Jautājums Bībeles pārzinējiem.

Ja Dievs cilvēku radīja sev līdzīgzu, kāpēc tad mēs esam tik smirdīgi - sviedri, darīšanas tualetē. Šis jautājums nedot mieru.

ponytail_PA    3 Zini, Dievam jau nebija viegli ar to pasaules radīšanas projektu 7 dienās (pat mazāk). Nav jau brīnums, ka sanaāca arī pa brāķim. (Ja nopietni - kamēr visu lasīto uztver burtiski, labāk To Grāmatu liec mierā, lasi Danielu Stīlu).

LaskovijMerzavec      Smirdoņa ir mūsu pašu radīts jēdziens. Nedomāju, ka te vērts Dievu piesaukt

kvarts    9 Tie, kas smird, nav dieva radīti, tie pēc Darvina no mērkaķa cēlušies....

JurisK      Te ir dažādas versijas - pēc ģīmja un līdzības - tātad gan fiziski, gan garīgi identiskus Dievam. Bet cilvēki to vēl nav apjautuši, iespējams zaudējuši - tāpēc arī visas tās smakas un Velns, kurš it kā esot vainīgs pie grēkiem un nelaimēm. Reliģiju simtiem, patiesība - viena!.

AivarsN  1 1 Dievs radīja cilvēkus līdzīgus sev,bet viņi visādi cenšas līdzināties sātanam.

estepat  1 7 5 kļūdas 20 vārdos- dievišķs rezultāts. Es kā pragmatiķis vairāk uztraucos ar kādu- ķīmiķu radīto- antiseptiķi nosmidzināt pelējumu uz sienas, nevis lauzu smadzenes par to, cik dievišķa ir šī pelējuma izcelsme.;)

Rondijs      Tāpēc ka tā ir jābūt un savādāk nekas nestrādātu, cilvēks nevarētu eksistēt. Cik miljardiem gadu bija jāpaiet lai daba spētu izveidot universālu būtni - cilvēku, kas spējīgs izdzīvot un pielāgoties tik dažādām vidēm. Un tad tu tagad domā, ka tā bija kļūda un visiem vajadzēja būt smaržīgiem taurenīšiem.

meiby      Kāpēc cilvēki slimo
VAI tu pazīsti kādu, kas ir slims? ... Tu arī pats dažreiz saslimsti, piemēram, tu varbūt saaukstējies vai arī tev sāk sāpēt vēders. Daži cilvēki ir ļoti slimi, viņi pat nevar piecelties bez citu palīdzības. Bieži vien tā notiek, kad cilvēks kļūst ļoti vecs.

Visi cilvēki reizēm slimo. Vai tu zini, kāpēc cilvēki slimo, noveco un mirst? ... Reiz pie Jēzus tika atnests kāds vīrietis, kas nespēja pats staigāt, un Jēzus tajā reizē paskaidroja, kāpēc cilvēki slimo un mirst. Paklausies šo gadījumu.

Tas notika mazā pilsētiņā pie Galilejas jūras. Uz namu, kur uzturējās Jēzus, atnāca daudz cilvēku, kas gribēja redzēt Jēzu. Viņu bija tik daudz, ka citi vairs nevarēja tikt mājā iekšā un pat durvju priekšā vairs nebija vietas. Tomēr ļaudis tikai nāca un nāca. Četri cilvēki uz nestuvēm atnesa paralizētu vīrieti, kas nevarēja staigāt.

Vai tu nojaut, kāpēc viņi atnesa slimo cilvēku pie Jēzus? ... Viņi ticēja, ka Jēzus slimajam var palīdzēt un to izdziedināt. Vai tu zini, kā viņiem izdevās nogādāt paralizēto cilvēku pie Jēzus, lai gan mājā bija tik daudz ļaužu? ...

Šeit zīmējumā var redzēt, kā viņi to izdarīja. Viņi uzkāpa uz mājas plakanā jumta, iztaisīja jumtā caurumu un nolaida nestuves ar slimo vīru tieši istabā. Iedomājies, kāda viņiem bija ticība!

Visi, kas bija namā, ļoti izbrīnījās, kad viņu vidū tika nolaistas nestuves ar paralizētu cilvēku. Vai Jēzus sadusmojās, ieraudzījis, ko šie četri vīri ir izdarījuši? ... Nē, nemaz. Viņš priecājās par šo cilvēku ticību un sacīja paralizētajam: ”Tavi grēki tev piedoti.”

Paralizēts vīrietis nestuvēs tiek nolaists pa caurumu jumtā pie Jēzus
Ko Jēzus lika darīt paralizētajam cilvēkam?

Daži klātesošie uzskatīja, ka Jēzum nav tiesību teikt šādus vārdus un ka Jēzus nevar piedot grēkus. Lai pierādītu, ka viņam tomēr ir tāda vara, Jēzus gulošajam teica: ”Celies, ņem savu gultu un ej mājās.”

Kad Jēzus to pateica, vīrietis kļuva vesels! Viņš vairs ne
2017-08-10

meiby      Viņš vairs nebija paralizēts, viņš spēja pats saviem spēkiem piecelties un staigāt. Ļaudis, kas redzēja šo brīnumu, bija gaužām pārsteigti. Nekad mūžā viņi neko tādu vēl nebija redzējuši. Viņi slavēja Jehovu, ka tas viņiem ir devis Jēzu, kas varēja pat izdziedināt slimos. (Marka 2:1—12.)

Jēzus izdziedinātais vīrietis, paņēmis savas nestuves, staigā
Ko mēs varam uzzināt no šī brīnuma?

Par ko liecina šis brīnumainais notikums? ... Tas liecina, ka Jēzus spēj piedot grēkus un dziedināt cilvēkus. Bet no šī notikuma mēs varam uzzināt vēl kaut ko ļoti svarīgu. Mēs varam uzzināt, ka cilvēki slimo grēka dēļ.

Mēs visi reizēm slimojam. Vai tas nozīmē, ka mēs visi esam grēcinieki? ... Jā, Bībelē rakstīts, ka mēs visi piedzimstam grēcīgi. Vai tu saproti, ko tas nozīmē? ... Tas nozīmē, ka mēs piedzimstam nepilnīgi. Mēs dažreiz rīkojamies nepareizi, kaut arī paši nemaz to negribam. Vai tu zini, kā mēs visi esam ieguvuši grēku? ...

Grēks mūsos ir tāpēc, ka pirmais cilvēks Ādams nepaklausīja Dievam. Viņš grēkoja, kad pārkāpa Dieva likumu. Un mēs visi esam pārmantojuši no Ādama grēku. Vai tu saproti, kā tas ir noticis? Es mēģināšu tev to paskaidrot tā, lai tu varētu saprast.

Maizes klaipam ir tāds pats robs, kāds ir cepamajai veidnei
Kā mēs visi esam ieguvuši grēku?

Varbūt tu esi palīdzējis kādam cept formā maizi vai kēksu. Vai tu zini, kas notiks ar maizi, ja cepamajā formā būs iesists robs? ... Tieši tāds pats robs būs visos izceptajos klaipos, vai ne? ...

Ādamu var salīdzināt ar šo formu, bet mūs — ar maizes klaipiem. Ādams, pārkāpdams Dieva likumu, zaudēja pilnību. Tēlaini runājot, viņš ieguva ”robu” jeb defektu. Kad Ādamam piedzima bērni, ko viņi visi pārmantoja no sava tēva? ... Visi viņa bērni piedzima ar to pašu defektu — nepilnību.

Lielākā daļa bērnu nepiedzimst ar lieliem, redzamiem fiziskiem trūkumiem — viņi nepiedzimst bez rokas vai kājas. Taču iedzimtās nepilnības iespaids ir pietiekami liels, la
2017-08-10

Kristine_78      šeit derētu Jurisk viedoklis 2017-08-31

avenekazene      Dievs ir labs, bet mes milam greku....... 2020-01-24

decijs      ja partiktu no
dievu dzeriena Ambrosija tad smarzotu D. Ta ka ed visadus s... tad smarzo pec s.... P
2020-11-12 19:39

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu