Ku un kā iegūt viedas zināšanas

Ļoti apbrīnoju dzīves gudrus cilvēkus, kas pārzin ezoteriku un dzīves neredzamo pasauli utt. Esmu bijusi uz daudzām lekcijām, piemēram, pie Ineses Prisjolkovas, Pētera Kļavas, Valda Svirska un daudz kur citur, bet tāda īsta guru, kam gribētos sekot, man nav. Bet ilgstoši apmeklējot vienu lektoru, var just, ka atkārtojas, kaut tēmas dažādas, tāpēc lektori nemitīgi jāmaina. Ļoti uzrunā Jura Rubeņa intervijas. Gāju Šivas centrā, bet tur man nepatika. Gāju astroloğijas skolās, numeroloğijas, taro utt, bet sajūta, ka tā īsti neko nezinu, jo daudz kur apmāca tikai virspusēji un ar to nepietiek, tāpēc šobrīd jūtos tik tukša. Tagad ar rudeni skatos, ka vairs īsti nav kur iet, bet ļoti gribu mācīties un kļūt par guru ezoterikā un dzīves mākslā. Kurus cilvēkus no Latvijas kā guru varat ieteikt, no kuriem mācīties? Vai pie Intas Blūmas, kas sarakstīja Latvietes karmu, vērts mācīties vebināru skolā? Pie viņas neesmu bijusi. Dzīves mākslas akadēmijā pie Antras man nepatika un Elvitas Rudzātes arī nē. Vai labāk ir staigāt pa lekcijām vai pašam pirkt un mājās studēt grāmatas? Kopumā uz lekcijām aiziet liela nauda, bet grāmatas latviski maz. Vai pirkt angļu valodā un studēt pašai? Kā iet šo garīgo ceļu? Kā Jūs to darat?

marekst (2016-09-07 11:35)    7 Vajag doties uz mežu vai kur citur dabā un meditēt

kvarts (2016-09-07 11:49)    9 Tās viedās zināšanas nevar tā no grāmatas iemācīties, tas viss ir jāapgūst piedzīvojot un izdzīvojot. Viss tikai no pieredzes.

pampidu (2016-09-07 12:18)      Vispar visi vinji atkArtojas un runa vienu un to pasu apmeram ka bibeles stastus. Berniem. Kadreiz nejausi trapiju us krievu psihologu vladimir levi- tas izklasijas laadziigs.tacu gruuti atrodams. Tagad lidzigs paradijas youtbee ari krievs vladimirs geramisenko laikam. To ir veerts pa
Klausities

riks086 (2016-09-07 12:22)  2 15 Parasti šitā saiet sviestā tikai tuvāk manam vecumam un arī, lielākoties, pēc atkārtotām vai hroniskām neveiksmēm personiskajā dzīvē, bet te, skaties, 27 gados jau viss noticis.... :(
Ceļš uz viedumu, zaķīt, sākas ar trulu, bezjēdzīgu un fiziski smagu darbu piespiedu kārtā. Un ja atrodi ceļu projām no turienes, tad vari uzskatīt, ka ej pareizajā virzienā. Skolās un kursos viedumu neiemācīsies....

Viliendi (2016-09-07 12:26)  1 4 Vispirms jāmācās skolā.

terapeite (2016-09-07 12:37)  1 2 Neieteiktu tik dziļi tajā rakņāties iekšā. Grāmatas ir tikai līdzeklis un pasniedzēju viedoklis ir tikai viņu pieredze. Tas viss Tev jāmeklē tikai dziļi iekšā sevī un savā pieredzē. Pieredzi var gūt tikai izejot cauri visām dzīves situācijām-no elles līdz dievišķajai harmonijai. Savādāk dabūsi mācīties visu savu mūžu un iet uz apli. To es Tev nenovēlu. Ar cieņu.

LaskovijMerzavec (2016-09-07 12:52)    6 Interesanti, kādas viedas zināšanas gribi iegūt?

Pašlaik, izskatās, ka gribi atrast melnā istabā, melnu kaķi, kura nemaz tur nav.

Tad nu pirmā viedā gudrība - netērē laiku meklējot melno kaķi, melnā istabā.

Mikrofons (2016-09-07 12:56)  1 8 Netērē laiku tām muļķībām! Es, piemēram, kļūstu viedāks pēc triju dienu alkohola lietošanas kopā ar inteliģentiem cilvēkiem.

daimond (2016-09-07 13:00)    1 Žak´s Fresko- https://www.youtube.com/watch?v=Wljrq_Uv_DY https://www.youtube.com/watch?v=7eNwndd9SPs https://www.youtube.com/watch?v=V4vmgi-sRZQ

Mikrofons (2016-09-07 13:05)    2 Visas viedās lietas taču var novienkāršot: 1) dari to, kas tev sagādā prieku (bet kas nenes ļaunumu pasaulei un cilvēcei), 2) palīdzi citiem cilvēkiem savu iespēju robežās.
Bet, ja nu tomēr tu gribi apmeklēt lekcijas, tad tieši tā tas arī notiek - atrodot to personāžu, kurš der tieši tev. Tu jau arī rakstīji, ka viena "guru" lekcijas te patīk mazāk, cita - vairāk. Tad arī seko tam, kas patīk vairāk un nav pretrunā ar tavu būtību.

jozolsen (2016-09-07 13:18)  2 5 Būtu labāk Kāmasūtru izzinājusi ..Daudz noderīgāk..

Jason (2016-09-07 13:34)    6 Uz ko tik cilvēki nav ar mieru, lai pašiem nebūtu jādomā un jāpieņem lēmumi savā dzīvē!

fargo (2016-09-07 13:51)  2 2 zināšanas.
"bijība Dieva priekšā ir atziņas sākums, bet nejēgas noniecina pamācību"
gandrīz visas tevis minētās zināšanas un darbi ir negantība Dieva acīs - zīlēšana, buršanās, biedrošanās ar gariem, astroloģija, numeroloģija, pareģošana. šie darbi ne tikai ir neauglīgi un padara tukšu, tie nes otro nāvi, kas vairs nav izbēgama. neviens vienīgs cilvēks, kas tādas lietas dara neiemantos Dieva valstību. par to ir viens no nopietnākajiem brīdinājumiem.

ceļš
"Es Esmu ceļš, patiesība un dzīvība"
vārdu autoru tu zini tā pat.

ko darīt
meklēt grēku salīdzināšanu caur pestīšanu Kristū, tad kristību caur Svēto Garu. tad Gars pats tevi vedīs cauri dzīvei un notikumiem pa ceļu, kas tev ir sagatavots kopš dzimšanas un ved atpakaļ pie Tēva. ejot šo sev nolikto dzīvības ceļu, Gars ar laiku tev atklās patiesību, lapaspusi pēc lapaspuses, tieši tik, cik tu vari nesti, tik cik vari saprast, tik cik tev vajag.

77days (2016-09-07 14:13)    6 Kad skolnieks bus gatavs, skolotajs atnaks pats..

Geisha (2016-09-07 14:50)  1 5 Izskatās, ka Tev ir par daudz brīvā laika.
Neviens viedais Tevi neiemācīs mīlēt. Tieši tāpat cilvēks vai dzīvnieks peldēt iemācās tikai esot ūdenī (pie tam pietiekoši dziļā) nevis stāvot krastā. Lai putns iemācītos lidot viņš metas ārā no ligzdas. Tāpēc skaties dabā. Māte Daba ir ļoti laba skolotāja. Bet vispirms iemācies mīlēt sevi, savu apkārtni, cilvēkus, dzīvniekus, vēju, sauli, negaisu, krusu......un tā varētu vēl ilgi turpināt. Kad visu to būsi iemācījusies tad sapratīsi, ka pati esi pietiekami vieda.

Ljekainiitis (2016-09-07 14:59)      Mjaa ... Cilvēks trijās priedēs apmaldījies. Kur tur kāds garīgais ceļš ?

marselis (2016-09-07 15:08)    1 viltus sludinataji un viltus skolotaji ik uz stura,tadi laiki
viss biznes,nezina un velme izradities!
Par gu...gu,neklust,bet ta ir Dabas davana.Viedums,Satori,Insaits tas ir davanas.

Laba?
labak atrod Sevi un ieskaties tai seja!

marselis (2016-09-07 15:16)    2 fargo 13:51
ko teiksi?
...caur Pratu var Dievu ieraudzit?

kokote (2016-09-07 15:17)    2 Ja būtu 18 gadi, varētu ko nopietnu ierakstīt a tā - infantili tas viss izklausās. Bez vispārējās vidējās vai profesionālās izglītības Tev vēl kāda akadēmiska izglītība un zināšanas ir? Tas retorisks jautājums, jo man atbilde sakidra tāpat, pat Tava vdsk vidējā atzīme. Tas ko Tu te apraksti tas tāds vāvuļojums, tad jau no sieviešu žurnāliem arī var izglītoties- tādā bārbiju stilā. Tev šķiet izpratnes par "viedumu" vispār nav. No nosauktajiem Kļavu un Rubeni zinu. Padomā pati, kā šie cilvēki tādi tapuši- izzini viņu dzīvi un mēģini atdarināt, ja reiz tāds ceļš Tevi saista.
Abiem ir ļoti nopietnas akadēmiskās izglītības, abi savās profesijās ir atzītas autoritātes, nepārtraukta pilnveidošanaš un profesionālā izaugsme, abiem nopietna dzīves pieredzes un nedomāju, ka viņi paši sevi par viediem uzskata. Ne velti ir tas teiciens: jo vairāk es zinu, jo saprotu, cik daudz es vēl nezinu.

Chris1986 (2016-09-07 15:39)  1 1 Šitais reāli iespārda: "Ļoti apbrīnoju (..) cilvēkus, kas pārzin (..) dzīves neredzamo pasauli" :D
Nē, nu, lāb, es saprotu, ka tēma humoram ielikta .. :D
Bet vispār jau ir tā, ka lai sāktu apgūt kādu zinātni, tad jāsāk ar matemātiku. Jo tikai tā ir zinātne, kas balstās uz matemātiskiem aprēķiniem, neviss tukšu muldēšanu - "a la" man rādās, ka ir tā vai šitā! :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu