Azartspēļu atkarība

Azartspēļu atkarība - jautājumi un diskusijas

Azartspēļu atkarība (17)
Sveiki!Ir nepieciešama palīdzība cilvēkam ar azartspēļu atkarību.Varbūt ir kādas atsauksmes par Varvaru Vasiļenko,Tilžas Malvīni u.c.?Varbūt varat ieteikt kādu vārdotāju vai dziednieci?
Azartspeeles, taa pat kaa alkohols, neder vaajiem cilveekiem, zheel, bet noraksti! Bet pirms tam var aizvest pie daktera, zini nu, briinumi reizeem notiek. Psihiatrs, jo ātrāk, jo labāk Labāk aiziet nokodēties, tas darbojās nevainojami! Tadi cilveki ir bezcerigi ,vini dara launu saviem draugiem ,galvenais gimenei .vinus vajag pavisam vienkarsi ,aizvest uz mezu un aprakt.
Pilnigi nopietni ,tads cilveks ir launaks neka NARKOMANS.
psihoterapeits ··· Azartspēļu atkarība: Azartspēļu atkarība lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Spēcīgs dziednieks kurš palīdz atbrīvoties no azartspēļu atkarības? (8)
Dēls vēlas atbrīvoties no azartspēļu atkarības, bet tas nav tik vienkārši, vai ir zināms kāds spēcīgas dziednieks, kurš var palīdzēt, jo šobrīd dēls atrodas UK.
Dziednieks nevar cīnīties ar šīs "slimības" Cēloni !

Cēloni "apkaro" Paša Gribasspēks un patiesa Vēlme ko Mainīt.. !!!

(lai mēģina savu uzmanību pievērst kam Citam ... ,ja nolems ko Mainīt...)
Saka, ka esot tāds dakteris "bērziņš". Ārstē no visādām kaprīzēm, tajā skaitā azartspēļu atkarības :) Atkarības ir tikai pašam galvā. Neviens nevar palīdzēt, ja pats to nevēlas. Un nevēlas ir domāts iekšēji ar savu gribasspēku, nevis to, ko cilvēks ārēji runā, ka it kā vēlas. Dziednieks apstrādās, patīrīs un uz kādu noteiktu laiku būs miers, bet tas var atsākties. lai tad dēls arī meklē to dziednieku

ja jau vēlas atbrīvoties

pagaidām izskatās, ka vēlas visi citi, tikai ne pats
Bazhix un iivs pareizi pateica. Nē, tikai iivs, jo pēc Bazhix teiktā viss ok, tik azartspēļu vietā , nē tām vēl klāt, iepatiksies vēl SM :D ··· Azartspēļu atkarība: Spēcīgs dziednieks kurš ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Tik vaļā no jebkāda veida atkarības ir diezgan sarežģīti... citi, dzer, citi pīpē, citi spēle.. utt... droši vien sākotnēji varētu derēt aizvietošana un interešu loka palielināšana un protams griba uzvarētu šo atkarību.

Lai veicas cīņā!:)
Jebkura atkarība ir vājuma pazīme - ja nespēj pārvarēt - tātad arī nespēs. Diez vai naudas neesamība palīdzēs. Nevar, ja pats negrib. Iespējams ar meža gāšanu :) Vajag rast kaut kādu citu aizraušanos, kas prasa ļoti daudz laika vai smagi fizisku darbu ilgstoši, tas dalēji palīdz aizmirsties par šo nodarbi. Un jā, ieborēt sev galvā ka loģiski taču neko laimēt nevar, uz kā reķina visas istādes uzturās? Tev to vajag, barot viņus? ··· Azartspēļu atkarība: Kas var izārstēt azartspēļu ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Azartspēļu atkarība - kā pārtraukt? (16)
Sveiki, speleju azartspēles, ka lai atmet? pats nespeju! help!
Nav efektīvas metodes no malas. Pašam jātiek galā un jāpārtrauc spēlēt. Spēļu bizness ir ļoti precīzi aprēķināts matemātiski, gala rezultātā vinnē vienīgi spēļu īpašnieki. Ja vēlies atbrīvoties palūdz palīdzību Dieviņam, ja nevēlies, turpini čomiskās attiecības ar Nelabo. Bēdz no realitātes citā pasaulē, jāsaprot no kā bēdz. Aizvieto ar kaut ko patīkamu, bet ne tik kaitīgu. Pirmkār pašam atkarīgajam jāvēlās tikt vaļā no atkarības
Otrkārt Minesotas programma ir viena no efektīvākajām atkarību ārstēšanā
Patīk azartspēles, ekšens? Tak uzliec kādam mednieku bariņam kasti šņabja, lai viņi pēc tam patrenkā. Ja tiksi ārā dzīus, varēsi usskatīt to par lielo džekpotu. ··· Azartspēļu atkarība: Azartspēļu atkarība - kā ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Azartspēļu atkarība, kā no tās izārstēties? (29)
Vai cilveks kurs vairakus gadus cieš no azartspēļu atkaribas var izarsteties? Ir izgajis programmas, bet ka notiek gimene kads konflikts. .. vins visu aizmirst un turpina. .. nav tas tik biezi ka agrak, tacu zaudejumi paliek ti pasi. ...
Domāju, ka nevar izārstēties. Manā draugu un paziņu lokā ir trīs spēlmaņi. Dažas īpašības:
1. Viņi visi ir čakli un strādīgi, lai tiktu pie naudas, ko aiznest uz kazinčiku
2. Neviens no viņiem nelieto alkoholu
3. Viņi visi melo par savām un ģimenes finansēm. Atšķirībā no alkoholiķa meliem viņu meli ir daudz rafinētāki, jo viņi melo ,,skaidrā,,. Aizņemtības dēļ palūdzu, lai aizdzen manu auto uz servisu savērsuma regulēšanai. Atdzina atpakaļ, viss izdarīts un ar rēķinu, tikai izrādījās, ka manam auto nekas nebija darīts, bet bija remontēts cits auto par kuru viņš bija paspējis paņemt arī naudu.
4. Tagad pats labākais. Viens no viņiem excelī saliek kurā kazinčikā, kurā datumā un cik ir pagrūdis. Atbilde uz jautājumu, kāda ir gada bilance: mīnus 80 K latu
Ja skaidrā prātā gada laikā var aiznest uz iestādi 80 K latu, tad diez vai te būs kāda vienkārša pamācība kā izārstēties
Tā ir tikai izlaidība un nekas vairāk.Vajag strādāt pa 19.stundām diennaktī un aizmirsīsies visas azartspēles.Man ,piemēram,nav laika pat kārtis rokās paņemt,kur nu vēl spēlēt. Vispār jau izskatās, ka ģimenes nesaskaņas problēmas grib novelt uz atkarību, bet patiesībā problēmu ir krietni vairāk. Ja jau programmas izgājis, bet konflikti turpinās, loģiski, cilvēks neredz jēgu, kāds labums no tā, ka viņš mazāk spēlē. Tāpat kaut kas nav labi, un atiet kuģīts jūriņā. Kāpēc ir konflikti? Viņš par maz srādā, naudu pelna, ar bērniem ņemas? Kas ir pārmetumu cēlonis? Varbūt sākumā vajag citas problēmas atrisināt un tad ķerties pie atkarības likvidēšanas? Nu neatteiksies viņš no atkarības, ja mājās nebūs harmonija, miera osta, turpināsies skandāli. Ar to negribu teikt, ka pats viņš nav vainojams arī pie tiem strīdiem, taču pagale viena nedeg, arī sieviete ir līdzvainīga, ja piedalās šādās konfliktattiecībās un ļauj ar sevi konfliktēt. ja ir iziets psi.terapijas kurs...
un raditas noturigas (zinami) nostatnes(nespelet),tad pie noteiktiem apstakliem atkariba palenam atkapsies(iestaigata velmju tacina palenam aizaugs)!
Jasaprot tas ,ka mes visi esam "atkaribnieki"-,atkaribas divu veidu-,kuras ir kaitnieciskas pasai personai, vai videi,soc.kult.,ar kura atkaribnies saskaras.
Atkariba-,var but rakstiba,stilistika,domasana,runasana,cukura,kajijas,konfeksu lietosana ,darit noteiktas fiziskas vai psih.darbibas,ricibas(sablonveidiba) utt.,viss tas radits dabai,ka norise, ka iegut baudama,mieriguma,stabilitates,viegluma utt. sajutu fonu.Tas kaitnieciskums ir aplis,pa kuru nemitigi noris " atkariba",bez radosa elementa,nerv.impulsu parviet.sasaiste pa vienu un to pasu sinapt.celu.,
ta ka atkaribas,ta ir dabas ielikta paradiba,to appiet nav iespejami(ka energijas taupibas likums,iesana pa mazakas pretestibas celu-,neirologiski),to var aizvietot-,ar citu atkaribu,kura mazak kaitnieciska personai!
Ja atgriezoties pie azartspelu atkaribas,to butu jaaizvieto ar ko citu,piem.futbola speli,glezniecibas sekciju vai ko citu..utt.utt.
Tas atkartosanos nosaka dominantes stiprums-,kura atkariba specigaka,ta ari privale,vai pie noteiktiem apstakliem izpauzas(izlec ara).
Ja būs motivācija, tad izbeigs.
cilvēki, kuri cenšas viņiem palīdzēt, vairāk cieš kā viņi paši.
··· Azartspēļu atkarība: Azartspēļu atkarība, kā no ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Par azartspēlēm - kā pārdzīvot, samierināties ar zaudējumiem? (27)
Gan jau ir šeit ļaudis, kas spēlējuši un zaudējuši. Esmu diemžēl viens no tiem. Sajūtas briesmīgas, kad pāris stundās zaudē mēneša ienākumus un vairāk, faktiski - sava darba augļus. Pie tam, spēlējot ar prātu, nevis ...
Vai pasliktinoties ekonomiskajai situācijai cilvēki pievēršas azarspēlēm, bingo un tml? (20)
Vai tā ir mana saskare ar apkārtējiem vai tiešām tas tā ir, ka pasliktinoties ekonomiskajai situācijai pieaug azarspēļu, bingo un citu veidu vieglu līdzekļu ieguves veidi? Vai uz to pamudina izmisums un cerība uz veiksmi....... ...
Mani atkal izbrīna tas, ka pieaug MLM iesaistīto skaits...vai tiešām cilvēki tam vēl tic, ka ar piramīdu var naudu nopelnīt, ja naudas gandrīz nemaz nav? man viens paziņa,liela azartspēļu biznesa saimnieks,teica,ka viņam krīze nedraudot,,,jo tikai tagad ntie sāk cerēt vinnēt lielo laomestu... skumji,bet fakts. Kas ir nozvanīti 60 lati? Es pazīstu pensionāru, kurš atstāja Zelta dzrudzim kādus 200 latus. Katrs meklē mierinājumu savā apziņas līmenī. Kam tādas spēles vai citādākas... Es no 14g.v., līdz kaut kādiem 20.g. arī spēlēju, katras brīvdienas, nopirku sev visu no vinnētās naudas, kad automāti tikko parādījās varēja labi pelnīt ar skolnieki, jā, viss beidzās ar to, ka reiz nospēlēju 200-300Ls tad es pateicu sev, pietiks-tur vairs nav peļņas.
Es ieteiktu to laiku, enerģiju ieguldot darbā, ne cerībā uz vieglu naudu-tādas nav.
Arī tā politika ir kā azarts, Tu viņā esi, uzrauj to ļimonu, bet cik ātri nācis, tik aizies, neviens jau nerēķinās, kas notiks tālāk, kur dzīvos mazmazbērni utt..
··· Azartspēļu atkarība: Vai pasliktinoties ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Azartspēļu atkarība - kā tikt vaļā? (23)
Ir liela problema. Esmu sieviete 35 gadi, jau 8 gadus netieku vala no azarstpelu atkaribas. Esmu vairakas reizes arstEjusies, gajusi terapijas, lielakais cik izturEju, bija 6 menesi. Bet tad mani atlaida no darba, sagaju kopa ar virieti, ...
Palēkajiet ar izpletni.Nu uzreiz tak riktīgs arenalīns.Kamēr lidosiet lejā dzīvi pārdomāsiet un moško vairs nesagribēsies.:) Es esmu ļoti priecīgs, ka mani bērni un viņu otrās pusītes nesirgst ar kkādām postošām atkarībām. Ir lietas (azartspēles, narkotikas), ko labāk nemaz nepamēģināt, lai neradītu liekas problēmas Viss vienkārši. Iemācies pateikt sev nē un viss. Kamēr meklēsi sev attaisnojumus, nekas nemainīsies. Jasak makskeret zivis ! Sastādi tam "procesm" finanšu analīzi. Tik un tik ieguldīju, tik un tik nopelnīju. Pieraksti rezultātus. Kad būsi "nopelnījusi" pietiekoši - palutini sevi. Tas ir svarīgi. ··· Azartspēļu atkarība: Azartspēļu atkarība - kā ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu