lāča iemidzināšana - kara dievam?

Vai tā nabaga lāča iemidzināšana bija Latvijas upuris kara dieva pielabināšanai? Un karš Ukrainā beigsies un virs zemes būs miers, un cilvēkiem - labs prāts?

Epifanija  11 4 Mani arī aizkustināta šis stāsts kā cilvēki spēj izturēties pret dabu, kas ir mums līdzās! Nogalina un vēl pēc tam atskaitās par savu paveikto, it kā būtu izdarījuši varoņdarbu un vēl ar to lepojas, tādā sabiedrībā dzīvojam!

Epifanija  14 3 Gan jau kādam pidaram vajadzēja paklāju!

ashais11  5 27 Muļķīgs un demagoģisks jautājums. Intresanti kas tad to lāci piebaroja...?! Un visi aizstāvji- padzīvojiet tādā vietā kur lācis jebkurā laikā var atnāks un visu izpostīt, izlaidiet bērnu paspēlēties laukā un t.t- tad arī gudri irsiet!

moons  3 2 Tā jau lācis it kā neuzbrūk, ja neesi skops un kabatā ir kortelīts.

Sigvarts60    9 Paies vēl daudz gadu kamēr cilvēki Latvijā iemācīsies sadzīvot ar lāčiem un lāči ar cilvēkiem. Diemžēl Latvijas meži ir tādi, kādi tie ir - ne visai piemēroti lāču netraucētai dzīvei. Arī cilvēku dzīvošanas paradumi - plašā teritorijā izkaisītas viensētas, nevis sādžas kā blakus valstīs - nav lāčiem draudzīgi. Interešu konflikti ir neizbēgami.

anis  1 4 Šīs situācijas pārcelšana valstu attiecībās-agresors tika piebarots,ar cerību piejaucēt-arī neizdevās... Rezultāts būs analoģisks!

langstins  1 11 Taisnība visiem-zilajiem,zaļajiem,sarkanajiem...
Lācis nav putnu dienu izprieca zooDārzā...!

arikot  3 22 Skumji, protams. Un šoreiz jāsaka, ka cilvēku pašu vaina. Bet vai tu, Epifānij, būtu gatava par saviem zaļajiem uzskatiem samaksāt ar savu, jā, tieši savu, dzīvību? Nevis kāda abstrakta Pēterīša vai Anniņas dzīvību, par kuriem šodien izlasām, bet pēc 3 dienām esam aizmirsuši? Lāči katru gadu pasaulē nogalina ne mazums cilvēku. Kurš grib būt pirmais gadījums Latvijā?

VendijaS  2 1 Tas nav tas LĀCIS, kas mani uztrauc.

Julianna      Gadus piecus iepriekš jau bija gadījums. Kad bija lielās lietavas. Pie Grebņevas uzradās pajauns lācis, kurš diedelēja no furščikiem ēdamo. Mūsu robežsargi un muitnieki, hitrie zēni, lāčuku aizdzina uz Krievijas tamožņas pusi. Viņš KF sāka savas laupītāja darbības. Līda veikaliņā, plēsa mašīnām tentus. Atbrauca jeģeri un lāčuku grohnīja.

DanaL    16 Skatos, OHO tauta neko nav sapratusi.
Īstie dabas draugi to lāci, kas jau bija daļēji pieradināts, palaida mežā, lai viņš dzīvo savu normāla lāča dzīvi. Lācim ir jādzīvo mežā un pašam tur jāmeklē barība, nevis jāiet pēc tās pie cilvēkiem.
Daudzas "zaļās" tantes tagad te birdina savas krokodīla asaras, jo nesaprot, ka lācis, kurš zaudē savus dabiskos instinktus, un kuru šitās tupās tantes baro ar čipšiem un konfektēm, vienā jaukā brīdi to pašu tantuku var saplosīt gabalos, jo ēst viņam gribēsies, barību pats atrast vairs nemāk, bet žēlīgajai tantītei būs apnicis lācīti barot un nest viņam končas.

Izskatās, ka galvenais autores un Epifānijas asaru iemesls ir tas, ka nepaspēja uztaisīt selfiju ar lācīti.

Dardedze  4   tas arī ir vāciski. viņi suņus, kuri ieķēruši kājā, atdod dzīvnieku patversmē. Pret dzīvniekiem izturēšanās kā pret lietām.
Uz tāda kristiešu fona man indiāniskie latvju Pagāni patīk labāk.

Chris1986    7 Nu, es ceru, ka jūs nobirdieniet arī asariņu par to vistu vai cūciņu, ko apēdat pusdienās. Citādi tāda liekulība vien sanāk

Felde    7 👆pilnībā piekrītu,Chris. Var jau runāt,kamēr nav sakropļots kāds no savējiem! Bērns,piemēram.....
Un kā dzīvot,ja esi apdraudets,izejot savā pagalmā.

Odelia  1   Toč ku kū sagajusi

SergejsI    5 Lāčiem un cilvēkiem jādzīvo nošķirti,
katram savā vidē. Diemžēl 1.ā teritorijā sadzīvot nevar. Cietīs lāči.
Piebarošana uz ceļa, vai izlaist mežā
mājās audzētu lāci - tas ir sviests..
Lāčiem izredzes nav, diemžēl

Ljekainiitis  1 9 Visi tie babuļi, kas uķi-buķi ar lāci taisīja, baroja, selfijus taisīja arī ir faktiskie lāča slepkavas. Tik vienkārši ....

Vaukskis  1 2 Nabaga lāča iemidzināšana nebija Latvijas upuris kaut kāda kara dieva (?) pielabināšanai, jo šī teritorija pēc noklusējuma sen nav pagāniska, kaut arī te tādu vairāk kā vajadzīgs. Tas bija kaut kas cits, kas nav saistīts ne ar politiku, ne arī ar "zaļo" domāšanu.. .

Krievijas karš ar Ukrainu beigsies, tomēr virs zemes nebūs miera un cilvēkiem laba prāta vismaz līdz Ziemassvētkiem!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu