Vai man ir uzlikts lāsts?

Dzīvē neveicas. Pēkšņi viss ir sagājis grīstē. Ko darīt?

arnisb      kad vēl reiz sagriezīsies tad būs kārtībā, noteikti lāsts, vajag vēl vienu lai nostājas viss vietā.

keksene66    1 Dzīve ir līkne.....ar kāpumiem un kritumiem. Ja ir kritumi, tad Tev ir jāsaprot, ko nedari pareizi. Analīze, lai izprastu savu dzīvi.

Eleste      Lāsti neeksistē.

Svece      Lāsti eksistē un viņus lai uzlikti jābūt profesionālim ( raganveidīgiem ) . Neveikties var arī citu iemeslu dēļ - piet tam veicas- neveicas ir tavs šodienas situācijas vērtējums , varbūt tas viss vajadzīgs lai tu mainītos un attīstītos ka personība.

jurks    2 Katra cilvēka dzīves ceļš iet gan kalnā, gan lejā, agri vai vēlu. Pret visiem lastiem un burvestībām var pasargāt tikai un vienīgi DIEVS!!!

brivs_ridzinieks      Nemedz buut taa ka vienmer ir labi...man ari ir bijis taa ka viss ir pilnigajaa di..saa,tad pasedi padomaa ko mainit(un maini nevis tikai padomaa) un bus ok;)

Freja4      Ir teiciens, tici, kam gribi un viss notiks. Tāpat var jautāt, vai ir laime? Nedomāju, ka Tev uzlikts lāsts, to nemaz tik vienkārši nevar izdarīt. Ka dzīve kas jāmaina, tas gan, tad nepadarītie darbi un neatrisinātās problēmas sagāžas virsū un var nosmakt.

jozolsen      Ir jau forši nolikt atbildību uz kādu...lai nebūtu pašam jāanalizē,jādomā,jāmeklē cēloņi,jādomā-tas jau daudziem par grūtu..

adamsone      Ir nācies pa šo rakstīt, pameklē vecajās tēmās. Mierīgi apsēdies un secīgi izdomā, kas noticis, kāpēc, ar ko un kad viss sākās.
Ja neesi gluži dumja/š, tad uztversi likumsakarību un sapratīsi, kurā brīdī ir notikusi kļūda, kuras rezultātā radās visas citas nelaimes. Ja nevari, esi pārāk satraukta/ts, tad varbūt aprunājies ar kādu neitrālu personāžu...

azura123    1 Ir viens labs teiciens..".tà nebūs vienmēr......" 2015-07-12

viav200      Lāsts tas nav -ir nobloķēta Dzīvības enerģija un čakras....Ja būtu Jums uzlikts īsts lasts, Jūs jau būtu kapsetā .Cilvēki jauc dažādus jēdzienus..un domā ,ka ja ir pazudusi dzīvīnas energija -tad tas ir lāsts.
Lāsts-Graujoša ir energoinformatīva viena vai vairāku indivīdu iedarbība uz citu cilvēka psihoemocionālo stāvokli - mērķtiecīgi ar nodomu kaitēt veselībai, veiksmei, biznesam, iznīcināt fizisko ķermeni u.tml.

Ievadītā programma energoinformatīvajā laukā sagrauj labklājību, laimi, veselību, mīlestību. Parasta parādība lāsta gadījumā ir mūžīgas neveiksmes, emocionāla nestabilitāte, kas noved pie anomālas personības degradācijas, laba darba, biznesa, draugu zaudēšanu. Pašos smagākos gadījumos cilvēks saslimst ar nedziedināmu slimību, vai ar viņu notiek traģisks atgadījums, nāve. Lāstu var visai labi noteikt pēc fotogrāfijas.

Mūsdienās lāsts ir daudz sastopams biznesā kā konkurentu cīņas, finansēs, vakardienas draugu, biznesa partneru skaudība par lepno dzīvi sabojā paša bizneseņa veselību, biznesu, ģimenes veselību stāvokli.
http://www.astral-temple.com/ru/featured-article/noskatijums-lasts-noladejums/
2015-08-03

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu