Astroloģiskās kartes

Astroloģiskās kartes - jautājumi un diskusijas

Ja nav astroloģiskas saderības (37)
Es šeit nerunāju par tādu saderību kā sader Skorpions ar Vērsi vai Dvīņi ar Mežāzi, bet padziļinātāk. Esmu mācījusies astroloģiju un protu kopā salikt divas kartes pēc precīziem dzimšanas laikiem, lai izpētītu visas ...
nezinu par astrologjiskam saderiibam, bet es labprat gribetu iepaziities ar planerdeltas sievu, pirmo, protams. jo tik daudz par vinju lasiits, katra tema, nonstopa, gadu gadiem. kas tur sanak, noteikti, abiem kkas ar Merkuru speciigi dalams, shita satraumet balelinju, ka runas par vinju vel gadus 40. Vot kam ir nopietnas ilgterminja attieciibas!! Tur ij Saturni, ij Marss, ij astonjas Veneras, ta ka ej vien uz randinjiem-kas zina, meibi tev arii gadiisies tada ljubestiiba. pec tam apprecesies otrreiz un labi, ja ar arzemnieku, kas latviski nesaprot, ij vaimanasi, vaimanasi par pirmo.
vot takaja ljubovj, zvjozdnaja. skauzh.
Savā mūžā esmu iepazinies ar daudzām sievietēm. Pat neanalizējot tik sīki,astroloģija patiešām darbojas,par spīti daudzu skepticismam. Ideālo partneri šādā veidā atrast ir grūtāk,kā adatu siena kaudzē. Var padomāt,ka katram tiešām tikai viena pusīte paredzēta. Un kur teikts,ka viņa nav jau precēta,vai,ka tevi neatšūs? Var jau izvēlēties kādu,kurš mazāk krīt uz nerviem,bet tad nav ko sapņot par lielo,pārpasaulīgo mīlu. Autorei no sirds novēlu veiksmi! Jopcik copcik, un kāpēc neviens nesalīdzina audzināšanu, raksturus, temperamentus ? Ja liekam kaut ko kopā, tad pa pilnai programmai un pēcāk varam līdz kapa malai skraidīt apkārt meklēt saderīgo. Man pat vilnas zeķes ir vienu izmēru lielākas un ko, netraucē :D
Ideālu nav, ir tikai spēja pieņemt otra cilvēka nepilnības.....
pamēģini:

numuroloģiju;
citus horoskopus un vēl tak ir daudz citu lietu, piem, stāv vai nestāv vecim 1.randiņā- pēc seno latviešu ticējumiem droša pazīme esot:)
Ir gan bēdas 6.038 no rīta, saderība starp cilvēkiem, galvu spiež?Es kaut kā esmu pēc savas pieredzes, to saderību, kā anekdotisku gadījumu, uztveru.Man te paziņām,... abi saderīgi pēc visa veida horoskopiem´, pēc japāņu, pēc ķīniešu utt., no sākuma, tāda mīla, uh, bet pēc tam 20 gadus izšķirties nevarēja, viņš viņu sita, krāpa, gandrīz pusbadā turēja, bez naudas, nu bet kāda SADERĪBA!Liecies mierā, saudzē savus nervus, labāk paļaujies uz veco - ´´čujs, ņuhs, poņa, ja tas cilvēks, piemēram, pat pēc smaržas patīk?Gribi sasmīdināt likteni vai Dievu, pastāsti par saviem plāniem, sak šitas derēs , pēc horoskopa , ļoti piemērots..., zini, ka viss izgāzīsies!Lai nu izdodas Tev, ko prātīgu,labu, bez tām blēņām atrast! ··· Astroloģiskās kartes: Ja nav astroloģiskas saderības lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Slikts aspekts kartē (11)
Studēju astroloģiju, tagad papētīju savu gada karti (Solāru - no dzimšanas dienas līdz nākamajai), man tur veidojas tāds aspekts (Solārais Mēness kvadrātā ar dzimšanas Marsu), par kuru teikts: "Karjeras krīze, darbu ...
Pievienojos viedoklim.

Tvaika ielas (attiecīgajā iestādē) ir daudz tādu "astrologu" !
Bet!, labā ziņa ir tā, kā arī vietas tur vēl ir!
gandrīz visu pareizi teica (kamēr neiebrauca auzās ar saviem dieviem..), brunety-y beidz lūgties lai tevi atkal pažēlo - te visiem pie vienas vietas, kas ar tevi notiek!
Tava pieeja ir galīgi garām - tu sevi esi padarījusi par izsmieklu un tu atkal runā "uz cilvēkiem" nevis ar cilvēkiem.
Kaut uz mirkli pieļauj, ka nevis daži, bet visi (VISI) tavi tā saucamie "skolotāji" ir šarlatāni - kas tad esi Tu?

Peace
nu ja jau viss tik labi redzams un zināms, tad sēdi un raudi. ko tu arī dari. bet vajag vēl vairāk raudāt - histēriju uzrullēt, nu tur visiem paziņām un radiem nervus pabojāt ar saviem sliktajiem aspektiem kartē. vēl lietas labā varētu sūdzības par darbavietu, par mākslīgās apaugļošanas centru, par "sikalogiem" sūdzības uzrakstīt. un galvenais, galvenais - pašu lielāko sūdzību tam, kas tev to karti tādu saveidoja - gan kas tev viņu sastādīja, gan Providencei - saki, ka tu atsakies no tādas, lai dod labo karti. un nolādi, nolādi - tu jau visām tām herņām tici Ak, jel!

Lucy taisnība - dari kaut ko lietas labā, ne raudi.
Un mazāk pēti tās kartes, labāk jutīsies, līdz ar to arī labāk ies no rokas.

Protams, katrs tic tam, ko vēlas ticēt, bet šobrīd Tu vienkārši nodarbojies ar sevis "ieprogrammēšanu" neveiksmēm. Tas, lai izteiktos pēc iespējas maigāk.
Viena no labākām iespējām, kā organismu attīrīt no negatīvā piesārņojuma - nobirdināt daudz sāļu asaru un izšņaukt puņķus! Mazliet kritiski jau arī vajadzētu pavērtēt... astroloģija nav 100% precīza, tā tikai var norādīt uz riskiem, iespējām vai tml. - var jau būt, ka šīm lietām patlaban nebūs labvēlīgs laiks, bet tas arī negarantē pilnīgu neizdošanās :) dzīvo tik nost un priecājies par dzīvi. Nebūs šogad, būs nākamgad. Tas taču ir tikai viens gads no mūsu dzīves :) ··· Astroloģiskās kartes: Slikts aspekts kartē lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu