Vai uzdāvināta lieta var nest nelaimi?

Dzimšanas dienā draudzene uzdāvina dāvanu, ko turēt plauktā darbā. It kā jau smuki. Taču tad sāka neveikties, visādas problēmas darbā no vienas vietas, strīdi, konflikti, gandrīz līdz pat aiziešanai. Galvenais, ka cilvēki no malas ejot garām saka to pašu, ko es jūtu - ka tā dāvana nes nelaimi, un ieteica paslēpt un paskatīties, vai nejūtos labāk. Izdarīju. Tiešām, situācija lēnām kļuva mierīgāka, kaut arī izlieto ūdeni vairs nesasmelsi.
Taču draudzene apvaicājās, kur palikusi dāvana, man palika neērti un atkal noliku uz plaukta. Sākās problēmas otrajā darbā, klientiem nekas nepatīk un visbeidzot nomira kaķis pēkšņi.
Protams, tam visam var atrast arī citus izskaidrojumus, bet ja nu tomēr? Ja nu jātiek vaļā no tās dāvanas? Ir pieredze?

Evora    10 Pasaki, ka dāvana tik forša, ka to nozaga kāds, met laukā to dāvanu un paskaties kritisku aci uz savu it kā škietamo draudzeni, ja tik uzsstājīgi saka, ka jātur darbā un plauktā, tad aizdomājies,parasti jau dāvinātājs nenonāra kur un kā to dāvanu glabāt. Varbūt neapzināti slikta enerģija no draudzenes puses.

derevnja10    2 Ārā met pilnmēnesī,ar vārdiem,ej no kurienes nācis. Un viss.Ja, to ko Tu saki,ir sašeftējusi Tava draudzene,viņa nedaudz sasirgs,bet tas nekas.Ja nē,tad tas nav viņas roku darbs.

fargo  7 3 lietas nevar laimi vai nelaimi. nepatikšanām ir cits iemesls.

derevnja10  1 8 fargo,ir lietas,kam modernajā pasaulē nav skaidrojumu. Mūsdienu modernā medicīna netiek galā ar vienkāršu rozi.Tantukam tas ir padsmit minūšu jautājums.Zils papīrs,ar krītu uzvilkts krusts un tikai viņai saprotami vārdi,kas iečukstēti ausī. It kā mistika,bet darbojas. Cilvēka radītā enerģija nav izpētīta.

duuriite    8 Jo mazāk draudzeņu,jo vieglāk dzīvot....drošu roku met ārā,un miers mājā.

Ronis26    3 Ja Pati esi jau sākusi šaubīties-tad tikai klausi augstākminētajiem padomiem par Atbrīvošanos no šīs Dāvanas.
Sawas Domas vairs nespēsi Atbrīvot no Šaubām..... ;)

Evora    7 met visus sīkumus no mājas laukā, saplēstus traukus, arī to draudzenes dāvanu, izmazgā grīdas ar sālsūdeni, jo biežāk to darīsi, jo labāk jutīsies...pasaki, ka bija dāvana nokritusi, saplīsusi, izmeta apkopēja laukā....cerams, ka Tava draudzene oho nelasa, ko raksti

adamsone    2 10;45 mūsdienu medicīna ārstē jostas rozi, bet ja kādam palīdz zilais papīrs, nu tad palīdz. Domāju, ka medicīna ir drošāk, bet tantīte varbūt lētāk.
Es pieturos pie viedokļa, ka katram pēc viņa ticības. Ja tici, ka dāvana nes nelaimi, tad kas tai nabaga dāvanai citas atliek, kā piepildīt tavu vēlēšanos.;)

marselis      katra materiala forma ness sev lidzi sev raksturigo,noteikto info
areji pec formas lidzigam mat.strukturam var but dazads info saturs
lai info butu kaut necik stabila,tai tiek piesaistita energija
respektivi jebkura info tiek sedinata uz energiju
energijas daudzums nosaka info aktivitati-,potenciju vai dinamiku...

staristikskai formai piemit dazada limena potencijas un dinamikas laika un telpa
jebkura forma ar info apmainas,notiek apmaina-, info atdosana,ka ari jaunas info uznemsana

fornas butibu nosaka noteikts apzinas limenis,atomaras info formas sagmabasanai un noturesana
ka ari individualas ipatnibas piemietosas tikai dotai formai....

piemietosas ipatnibas
gan atomaro info var
vai izmainit (ir dazadas metodes).....

_Krasula_    4 Ja tic šīs lietas pārdabiskajām spējām jeb domas par dāvinātāju rada psiholoģisku diskomfortu, nestabilitāti, tad droši, ka var.
Pamēģini domāt, ka šī dāvana nes laimi, katru dienu apmīļo to, mēģini pieradināt pie sevis...-varbūt rezultāts būs pārsteidzošs.

luuna    2 nosvārstot vajag, ja uzrādas, ka patiešām kaitnieciska, protams, ka no dāvanas jātbrīvojas - vēlams to iznīcinot, taču jāapzinās, ka tas kaitēs dāvinātājai un viņa to momentā sajutīs - nāks izskaidroties :).....nekā patīkama!
ja uzrādas, ka viss kārtībā gribu piekrist, ka tā jau būs intuitīva neuzticēšanās, personiska nepatika kaut kur pret pašu dāvinātāju - droši vien pamatota :) nevaj baidīties apvainot cilvēku un atdot dāvanu atpakaļ ar vārdiem nu man tā dāvana isti kaut kā nepatīk, ņem viņu atpakaļ ar visām no tā izrietošajām sekām"
maģiskos rituālus nereti veic uz kāzu vai dzimšanas dienu dāvanām, tadēļ mazpazīstamu jeb nelabvēlīgu draugu dāvanas, sevišķi, ja tās ir dārgas vienmēr vēlams nolikt atsevišķi un pārbaudīt - Dievs sargā to, kas pats sevi sargā!

Postremo  2   nee. Bet, ja cilveeks stulPs, tic maanniem, kaapeec nee? Arii zziemellu veejss var atpuust nelaimi, laimi, un sniegu.

Līdzīgi jautājumi
Vai maju auru var mainit? (35 atbildes)Ziemassvetku davanas. (15 atbildes)Miegainiba pirms lietus... (13 atbildes)Vai esat manticigi? (18 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu