Astrologi

astrologi foto attēls

Astrologi - jautājumi un diskusijas

Kontakti par zīlniekiem vai astrologiem Cēsīs (5)
Kur meklēt kontaktus zīlniekiem vai astrologiem, kas pieņem Cēsīs?
Avīzē regulāri reklamējas tāda LAURA , kārtis liek. sazvani, aizej, zināsi , varēsi pastāstīt arī mums. no sirds iesaku neiet ne pie zilniekiem ne paregiem - velak nozela Jus panaks- tam var ticet var neticet - bet nav ko list tur kur mus nesauc un negaida ....... Paziņa liek TARO bet Rīga
ir labs vēdiskais astrologs, konsultē arī attālināti
Es pienemu ari caur oho.lv profilu!!! Cenas draudzigas, zilesanas un horoskopesanas laika talka nak ari Britanijas druidiska aura, kas ir loti pieprastita karmiskaja vide, aura unikala, LV nav vel pieejama!!! Nav nekur jābrauc astral-temple.com ··· Astrologi: Kontakti par zīlniekiem vai... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Astrologs Ivo Puriņš (12)
vai kāds ir bijis pie astrologa Ivo Puriņa un kā ar prognozēm, vai tās piepildās? Es zinu, ka viņš strādā arī kā gaišreģis un lasa vīzijas, piemēram, noraksturo kā ārēji izskatīsies liktenīgi satiktais cilvēks - vīrs/sieva (augums,...
Par placebo efektu esi dzirdējuse? Kas tic, tam arī notiksies... kas netic, pie astrologiem uz zīlniecēm nestaigā.
Ja par pieredzi, tad visu ko manai druškai izzīlēja un pareģoja - nekas tā arī nepiepildījās! Lieka naudas izšķērdēšana (manuprat).
ko saka Dievs? neejiet pie burēm un ragaņiem! tā ka paši vainīgi, ja nepiepildās un vēl sagriežās par 180* Likteni izmainīt nevar,ne I.P., ne arī kāds cits. Jādzīvo tā pati dzīve kas nākusi līdz piedzimstot... Es arī varu par Ls 50 sačakarēt Tev tā smadzenes ka pati pakārsies.
Tiešam esiet tik stūlbi kad ticiet visādiem pesteļotājiem un šamaņu atliekām.
Kad nav ko darīt, ej roc dārzu vai pervē špakteļus uz mūļa. Vismaz kaut kas prātigāks.
Piekrītu visiem pārējiem komentētājiem... Gribi, lai tev pazītē un nav kur naudu likt-piekāp:) ··· Astrologi: Astrologs Ivo Puriņš lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Astrologi (8)
Dalieties pieredzē kāda jums pieredze ar astrologiem un zīlniekiem. Cik bieži ejat pie astrologa, cik reizes gadā? Kādos jautājumos? vai tas jums palīdz?
Biju vienreiz pie tādas samērā populāras ekstrasenses(Mārīte Strode), un viņa man vismaz godīgi pateica, ka nevarēs palīdzēt... nekad neesmu bijusi, ne vienu pašu reizi. Un - pat ļoti palīdz! es gatavojusies iet, pat astroloģisko karti uztaisīju, bet pēdējā brīdi vienmēr paliek žēl naudu, galu galā, kas es sevi nepazīstu... par ietaupīto naudu nopirku somu un laimīga:) Ja, ja shadas domas nak galvaa. Ekonomee naudu un aizstaigaa tur, kur Tev tiesham butu jaiet. Pie psihologa. Bus dargak, bet nebus jaiet ik pec katra jautajuma, jo spesi jau pats(i) atbildi rast un kaa te saka ´´visu var dabut pa leto, bet vai tiesham tu to velies´´. Latvieshiem ari ir labs teiciens ´´skopais maksaa divreiz´´. mana pieredze rada, ka pat 10x. Reālie astro-logi ir logi, pa kuriem reāli vienmēr var redzēt astras, bet zīlnieki ir tie, kuri cūkām zem ozoliem barību meklē. A kāpēc būtu viņi tādi kādam ne-astronomam, vai ne-cūkkopim vajadzīgi!? Ja kāds varētu pareizi paredzēt visus latloto skaitļus, tad pie viņa iet tik un tā būtu bezjēdzīgi- par puscenu tāds tik un tā nevienam- tādu infu neteiks. ··· Astrologi: Astrologi lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pieredze ar astrologiem (9)
Vai kādam ir bijusi pieredze ar astrologu piedāvātajiem pakalpojumiem? Gribētu zināt, kas un kā tur notiek.
nekas iipashs nenotiek. nesaap. man arii tas interesee konrēti jāzin savs dzimšanas laiks un vieta,tad tev tiek sastādīts horoskops,visu varot redzēt pēc planētām.Slikti nav. Kas notiek? - nu,.. duumi pa gaisu, saakumaa skataas bumbaa, tad Tev makaa, uz laiku klientam (ja taads passvakaaks) zuud redze...beigaas pasaka - ar ko un cik biezzi nodarbojies..... Maku - esi pārliecināts, ka biji pie astrologa, nevis pie kādas vietējās pūšļotājas ?
astrologi pēta zvaigžņu kartes, nevis stikla bumbas.
··· Astrologi: Pieredze ar astrologiem lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu