Kāds cilvēks ir svaru horoskopa zīmes vīrietis?

Vai uz viņu var paļauties, uzticēties, ko sagaidīt? Kāda pieredze jums?

walmets (2013-11-11 12:10)      ātri aizkaitināmi, ja traucē bez iemesla.....

etc (2013-11-11 13:24)      Svari (Spaņs)
Cīši gudri cylvāki a cyti otkol tikai smuki. Bīži vysu kū jūceigu izdūmoj. Ka smejās - vysa sāta skaņ. Labi guni kur i ēst taisa. A cyti daudz ād poši. Cīši draudzeigi, par tū ka leli dzāroji, bet ļūti lobi cylvāki.

leopardine (2013-11-11 13:49)  1 1 Skaista mīlnieka tips.
Pārāk izsver visus ”par” un ”pret”. Necieš emocijas. Viņa harmonijas mīlestība attiecināma arī uz sievietēm – viņām jābūt skaistām un komunikablām. Viņš lieliski mācēs sarunāties par mākslu, arhitektūru vai taisnīgumu, it īpaši, ja uzskatīs, ka tas pārkāpts. Piemīt donkihotisms.

Svari kaislīgi meklē partneri, bet bieži nevar to apmierināt un noturēt. Svari pret saviem partneriem neizturas kā pret personībām, bet gan kā pret skaistiem mākslas darbiem. Pasaulē ir maz sieviešu, kurām patiktu, ka par tām sajūsminās no attāluma.

Glāsti un fiziskais tuvums ar laiku svariem sāk krist uz nerviem. Šie mīlas dievi pieliek daudz pūļu, lai izskatītos skaisti, kārdinoši un apburoši, un kad beidzot atrod to, ko vēlējušies, tiem sākas apburoši romantisks rozā periods. Tomēr sapņi nav realitāte un svari ātri nogurst no fiziskajām attiecībām ar iemīļoto. Tas nenozīmē, ka viņi nav ieinteresēti seksā, tieši otrādi, bet viņi ir vairāk aizņemti ar mīlestības garīgo pusi, un paslepus no visiem uzskata mīlestības fizisko pusi par rupju un neestētisku. Protams, būdami cilvēki, kas kādreiz nolaižas no debesīm, tiem ir nepieciešams sekss, bet viņus mīlošajiem ir jāgaida, līdz svari dos signālu. Svaru vīrišķīgā āriene, kura piemīt vairumam svaru vīriešu, sevī slēpj homoseksuālas vēlmes. Svari ļoti labi un kaislīgi skūpstās, sagādājot partnerim baudu jau ar to vien.

leopardine (2013-11-11 13:51)  1 1 Mīlestības laikā svari ir ļoti ideālistiski un daudz uzmanības velta glāstiem un skūpstiem. Viņi ir ļoti jūtīgi pret atmosfēru, kas valda guļamistabā. Uz gultas vienmēr ir jābūt sniegbaltai gultasveļai, kā arī tiem patīk greznība: zīda krekli, maiga gaisma, romantiska mūzika. To mīļākajiem ir jābūt pilnīgi tīriem, iesmaržinātiem. Svari prasa ilgstošu mīlas spēli, pēc kā dzimumaktam ir jānotiek diezgan ātri. Savādāk svaru estētiskās prasības tiks aizskartas.

Lai apmierinātu svarus, pret tiem jāizturas ar maigumu. Viņi neieredz neķītras dekorācijas, no visām zīmēm tie visvieglāk novērš savu uzmanību dzimumakta laikā. Svari daudz sapņo seksa laikā, tas viņiem ir pierasti – domāt par ko citu, par bijušo mīļāko vai nepiepildītu sapni.

Partnerim pret svariem jābūt uzmanīgam ne tikai gultā, bet arī ārpus tās. Svariem ļoti svarīga ir apkārtējo uzmanība un reakcija uz viņu izlēcieniem. Tādēļ tev vienmēr jābūt modrai un jāsniedz gaidītā sajūsma, ja apkārtējie to nedomā dot. Citādāk svari var ilgi gražoties kā bērns, kas nav dabūjis konfekti.

Erogēnās zonas – muguras lejasdaļa vai gurni. Reaģē uz sitienu pa gurniem ar kādu ”stiprāku” priekšmetu. visas pozas mīļas.

Tinte (2013-11-11 22:04)  1 1 Plusi: ārēji skaisti, brīnišķīgi mīlnieki, labi gatavo, kompānijas dvēsele, vienmēr smaidīgi, priecīgi, patīk bērniem un sievietēm;
Mīnusi: abas rokas kreisās un tās pašas no p...s aug, perfekti melo, paļauties uz viņiem nevar nekad, visiem līdzekļiem izvarīsies no strādāšanas - labāk sēdēs uz vecaku vai partnera kala. :)

piparbecinja (2013-11-11 22:07)      Tur vairāk runa par saderību. Nav nederīgu horoskopa zīmju.

Tinte (2013-11-11 22:19)    1 Papildinot jau iepriekš minēto - nav skopi.

Tinte (2013-11-18 15:57)      P.s. Visus svarīgākos lēmumus kopdzīvē nāksies pieņemt Tev pašai.

Evis (2013-12-16 00:41)      Tinte noraksturoja perfekti.

fifene (2013-12-21 18:29)      Nezinu kā citiem,bet vienalga kuru horoskopu lasu(jau gadiem)tikai salīdzinu un pasmejos,jo man daudz kas nesakrīt ar to raksturojumiem,tāpēc neuztveru tos par nopietniem....dzīvo brīvi un neuztver teikto tik reāli...

una32 (2013-12-21 20:53)    1 Patīk harmoniskas, skaistas sievietes un attiecības, ļoti ilgi sver un domā, tikai tad tomēr bildināja. Uzmanīgi maigi un jutekliski.Patīkamas attiecības, bet, varbūt, man tikai paveicās.

Minkija (2013-12-22 19:28)      Foršs!!!

Satrika (2014-01-07 13:47)  1 1 Pareizi ,jaunībā smukulītis,meiteņu mīlulis ,vecumdienās ar pliku pakausi!

Līdzīgi jautājumi
Vīrieši svari un lauvas? (41 atbildes)Horoskops"Jaunavas" zīmei (18 atbildes)Ar kādām zīmēm sader Svari? (11 atbildes)Kura horoskopa zīme? (30 atbildes)
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu