Vai var pieburt meiteni?

Esmu lasījis, ka sievietes mēdzot pieburt vīriešus, bet, vai var otrādi?

straume22    6 Meiteni var pieburt ar paša spēkiem un SAVU šarmu.

straume22    6 Meiteni var pieburt ar saviem spēkiem un SAVU šarmu.

Kurtslabs  1 21 "ja šarms ir visai ierobežots" tad var pieburt tikai puisi! Vai nerātnu pensionāri

elsa    12 Ja nav šarma, tad jabūt biezam makam. Bet izskatās, ka autoram nav nekā no uzskaititā.

DaLila    2 Kurt, cepumiņš ;) Apburtais :D No manis :D

Autoram - ka nemisējas, piebursi vēl ģitāru, lielas krūtis (pats sev) un slēpju nūjas... un tad varēsi vairs tikai anāļuku no transpersonām gaidīt :D

AivarsN  2 2 Radītājs ir bijis ļoti tālredzīgs,paredzot maģisko spēku lietošanu tikai tiem,kuri sasnieguši atbilstošu garīgās evolūcijas līmeni. Vai spējat iztēloties,kas notiktu ar šo pasauli,ja katram būtu dotas spējas manipulēt ar smalko un rupjo matēriju?

ube    13 Kļūsti sievietei vajadzīgs, nepieciešams ar saviem darbiem, vot i visa burvestība.

riebekle  1 7 Mjā, daži jau te tā domā - pavicinās savu "brīnumnūjiņu", un meitene būs pieburta. :D

bumpastiks    5 Ja nopietni atbild uz šo jautājumu,tad jā var pat pašu velnu pieburt,bet vai vajag?Pēc tam par visu ir jāmaksā!Iesaku autoram labāk aizdomāties par sevis pilnveidošanu,jo ja jau domā par pieburšanu tad pašam ar sevi ir pavisam čābīgi!

Chris1986  7 3 Sievietes ir diezgan tendētas uz visādām mistiskām lietām. Tā ka pietiek tikai pateikt viņai, ka esi bijis pie burvenes un piebūris viņu, ka visu pārējo viņa pati izdomās un nokārtos .. :D

JurisK  3 3 Atkarīgs no meitenes ausīm - ja tur pietiek vietas ievērojamam makaronu daudzumam, tad jā, var pieburt. Ja kas - apm. 50% meiteņu pieburt ir kūkas gabaliņš, tā teikt:)

Senjorita  1 1 apburt var mēģināt.

janisqwerty  5 2 protams ! Izmantojot klofeliinu un narkozes liidzeklus ! :):):) bet var arii at konta izraxtu !!
Es gan ieteiktu pieburt par standartcenu stundaa islaiciigi . Drosaak un pastaav arii izveeles iespeejas ,pie kam peec piebursanas nav probleemu ar atbursanu jeb utilizaaciju !!! :):):)

Nav probleemu ieviest jaunas draudzenes , problemaatiskaak ir utilizeet vecaas !!!

janisqwerty  6 1 Nemot veel veraa ,ka daudzas no meiteneem ir ar palielinaatu dzivsavaru netto var lietot arii veesturiskas, paarbaudiitas metodes ,kadas izmanoja mamutu medibaas . iemest ar akmens cirvi , tad sasnoreet ,piekabinaat pie masiinas kravas aakja un vilkt uz migu !!!

62valdis      Var! Tici man - man stāstīja! Jāprot tik burt pašam!

HOUSE  1 4 Vari izlikties par to kas neesi, noteikti nebūsi vienīgais kurš te čurā zaķiem uz austiņām. Meitenēm patīk tādi tukšie varoņi... Man paziņa, no paskata nekas absolūti, toties uz mutes nav kritis, gvelž visādas glupības un rezultāti nav ilgi jāgaida. Viņām pārsvarā vajag tos ārišķīgos, bet iekšēji tukšos, pie tam katra noteikti domā ka tas noteikti nav teikts par viņu...

krauklis    3 Vai var pieburt ?? Protams ,ka to var izdarīt..Taču ,kad ""tas spēks beidzas"",tad pret tevi būs TĀDS riebums ,ka ..brrr...
Mīlestību nepiebursi,var pieburt tikai uz neremdināmu seksu...mēnesi ,gadu ,bet..
Bet tad ir bet..sieviete ,uz kuru tiek izdarīts pieburšanas rituāls(pat ne rituāls) ,bieži vien paliek alkoholiķe vai tamlīdzīgi..

krauklis  3 6 Piemirsu piebilst--jebkuru sievieti var pieburt vīrieša ""biezais naudas maks"" .Jebkuru...
Un tad līkās vīrieša kājas ,pastāvīgi svīstošās paduses ,plikais pauris un no vecuma drebošās rokas vairs nebūs nozīmīgas ,jo :Redziet ,mīļās ,ja jūs zinātū kāda viņam smalka dvēsele un kāda mākslas izpratne !! Un man galīgi vienalga kādā krāsā viņa maybach,jo nauda mani nepavisam neinteresē ::))))""

Geisha  1 5 Meitenes pieburšanas rituāls ir šāds:
- Labrīt mīļā! Vai labi gulēji? Brokastiņas paēdi? Jauku Tev darba dieniņu!
- Darba dienas garuma īsziņa ar puķīti vai bučiņu ( var būt vairākas)
- Darba dienas beigās sagaidīt ar auto mīļoto pie darba, aizvest uz kādu ēdinātavu pabarot un finalā aizvest uz viņas mājām un novēlēt saldus sapnīšus.
Pēc mēneša būs gan balti palagi,gan smaržīga kafija brokastīs.

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu