Vai ticat horoskopu saderībai?

Senā pagātnē neko nezināju par horoskopiem.Visiem bija vienalga kas pēc horoskopa ka tikai patīk.Tagad skatās arī tādu lietu kā horoskopu saderību.Vai tiešām tie kas pēc horoskopa pavisam nesader nevar attiecības veidot jo tāpat vēlak atklāsies nesaderība?Vispār vai vajag tam horoskopam pievēsrt uzmanību?
Vai ir pieredze dzīvojot ar nesaderīgu horoskopu?

dzozefinaups  1 1 ....jaa...mekleeju veersiiti.... :)

dzozefinaups  1   ......jaa....mekleeju veersiiti....... :)

solvitas  1   Nezinu neskatos, pati esmu ūdensvīrs un vīrs bija auns, it kā jau neder gaiss ar uguni, bet kaut kā jau dzīvojām līdz izšķīrāmies.

bagi    6 Solvitas... man patika, kaut kā dzīvojam līdz izšķīrāmies. :) Un tāds ir lielais vairums. :(

jadore  2 1 gaiss ar uguni esot samērā laba saderība, gaiss uzpūš liesmu lielāku, mani fascinē uguns enerģija. Man bija gaiss ar ūdeni, arī dzīvojām līdz izšķīrāmies :).

Lele  9 4 ..tumsoniba rullee..

lasminaxxl  1 1 Ja pēc horoskopa skatos, tad mums nebija lemta kopdzīve līdz kapam , tā arī sanāca .

butterfly5    2 nu, ja mana astroloģiskā ideālā saderība ar cilvēku cieta fiasko, tad secinu, ka tomēr visu izšķir raksturi un spēja pielāgoties. un viss. nekādi horoskopi nespēj kopā saturēt cilvēkus.

kudala  1 1 var tam ticēt , var tam neticēt, bet kaut kas tajā visā ir. Pa dzīvi ir bijušas daudzas sakritības ar to kas rakstīts horoskopu saderībās.

AivarsN  4 4 Astroloģija ir ļoti sarežģīta zinātne mūsdienām. Senās civilizācijas iespējams bija augstāk attīstītas, tāpēc ar to tika galā. Smalkās enerģijas,auras mūsdienu zinātnei vēl ir pārāk ciets rieksts. Pa lielam tas viss darbojas perfekti,daudzus gadus salīdzinu cilvēkus pēc viņu zīmēm. Tieši tā viņi arī uzvedās,kā horoskopos rakstīts. Nav man laimējies tuvāk iepazīties ar sievieti,kura man ideāli derētu pēc horoskopiem. Jābūt saderībai gan pēc mēneša, gan gada. Tad vēl sīkāk,pēc datuma un diennakts stundas. Ne velti, dvēseles piedzimstot izvēlas precīzu laiku. Tikai idioti ārsti bieži vien šos plānus sabojā ar stimulēšanu un ķeizariem.

Lele  11 3 Astrologija ir sharlataanu zinaatne.
Juus kaash kaa mazus ezhus, sprauzdami batonus visos caurumos un karinaadami makaronus visas vietaas.

multi    1 Ja grib palikt vecmeitās, tad var šķirot. Vēl viens iemesls atmest večus! Horoskopus nelasu un īpaši neticu, bet vispārējs mana horoskopa raksturojums pa 80% atbilst.

AivarsN  1 2 Vismaz agrāk tā bija zinātne,bet tagad jau dzīvojam tumsības laikmetā. Astroloģija balstīta uz bioenerģētisko lauku mijiedarbību. Tā saucamā modernā zinātne to visu jau sen ir piefiksējusi,tikai sīkāk izskaidrot nespēj. Pēc auras taču sen jau veic veselības diagnozi. Ir radīti speciāli ģeneratori dažādu slimību ārstēšanai. Nu nedzīvojam taču viduslaikos.

Vaukskis      Es ticu un domāju, ka vismaz nedaudz vajag pievērst uzmanību, ar kādas horoskopa zīmes pārstāvi saejies ! Pieredzes vēl nav.. .

Rondijs  2 3 Tas ir tikai kārtējais veids, kā atkratīties no atbildības par savu izvēli. Cik gan ir ērti un vienkārši paskatīties saderību, lai pašam nebūtu nekas jādomā, jāizvērtē un vilšanās gadījumā pat vainu varēs novelt uz to, ka saderība neuzrādīja perfektu pāri.

Kontiki    1 Divu cilvēku saderību nevērtē tikai no Saules stāvokļa horoskopā, ko viegli noteikt pēc dzimšanas datuma. Tāpēc ne vienmēr 5.maijā dzimušais būs nesaderīgs ar 2.augustā dzimušo, lai gan formāli Vērša un Lauvas zīmes nav saderīgas.
Reāli saderību vērtē pēc visu 10 spīdekļu un sensitīvo punktu stāvokļiem abu cilvēku horoskopos. Piemēram, nopietnās attiecībās abu cilvēku Mēnešu novietojumi ir svarīgāki nekā Sauļu novietojumi. Bet šādu izvērtējumu var iegūt sastādot abu cilvēku pilnos horoskopus pēc precīza dzimšanas laika un vietas!

Tikliite    2 Jā! Man der visi, tāpēc man neviena nav.

av2      kas ir horoskOpi ?

sieviete_1968    1 Astrologija ir sharlataanu zinaatne. (c)
Lele,astroloģija kā zinātne IR zinātne. Nu ne jau es runāju par saderibu un ikdienas horoskopu "anderseniem". :)

veejpuuta      Nevaru piekrist,ka horoskopi nosaka attiecību kvalitāti,jo pašai bija ilgu gadu pieredze ar it kā ideāli saskanīgu zīmi pēc horoskopa,bet dzīvē idilles vietā bija gatavā elle.Mežāzis un jaunava-it kā optimāls variants,bet tāpat nekas labs nesanāk,ja viens cenšas,bet otrs tikai par sevi un savu karjeru domā... 2017-09-17

Līdzīgi jautājumi
Horoskopu saderība, Vērsis (8 atbildes)Zivs vīrietis un Lauva sieviete? (14 atbildes)Par horoskopu saderību. (31 atbildes)Kura horoskopa zīme? (30 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu