Nelaimes nepiesaukšana!

Man ir teikuši, ka nevar rādīt uz sevi to, kas noticis citam!!! Piemēram, ja kāds salauzis kāju, nevarot rādīt uz sevi, kurā vietā un kā kāja salauzta, jo tādā veidā var piesaukt nelaimi! Tā tas ir un kā no tā var tikt vaļā, ja ir parādījis uz sevi?

Tessa (2013-01-25 16:07)      japanjem no kjemmes savi mati,tad pashas izlietotais tOleta papiira gabalinjsh,ka arii perna gada beigtu vitinatu peli,jaaiziet uz nomalju krustojumu,jaapsezhas un no matiem un papiira jasakur rituals ugunskurs.
ugunskura sakurshanas vieta aproc vitinatu peli,sakot: Radiju uz sevis,radu uz tevis,lauzi to kaju(zobu,kaklu) un dusi miera.

viss.

Lucy (2013-01-25 16:24)      tessa:))
vispār domā labas domas,tad ar tevi nekas nenotiks un mazāk novēli citam ko sliktu.
Palasot te bābas kuras man ko novēlējušas,pašas tiik lielākā bedrē ir iekritušas,ar visiem saviem entajiem nikiem. ĀMEN:)

maigonis_niknais (2013-01-25 16:42)      *nejauši izberot sāli, tā jāpārmet pār
kreiso plecu, citādi notiks kāda nelaime. *svešā zemē jaaiemet
kādā ūdens baseinā sīknaudu, lai vēl
kādreiz atgrieztos šai vietā.
*nekad
negriezties atpakaļ, ja kaut ko aizmirsi mājās, jo
citādi tā diena būs neveiksmīga. *pieminot kādu
iespējamu neveiksmi, lai tā nepiepildītos, mēs
drošības labad pieklauvējam pie kādas koka
mēbeles vai durvju stenderes.

fargo (2013-01-25 16:58)      nē, tā tas nav un ne no kā vaļā nav jātiek. ja tev ir apkārt cilvēki, kuri izplata ap sevi māņticību, tad dzen to no sevis prom.

uiii (2013-01-25 17:43)      viss ir atkarīgs no tā, kam Tu tici!
Ja tici, ka kāda vaina ir radusies tāpēc, ka esi to šadā veidā sev radījusi/is... tad nekā!

AldisP (2013-01-25 18:55)      uiii pareizi saka, viss ir galvā, ja pati ticēsi, ka tas un tas noticis dēļ tā, ka 3 mēnešus un 2 nedēļas atpakaļ melns kaīs pārgāja ceļu, tad neko daudz jau tur padarīt nevar - cilvēks ir radīts ticēt kam augstākam un neizskaidrojamam ... :(

erucanob (2013-01-25 19:56)      ak šitais arī galvā sākas,es domāju ka tikai stāvēšana-nestāvēšana un orgazms.Interesanti,kā var galvā salauzt kāju,ja pirms trim mēnešiem ir parādījis,kur kaimiņpuika nokritis no trīsriteņa samaitājis celīti?
Latvieši ir viena māņticīga tauta,as arī viss.Slimo ne vairāk kā somi,itāļi vai kanadieši,bet ja kas atgadās,tad sāk atcerēties,ko kādreiz ir uz sevi parādījis,vai vēl moderni,katru negadījumu izskaidrot ar nepareizu domāšanu,rīcību,mantru neskaitīšanu,mandalu neveidošanu vai sinagogas neapmeklēšanu un sarkana diega uz rokas iztrūkšanu.

limonija (2013-01-25 20:08)      >>maigonis niknais!
Ja nu tomēr nevar iztikt bez tās atgriešanās mājās pēc kaut kā(aiziet līdz garāžai un attopas, ka mašīnas atslēgas nav), tad labi palīdz, ka paskatās spogulī un sev uzsmaida:) Neatceros, kur to lasīju, bet man tas palīdz un nekas slikts vēl nav noticis:D

vinja_salatinjsh (2013-01-28 10:43)      par sliktām lietām vispār var izvairīties runāt, ja par tām tomēr runā, tad var to pasniegt kā nepareizo piemēru

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu