Zīlēšana ar kārtīm

Iesakiet, kur atrast informāciju par zīlēšanu ar kārtīm, vēlams latviski vai krieviski.

selnija_      Vislabā kā informācija ir tikai kursos, apmācībā!!!

lirica      grāmatnīcā grāmata nopērkama..tik nosaukumu neatceros!

leila27      Tas nav vēlams

Denija_      Man liekas, ka pērkot kārtis zīlēšanai - intrukcija tiek dota līdz - vismaz dazhi skaidrojumi un salikumi. Rēriha grāmatnīcās esmu tādas redzējusi, gan jau tur ir arī papildus grāmatas par šo tēmu.

selnija_      Denija, kārtis ir pareizās, jā, un instrukcija tur ir klāt! Bet citādi tā ir MILZĪGA informācija, ko cilvēki apgūst gadiem ilgi! Nav tik vienkārši, kā sākumā liekas. ticiet man!

barbarosa9      Pirmkaart kaartis ir triis veidu.Ir entie ziileeshanas veidi, un, kaa Selnija saka, ir pamatiigi jaamaacaas pat elementaarie pamati.

zasadka      Zīlēšana (ar kārtīm vai pēc ānusa līnijām) ir arhaisks lohotrons. Opijs trulām visu vecumu tantēm. Lieki minēt, melna kaķa ķeršana tumšā istabā, kura tur nemaz nav. Toties cik apziņu kairinoši un industrijai ienesīgi.

shoks2      glups jautaajums...instrukcija kaartiimm...nav instrukcijas kaartiima....lielaako ties tas ir redzeejums ja juus esat pie speciaalista, bet viss paareejais ir blefs, maans ,kraap6ana....man ljoti zeel ,bet tulkotaaju ir ljoti maz:)

zilani      Grūti ir iemācīties, ja cilvēkam ir kādas spējas, viņš var zīlēt uz parastajām spēļu kārtīm un taisnību teikt....

barbarosa9      Astrologjijas pamatos ir Taro kaartis, jo taas bija pirms.Tad kaapeec jaamaacaas astrologjija?Skaties zvaigznees un kaut ko ljurini.
Piekriitu-viltvaarzju pietiek.Bet lai cik cilveekam lielas un varenas speejas, ir jaamaacaas, un tikai tad var buut runa par savu atshkjiriigo celju, par savu redzeejumu un izjuutaam, par savu individuaalu metodi, kaa izmantot kaartis, lai taas dotu informaaciju tulkotaajam.

larse      es nezinu bet gribu padalīties pieredzē ,jo uzskatu ka zīlēšana on line ir pilnīgs sviests ,ja runājam par zīlniecēm, kas zīlē uz kārtīm tad noteikti garām ir zīlēt mēness fāzes 29 ,dienā tad viss nepiepildās;) 2009-11-27

princiitis  1   nu ,kur var but ti aprobezoti,lai papira lapinjai ticetu,tad jau jasak zileshana uz avizem,tualetes papira...u.t.t. 2011-02-27

lauda    1 Esmu saskāries ar zīlēšanu un varu pateikt tikai to labāko! 2011-02-28

Buse22  1   tikai lai pamuļķotos - www.magya.ru .. ticēt vai ne, tas katra paša ziņā.... 2011-09-26

Jason  1   Vai tad google.lv vairs nedarbojas? ;) 2017-02-15

Raivis_1977      Es tikai gribu glābt cilvēci no visādām nelaimēm, un likstām. Man mazāk interesē cittautieši, vai nu tur meksikāņi, šamaņi vai čigāni ...
Fakts paliek fakts, un daudzkārt jau pierādījies tas, ka ja zīlē ar kārtīm, zīlēšana beigu beigās arī izposta dzīvi, un tā beigās aizved tālāk pa nepareizām sliedēm kā tam vajadzētu būt ...
Jo, visi tie kas ir dzīvē pratuši zīlēt ar kārtīm, un kuri ir zīlējuši, viņiem visiem dzīve maz pamazām sagrūzt tā kā kāršu namiņš, un tikai katrs pats sev vēl tālāk iestāsta sev kaut kādus tālākejošos plānus, kā un ko vēl būtu iespējams tur ko darīt vai ko mainīt ... Bet līdz tam tie kaut kādā mērā tad arī pat ne tuvu tam nav nonākuši, drīzāk izpostījuši sev vairāk nekā vajag. Jo daudzi ir sūrojušies par sagandēto dzīvi, un dzīve ir sagriezusies maz pamazām pat ne uz to labāko pusi.
Saku to kā ir, un ja tiešām kāds kāds to grib darīt, tad kāršu zīlēšanas paņēmienus var atrast dažādos žurnālos, kuri bija kā tādi daudz maz pabiezāki mēnešizdevumu žurnālkatalogi, un vajag tikai pameklēt, tajos ir, un var atrast ...
Un vel kas, lai precīzi izzīlētu ar kārtīm, ir jāaizdedzina četras baltas sveces puskrēslā uz melna galdauta ar pilnīgi un galīgi jaunām, ne reizi nespēlētām kārtīm, ar jeb kuru veida kārtīm kuras tikai šim nolūkam kā zīlēšanai tikai paredzētas!
- Jo tikai ar jaunām nelietotām kārtīm, uz kurām nav ne reizi spēlēti, piemēram, pokeri, vai nu zolīte vai cūkas, uzrādīs pareizu, patiesu informāciju ))
Un ja ir lietotas kārtis, tad uzrādīs visgalīgāko bleffu, - tā ir )
Bet simt punkti, labāk lai kāds cits zīlē jums, bet ne paši sev! Jo simt punkti, ka zīlēšana labu galu neparedz, ja pats to dara.
Bet ja nu kāda cita jums izzīlē kaut ko, un ja ne uz labāko pusi, tad tikai uz lietas virzības norisēm dzīvē, savu dzīvi var daudzkārt mainīt ne tādā gultnē kā ir pareģots. Saku kā ir!
Tāpēc jau arī zīlē čigāni, lai tu kaut ko dzīvē spētu pamainīt uz labāko pusi ...
Un, ne vienmēr dzīvē
2018-04-14

Līdzīgi jautājumi
Zīlēšana Jaungada naktī (15 atbildes)Zīlēšana ar svārstiņu (26 atbildes)Kas spēļu kārtīs ir tik mistisks? (22 atbildes)Zīlēšana (16 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu