Slikts aspekts kartē

Studēju astroloģiju, tagad papētīju savu gada karti (Solāru - no dzimšanas dienas līdz nākamajai), man tur veidojas tāds aspekts (Solārais Mēness kvadrātā ar dzimšanas Marsu), par kuru teikts:
"Karjeras krīze, darbu bremzēšanās, strīdi ar priekšniecību, profesionālo plānu sabrukšana. Sievietei laulība var tikt pārcelta uz vēlāku laiku vai izrādīties nelaimīga, pārdzīvojumi vīra, bērna vai kāda no vecākiem dēļ - par viņu veselību, dzīves notikumiem, privātajām lietām."

Tagad sēžu un raudu, jo visas šīs lietas man tieši svarīgas. Ļoti gribu bērniņu un vēl nesanāk ieņemt, plāni laulībām un ir domas veidot savu projektu darba jomā. Sanāk, ka nekas man nesanāks, jo tieši visām svarīgākajām jomām uz kurām liku cerības, nākamajā gadā lemts izjukt? Kā lai tagad jūtos??? nenormāli pārdzīvoju :((((

Lucy (2015-02-18 09:53)      ja visam augšam minētajam ticēsi,sajuksi prātā.Ei uz mērķi apzināti un tieši,viss izdosies!

Cafe_Noir (2015-02-18 10:00)    2 nu ja jau viss tik labi redzams un zināms, tad sēdi un raudi. ko tu arī dari. bet vajag vēl vairāk raudāt - histēriju uzrullēt, nu tur visiem paziņām un radiem nervus pabojāt ar saviem sliktajiem aspektiem kartē. vēl lietas labā varētu sūdzības par darbavietu, par mākslīgās apaugļošanas centru, par "sikalogiem" sūdzības uzrakstīt. un galvenais, galvenais - pašu lielāko sūdzību tam, kas tev to karti tādu saveidoja - gan kas tev viņu sastādīja, gan Providencei - saki, ka tu atsakies no tādas, lai dod labo karti. un nolādi, nolādi - tu jau visām tām herņām tici

adalaide (2015-02-18 10:13)      Ne par velti ir teiciens : "Mazāk zināsi,labāk gulēsi ".

Bibine (2015-02-18 10:20)    1 Viena no labākām iespējām, kā organismu attīrīt no negatīvā piesārņojuma - nobirdināt daudz sāļu asaru un izšņaukt puņķus!

solo (2015-02-18 10:23)    1 Mazliet kritiski jau arī vajadzētu pavērtēt... astroloģija nav 100% precīza, tā tikai var norādīt uz riskiem, iespējām vai tml. - var jau būt, ka šīm lietām patlaban nebūs labvēlīgs laiks, bet tas arī negarantē pilnīgu neizdošanās :) dzīvo tik nost un priecājies par dzīvi. Nebūs šogad, būs nākamgad. Tas taču ir tikai viens gads no mūsu dzīves :)

borzomi (2015-02-18 10:24)      -Var tikt pārcelta(C)
-Var izrādīties nelaimīga(c)
Tie ir tikai pieņēmumi,kas VAR vai NEVAR NOTIKT.
Nedzīvo pēc kartes bet pēc savas būtības un vajadzībām.

Ohforf`sake (2015-02-18 10:25)    2 Ak, jel!

Lucy taisnība - dari kaut ko lietas labā, ne raudi.
Un mazāk pēti tās kartes, labāk jutīsies, līdz ar to arī labāk ies no rokas.

Protams, katrs tic tam, ko vēlas ticēt, bet šobrīd Tu vienkārši nodarbojies ar sevis "ieprogrammēšanu" neveiksmēm. Tas, lai izteiktos pēc iespējas maigāk.

fargo (2015-02-18 13:18)    1 savāc kopā visas savas ezotērikas grāmatas, izprintētās lapas, brošūras un saliec lielā maisā un uz miskasti prom. izdzēs visas savas astroloģijas programmas no datora. pārtrauc attiecības ar jebkuru draugu vai citu personu, kuri ir ezoteriķi, astrologi. nomaini darbu, apgūsti derīgu profesiju, nevis astroloģiju.
un tad sāc jaunu dzīvi ar... lūgšanu, jo pati no tā ārā tikt nevarēsi. māņticība ir kā slimība, kuru pats cilvēks izārstēt nespēj.
ar laiku, tava dzīve nokārtosies. tā nevar un nebūs bez pardzīvojumiem, bet pagaidām tu pat iedomāties nevari cik vieglāk justos bez nepārtraukti līdzi stieptā māņiticības sloga ikdienā. bet kad tu vadīsi savu dzīvi paļāvībā uz Dievu, tev bijušais liksies kā slikts sapnis, kas bija, bet ir pagājis.

Samurs (2015-02-18 14:40)      Protams, noteikti NEVAJAG PIEŅEM SLIKTĀKĀ NENOVĒRŠAMĪBU, bet, diemžēl kaut kāda loģika tomēr pastāv. Tā ka pacenties pārdzīvot šo dzīves gadu, neieciklējoties uz sliktajām iespējamībām, jo domas mēdz materializēties.

iga (2015-02-18 17:46)      Esi tik perfekti apguvusi astroloģiju,ka vari savu karti izskaiidrot?Man šķiet,ka šobrīd tā vairāk ir vētra ūdens glāzē...jo vairāk ieciklēsies, jo ātrāk dabūsi to, ko negribi...(Enerģijas nezūdamības likums nostrādās, un domas arī ir enerģija...)

Alex_Jones (2015-02-19 02:28)    9 Slikts aspekts kartē foto Pievienojos viedoklim.

Tvaika ielas (attiecīgajā iestādē) ir daudz tādu "astrologu" !
Bet!, labā ziņa ir tā, kā arī vietas tur vēl ir!
gandrīz visu pareizi teica (kamēr neiebrauca auzās ar saviem dieviem..), brunety-y beidz lūgties lai tevi atkal pažēlo - te visiem pie vienas vietas, kas ar tevi notiek!
Tava pieeja ir galīgi garām - tu sevi esi padarījusi par izsmieklu un tu atkal runā "uz cilvēkiem" nevis ar cilvēkiem.
Kaut uz mirkli pieļauj, ka nevis daži, bet visi (VISI) tavi tā saucamie "skolotāji" ir šarlatāni - kas tad esi Tu?

Peace

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu