Astrologi

Dalieties pieredzē kāda jums pieredze ar astrologiem un zīlniekiem. Cik bieži ejat pie astrologa, cik reizes gadā? Kādos jautājumos? vai tas jums palīdz?

mieru_tikai_mieru  1 3 nekad neesmu bijusi, ne vienu pašu reizi. Un - pat ļoti palīdz!

never_pa  1   ne reizi un neprasās. Pie astrologiem, kā manīts, dodas cilvēki, kuri nespēj paskatīties uz savu dzīvi no malas un izanalizēt to.
Bet par saprātīgi augstu samaksu pateikšu visu, ko gribi dzirdēt, attīrīšu čakras
;))

sorrell    1 es gatavojusies iet, pat astroloģisko karti uztaisīju, bet pēdējā brīdi vienmēr paliek žēl naudu, galu galā, kas es sevi nepazīstu... par ietaupīto naudu nopirku somu un laimīga:)

suza      Ja, ja shadas domas nak galvaa. Ekonomee naudu un aizstaigaa tur, kur Tev tiesham butu jaiet. Pie psihologa. Bus dargak, bet nebus jaiet ik pec katra jautajuma, jo spesi jau pats(i) atbildi rast un kaa te saka ´´visu var dabut pa leto, bet vai tiesham tu to velies´´. Latvieshiem ari ir labs teiciens ´´skopais maksaa divreiz´´. mana pieredze rada, ka pat 10x.

suza  2   Es Tev jau tagad varu pamatmotivu pateikt, tikai publiski. Privatas sarakstes loti nepatik (ar nezinamiem cilvekiem). Nepaskatijos uz nika, tapec iemetu komentaru. Patiesiba, psihologs Tev nelidzes. Tur vajag smago artileriju vai nu tad psihoterapiju, taa uz gadiem 2-4.

Bet, ja nav kur naudu likt, ka gribas zilniekus un astrologus apmeklet, dodies uz bernu namiem, nakts patversmem un ziedo. Vislabak tieshi trucigajiem un berniem.

ramazoti      Reālie astro-logi ir logi, pa kuriem reāli vienmēr var redzēt astras, bet zīlnieki ir tie, kuri cūkām zem ozoliem barību meklē. A kāpēc būtu viņi tādi kādam ne-astronomam, vai ne-cūkkopim vajadzīgi!? Ja kāds varētu pareizi paredzēt visus latloto skaitļus, tad pie viņa iet tik un tā būtu bezjēdzīgi- par puscenu tāds tik un tā nevienam- tādu infu neteiks.

melon      Pie astroloģes biju 1x (zīlniekiem, dziedniekiem un tamlīdzīgajiem negrasos tuvoties). Lai izvērtētu, vai palīdzēja, jāsaka, ka nekāda nenormālā palīdzība vajadzīga nebija. Par konkrēto jautājumu atbilde bija, ka varu izvēlēties jebkuru no 2 iespējām, zaudētāja nebūšu. Bet jāatzīst, ka praktiski viss teiktais atbilst patiesībai. Kopš tās reizes pagājuši vairāk, kā 2 gadi. Bet principā astroloģijā neko sliktu nesaskatu, pieļauju, ka ja baigi vajadzētu, aizietu vēl. Maldās tie, kas uzskata, ka astroloģija ar pareģošanu nodarbojas, vai arī pieņem lēmumus cilvēka vietā:)

limonija    5 Biju vienreiz pie tādas samērā populāras ekstrasenses(Mārīte Strode), un viņa man vismaz godīgi pateica, ka nevarēs palīdzēt...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu