Lāsts

Lāsts - jautājumi un diskusijas

Kā uzzināt vai manai gimenei ir uzlikts lāsts? (22)
Mums menesa laika saplisa vis kas saistits ar elektroniku un naudas ari trukst lai ka pelnitu.
Varbūt pārbaudiet elektrību. Gadās arī tā, ka tehnika, kas pirkta puslīdz vienā laikā, vienā arī iziet no ierindas. Racionālos iemeslus vajadzētu meklēt vispirms. Elektronika var sadegt ari strauju stravas svarstibu delj tiiklaa...it ipashi vecajaas maajaas uzraksti ekstrasensu šovam, viņi šādas lietas izskata :D Viss, kas ar elektroniku saistīts saplīsa, jo tajā brīdī rozetēs bija paaugstināts spriegums.
Es būtu ļoti pārsteigta, ja cilvēks ar tik švaku gramatiku kā Tev pelnītu daudz.
ar elektroniku var but cita kibele
var rasties apstakli-,kad visa elektr. sak iet griste....

"lasts"-,ta ir laundabiga programmatura,
l virus,ko uzkabina uz bioplazmas (frak.)

uz gimeni-,ta ir program. uzkarinasana uz kopumu

kopums-,ka gimene,egregors,interesu gruppa,savieniba utt.,
principi balstas uz ZF energ.,programmetam

uzzinat-,...
pec auras,biolauka,pec fotograf.,pec ikdienas pied utt.,
to dara tie-,kuri nolasa energetiskos laukus

ir metodes,ka var nolasit patsam..............
··· Lāsts: Kā uzzināt vai manai gimenei ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Grāmatās jau raksta ka noteikt varot vakarā glāzē ar ūdeni iesit jēlu olu un noliek pie gultas, ja no rīta tas vis esot duļķains tad esot uzlikts lāsts ...ja ola ar ūdeni stāv nesajaukusies tad viss esot Ok.... vai tā ir domā pati.......... es gan tik ljoti kategoriski nekoreletu dziednieciibu un magjiju ar dumiibu.
kad biju maza un manii nebija nekadu sliktu domu vai vel ka tamliidziiga,biju uz naves takas,droshi.arsti atvadiijas.
mani izarsteja divi tantuki Tukuma,jaunaka nepanjema,vecaka piekriita.neko nemaksajam.mamma aizveda medus burku,laikam.neatceros.atceros,ka kristiija mugurinju un chuksteja,tad es dzeru udeni,ko vinja iedeva liidzi.kad izdzeru,analiizes neko vairs neuzradiija.nekad.
ta,luk.
paņem glāzi ūdens. Nodedzini pilnībā (no viena gala līdz otram) deviņus sērkociņus. Pa vienam! Un kad tie izdeguši pilnībā, iemet ūdens glāzē. kad ir izdeguši visi 9, samaisi glāzes saturu un skaties - ja sērkociņu atstātās oglītes smuki peld pa virsu, nav nekāda lāsta, bet, ja kāds nogrimst ūdenī, tad kaut kas līdzīgs varētu būt. Bet - no tā vienkārši tikt vaļā! Izgāz visu glāzes saturu kanalizācijā, un aizskalo ar ūdeni. Viss. Un laimīgi dzīvo tālāk. Ņirgāties par cilvēku nevajadzētu. Ja nav ko atbildēt, tad nav ko savu atpalicību izrādīt. Lāstu uzlikt var. Noņemt ir sarežģītāk. Zīlēšana un lāsta noņemšana gan nav viens un tas pats.... Lielākoties cilvēks "lāstus" uzliek sev pats. Padzirdot vai ieraugot kaut ko, kas dara tramīgu, pitiek pateikt sev "man ir uzlikts lāsts"un iedarbojas cilvēka pašiznīcināšanas programma. ··· Lāsts: Kā noteikt-vai ir uzlikts ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vai izteikti lāsti atgriežas (20)
īstenībā vai otrām ļaunu vēlējot lasts atgriežas pie paša un viņa tuviniekiem.
tas nav lāsts, ja okupantus apsaukā par migrantiem... a ja ...pelniits tas lasts, a? Ko tad? Cilveeks pats taisa cuuciibas, un tad briinass....ka sannem laastus kautkaadus. Katram izteiktam vaardam ir speeks,... gan labu, gan ljaunu veelot, ik vienam nenaaktu par ljaunu apdomaat: "Pateikto vairs nenokluseesi!"

Man iepatikaas izteiktaa doma par bumerangu shajaa sakaraa,...kaadu nolaadot, tiek mests bumerangs,...kas noteikti atgriezjas pie meteeja, agri vai veelu, bet tas atgriezjas!

Ja izteikti vaardi laastaa, ir bumerangs,...tad kas notiek ar laastu rakstos?
Ja patiesi, tad shii uzsauktaa diskusija,... ir viena no labaakajaam PA teemaam, kuras esmu komenteejusi.
Un nedomaaju gan, ka shii diskusija speetu paraut valjaa smieklu un jautriibas maishelja galaa, aizsieto auklu.
Ar lāstiem labāk nevajag rotaļàties, jo tas uz ilgu laiku var ietekmēt dzīvi gan tam, kas uzliek, gan tam, kam uzliek! Var teik tā tēlaini- visi iesaistītie ir kā peldētāji, bet lāsts sasaista cilvēkus, viņi, vairs nevis peld, bet saķērušies ar rokām kopā lēnām grimst! Lāsts, itkā, paralizē labā izvēli! Un atbrīvot var tikkai Dievs!!! Grēku nožēla un gandarīšana!!! ··· Lāsts: Vai izteikti lāsti atgriežas lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Svēti cilvēki, lāsti, raganas, karmas... Kāpēc cilvēki vēl ar šo sviestu nodarbojas?? Lāsts ir tikai un vienīgi cilvēka-"upura" iedomāts neražu, nelaimju, citu negāciju izskaidrojums, lai prāts mierīgs, bet kāds vainīgs. Nevajag tādām lietām ticēt, pat domāt, tad arī neviens nevienu nenolādēs un nejutīsies kāda nolādēts...
Dzīvo savādāk kā līdz šim un Tavs "lāsts" pats nokritīs...
Neņemot galvā.Tehniski - meditējot, skaitot mantras, pātarus, Raini vai rokot zemi. Muktiana,ievelc elpu,padzeries...nu paliek tie teksti aizvien trakaaki! šī ir lieta, kurai ir jānotic.

tev ir jānotic, ka cita cilvēka lāsta pār tevi nav. nemaz. vispār.

un ar to pietiek. tā tu vari "noņemt" sev to pats(-i).
Vispār saka, ka ir 4 veida karmas - vieglāka karma (pats var palīdzēt ar rosīšanos, gribēšanu), smagāka (radi, ārsti palīdz), nopietnāka karma (paša cilvēka lūgšanas palīdz - katru dienu pa 1-2 h vismaz pusgadu-gadu, dažreiz var saņemt svētas būtnes žēlastību un saņemt žēlsirdību ātrāk, ja cilvēks ļoti no sirds lūdz - mūsu noskaņas un DOMAS "tajās dimensijās" - ir skaidri redzamas, skaidrāk nekā mums pašiem) enerģijas un krāsu un to intensitātes ziņā) un "nepārvarama karma", no kuras atbrīvoties šajā dzīvē nav paredzams.
Visbiežāk cilvēki apstājas jau pie 3.stadijas.
Neviens lāsts nav bez karmas radies.
··· Lāsts: Kā pats cilvēks sev var ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Graudi uz kapa (5)
Manai vecmammai uzberti uz kapa graudi. Jau paradijusies asni. Tas varetu but lasts? Un ko ar to darit?
...domāju nav nekas mistisks ne slikts ..zinu gadījumu ,ka sieviete dzīves laikā bija čakla ogu lasītāja ,nomira un viņas draudzenes braucot mājās no purva nesa uzbērt viņai uz kapiņa sauju ar dzērvenītēm...varbūt arī te sieviete baroja putnus ar graudiem un draudzenes kā piemiņu uzbēra uz kapa ... Vārpas kapus neizdaiļos. Kaut arī skaisti izskatās. Gan jau jānovāc un jānogādā pie citiem atkritumiem.
Par pretvārdiem pat iedomāties nevaru. Gan jau jānovēl viesiem viss labs.
/ kāpēc sarežģīt dzīvi , tāpat rūpju pietiek :) /
Gaidi ražu.... Aizej pie ekstrasensa. Nezin vai lāsts, bet vienalga darbība no malas - es jau droši vien tādā situācijā visu ar cimdiem izravētu un izmestu, uzstādītu savu rāzīti :) ··· Lāsts: Graudi uz kapa lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai man ir uzlikts lāsts? (11)
Dzīvē neveicas. Pēkšņi viss ir sagājis grīstē. Ko darīt?
Katra cilvēka dzīves ceļš iet gan kalnā, gan lejā, agri vai vēlu. Pret visiem lastiem un burvestībām var pasargāt tikai un vienīgi DIEVS!!! Dzīve ir līkne.....ar kāpumiem un kritumiem. Ja ir kritumi, tad Tev ir jāsaprot, ko nedari pareizi. Analīze, lai izprastu savu dzīvi. Lāsti neeksistē. Ir viens labs teiciens..".tà nebūs vienmēr......" kad vēl reiz sagriezīsies tad būs kārtībā, noteikti lāsts, vajag vēl vienu lai nostājas viss vietā. ··· Lāsts: Vai man ir uzlikts lāsts? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai tas varetu but lāsts? (12)
Dzivoju ar otro civilviru jau gadu, vairak pat. vis bija labi, bet sak uzvesties ka pirmais civilvirs dzer,pat sak iekaustit. mes viens otru loti milam dzivojot kopa sajuta tada ka nevajaga draugus(mus protams draugi ir),vienmer visu ...
Tu esi viena no to Bīstamo sieviešu sugas,kuras tautā sauc par enerģētiskām Vampīrēm-tās Sagremos-Sakošļās un beigās Izšpļaus jebkuru vīrieti un pēc tam vēl nekaunēsies *vaidēt*-vai manu dieniņ...man laikam lāsts...dzērāji vien man līp klāt...
No TĀDĀM jābēg neatskatoties!
Un beidz vaidēt-nekropļo vīriešus-liec viņus mierā!
Varbūt vienreiz mēģini apprecēties, lai bērniem būtu tēvs un Tev vīrs. Tādu civilvīru nav, ir tikai piegulētāji, mīļākie, brūtgāni, pašlabuma meklētāji, pagaidu variantu izmantotāji utt. nevis lāsts, bet svētības trūkums.
neviens cilvēks nevar otram uzlikt lāstu, jo nevienam cilvēkam nav dota tādas vara. tas gan var lādēt, bet nevar no-lādēt. te ir atšķirība.
bet Dievs var svētīt. bet Dievs nevar svētīt to, kas ir nesvēts, nevar un nekad nesvētīs tādus darbus, kas savā būtībā ir nesvēti. ko tas nozīmē? ģimene, vai tu, jūs velaties veiot ģimeni saskaņā ar Dieva prasībām, vai to darat, vismaz cenšaties? ja jā, jūs varat iegūt svētību. bet ja nē, tad svētību jūs iegūt nevarat.
darbs. kāda ir galvenā motivācija veicot darbu? iegūt iztiku, tas jā, protams. bet vienmēr darbam ir arī sava misija lielākos dzīves ainas vilcienos. vai darbs tiek veikts ar atbildību, godīgi, centīgi? tāds darbs tiks svētīts, pat ja nav vissvarīgākā misija uz planētas. caur šo svētību, tāda darba augļi(nauda) nesīs labumu tā darītajam dažādos veidos. bet ja cilvēks savu darbu veic pavirši, varbūt pat apzog savu saimnieku, tad tāds darbs svētību nevar iegūt un attiecīgi arī šāda darba augļi beigu beigās nenesīs labumu. vai tas ir saprotams?

bet lai iegūtu Dieva svētību, vajag būt kontaktam.
baznīca. Dievs ir persona un saskarsmei ar to ir jābūt personiskai, nevis pastarpinātai. baznīcas galvenā funkcija ir draudze, kopība, savstarpējā palīdzība, atbalsts, padoms, plecs. bet saskarsme ar Dievu ir personiska. tai starpnieki nav vajadzīgi. tomēr, draudze ir vēlama. kam tas ir, tas to saprot.

un nekad nevērsies pie zīlniekiem, pūšļotājiem, astrologiem, dziedniekiem. tādā veidā tu sevi noškir no visu lietu Sākuma. kam tev biedroties ar Visuaugstākā ienaidniekiem? kāds tev no tā var būt labums? labuma tur būt nevar.
Pārākais kokteilis gan sajūtās , gan izpausmēs , lai tagad plašā PA publika tev nozīmētu diagnozi , izrakstītu procedūras un preparātus , norādītu pareizo ceļu .
Kādreiz VVF teica , ka izvairās dot padomus , vēl jo vairāk tāpēc , ka ar to nepelna . Tāpēc arī atbildību par rezultātu nevar uzņemties.
nee. taas ir probleemas ar smadzenju funkciju pamatlietaam. sajegas, dziivesgudriibas, pashcienjas/pashveerteejuma, speejas izdariit secinaajumus - shii visa totaals truukums. ··· Lāsts: Vai tas varetu but lāsts? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dzīvē vairs neveicas. Vai uzlikts lāsts? (28)
Nu jau divus gadus vajā neveiksmes. Darba nav un jaunu atrast nevaru. Domāju, ka esmu kāda nolādēts. Ko darīt?
Origo Rimi jau vairākus mēnešus strādā puisis būtībā ar 1 roku ( otra būtībā ir jau no dzimšanas nav piemērota darbam ) . Pie kases .
Kādu var kaitināt tas , ka lēni , bet Cilvēks Strādā . Visi saprot un ir tikai brīnišķīgi , ka cilvēkam ir darbs , alga , darba devējs atļāvās noriskēt .
Vuiņš ir daudz mērķtiecīgāks un uzņēmīgāks par tevi .
Padomā .
Tā vien gribas pateikt... ej pakaries... darbu nevar atrast tikai tie, kas negrib strādāt. man vajag šķūnīti uzsliet, nāc, būs darbs... Ko tu var žēloties, tev tak brīnumaina dzīve. Divus gadus bez darba, bet ēd un dzēr katru dienu / ne obligāti alko/ , jumts virs galvas, dators priekšā, komunālos noteikti nav jāmaksā, jo citādi nevarētu atļauties te sedēt. Noteikti ir, kas pabaro un uztūr. Tas nozīme, ka pats / pati) īpaši nemekle.
Sakumā, pateikt savu vecumu un tad padomi būs konkrēti, nevis pasmaidi vai iedzēr. Jo no vecumā atkarīgs , kādu darbu vari darīt un vai vispar grib strādāt.. man pie mājam uz stūra gadiem! veči streb alu un lama slikto dzīvi. Bet viņi ir padzīvojuši svajga gaisā diendienā, tadi normāli fiziski attistitie, paēduši no svajga gaisa un padzēruši ar. Vnk viņiem pietiek drosmes visiem pēc kārt palūgt kādu centu maizitei. Kamēr es, muļķe, diendienām strādāju no 6 rītā līdz pietiekvakarsklāt par minimālo algu.)))
Vai esi tante pirmspensijas vecumā?:D Viņām ir visgrūtāk atrast darbu...:) Bet ne neiespējami;) ··· Lāsts: Dzīvē vairs neveicas. Vai ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Uz kādas bāzes krāsu krāsot putuplastu griesti (6)
Kā pareizi nokrāsot griestus uz kuriem ir uzliktas putuplasta dekoratīvās loksnes? Loksnes ir jaunas un tīras. Jautājums par krāsu, kura nelobīsies nost.
Lai krāsa turētos ilgstoši, tad pirms krāsošanas noteikti jāgruntē:) Uz ūdens bāzes Jebkura kraasa nederees, jo putuplasts shkjiist skjiidinaataajos, acetonaa, piem. Gan jau der akrilkraasas uz uudens baazes, celtnieciibas veikala kraasu nodaljaa nokonsultees. Ja kas, putuplastam nav ne vainas, kameer nav ticis uguns klaat - tad gan chau Rasma! Jebkura krāsa būs ok , ja vajag krāsot putuplastu . Viss jau tā pat ir izcūkots .Palasi k/kur kas ir putuplasts . Alpina, Caparol. ··· Lāsts: Uz kādas bāzes krāsu krāsot ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā stiprināt pie griestiem putuplasta plāksnes? (11)
Kā uzlikt uz griestiem putuplasta plāksnes ar kādu līmi vai,griesti ir apmesti,nav no reģipša?
Varu piebilst, ka pietiek līmi uzlikt plāksnei katŗā stūrītī un viducī. ...vieniigaa probleema,ka šii liime ir baigi dārga! :0
krievu laikos bija -kaulu liime-tikai to vairs neatrast ar uguni...! :D
ar grunti nogruntee un tad tach ar jebkuru liimi ko var nopirkt celtn. prechu veikalaa... es visu vnm ar montāžkitu ...:) nevajag likt to s-du izstabā -putuplasts ja aizdegas , dūmi ir ĻOTI INDĪGI - pietiek sadedzināt A4 lapas lielumu lai iemītnieki būtu pagalam. Var ar liimi,spec putjika liimni vai t.s. skjidraaam naglaam.Tikai ,jaabuut virsmai tiirai... ··· Lāsts: Kā stiprināt pie griestiem ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu