1 4 šī ir lieta, kurai ir jānotic.

tev ir jānotic, ka cita cilvēka lāsta pār tevi nav. nemaz. vispār.

un ar to pietiek. tā tu vari "noņemt" sev to pats(-i).

Nevi  4 3 ar lūgšanu... ja vajag, raksti privāti- nosūtīšu

agnese22  7 2 Meklē Dievu. Ja ielaidīsi savā dzīvē Dievu, lāsti tiks dziedināti un ne tikai lāsti. Tur kur ir Dievs, tur lāstu nav.

adamsone  4 6 Neņemot galvā.Tehniski - meditējot, skaitot mantras, pātarus, Raini vai rokot zemi.

aborigeene  2 1 PALŪGT NO VISAS SIRDS PIEDOŠANU ,ja tikai zini kurš pie vainas ,ja nezini lūdz visiem kurus turi aizdomā,par sliktu nenāks.Sakārtosi pie reizes savu karmu un attīrsi čakras no bloķējuma.Ir tādas grāmatas ,PIEDOŠANAS MĀKSLA-4 bet lasi tikai tās ,kas nepieciešams un ko saproti.Pēc tam būs sajūta ,ka esi nometis svaru 10 kg.Pamēgini ,ja nepalīdzēs sliktāk točna nebūs.

inaralaima  3 1 Bet piedošanu ir tik ļoti grūti lūgt.Zemgalietim tas vispār nav iespējams,es vēl savā dzīvē neesmu lūgusi piedošanu,droši vien,ka arī nelūgšu.

viav200  2 2 Muļkīgs jautājums, ja cilvēks ir nobloķēts ar lāstu , tad kur viņš ņems energiju ,lai noņemtu lāstu.Nekas nesanāks.

luuna  1   nereti neprofesionālos lāstus var noņemt nosaucot tikai vainīgā vārdu, tas atkarīgs no tā , kas lāstu licis, kas tas par lāstu un vai vispār šāds lāsts ir likts - nereti, ja cilvekam nav rados neviena ar spējam pats noņemt, ne uzlikt nevar, noteikt lāsta klatbūtni arī ne

Neesmu_Alise  2 3 Lāstu nav, ir tikai sajūtas zemapziņas līmenī. Tāpēc, jo mazāk naidīgu, ļaunu vēlošu cilvēku apkārt, jo labāk. Lai cik lielu teātri apkārtējie spēlē, adresāts pret sevi vērsto naidu un dusmas sajutīs.
Zinu gadījumu, kad kads, kas ņem apšaubāmas slimības lapas un tai laikā braukā pa ārzemēm, tik tiešām sāk slimot. Jo darbā viņam jāuzturas starp cilvēkiem, kas bez atalgojuma paveic viņa darbu.Tas nav ne lāsts, ne karma, bet ar savu rīcību nopelnītas sajūtas......Un neviena vecene nekādu lāstu nespēs noņemt, kamēr cilvēks nesapratīs, kā to pats sarada....

Hustler_  3   Var noņemt ar zināšanām par cilvēka psihi un ļoti,ļoti spēcīgu loģisko domāšanu.

merkurs30  4 3 https://www.youtube.com/watch?v=Wf7AX2ES1m0

mieru_tikai_mieru  2 2 vislabākais paņēmiens - ir neticēt. Neticēt tādai iespējai, ka kāds no malas var uzlikt lāstu. Neticēt, ka kāds cits ir spēcīgāks par tevi pašu.

viav200  1 2 Ar neticēšanu būs par maz.Daudzi jauc lāstus ar citiem enerģētiskiem bojājumiem, kā nolādējums, maģiju, noskatījumu un kapu maģiju.Ir liela atšķirība.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu