Mirušie

Mirušie - jautājumi un diskusijas

Kā veidot attiecības ar mirušajiem, kas neliek mieru? (23)
Nomira viens radinieks, kuram bija svētvieta - viņa istaba pilna ar mantām, tagad tās, protams ir jāpārkārto, mantas jāizmet, jo nevienam jau nevajag. Taču mirušā gars plosās, cenšas uzmest kaut ko uz galvas, dažreiz knapi paliku dzīva,...
Ar senčiem nekaro , viņus nemēģina izkvēpināt vai kā citādi iznīdēt. Ar viņiem draudzējas.. reizēm parunā. Galu galā klausa [bet to jau laikam Tu nespēsi]:) Sini gadijuma attiecibas ir javeido ar psihoterapeitu, un pec iespejas atrak! Attiecības ir jāveido ar dzīvajiem, tad šādiem jautājumiem neradīsies vieta. Dažreiz aizgājusī dvēsele nemaz neapzinās, ka ir mirusi un dzīvo tālāk savu ikdienas dzīvi vecajā mājvietā , vai arī palikušas kādas neatrisinātas emocijas pret kādu palicēju. Vajag ar šo dvēseli parunāt, izskaidrot, ka ir jādodas uz Gaismas pasauli, ka šeit esot, viņa kavē pati savu mieru. Var uz baznīcu aiziet, var paprasīt kādam, lai palūdz. Vajag palūgt piedošanu par sevi, par pārējiem, kas bijuši ar viņu saistībā un izskaidrot, ka nevajag turēt dusmas un naidu, ir laiks doties Mājās. Reiz mans kugis nomira juras vidu, nu ne pasa vidu, bet lidz krastam peldet tads normals gabalins.
Mol aizdedzes atslegas vadi bij nepareiz savienoti, un batareijkas tika izsuktas.
Tagad lasu so interesanto ok pamacoso diskusu, un domaju, ka butu forsi, man uz kuga, akju vieta, pieskruvet vienu dziednieku, tad ar stravu problemu nebutu.
··· Mirušie: Kā veidot attiecības ar... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu