Dziedniece Amanda no Cesvaines

Vēlētos atsauksmes par dziednieci Amandu no Cesvaines...

skumjasaciis  1   Ir diezgan stulbi noliegt, ka mūsu vidū ir ar īpašām spējām apveltīti cilvēki. Kā to uztvert - tā ir katra paša darīšana. ´
Daudziem no viņiem ir Dzīves virsuzdevums - palīdzēt citiem cilvēkiem... Jābūt arī iekšēji gatavam šādu palīdzību saņemt.

Zeltiite      Cilvēka dzīves uzdevums ir pašam tikt galā ar sevi, ja kas! Tik vienkārši, bet lielai daļai neizpildāmi! Iekšējā gatavība maksāt kādam par savu slinkumu, kas nerisina problēmas, ko atrisināt spēj tikai pats - ir varen ņirdzīgi!!!

Nate    1 Šādas lietas noliedz līdz brīdim,kamēr gailis nav pakaļā ieknābis.Kā ieknābs,tā domas mainās momentā,jo saprot,ka pašam tās cerētās spējas čiks vien ir bijis.
Tas parasti skar tos,kuri saka-es jau nu gan nekad.

Digits      Nate, amorāli ir spekulēt uz nāvīgi slimo cilvēku bailēm no nāves un slaukt no tām bailēm naudu. Slīcējs instinktīvi dabīgi ķersies arī pie katra salmiņa. Tikai salmiņs vēl nevienu slīcēju nav izglābis, jo tas vnk nav iesoējams pēc fiziskas likumiem ..

Elllaaa  1   Nav bijusi nekaados gadiijumos,mekleet dziednieces un maaciitaajus! NAV MAN VINIEM TICEESANAS! jo ir sens teiciens,velns par naudu ar dancos,engela deju.....vini tak naudu nem un kaa veel...taatd,ticeet un iet un atdot to,ko smagi pelniijis...ne manaa dabaa. 2013-10-13

nelianna      Kā lai saka !!gribi tici gribi ej pie dziedniekiem vai vārdotājiem galvenis lai ir vajadzība un ir riktīgais ... 2013-10-13

Fastidious      Dziedniekiem, ekstrasensiem kā tādiem neticu, protams, pieļauju domu, ka kljūdos..
Bet ticu, ka cilvēkam pašam ir spēja sevi izdziedēt vnk noticot, ka tas šarlatāns paveiks brīnumu, galvenais ir ticēt, cilvēka prāts ne uz to vien ir spējīgs..
2015-02-01

keksene66      Mans rezumē par izlasīto.

Ir cilvēki, kas TIEŠĀm var palīdzēt........kas uzskata, ka nav nekas, bet ir darba instruments Dieva rokās un nenosauc summu par savu pakalpojumu, kā ari sevi nereklamē.Pievērsiet tam uzmanību! Kas attiecas par griezšanos pie palīdzības......tur nekā nosodoša nav, jo kādam ir vajadzīgs " spēriens pa pakaļu", lai tas sāktu domāt un salikt visu pa plauktiņiem. Nav nekas tīri balts vai melns. Atrodiet krāsas un nianses un iemācieties paši sevi sakārtot.....ops, bet tas ir smags darbs caur sevi, sevis izzināšanu un ieklausīšanos sevī.
2015-02-02

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu