Pareizais horoskops un saderība

Laba diena, dārgie draugi, lūdzu sakiet man, vai 20. janvāris joprojām ir mežāzis? :D jo ir 2 veidu kalendāri, vienā sanāk ūdensvīrs, otrā mežāzis, piemēram reģistrējoties šeit man vispār rādija ūdensvīru...

Es vienmēr sevi esmu uzskatījis par mežāzi...

Un otrs jautājums, no sievietēm, mežāzim, kas par saderību labāko? (ilgstoši bijušas attiecības ar aunu - katastrofa, strēlnieci - bija ok bet pārāk patstāvīga, skorpions - vislabākais bija pa nakti, pārējais ciešami :D )

paldies par viedokļiem...

JANTRA (2015-07-08 11:24)      Daudz rezultatīvāk ir izskaitļot DIVUS KONKRĒTUS personāžus uz saderību, nevis vispārējas zīmes salīdzināt.
šo metodi es pielietoju darbinieku atlasei klientiem.

limonija (2015-07-08 11:32)    1 Pēc "matērijas" ņemot - Tev neder ugunszīmes - Auns, Strēlnieks, Lauva...Savējie - zemes zīmes(Jaunava, Vērsis, Mežāzis) un ūdenszīmes(Skorpions, Vēzis, Zivis) der vislabāk.

Rinkulis (2015-07-08 11:56)  1 2 Da beidz smadzenes piedzīt ar tumsonību.
Zodiaka zīmes ir cilvēka izdomājums. Tu tak saproti, ka zvaigznāju dalījums ir patvaļīgs - cilvēku izdomāts, tāpat kā skaitīšanas sistēmas, vārdi, burti utt. Visus zvaigznājus var pārdefinēt, pārmainot robežas - tāpēc uzreiz kaut kam būtu jāmainās? Atšķirības datumos ir tāpēc, ka gada definīca ir dažāda - tāpat kā ķīnieši jauno gadu svin februārī un pareizticīgie arī atšķirīgi - tāpat arī zodiaka zīmes var aplūkot dažādās sistēmās. Pēc Tropiskā (mums ierastā) zodiaka tu esi mežāzis, bet tam nav nozīmes, jo ja pēc astranomijas skatās, tad vispār ir 13 zvaigznāji - vēl ir čūsknesis, kas nav ņemts vērā zodiaka apzīmējumos - līdz ar to daudzi "strēlnieki" patiesībā ir čūskneši. Tad vēl fakts, ka saule katrā no zvaigznājiem uzkavējas dažādu dienu skaitu - līdz ar to tam visma vispār nav nekādas jēgas. Vienmērīgais dalījums (skaistums uz papīra) ar realitāti neiet kopā....

Lucy (2015-07-08 11:59)      Man neder ne mežāzis,ne ūdensvīrs/ muļķības neder viņam vēzis,skorpinons!!

Chris1986 (2015-07-08 12:01)      Visas zīmes mainās 23. datumā - kā tad tu 20. janvārī vari sanākt ūdensvīrs? :D

Rinkulis (2015-07-08 12:08)    2 Tu ticēt vari dajebkam - es tev to aizliegt nevaru.
Ja gribi atrast sev piemērotu dzīves biedri, tad labāk psiholoģiju pastudē - kas tomēr ir atzīta zinātne, jo balstās uz statistiku un eksperimentu. Astraloģija nav zinātne!
Ja tu būtu bijis attiecībās ar 100 sievietēm-auniem, un 80-100% būtu katastrofas, tad jau varētu sākt domāt...par zodiaka validitāti.

sieviete_dieviete_ (2015-07-08 12:12)  2 3 27-176-90....jaa,horoskopam noteikti buus noziime:))

veejpuuta (2015-07-08 12:24)      Viss atkarīgs no cilvēka,tā rakstura.Ja cilvēks draņķis-nekāds horoskops neglābs!

Chris1986 (2015-07-08 12:24)      Nu, pareizi te saka, ka tas viss tikai smukumam un vecu garlaikotu kundzīšu brīvā laika nosišanai, kā, principā, jebkura mistika vai brīnumi un ar realitāti tam nav nekāda sakara.

sieviete_dieviete_ (2015-07-08 12:29)  1   Necepies puisi:))Muljkjiibas visi horoskopi:)Rakstiit privaati nevajag:)Saac sportot saved sevi kaartiibaa un tad arii horoskops nebuus vajadziigs:)

alda57 (2015-07-08 12:50)      mans viedoklis ,pilnīgas muļķības..
jā ,kaut kādas var būt līdzības īpašībās ,bet ne saderībā..
viss ,atkarīgs no cilvēka..
tur varētu ,vēl pēc astro kartēm skatīties ,nevis horoskopiem..
dzīves pieredze rāda ,ka viss pretējais ,kas neder ..ar to tik labi sapas :))

preilene (2015-07-08 13:17)    2 Piemēram es par horoskopiem neinteresējos vispār. Vienīgi, ja galīgi nav ko darīt, palasu izklaidei – piemēram, kādas ir manas horoskopa zīmes it kā sliktās puses, cik garus matus manai horoskopa zīmei jāaudzē un kādā krāsa nagus jālako – smieklīgi taču. Nekad neesmu arī pētījusi saderību ar citām horoskopa zīmēm (noteikti cik rakstu autoru, tik variantu) un man nav ienācis prātā meklēt sev partneri tikai starp konkrētu zīmju pārstāvjiem.
Piemērs no dzīves – vīrs ar sievu, sievasmāte ar sievastēvu. Sievai horoskopa zīme tāda pati kā sievastēvam, vīram horoskopa zīme tāda pati kā sievasmātei. Sievasmāte ar sievastēvu nevarēja īsti sadzīvot, jo sievastēvs bija ballētājs un sieviešu mīlulis, sievasmāte par to dusmojās un raudāja spilvenā. Jaunajā ģimenē vajadzētu būt līdzīgi, tikai apgriezti? Nekā nebija – sievai gan sākumā patika ballēties, vīrs bija mierīgāks, taču kaut kā galu galā vīrs ir tas ballētājs un sieva raud spilvenā. Laikam tomēr lielāka nozīme tam, kādu ģimenes modeli sieva redzējusi – tādu arī neapzināti savā ģimenē izveido. Tāpēc – klausies ieteikumu par psiholoģijas pastudēšanu.

Syringa (2015-07-08 13:20)    1 Nemācēšu konkrēti atbildēt uz autora uzdoto jautājumu, taču jebkurai cilvēku grupai, neskatoties pēc kā grupē - dzimšanas gada, mēneša, horoskopa, profesijas utt, ir līdzīgas vai vienādas galvenās rakstura, izskata u.c. iezīmes. Tādēļ galvenās vadlīnijas saglabājas arī grupējot pēc horoskopa zīmēm (tomēr dzimuši vienā mēnesī). Ir mēneši/ gadi kuros dzimušie sader (gan attiecībās, gan darbā) un ir uz viena viļņa un ir mēneši/gadi kuros dzimušie, labākajā gadījumā, viens otru var paciest pāris dienas vai pat stundas. Personīgi man ir izteiktas problēmas ar skorpioniem (ar sievietēm nevaru ne sastrādāties, ne ikdienā normāli komunicēt, bet ar vīriešiem šķīst dzirksteles komunicējot, bet tai pašā milzīgs un neaprakstāms magnēts laikā nelaiž vaļā...)

Syringa (2015-07-08 13:38)      Optimists112 tad, pēc visa spriežot, tu esi mežāzis ar spēcīgām ūdensvīra iezīmēm ;)

Līdzīgi jautājumi
Horoskopu saderība, Vērsis (8 atbildes)Zivs vīrietis un Lauva sieviete? (14 atbildes)Par horoskopu saderību. (31 atbildes)Vai ticat horoskopu saderībai? (20 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu