Kā veidot attiecības ar mirušajiem, kas neliek mieru?

Nomira viens radinieks, kuram bija svētvieta - viņa istaba pilna ar mantām, tagad tās, protams ir jāpārkārto, mantas jāizmet, jo nevienam jau nevajag. Taču mirušā gars plosās, cenšas uzmest kaut ko uz galvas, dažreiz knapi paliku dzīva, mētā saliktos papīrus. Baisi. It kā taču viņam būtu jāsaprot, ka istaba ir vajadzīga citiem, un ka jābeidz te dzīvoties pa zemi. Ko iesakat darīt?

nevissirkaizskatas  1 6 Sini gadijuma attiecibas ir javeido ar psihoterapeitu, un pec iespejas atrak!

suns    5 Attiecības ir jāveido ar dzīvajiem, tad šādiem jautājumiem neradīsies vieta.

ligucis77  1 2 Mirušie guļ un nezin neko..Un nekur nestaigā. Tie ir ļaunie gari...

vilks28    2 Izsauc spoku medniekus.
MrJones, tu domā ka admiņi ārstē un ķer spokus-šaubos.:)

vilks28  1 3 Aizej uz baznīcu , tas ir viņu lauciņš.

bella_  1 3 Es tevi saproti, man arī bija līdzīgs gadījums,
man personīgi plīdzēja aizgāju uz kapu un aprunājos lai liek mierā un lai palīdz labāk
un tad aizgāju pie dziednieka uz uzstrāvoju svecītes un ar fotogrāfiju lūdzu palīdzību .. apmēram pēc mēneša bija miers
dziednieks Rolands Tiltiņš

coldlands    3 Reiz mans kugis nomira juras vidu, nu ne pasa vidu, bet lidz krastam peldet tads normals gabalins.
Mol aizdedzes atslegas vadi bij nepareiz savienoti, un batareijkas tika izsuktas.
Tagad lasu so interesanto ok pamacoso diskusu, un domaju, ka butu forsi, man uz kuga, akju vieta, pieskruvet vienu dziednieku, tad ar stravu problemu nebutu.

bella_    1 Coldlands
Cik man zināms baterijas lādē un uzlādē un tamlīdzīgi... tadejādi dziednieks uz tava kuģa nelīdzēs:)))))

coldlands    2 Nu a ka es vinas uzladesu juras vidu? A ta na dziedniekam vienu fasku, mol dafaj, uzstravo kugim batareikas.

Torpedo    2 "It kā taču viņam būtu jāsaprot, ka istaba ir vajadzīga citiem, un ka jābeidz te dzīvoties pa zemi..." Nu, vot, šito es galīgi nesaprotu. Kur tad tu viņam pavēlēsi pārvākties? Kā sauc to vietu un kāpēc tu domā, ka tāda ir? Varbūt, viņiem tieši te arī jādzīvojas - uz Zemes? Ai, tāda bezjēdzīga ezotēriska zīlēšana kafijas biezumos, kā būs tajā pusē ekrānam

mazina_mazina  1 5 Dažreiz aizgājusī dvēsele nemaz neapzinās, ka ir mirusi un dzīvo tālāk savu ikdienas dzīvi vecajā mājvietā , vai arī palikušas kādas neatrisinātas emocijas pret kādu palicēju. Vajag ar šo dvēseli parunāt, izskaidrot, ka ir jādodas uz Gaismas pasauli, ka šeit esot, viņa kavē pati savu mieru. Var uz baznīcu aiziet, var paprasīt kādam, lai palūdz. Vajag palūgt piedošanu par sevi, par pārējiem, kas bijuši ar viņu saistībā un izskaidrot, ka nevajag turēt dusmas un naidu, ir laiks doties Mājās.

Torpedo    1 Vo, vo - re, mazina_mazina izdomājusi savu versiju, kur viņam jādodas - "Gaismas pasauli" :D Kurš dod vairāk? Kādi vēl varianti, kur viņam būtu jādodas? :D Lūdzu, tikpat asprātīgus kā mazinai :D

fargo  1 1 mirušo dvēseles nekur nepastaigājas, nespokojas un nedara vispār neko. tie cilvēki ir miruši, pavisam. beigti. lai cik grūti ir noticēt savai mirstībai, nepārkāpjot šai barjerai, mūžību nepiedzīvot.
un tēmas ticamības moments atkal ir zem katras kritikas, kā 9 no 10 citu autores tēmu.

shining    1 Latvijā "svētdienas kristiešu" vidū šādos gadījumos ir aiziet uzlikt svecīti pareizticīgo baznīcā "za upokoj duši". Mantas, ja vien nav hipervērtīgas, labāk sadedzināt, vai salauzt un "nobērēt" kaut kur (ideāli, ja mirušā rada kapā), kā tas šajos apvidos praktizēts jau aizvēsturē.
No austrumnieciskām lietām, telpu rituāli attīra ar skaņu - gongiem, zvaniem.., un tur būtiska apziņa tam, ko dari, ne mehāniska atdarināšana.
Neatkarīgi no tā, ir vai nav, svarīgs pašas psiholoģiskais komforts, ka lietas ar nelaiķi ir nokārtotas.

neko    7 Ar senčiem nekaro , viņus nemēģina izkvēpināt vai kā citādi iznīdēt. Ar viņiem draudzējas.. reizēm parunā. Galu galā klausa [bet to jau laikam Tu nespēsi]:)

vellsII    3 Radam palikusi kāda mantiņa, kuru vinš meklee- tapee jau pieņemts, ka aizgājējam zārkā kaut ko tur tīri personigu līdzi ieliek- brilles kaut vai....

chaachaa  2   aproc mantas un pie ārsta jāiet pašai :) vai uz baznīcu, kas tuvāk :)

Ernestiine    1 Vajadzīgs speciālists, kas prot strādāt ar mirušajiem. Tāpat vien mirušie nepaliek uz zemes, ja vien jautājums nav provokācija. Kaut kā izklausās pēc filmās noskatīta scenārija. Dzīvē, reālās izpausmes ir citādākas.

gatis29  2   pakaries un būs miers. 2017-11-25

Skolniecins    1 Aizej pie viņa uz kapiem. Nopērc kapu sveces un dzīvu ziedu pušķi, noliec uz kapa sveces un ziedus vāzē. Pušķim pieliec kādu pilādža un kadiķa zariņu. No meža zariņus vari atstiept un pievienot pušķim. Ej no rīta agri, kad kapos neviena nav, lai varētu ar radinieku pie kapa izrunāties. Runā ar viņu atklāti kā ar dzīvu, godīgi, atklāti parunā ar viņu. pasaki, ka viņu Tu cieni un respektē, pasaki paldies viņam par to, ka viņš bija dzīvs un nodzīvoja dzīvi. Bet var arī aiziet pie nervu ārsta. Vari kaut vai lētākās kapu sveces nolikt, ziedi varbūt kaut vai no Maximas nocenoti. Galvenais ka dzīvi. Nu, 4€ iztērē vizītei uz kapiem. Kapu uzkop. Cieņā, Skolnieciņš 2017-11-25

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu