Vai kāds ir bijis pie Gundegas no Liezēres?

Esmu lasījusi par viņu kā par dziednieci , kas nodarbojas ar zāļu tējiņām

Klinkers  2   Bet vai tev to vispār vajag?Trīs iemesli,kāpēc to vajag?

krauklis966  2 2 Tagad pavasarī zālīti varēsi ēst pilnām mutēm un pīpēt cik uziet.

hefny  5   kāpēc Tev jāiet pie tāda,kas nodarbojas/
Ja pati vari-paņemt grāmatu,savu vainu zini,ja ne-dakteris pateiks-tad palasi+NODARBOJIES PATI -ar tējiņām savā labā-un neizdoto naudu-izlieto kādam ceļojumam,piemēram:uz Varšavu,Viļņu/12ls/,berlīni-2dienas ar viesnīcu-/75Ls/,Tallinu-/15ls,uttvai operu vai torti ,vai labu gaļas kilogramu-iepērc-redzēsi-uzreiz veselība un mundrums kaulos un vaigos!Labāk ēd pati,ne baro citus /pati liesējo pusbadā,taupot naudu,lai zālīštantei maksātu!
ēd pirmās gaiļbiķū lapiņas,pieneņu,gārsas-sirdij-kuņģim-aizkuņģa dziedzerim utt=vitamīni/kā arī pumpurus utt/lasi+dzīvo+baudi pavasari un dzīvi!

wiki    4 Dzirdējusi esmu, bet nu vairāk kā to,ka viņa ir tur itkā gaišredze..no no tāds puses kaut kas. Tā kā pati uz savas ādas neesmu izbaudījusi - tad no pieredzes personīgās man nav ko teikt. Bet zinu vienu sievišķi,kas sajūsmā par to sievieti.Ja nekļūdos viņai bija latvisks uzvārds.Ja ta ir tā.
Bet ja interesē zāļu tējas - tad jau labāk pašam visu savāk. Tik jāizstudē kad ir katra zālīte vācama - tam esot it kā tas efekts!
2012-04-14

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu