Zīlēšana

Zīlēšana - jautājumi un diskusijas

Zīlēšana ar kārtīm (16)
Iesakiet, kur atrast informāciju par zīlēšanu ar kārtīm, vēlams latviski vai krieviski.
Esmu saskāries ar zīlēšanu un varu pateikt tikai to labāko! Vislabā kā informācija ir tikai kursos, apmācībā!!! grāmatnīcā grāmata nopērkama..tik nosaukumu neatceros! Tas nav vēlams Man liekas, ka pērkot kārtis zīlēšanai - intrukcija tiek dota līdz - vismaz dazhi skaidrojumi un salikumi. Rēriha grāmatnīcās esmu tādas redzējusi, gan jau tur ir arī papildus grāmatas par šo tēmu. ··· Zīlēšana: Zīlēšana ar kārtīm lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
čigānieti zīlnieci (22)
iesakiet čigānieti zīlnieci, kas izzīlēs nākotni!
šitai meitenei visu laiku notiek visādas situācijas, visu laiku staigā no astrologa pie zīlētāja, no zīlētāja pie dziednieka, un kur tik vēl ne´. nu kā vienam cilvēkam var tik daudz visādu neskaidru lietu var būt, ko ar savu prāta daudzumu nespēj atrisināt.

varbūt vienkāŗsi smadzenes vajag trenēt? ...
Tu gribi kaadu konkreeti no zemes virsas novaakt???!!!! nerakstiishu privati. iesledz zinjas un tad arii redzesi nakotni.
velams,daudzu kanalu zinjas, sakot ar LTV1 un BBC, beidzot ar Rossija.
Oi, Limbažos ne Valmierā. izmazgā smadzenes. kā reklamē, tad vienīgais, kas noņem taukus ir Fairy. bet vajag daudz, jo, šķiet, ka tur tonna smadzenēs stāv ··· Zīlēšana: čigānieti zīlnieci lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Hiromantija, no kuras roka jālasa līnijas, no labās, vai kreisās? (14)
Hiromantija, no kuras roka jālasa līnijas, no labās, vai kreisās? Jo līnijas atšķiras.
No abām. Kreisā roka rāda, kas ir cilvēkam ielikts šūpulī, labā- ko pats sastrādā. Ja atmiņa neviļ, sievietēm no kreisās, vīriešiem no labās plaukstas gan / gan. no abām. Ja līnija ir tikai vienā rokā (vienlaga, kurā), tad tajā rakstītais ir ar mazāku varbūtību kā tad, ja viena un tā pati līnija ir abās rokās. Kreisajā-personības un rakstura pārmantotās īpašības,labajā var redzēt,kā šīs īpašības ir attīstījušās. ··· Zīlēšana: Hiromantija, no kuras roka ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Zīlēšana (16)
iesakiet lūdzu kādu zīlnieci vai gaišreģi pēc personiskās pieredzes, kurš reāli var pateikt par nākotni un likteni patiesību, kas arī piepildās. nekad neesmu izmantojusi šādus pakalpojumus, bet man ir daži konkrēti ...
Ļoti silti ieteiktu neiet ne pie viena zīlnieka!! Tas ir grēks!
Labāk dzīvo un pieņem visu, kas notiek, nevis ļaujies iekodēties svešam garam!
Būtu jauki,ja mēs katrs varētu atšķirt savu likteņgrāmatu , un pašķielēt kurāvietā nolikts tas ,,klupšanas akmens,, . Varētu visas nepatikšanas apiet ar lielu,lielu līkumu! Cik naivam jābūt cilvēkam lai ticētu zīlnieces pareģošanas spējām`?Gribi savā veidā justies ieprogramēta? Vai tiešām tas ir to vērts - izmest naudu par sevis ieprogrammēšanu? Zīlniece pateiks tā un šitā, tad Tu arī gaidīsi to, ko viņa pateica. 100%, ka sagaidīsi. Un ne to labo, pozitīvo. Nu, i kas būs, kad Tev pateiks to, kam it kā jāpiepildās. Apsēdīsies uz soliņa, gaidīsi, lai piepildās?? Un, kad nepiepildīsies, vai piepildīsies ne gluži tā vai ne tad, kad teica, sūtīsi vaimanas debesīs??
Es pa laikam pieņemu klientus kā astroloģe. Un vissmagākie ir tie, kurus interesē TIKAI nākotnes prognozes. Jo vairāk es šajā jomā darbojos, jo pārliecinos, ka IR notikumi/tendences, kas mums ir nolikti. BET. līmenis, notikuma intensitāte/smagums ir atkarīgs no mūsu pašu darba. Ar sevi strādājot, var panākt ļoti lielas lietas. Bet tas ir smags darbs. Vieglāk ir uzlikt diagnozi "man smaga karma/liktenis, ko nu es tur vairs.."

Tāpēc tā vietā, lai zīlētu nākotni, es Tev rekomendēju labāk nopietni izvērtē savu tagadni. Izvērtē savus resursus, potenciālu, definē, ko Tu vispār gribi, kādi ir Tavi mērķi, un tad sāc funktierēt, kā tos sasniegt. Ko pašai darīt, lai viņiem pietuvotos.
Un šajā ceļā Tev var palīdzēt kaut kas taustāmāks par kafijas biezumiem, tai skaitā labs psihologs/psihoterapeits, laba literatūra, nu, un tādā garā. Mums katram dzīvē apkārt ir daudz skolotāju, jautājums vai mēs viņos ieklausamies. Jebkurā gadījumā, veiksmi TEv! :)
Es gaju pie 2 dazhadaam, nekas nepiepildijaas, zhel izmestas naudas ··· Zīlēšana: Zīlēšana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Zīlēšana Jaungada naktī (15)
Padalamies pieredzē ar zilesanas paņēmieniem, lai uzzinatu kāds bus nakamais gads. Es saksu ar savu zilesanu - paņem, aizdedzina vaska sveci un bļodā ielej aukstu ūdeni, tad sveci pašķiebj uz sāna un vasku ielej ūdenī un ...
...nu - tās ir ļoti jaukās atrakcijas....ja forša kompānija - visi zīlē un pēc gada - atver protakolu, kur viss fiksēts....JĀ vai NĒ!:) Es negribu neko zināt. Tam Kungam ir nodoms par mani un maniem tuviniekiem, tur nav nekas darāms. Ir savi pienākumi, man gribas ar tiem tikt galā. Gribētos būt mazāk "zaraznam", vairāk forestam, nevis lajtnantam denam. Gribētos mazāk meklēt jēgu, vairāk darīt jēgu. Trollis, mjā. Lai būtu! :)
Pret jaunsgadu un tā novēlējumiem man gan nav iebildumu. :) Tur nav dumas reliģijas un nejēdzīgu regāliju un iedomu un sapņu.
Ja zinams kā būt labākiem, vajadzētu tā mēģināt, jo ir zināms kādiem vajadzetu būt i otrādi.
Gribētos nelamāties, arī uz tiem, kuri nepatīk, arī uz to, kas nepatīk, tomēr arī nemelot-neizvairīties no viedokļa paušanas, lai arī man tas būtu ērtāk, lai kaut kā tas viss vairāk saskan. Negribu zināt nākotni, nevajag laimi, vai veiksmi, vai ko katrs sev noprasa, savā nesaprašanā. Neabižot citus bez jēgas, vai vismaz sajust nepatiku to darot, ja tam nav jegas.
Vai nedrīkst būt/rakstīt tik pat naivi, kā tēmas autoram. Es tā gribu, ko rakstīju. Man to, lūdzu. :)
Un vēlēt pašam sev drīkst? Ko par to saka drakoni un ezotērika? Nu, vienalga...
tochna ziedi-lauliibas?!!/neticiigi sak raustiit aci/ ....dari tā:)! patiik taa ziileeshana kur var atrast smiltis:))))Jautri iesakt Jauno gadu kads var:D:D ··· Zīlēšana: Zīlēšana Jaungada naktī lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Zīlēšana ar svārstiņu (26)
Lūdzu nopietnas atsauksmes par zīlēšanu ar svārstiņu. Ir jāpaņem diegs vai sievietēm mats un jāiever adatā vai gredzenā un ar svārstiņu jāvienojas kā tiks nolasīta atbilde. Piemēram: pulksteņrādītāja virzienā atbilde ...
pret debesu ētiskajiem likumiem :D
tad jau neko nevar jautāt
Varu pastāstīt no personīgās pieredzes: pusaudža gados bariņš draudzeņu tikām klāt kādai senai mantotai grāmatai ar atslēgu, kura darbojās pec līdzīga principa kā svārsts. Grāmatu lietoja kādas draudzenes vecmāmiņa un mēs, tā teikt, to "nospērām". Uzdevām jautājumus vienu pēc otra muļķīgākus, kas nu tajā vecumā un situācijā likās piemērots - par klases zēniem utml:) - viss tiešām piepildījās - ne ar vienu no viņiem neapprecējos:)).
Pēc tam atslēga kaut kur pazuda un grāmatu vairs nevarēja izmantot........kad paaugāmies un kad jautājumi radās krietni nopietnāki.....no sērijas kā komentā par to izniekoto džina lampu.........vai zelta zivtiņu vai.....burvju sērkociņiem...turpmāk dzīvē visu ko redzēju, bet tādu grāmatu vairs ne.

p.s. zināma deva enerģētikas šādās lietās droši vien darbojas, bet domāju, ka ar to nepietiek, lai grozītu pasaules kārtību sev vēlamā virzienā....vai lai tik ļoti tam noticētu, ka pakārtotu visu savu dzīvi svārstam.
Kautkaads sviests,ljautinji.Ticat nopietni,ka kaaads priekshemts spej paredzeet naakotni ?:)
Omg,atveriet acis un padoamajiet,kam jums ir galva uz pleciem ,ne tikai lai tur ieliktu eedienu!
Es tev ieteikšu citu metodi.Paņem grābukli ar pēc iespējas smagāku kātu,un kāp tik virsū.Ja dod pa pieri,značit-jā. Varbūt domāšana nav stiprā puse un tomēr...
Ja būtu droša tāda lieta, tad nebūtu iespējama neviena birža, nekāda apdrošināšana, nebūtu nelaimes gadījumu, loterijās katru dienu vinnetu simtiem cilvēku, bet pat tas ir sīkums...
Tiktu atbildēts filosofu jautajumu jautājums - lietu kārtība ir determinēta vai nejauša.
Un ko jautā tu svārstiņam... tu tādam gredzenam uzdotu pavisam stulbus un beznozīmīgus jautājumus, a la kad precēšos, attiecības, sex... tādi imbicelīgi tie jautājumi. Ir BŪTISKIE jautājumi svarstiņam, a tu sex da attiecīas. Ja autors atrastu džina lampu, viņš tak izniekotu saldejumā savas trīs vēlēšanās.
··· Zīlēšana: Zīlēšana ar svārstiņu lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu