kaķu invāzija sapņos

pēdējā laikā man bez maz katru nakti rādās sapņi, kuros firugē kaķi - viens vai divi, vai vesels bars ar kaķēniem. palasīju te oho sapņu tulku. kaķēni it kā norāda uz sīkām problēmām vai nepatikšanām. bet tad jau bez maz katru nakti tos vajadzētu redzēt sapnī, jo sīkas problēmas un nepatikšanas ir bez maz katra cilvēka ikdiena, tomēr tā nav, ka katru nakti man jāgana bars ar kaķēniem.
savukārt ar pieaugušiem kaķiem vispār ir interesanti. ļoti atšķiras skaidrojums, vai kaķis ir kaķene vai runcis. to es tā pat īsti nemāku pateikt, kāda dzimuma tie kaķi bija.
varbūt kāds zina kādu citu sakarīgāku skaidrojumu, jo, ja kaut kas parādās sapņos ar tādu regularitāti, tad paliek pat interesanti, kāpēc.

Jautā Effy 2012-08-18 22:00

spank      trīnīši "atskries" !!! 2012-08-18

fernfahrer      ... tas tāds mājiens, ka visa dzīve priekš kaķiem :))) 2012-08-18

non_grata      jebšu tev sācies kaķu laiks! kā ik pavasari un atvasaru!? to mēs varētu rīt pēc salūta pie vīna glāzes izrunāt;) Effy sāk savu riesta deju 2012-08-18

piparbecinja      es domāju, ka tas paŗāda tavi iek´´sejo nastorju - tipa tu esi kaķis - neatkarīgs, pašpārliecināts, tāda, ko kaķiem parasti piedēvē. Ja mazi kaķēni, gribi draiskoties, vai vēlies bērnus vēl. Man liekas tas ir tuvāk, nekā visādi parastie sapņu tulki. Pajautā sev pati, ar ko tev tie sapņi asociējas - tā arī būs patiesībai tuvākā atbilde. 2012-08-18

fernfahrer      es kādreiz regulāri redzēju sapņos čūskas un tās it kā pamostoties sapnī būtu visapkārt gultai tā ka biezs... bet tas vēl nekas, es sāku tās redzēt uz ceļiem un dažu dienu līdz simts gabalām. Cilvēki bija nesaprašanā, kā es tā redzu... bet tā kā pa retam man bija iespēja to pierādīt, pabraucot atpakaļ un parādot citiem, kas blakus, tad protams man ticēja. Un tomēr tas ir dīvaini... tagad es jau gadiem neesmu redzējis nevienu čūsku.
Katrā ziņā tā Tev ir kaut kāda uzmācīga zīme, kura brīdina...
2012-08-18

Nanuq      Effy (2012-08-18 22:34) jautājuma autora komentārs
rādās sapņos bars ar kaķēniem, kuri ir jāsavāc, lai nesabrauc mašīnas

Būsi uzņēmusies pārāk lielu atbildību par apkārtējiem un netiec ar to galā? To es kā vienu psichologijas kursu izgājis ekZemplārs saku.
2012-08-18

Līdzīgi jautājumi
Ko saka sapnis - bijušais vīrs? (19 atbildes)Sapņa izskaidrošana. (27 atbildes)Nākotne un sapņi , tramvaji. (15 atbildes)Sapņos vislaik viens cilvēks.. (17 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu