Vai māju auru var mainīt?

Nopirku māju (paņēmu kredītā) kādus gadus 10 atpakaļ, bet tagad cenšos intensīvi tikt no tās vaļā. Mājai ir tikai 65 gadi, bet bijuši jau 4 īpašnieki. Pirmā kolhoza grāmatvede, kura tā arī nekad nav aprecējusies un pārvākusies uz mazāku māju. Nākamajai ģimenei arī kaut kas nav veicies, tikai neviens negrib neko par viņiem stāstīt, tikai to, ka vīrs nomiries, bet sieva ātri māju pametusi. Pēc tam ģimene, no kuras nopirkām, kur sieva veica visus darbus, bet vīrs tēloja dārzeni, kamēr sievai apnika. Un tagad mēs...un es sāku saprast, ka arī apdaru visus darbus, un vēl divos pelnu naudu, bet man strādīgais vīrs kļūst ar katru gadu lielāks dārzenis.

marselis (2015-03-28 10:09)      var...
dazadas metodes,
piem.fen-sui

ledus (2015-03-28 10:16)      var mainīt auru. kapitālais remonts un lūgšanas, meditācijas. Pašu cilvēku uztveres maiņa. Vēl var pārbaudīt vai māja nav uzcelta uz āderēm, kāds ir ūdens sastāvs un augsnes sastāvs. Bet vispār, mistika ir tikai tur kur nav zināšanu.

VIZUAALAAmaaksla (2015-03-28 10:17)      penšuji tur līdzēs pakārtoti, meklē brīnumcilvēkus- izmēģini stipro sievieti- garu izdzinēju- netā ir raksts, kādā žurnalā arī bija...ja tāda lieta, jāmeklē varianti- jāizmēģina visu.
Tagad jau māju pārdot grūti par normālu naudu.

VIZUAALAAmaaksla (2015-03-28 10:19)    2 Āderes ir visur!
Bet--taisnība- gudra māja, grib, lai Jūs mācaties!

Nevis klabiniet aizlienētus vārdus- kā tas dārzenisms izpaužas? Laksti aug?

lode (2015-03-28 10:24)    1 Var, ar auru, kura ir spēcīgāka par to, ar kuru māja piesūkusies. Ja Tev tādas nav, tad, varbūt, tomēr vecis jāmaina, kuram neineresē lauku dzīve uz tādu, kuram tā interesē:)

ledus (2015-03-28 10:52)  2 2 Nevajag gaidīt, kad mācītāji un vārdotāji ko izdarīs. Atrodi sevī spēku, strādā ar sevi. Ja vīrs dzer, tā ir viņa prāta izvēle. Ja viņš ir tāds dārzenis, tad kam Tev viņš vajadzīgs. Varbūt Vajag nomainīt biznesa idejas un darīt ko tādu kas izdodas, tad viss arī nokārtosies. Mājas kredītu var pārkreditēt uz citiem noteikumiem citā bankā. Galugalā, varbūt māju var iznomāt kā viesnīcu un pelnīt....

raima (2015-03-28 11:14)      Tie zirgi vienā vietā stāvēja? Manai vecmāmiņai kūtī govis (turēja 1 govi, kad palika švaka, pirka jaunu) saslima ar leikozi, bet, lai cik vārgus rukšus paņēma- izaudzināja. Tad pārbaudīja āderes- govs vietā ādere. Cūku vairs neturēja, govs tika cūkas aizgaldā un vairs nekādas slimošanas. Vecmāmiņa ļoti rūpējās par gotiņām, bet...

marselis (2015-03-28 11:23)  1 2 pelnupele (2015-03-28 10:41)
1.jasaprot varda nozime-,aura,ja nemaldos...energetiska daba,ka deve bioplazma EML utt.,
tas patalogijas,agresivitate utl.veidojas
1.geodezija-,augsne,iezi,zemes ieplakas , luzumi,ka ari aderes vai pazemes udenu plusmas-,kuras var krustoties utl.,to patalogiju var noteikt rikstnieks,vai ir specialas jaunas geodez.tehnologijas
2. zeme atrodosas-,energetiski noturigas frakcijas(tas notur noteikta info)-,kuras veidojas kara darbibas laukos,kapsetas utl.
3.majas geometrija,attieksme pret debess pusem,planojumi,kas strada ka enrgijas savacejs....
4.udens,kalnu,leju atrasanas objekta tuvuma-,kas strada ka energijas atstarotajs
utt.,utt.,utt.,

metodika-,lauka izmainam-,rok kanalus,liek trubas ,dazadus atstarotajus,virzitajus,
ar geometriskam figuram zem zemes,virs zemes, izdarot energijas plusmu mainu,
elektro,magnetiskie svarsti-generatori-,spirales utt.,

tautas metodes,-lugsanas,formulas,amuleti ,zimes,stabini,utl.,
utt.utt.,
seit ir bezgaligas iespejas ka izversties

par teoriju,ka klistosu,nemiera garu esamiba (info noturigam matricam)
ari ir pietiekosi daudz dazadu metozu,ka ar tiem vienoties

dota jautajuma butu jakonsultejas ar specialistu-zinataju
nevis mulkibas jaklausas,jo kludaina riciba var tikai pastiprinat negativo faktoru

VecmeitaARrunci (2015-03-28 11:28)  2 4 Nevajag uzvelt vainu par savu ne taadu dziivi maajai,labaak nomaini viiru.Vai neesi padomaajusi-kaapeec viirs nestraadaa divos darbos,bet tu slinko?

VecmeitaARrunci (2015-03-28 11:45)    8 Taa maaja bija tava ideja,viirs tikai piekrita,vai taa?Maaja laukos prasa lielu darbu,tam nav ne saakuma,ne gala.ne visiem tas ir pienemams un izdaraama un vini saluust.Kaa teica viens mans rads-izeju aaraa,apskatosun saprotu,ka es to visu apdariit nevaru un eju atpakal maajaa.Arii vinam viss stagnee.bezgaliigi izdevumi,remonti maajai,dubli pavasarii un rudenii,vasaraa zaale,putekli un insekti,ziemaa sniegs,taas idilliskaas dalas laukos ir maz.Un paari visam nauda,nauda,nauda...Tev patiik-tu velc,viiram ne visai-vins vienkaarsi peld un taapeec tas taa ir.ne jau pesteli vainiigi pie viira plosta,tas ir viira psihologiskais diskomforts,vins nav ciiniitaajs un taapeec padevaas.varbuut kaadreiz pajautaa-ko vins iisti domaa,kaa juutas,nevis aicini maajaas visaadus pestelotaajus,kuri starp citu-pasi vazaajoties visur kur,ir pilni ar negatiivo energiju.

velneens16 (2015-03-28 12:01)    2 Pēc autores tekstiem sapratu....vaina nav ne mājā, ne vietā! Vaina mīlīši ir jūsos abos....ir pazudušas ērtības un, jums ir atšķirīgi viedokļi par dzīves veidu kā tādu. / mans secinājums /

Postremo (2015-03-28 12:09)    2 100% piekriitu :VecmeitaiarRunci" Nu kaa var uzspiest otram savas idejas, kas tas ir, vai tiessam taa maajas ideja bija svariigaaka, par otru cilveeku? :( Neesi ne pirmaa , ne peedejaa, kam iet taa. Paziistu, kas par ir izsskkiirussies.

sakuri (2015-03-28 12:10)    6 Mācītājs un vārdotāja ..neiet kopā...Tad ,vai esat mēģinājuši nepārstrādāties ,dzīvot savam priekam? Ja jums ir darbs 2slodzes un vīram 1,5 slodzes priekš kam jums vēl tie n-tie lopi ,neviens normāls cilvēks nevar tik lielu slodzi izturēt.Iekopiet pie mājas skaistu zālienu ,iestādiet VIENU puķudobi,paņemiet suni ,kaķi un viss.Domāju mājai nav ne vainas ,vienkārši jūs gribat pārāk daudz...

JurisK (2015-03-28 12:34)    2 Ja tas viss nav no totālas bezizejas - tipa izdomātie lauku biznesi neiet un cerību nekādu, tad vienīgais, kas jādara - jāizsauc kārtīgs rīkstnieks un jānosaka visas kritiskās vietas. Ja būves sabūvētas nepareizās vietās, tad darīt neko nevar. Māja der tik kā brīvdienu miteklis, kūtis var nojaukt un celt citur, ja tam vispār ir jēga.

adamsone (2015-03-28 12:34)  1 3 Un jūs tos lopiņus nu tā - strādājot vēl divos darbos? Vai gadījumā nesanāca tā, ka barojāt viņus tikai pārdienas un tāpēc nobeidzās?
Murgs.
Kāpēc cilvēki nesaprot, ko var un ko nevar - atļauties, pavilkt un vispār...Un cik tad zemes jums ir pie tās mājas, diez....
Nevajag pārstrādāties savas alkatības un glupo fantāziju dēļ, tad nebūs jāsabrūk

Līdzīgi jautājumi
Ēkas enerģētiskā attīrīšana (17 atbildes)Somu mājas - atsauksmes (7 atbildes)Migrēna ar auru (29 atbildes)Vai uzdāvināta lieta var nest nelaimi? (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu