Nāve

nāve foto attēls

Nāve - jautājumi un diskusijas

Nomiršana (28)
Tomēr visu mīlētais Jānis Vaišļa nomira:( Man visu vakaru kreņķīgs garastāvoklis un raudiens nāk, pat sirds fiziski sāp. Jo ārā ir tik auksts un es nezinu kā ir dvēselītei, vai viņa nav šokā un nevēlas atpakaļ ...
Runā ka pēc nāves mēs nonāksim pat ļoti siltā vietā:)

Bet ja nopietni visam savas laiks. Tā ir dabīgā lietu kārtība un tur nav no kā badīties vai par ko pārdzīvot. Vienīgais par ko ir vērts uztraukties, lai tas laiks, ko pavadām te būtu pilnvērtīgi nodzīvots.
Lai dus Dieva mierā.
Vispār cilvēki nebaidās no nāves, bet miršanas.
Pieņemu, ka JV bija piemērs tam, ka var dzīvot brīvi, skaisti, ar baudu un tas varēja iedvesmot. Tāds savs čomaks, kurš no tv ekrāna ieskatās tev tieši "serdē". Citādi neredzu ar ko viņš būtu labāks par jebkuru godīgu sava darba darītāju, kuram neviens īpaši palīdzēt netaisās un kurš tāpēc nomirst klusu (vai ne tik klusu) savā nodabā.
Vai nav vienalga, kas notiks pēc nāves, runā, ka dv. kaut kur dosies, nu redzēsim, vai tiešām tā.
Ar Vaišļu nu vairs neko. Atliek vien vēlēt, lai viņam silti uz mākoņa maliņas. Un ģimenei izturību - kādam tur vēl krietni jāaug un bez tēta nebūs viegli.
Skumjākais sajā visā ir krietni par vēlu noteiktā diagnoze. Visticamāk, tā vispār nebūtu noteikta, ja Jānis nebūtu varējis izcīnīties cauri birokrātijas mūrim un tikt pie Eiropas ārstiem. Lūk, par mediķu darba kvalitāti Latvijā mums gan visiem jāsatrucās. Jo mēs katrs varam būt nākamais, kuram nevarēs atrast vainu, bet pēc tam vairs nevarēs palīdzēt, kā tas šeit ir raksturīgi.
Katram savs atvēlētais laiks. Tādēļ nekad un neviens nav jāžēlo. Bet jāpasakās Visaugstākajam par doto iespēju Dzīvot.
Jānis savā dzīvē daudz paspēja. Ne tā, kā daži šejienes dino. Uz to arī ir jātiecas - Dzīvot skaisti!
Jānis Vaišļa - kas tas tāds? ··· Nāve: Nomiršana lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
dzīve un nāve (48)
Tagad man 30gadi un līdz šim neredzēju jēgu dzīvei, vienkārši negribēju būt pasaulē, jo nejutos te vajadzīga. Nesen satiku cilvēku, kurā ļoti iemīlējos. Tagad dzīve ir ieguvusi tādu skumju skatījumu, jo kopumā ņemot ...
Negribētu būt tā nabaga cilvēka vietā, kurā esi iemīlējusies! Ar šitik putekļainiem bēniņiem labāk nevienu netraucē! Pilnīgi nopietni. Pirmkārt, apmeklē labu psihoterapeitu, lai viņš pamēģina Tev palīdzēt sakārtot Tavu galvu, jo tur Tev iekšā pamatīgi tarakāni dzīvo un tās domas, kas ir Tevī, var sagraut attiecības ātrāk, nekā nāve jūs šķirs. Pie Jura Rubeņa uz viņa meditācijas centru - Latgalē. Un psihoterapija ar neskādētu... Bailes rodas no neziņas. Agrāk mierinājumu meklēja reliģijās.
Nesen, mira tuvs cilvēks. Bailēs. Tāpat, kā dzīvoja. Padomāju -lūk, ir visādi dzimšanas instruktori. Soli pa solim -kas notiks, kā jāeelpo un tml. Kapēc gan slimnīcās nevarētu būt miršanas instruktori? Mācītāji vairs nav modē. Vismaz cilvēkam apstāstīt kas ar viņu notiks kaut vai fizioloģiski, palīdzēt pārvarēt bailes, ka nav nekas ārkārtējs, viss ir ok. Mediķi cietu seju no atbildēm izvairās, da i nemaksā viņiem par to.
jā, ar nāvi tiešām viss beidzas. un nav tur mistērijas. tas tiešām kļūst īsti saprotami tikai tad, kad kāds kļūst svarīgāks par pašu. kā ar to sadzīvot? sākumam, pieaugt. lai arī šāds ieteikums var likties bezjēdzīgs, bet tas ir tas, kas ir vajadzīgs, lai varētu apzinaties savu un citu cilvēku vietu pasaulē. ··· Nāve: dzīve un nāve lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Eilata - viesnīcas (10)
Lūdzu, varbūt kāds var ieteikt normālas un ne pārāk dārgas viesnīcas Eilatā un ieteikt- kur labāka pludmale pie Nāves jūras, kur apmesties uz pāris naktīm tā , lai nebūtu jāmēro daudz kilometru. Jo neesmu nolēmusi auto ...
pie Nāves jūras Ein Bokek, faktiski citu alternatīvu nav. Ein Bokek ir lētā gala Leonardo, pludmale ejamā attālumā, vienkārši saplānot ar sab.autobusu (Nr.444). Savukārt lētāk var atrast Nova Zohar, bet tad...diezgan patālu ...tipu tapu...

Eilatā daudz lētu vietu, booking.com vai AirB&B.

p.s.Izraēla nav lēta, +30 % no LV cenām vismaz.
par krievu saitiem neko nezinu, esm izraukusi izbraukusi Izraēlu krustām šķērsām. Transports no Neve Zohar teorētiski kursē, praktiski būs jāgaida un jāpieskaņojas retiem reisiem. Neve Zohar vispār nav ko darīt, it īpaši kad saule riet pēc 18, labāk Ein Bokek, goda vārds! Sunset Inn ir forša un gandrīz blakus Eilatas autoostai.

Ņemot vērā sabiedriskās ēdināšanas dārdzību, ir prātīgi ņemt AI vai nu vismaz puspansiju un pusdienās pagrauzt no mājām līdzpaņemtos sausiņus.
Roltoni tur arī dārgi. Ja lieto normālā režīmā sabiedrisko ēdināšanu, tad 50€ dienā var arī nepietikt un tas bez omāriem un Kliko atraitnes. :) jābrauc baudīt Isr nevis knapināties. :) hummus ļoti labā cenā, cenas ir augstākas...katras valsts specifika. katrā ziņā var atrast katram maciņam piemērotu iztikšanu. lai veicas.
p.s. ja nepieciešama detalizēts info, tad privāti.
··· Nāve: Eilata - viesnīcas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Mums nācās iemidzināt savu sunīti (22)
musu sunitis bija ļoti slims viņam bija ļoti gruti vins uz mani skatijas it ka ludza mani lai es vinam palidzu mes izlemam lai suns nemokas mes vinu aizvedam pie vetarsta un vins aizmiga nejutot nekadas sapes.Es tagad šausmigi ...
Kaut kur Ukrainā cilvēki iet bojā. 1.Iemācies salikt komatus un citas pieturas zīmes!
2. Man arī bija sune, kura, lai nemocītos vēža dēl, tika aizsūtīta uz labākiem medību laukiem. Raudājām, bet toties tagad dārzā ir stūrītis, kur nolikt ziedus.
P.S. Kaķene ļoti ilgi meklēja, kur palika sune!
Paprasi sev piedošanu ka sevi moki par tādu normālu dzīves parādību ka "nāve" . Aizved domās sunīti prom , ( vizualizē) uz citiem medību laukiem , atlaid viņu , pariecajies ka viņam tagad labi un vairs nesāp. musu kakjis ar mums bija 17 gadus, 6.decembrii atvadijamies. nekas,atminjas paliek,tas ir jaukas,jo dziivnieki ir visuzticiigakie un ta miilestiiba,kura no vinjiem nak,nekad neliks vilties. Juutu liidz.Pati to paardziivoju rudenii...
jolly,tieshaam paraleeles nevietaa!
··· Nāve: Mums nācās iemidzināt savu ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā pār-dzīvojat mīluļa nāvi? (25)
Domāju, ka te ir gana daudz dzīvniekmīļu, kas jau ar šādu tādu pieredzi, un noteikti kāds lopiņš jau arī mūžībā aizvadīts. Kā jums ir - ja viena vairs nav, esat drīz vien lūkojuši pēc cita, vai pēc konkrētā mīluļa ...
Vairs nevienu neņemšu. Es savu suņu aiziešanu pārdzīvoju vairāk nekā radinieku. Negribas tam atkal iet cauri Ir nācies vest suni iemidzināt- ar kuru kopā esmu uzaugusi-nu jau vairāk kā 10 gadi pagājuši-bet vēl tā sāpe ir sirdī; Pēctam kaķi nespēju izglābt un nomira-lai ar tika darīts viss iespējamais; Tas ir tāpat kā zaudēt ģimenes locekli; Mana melnā mīlule bija fantastiska, taču diemžēl pēc smagas slimības un ilgas cīņas tomēr izglābt nebija lemts. Faktiski, tas ir vēl smagāk, nekā zaudēt kādu ne tik tuvu cilvēku. Tomēr man drīz vien deva iespēju paņemt citu jaukumiņu gaidībās, kā rezultātā drīz vien drūmā noskaņa pazuda paskatoties uz kuplo ģimeni un pūkainiem mazuļiem. Pēcāk tie bija uz izķeršanu, pat pietrūka. Tad nu vienu mazo atstāju sev un jaukumiņu atdevu pēc piederības. Tomēr melnā mīlule vienmēr paliks atmiņā kā fantastiska būtne. Sāpīga tēma. Zinu, kā ir 2 stundas raudāt ar beigtu kaķi klēpī. vel joprojām ir sāpe un maza kapa kopiņa iepretim guļamistabas logam, bet - tik daudziem pietrūkst mīlestības, tādēļ tagad uz dīvāna gozējas cits raibums... Nu nez-visi mājdzīvnieki kas man bijuši-ir bijuši kā ģimenes locekļi; Mīļāku kaķi- kā man tagad mājās- pat iedomāties nespēju; Sēž katru vakaru pie loga un gaida mājās-tiklīdz ieeju kāpņu telpā, tā skrien jau pie durvīm un pa visu kāpņu telpu dzirdams ir ņauuuuu; Gudrs, medīgs un smuks :)Regulāri noķer kādu trofeju uz balkona un ienes man gultā :D Ne ne, cilvēks kas nemīl dzīvniekus-tas nav cilvēks :) Pārdzīvot un izsāpēt protams var visu-bet aizmirst patiesu draugu- nekad :) ··· Nāve: Kā pār-dzīvojat mīluļa ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kas notiek ar cilvēku pēc nāves? (39)
Vai Jums ir viedoklis, pieredze vai kādas nojautas?
viena lieta fizisks apvalks, ieksh ka katrs dziivo-ja, tas tiek aprakts, sadedzinats, etc.
cita lieta ta paralela pasaule, kura viss notiek. un tie, kuriem ir ta laime vai nelaime to zinat un redzet, sha ka ta jums visu nestastiis.
nav beigts. nav gals pec naves. man parak daudz dariishanas ar to pedeja laika. Esmu gan piedzīvojusi iziešanu no ķermeņa, gan atgriezusies pēc aiziešanas...Pēc nāves cilvēks atstāj fizisko ķermeni un dodas tālāk atskaitīties par dzīves laikā paveikto. Uz kurieni un kā atskaite notiek ir atkarīgs no dzīves kvalitātes. es pajautasu tev savadak...
vai cilveks savas dzives laika biokimiski,domajot,jutot,sajutot utl.procesa nav ari energetiska sistema?
esi dzirdejusi par energijas nezudanibas likumu?
vai esi dzirdejusi ,ka energetiskas strukturas ieklauj sevi informaciju?
vai esi dzirdejusi par energetiski-informativo strukturu pasorganizesanos(klasteros,monades,modulos,fraktalos,matricas utl)?
miers, klusums.. un beidzot pilnīgi nevienam no tevis vairs neko nevajg. ··· Nāve: Kas notiek ar cilvēku pēc ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Ko darīt ar ķermeni pēc nāves? (37)
Kad jūs nomirsiet - kāda veida "pēcapstrādei" dodat priekšroku? Kāpēc? *Zārks un bedre *Kremēšana *Atdot ķermeni zinātnei/medicīnai (vai nu orgāniem smagi slimiem pacientiem, vai izpētei utml)
Kremeet!Necieshu taarpus un kapusveetkus! Gribu, lai mani sadedzina un pelnus izkaisa uz stādāma koka saknēm. Ar laiku varētu veidoties dzimtas aleja. Nu un ja no tās vecās miesas vēl kādam kas var noderēt, nav žēl arī ar orgāniem padalīties. Man jau vairs nevajadzēs. Kremēšana, nav ko vairot kopjamo dzimtas kapiņu skaitu. Agrāk man bija vienalga, bet pēc pēdējo kapu svētku un vienas kremēšanas apmeklēšanas nosliecos uz kremēšanu (nesen to arī pateicu darba kolēģiem)- negribu uzvelt saviem radiniekiem ilgstošu kapu kopiņas kopšanu. :) Ha, šad tad gadās ābolā apēst tārpu un tad es sev saku ka es viņiem atriebjos avansā par to ka reiz viņu dzimta reiz mani grauzīs, taču kroņa triks protams ir atriebties šiem avansā un tad kremēties, lai viņiem netiek nekas. Normāls viltīgais plāns. ··· Nāve: Ko darīt ar ķermeni pēc ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Fobijas, bailes no nāves (12)
Man ir viena problēma. .. Man ir fobijas, kur tās ārstē? esmu bijusi jau pie psihologa. bailes no naves. .. .
Visi cilvēki baidās no nāves, it sevišķi, ja tuvs cilvēks aiziet, tad ilgi to nākas just. Bet ja esi kristietis, tad mēģini saprast, ka mēs uz zemes esam tikai viesi, dzīve ir tajā pusē... nebaidies no nāves.....dzīvot noteikti ir grūtāk....bet arī tas pāriet.....reiz:) aaa... taa kaite taapat kaa beernu slimiibas ir jaapaardziivo un peec tam jau beigsies visas fobijas - tas nu nav nekas muuzhiigs!
un nav gadiijies tikai tev, bet lielaakai daljai cilveeku, apveltiitu ar spilgtu izteeles un fantaazijas talantu... :)
Tas ir tikai normaali, jauztraucas tam, kas ilgoja peec naaves... Ej uz baznicu un sac ticet Dievam. ··· Nāve: Fobijas, bailes no nāves lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā tikt pāri mīļotā cilvēka nāvei un dzīvot tālāk? (55)
Nav pagājis pat mēnesis kopš vīra nāves. Viss liekās bezjēdzīgs un godīgi sakot negribās dzīvot tālāk. Skaudri apzinos ,ka tā ir tikai mana sāpe un pašai ar to ir jātiek galā,bet nesaprotu kā.. Draugi un radi cenšās ...
Vi kādam no oHo personāžiem ir bijusi klīniskā nāve ? (15)
Ja ir bijusi, kādas ir bijušas izjūtas ?
...ir ļoti spoža balta gaisma tuneļa galā ( man tas šķita, kā lietus notekas jumta renstele pa kuru ripinās melna bumba ) tas droši tādēļ, ka šī pieredze bij agrā bērnībā un nezināju kas ir tunelis.. 😀 .. gaisma kurai Tu Tuvosies un Tevi pārņem patīkams neaparakstāms vieglums... Savukārt attālinoties no tās, atgriežoties, bij Ļoti Smaga un Spiedoša sajūta... Tad es pamodos no med māsiņas vārdiem... -Он ещё жив..!? Обычно такие хильeнкие невыживают...!
Kopš tiem laikiem zinu! -Nomirt nav sāpīgi...! -Sāpīgi ir līdz Tam...!!!

Lai Jums visiem Laba Veselība...! 😉
Jā, ir bijusi. Klīniskā nāve nav izjūtas, tā ir pieredze. Stāstīt par to šeit? Diezin vai. senaa jauniibaa, bija laikam man kaadi 19, biju pamatiigaa avaariijaa, kad vesela palika daudzmaz tikai taa vieta, kur seedeeju pie stuures. Paardzeerussies kretiini vispar neko neredz kur mauc , vareetu teikt, ja aatrie nebuutu tik aatri atbraukussi, es te nerakstiitu neko.
Ne par to ir staasts, bet jaa , taa viegluma gaissaa sajuuta, un neparko negribaas mosties, iet atpakaal, jo tur....viss tomeer bija baigi saapigi. Bet pamodinaaja.Un labi vien ir. Te ir labaak.
nezinu vai skaitās, bet piedzimu miris, atgrieza jeb pierunāja palikt pēc 8 minūtēm, laikam Dieviņam bij priekš manis citi plāni. Manam vecajam nikam - kad kādu laiku nelikos par to zinis un beigās aizmirsu paroli. Kautkur te vēl turpina eksistēt. ··· Nāve: Vi kādam no oHo personāžiem ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu