Vai tas varetu but lāsts?

Dzivoju ar otro civilviru jau gadu, vairak pat. vis bija labi, bet sak uzvesties ka pirmais civilvirs dzer,pat sak iekaustit. mes viens otru loti milam dzivojot kopa sajuta tada ka nevajaga draugus(mus protams draugi ir),vienmer visu izrunajam,mums ir par ko runat,daudz ka kopiga varam pat viena darba sastradaties ja vajaga. Un nejaukt darbu ar majam. . Censamies ka varam darbs viram ir pati ar saksu tulit stradat,atalgojums labs,bet sezam parados,pat gultas nava uz ka gulet,labi ka bernam ir tada. Ka saka pa kalniem un lejam. Pasai veselibas problemas,bet kad iziet analizes neka neuzrada,vis esot kartiba.Censos par to nedomat, bet ja notiek viena laba lieta desmitiem sliktu nak vieta.Biju pie dziednieka sacija ka lasta nav. bet kas tad tas varetu but? Par to nepanema ne santinu.Pec viegla smadzenu satricinajuma no pirma civilvira vairak ka gadu cinos ar enam,siluetiem es pat nevaru pateikt kas tas ir.Nu pagaidam miers bet ta vieta sapni ,divaini ,kas piepildas. Un parasti atcecos kad tas notiek. Mani speki siikst pret to cinitie,tikai nezinu pret ko. esmu sajutusi ka viram ir vajaka aura neka man un visu slikto savac uz sevi bet nespej vins ar to cinitie,vins man ir tads neliels ignuma podins,jo pec darba vins ir izpumpets,totie ar mani ir savadak lai cik traka darbadiena ir bijusi un satikusi ignus cilvekus es tapat vakara smaidu jo esmu kripatinu atstajusi majam. ka maija saulite,tikai tapec lai iepriecinatu viru. Ta nu sanak to darit visu laiku, bet kad sajutu vajumu un jutos slikti vnk esmu bediga virs vnk piedzeras. es esmu izpumpeta un tagat tas vai notiek katru dienu. Iesakiet ko darit? Kapec ta notiek? Vai iet pie cita dziednieka? Vai varbut lidzetu Baznica? Esmu izmisusi!

Marija_Anna (2015-04-12 09:07)    1 Pārākais kokteilis gan sajūtās , gan izpausmēs , lai tagad plašā PA publika tev nozīmētu diagnozi , izrakstītu procedūras un preparātus , norādītu pareizo ceļu .
Kādreiz VVF teica , ka izvairās dot padomus , vēl jo vairāk tāpēc , ka ar to nepelna . Tāpēc arī atbildību par rezultātu nevar uzņemties.

Marija_Anna (2015-04-12 09:12)  1 1 Dziedniekus liec mierā . Varbūt griezies pie neirologa vai iesākumā vienkārši pie ģimenes ārsta. Starp citu , ja ir smaga situācija ar kaut vai to pašu gultu , tad atrisināt to ir vienkāršāk par vienkāršu . Arī bez naudas ieguldījumiem. Iesākumam .

Viirietis_V (2015-04-12 09:14)  5 8 Tu esi viena no to Bīstamo sieviešu sugas,kuras tautā sauc par enerģētiskām Vampīrēm-tās Sagremos-Sakošļās un beigās Izšpļaus jebkuru vīrieti un pēc tam vēl nekaunēsies *vaidēt*-vai manu dieniņ...man laikam lāsts...dzērāji vien man līp klāt...
No TĀDĀM jābēg neatskatoties!
Un beidz vaidēt-nekropļo vīriešus-liec viņus mierā!

velneens16 (2015-04-12 11:20)      Izlasot " bēdu stāstu"....zini, tur no mīlestības nav ne smakas!

_erucanob_ (2015-04-12 11:54)    4 Varbūt vienreiz mēģini apprecēties, lai bērniem būtu tēvs un Tev vīrs. Tādu civilvīru nav, ir tikai piegulētāji, mīļākie, brūtgāni, pašlabuma meklētāji, pagaidu variantu izmantotāji utt.

kaspich (2015-04-12 12:03)    1 nee. taas ir probleemas ar smadzenju funkciju pamatlietaam. sajegas, dziivesgudriibas, pashcienjas/pashveerteejuma, speejas izdariit secinaajumus - shii visa totaals truukums.

Torpedo (2015-04-12 12:58)  1   Gan jau, ka tu kādu vīrieti agrāk esi tā pa riktīgam kkad uzmetusi un viņš joprojām par tevi sliktas doma domā - aizej un nolūdzies viņu, tad viss būs ok

fargo (2015-04-12 14:20)  1 2 nevis lāsts, bet svētības trūkums.
neviens cilvēks nevar otram uzlikt lāstu, jo nevienam cilvēkam nav dota tādas vara. tas gan var lādēt, bet nevar no-lādēt. te ir atšķirība.
bet Dievs var svētīt. bet Dievs nevar svētīt to, kas ir nesvēts, nevar un nekad nesvētīs tādus darbus, kas savā būtībā ir nesvēti. ko tas nozīmē? ģimene, vai tu, jūs velaties veiot ģimeni saskaņā ar Dieva prasībām, vai to darat, vismaz cenšaties? ja jā, jūs varat iegūt svētību. bet ja nē, tad svētību jūs iegūt nevarat.
darbs. kāda ir galvenā motivācija veicot darbu? iegūt iztiku, tas jā, protams. bet vienmēr darbam ir arī sava misija lielākos dzīves ainas vilcienos. vai darbs tiek veikts ar atbildību, godīgi, centīgi? tāds darbs tiks svētīts, pat ja nav vissvarīgākā misija uz planētas. caur šo svētību, tāda darba augļi(nauda) nesīs labumu tā darītajam dažādos veidos. bet ja cilvēks savu darbu veic pavirši, varbūt pat apzog savu saimnieku, tad tāds darbs svētību nevar iegūt un attiecīgi arī šāda darba augļi beigu beigās nenesīs labumu. vai tas ir saprotams?

bet lai iegūtu Dieva svētību, vajag būt kontaktam.
baznīca. Dievs ir persona un saskarsmei ar to ir jābūt personiskai, nevis pastarpinātai. baznīcas galvenā funkcija ir draudze, kopība, savstarpējā palīdzība, atbalsts, padoms, plecs. bet saskarsme ar Dievu ir personiska. tai starpnieki nav vajadzīgi. tomēr, draudze ir vēlama. kam tas ir, tas to saprot.

un nekad nevērsies pie zīlniekiem, pūšļotājiem, astrologiem, dziedniekiem. tādā veidā tu sevi noškir no visu lietu Sākuma. kam tev biedroties ar Visuaugstākā ienaidniekiem? kāds tev no tā var būt labums? labuma tur būt nevar.

luuna (2015-04-13 19:25)      var būt arī lāsts vai noskaudums, taču tas parasti būs uz vienām attiecībam, iespējams šādos gadījumos, ka problēma ir pašā jautātājā, jeb viņas paziņu lokā......parasti šīs lietas pārbauda uz olu vai kārtīm, ja pats cilveks nekādus piesaistīšanas rituālus nav veicis, citam ļaunu nav darījis neprofesionali veiktie lāsti, noskaudumi caur Dievu un lūgšanām ir noņemami

Edsunviens (2015-05-18 19:21)      Realitāte ir nereāla, domas rada realitāti, ko sēsi - to pļausi, kam ticēsi to arī redzēsi.

raina1970 (2015-05-27 17:53)      Kā, pēc kādiem principiem autore izvēlējās otro dzīvesbiedru, un cik laika bija pagājis kopš iepriekšējo attiecību beigām... ko pati apzinājās pēc pirmajām, lasot- ne pārak veiksmīgajām ģimenes attiecībām...

Noctambulus (2015-05-30 21:13)      Pirms domāt par lāstu, der izanalizēt vai tas nav parasts attiecību jautājums, noskaidrot vai ir mīlestība un vai tā ir abpusēja! Var mēģināt no sirds izrunāties... Reizēm tas palīdz izprast dažādus rīcības motīvus.
Pret sevi arī vienmēr jābūt paškritiskam. Nebūt vīram "mātes vietā", lieki nekaitināt, nezāģēt.
Vēl protams var mēģināt uzlabot mājas vidi. Pastudēt fen-šui elementus. Ienest mājās kādu krāšņumaugu, vēdināt, kārtot, tīrīt, mazgāt.
Nav gatavu formulu un nav iespējams neko pateikt nezinot to situāciju, bet vispirms ir jāmēģina izmantot dabiskos līdzekļus un tikai tad pāriet pie "pārdabiskajiem"

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu