Zīlēšana ar svārstiņu

Lūdzu nopietnas atsauksmes par zīlēšanu ar svārstiņu. Ir jāpaņem diegs vai sievietēm mats un jāiever adatā vai gredzenā un ar svārstiņu jāvienojas kā tiks nolasīta atbilde. Piemēram: pulksteņrādītāja virzienā atbilde bus Jā, pretēji pulksteņrādītājam atbilde Nē, bet uz priekšu atpakaļ kustoties "ne jaa, ne nee, atbilde netiek dota". Tad uzdod jautājumu par nākotni un gaida kā svārstiņš kustēsies un var iet cauri visiem datumiem un skaitļiem, piemēram, jautāt, vai apprecēsies šogad, naākamgad, vai 2015. gadā utt un pēc tam iet cauri katram datumam un svārstiņš dos atbildi pēc kustībām. Vai ar tādu zīlēšanu jums izdevās pareģot nākotni un vai sanāca precīzi? Vai tā tiešām ir precīza nākotnes pareģošana? Jūs varat iedomāties kādu konkrētu cilvēku un svārstiņam jautāt vai jums izveidosies attiecības, vai būs sex, vai viņa/viņš jūs mīl utt. rakstiet savu pieredzi un atsauksmes par zīlēšanu ar svārstiņu. Tā ir droša nākotnes pareģošana, ka notiks tā, kā saka svārstiņš? Lai neiespaidotu svārstiņa griešanos ar acu spēku, var aizvērt acis un atvērt pēc laika, lai tikai noalsītu rezultātu.

cilveex      Varbūt domāšana nav stiprā puse un tomēr...
Ja būtu droša tāda lieta, tad nebūtu iespējama neviena birža, nekāda apdrošināšana, nebūtu nelaimes gadījumu, loterijās katru dienu vinnetu simtiem cilvēku, bet pat tas ir sīkums...
Tiktu atbildēts filosofu jautajumu jautājums - lietu kārtība ir determinēta vai nejauša.
Un ko jautā tu svārstiņam... tu tādam gredzenam uzdotu pavisam stulbus un beznozīmīgus jautājumus, a la kad precēšos, attiecības, sex... tādi imbicelīgi tie jautājumi. Ir BŪTISKIE jautājumi svarstiņam, a tu sex da attiecīas. Ja autors atrastu džina lampu, viņš tak izniekotu saldejumā savas trīs vēlēšanās.

Vasarule    3 pret debesu ētiskajiem likumiem :D
tad jau neko nevar jautāt

Just_      Pazīstu tantīti, kura saliek uz galda rindā visas savas zāļu dozītes un tad iet pāri ar diedziņā iekārtu gredzenu. Svārsts viņai pasaka, kuras zāles šodien vajag, kuras nē. Nu, varbūt pat ļoti laba metode, jo zāles lieto izlases veidā, nevis visas pēc kārtas. Bet tie jautājumi, ko grib uzdot šīs tēmas autors, ir naivi, tādus uzdod mazas meitenes apmēram 5. - 6. klasē, kad niekojas ar zīlēšanu.

cilveex  1   A debesu ētiskie likumi aizliedz jautāt kāds rīt būs laiks? Ja neaizliedz, padomā kādas perspektīvas paveras! Un par nelaimes gadījumiem drīkst? Kurš tev stāstīja par debesu ētiskajiem likumiem?
A nau tā, ka debesu ētiskie likumi aizliedz svārstiņam un dajebkam prasīt kaut ko, ko var nākamajā dienā vai pēc stundas pārbaudīt?
Tev neienāk prātā ejot pie šiem te pareģiem izdarīt vienkāršo lietu, paņemt plaukstā monētu un lai šie te debesu likumu pārzinātāji pasaka kas tev rokā? Bet gan jau debesu ētiskajā kodeksā arī par to ir kāds aizliegums.

Miilj_aciite    1 Varu pastāstīt no personīgās pieredzes: pusaudža gados bariņš draudzeņu tikām klāt kādai senai mantotai grāmatai ar atslēgu, kura darbojās pec līdzīga principa kā svārsts. Grāmatu lietoja kādas draudzenes vecmāmiņa un mēs, tā teikt, to "nospērām". Uzdevām jautājumus vienu pēc otra muļķīgākus, kas nu tajā vecumā un situācijā likās piemērots - par klases zēniem utml:) - viss tiešām piepildījās - ne ar vienu no viņiem neapprecējos:)).
Pēc tam atslēga kaut kur pazuda un grāmatu vairs nevarēja izmantot........kad paaugāmies un kad jautājumi radās krietni nopietnāki.....no sērijas kā komentā par to izniekoto džina lampu.........vai zelta zivtiņu vai.....burvju sērkociņiem...turpmāk dzīvē visu ko redzēju, bet tādu grāmatu vairs ne.

p.s. zināma deva enerģētikas šādās lietās droši vien darbojas, bet domāju, ka ar to nepietiek, lai grozītu pasaules kārtību sev vēlamā virzienā....vai lai tik ļoti tam noticētu, ka pakārtotu visu savu dzīvi svārstam.

selnija_      Un vispār tā nav zīlēšana, bet informācijas nolasīšana izmantojot zemapziņu. Ko jautā, to gan ir vērts apdomāt. Tevis minētie jautājumi manuprāt ne visi ir jautājami. Ir arī tēmas, par kurām atbildes nesaņemsi.

JurisK      Vispā tas viss ir ļoti interesanti, jo galīgi nav saprotams, kā un vai vispār kas notiek, vai arī cilvēki vienkārši sevi ieprogrammē uz it kā saņemto atbildi, jo tiešām, tādas svārstiņa kustības, turot rokās diegu, kurā iekārts gredzens, diezgan nesakarīgas. Bet - mans darba kolēģis piedalījies garu izaukšanā ar šķīvīti, to lietu vadījusi īpaša persona, piekodinot, lai paši nekad to nemēģinot darīt, jo izsaukt esot viegli, grūti dabūt projām. Un tiešām, esot izsaukti mirušu cilvēku gari, kuriem varēts uzdot jautājumus. Man nav iemesla neticēt tam, ko stāstīja viņš par savām izjūtām - tās bijušas baigas un tiešām justs kas pārdabisks, vairāk nekad viņš ar to nav nodarbojies. Kas tas ir - nezinu, varbūt tikai kolektīva hipnoze.

mojito    1 Kautkaads sviests,ljautinji.Ticat nopietni,ka kaaads priekshemts spej paredzeet naakotni ?:)
Omg,atveriet acis un padoamajiet,kam jums ir galva uz pleciem ,ne tikai lai tur ieliktu eedienu!

selnija_      Juri, tā nav nekāda hipnoze, tā IR realitāte. Tas, ka tam neticam, nenozīmē, ka tā nav. Nekas neko neprogrammē , viss notiek reāli. Tikai šķīvja gadījumā gan nevar jokoties, ir tā, kā tu aprakstīji un vēl arī tas, ka nekad nevar būt drošs par to, ar kādu tieši garu runā, ir arī ļaunie, ja kas.

Mezhavecis    1 Es tev ieteikšu citu metodi.Paņem grābukli ar pēc iespējas smagāku kātu,un kāp tik virsū.Ja dod pa pieri,značit-jā.

inkypinky      Vēlams to nedarīt nākamajā dienā pēc banketa,jo tas svārstiņs būs īpaši runīgs:D

markinc      vislabākie rezultāti, ja zīlē ar diedziņa iekārtu MAKITA urjbmašīnu, vai augstspiediena sūkni...

mei_bi      "Tādēļ, ka šī tauta tuvojas man tikai ar savu muti un Mani godā tikai ar savām lūpām, bet ar savu sirdi ir tālu nost no Manis, un viņu bijība Manā priekšā ir tikai ārīgi iemācīta cilvēku ieraža, tad es atkal apiešos ar šo tautu iznīcinošā veidā, tā, ka viņas gudro gudrība būs apkaunota un prātīgo saprāts būs aptumšots." (Jes. 29:13,14).

irgo      18. gadsimtā atklāja magnētismu...19. gadsimtā atklāja elektrību....20. gadsimtā atklāja radiāciju... tagad ir pienācis laiks smalkajām enerģijām ....ja kāds tam netic tad tā jau ir VIŅA problēma.....

Vucis      Vispār jau jebkura zīlēšana "ir pret debesu ētiskajiem likumiem". Ja jau esi tik informēts, tad šo tev arī vajadzēja zināt. Ja jau ignorē tos "ētiskos likumus", tad bliez vien vaļā arī par loterijām, ko nu vairs...

Ruxandra      sev labaak saadi neziileet, jo tava zemapzina virziis svaarstinu tajaa virzienaa, kuraa veeleesies nevis tajaa, kuraa vajadzeetu... vispaar nav drosa metode ziileesanai! bet ir laba prieks dazaadu lietu diagnosiceesanas vai prieks treniniem, lai virziitu savu energiju.

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu