Realitāte, kritušie eņģeļi un dieva ļaunais plāns

Vai piekrītat, ka patiesībā šo pasauli ir radījuši ļaunie spēki, lai spīdzinātu un ieslodzītu cilvēkus, ka Dievs ir ļauns un Sātans un "kritušie" eņģeļi ir tie kas grib palīdzēt un atvērt acis?
Visi fakti uz to norāda.

Chris1986  1 1 Interesanta teorija un nebūt ne sliktāka par Bībeles versiju :D Es gan domāju, ka Dievi ir citplanētieši, kas atnesuši tehnoloģijas uz Zemes un palīdzējuši uzbūvēt, p., piramīdas Ēgiptē un MakuPiču

sandra111  1 3 ticu dveseles pārdzimšanai,,,ja esi draņķis-nokļūsti uz zemajām planētām,,,pec tās teorijas zeme ir pa vidu starp zemajām un augstajām planētām,,,tā ka katram ir iespēja kāpt uz augšu.

daimond      Dievs mums ir devis radiniekus. Paldies Dievam, draugus mēs izvēlamies paši.

avenekazene    4 Galigi nepiekritu sadam samurgojumam......

hashashiin    1 Kur ir tie "visi fakti"? Sarakstu (vismaz daļēju) studijā!

JurisK    1 Katrai teorijai ir tiesības uz eksistenci, kamēr tā nav apgāzta ar pierādījumiem, kuri iegūstami konkrētos eksperimentos vienmēr. Pārējais ir pļāpas un kaila ticība. Dieva un Velna, arī citu būtņu, eņģeļu eksistence nav pierādāma, vismaz pagaidām

JurisK    1 Labs un ļauns - tie ir relatīvi jēdzieni. Atkarīgs no tā, kā pusē tu esi, jo tev pretējais var būt ļauns, bet ne vienmēr, jo var būt vairāki, uz vienu mērķi vedoši, ceļi.

Cimper      Kas liek domāt, ka cilvēki "ar pieeju" ezotēriskām zināšanām ir ļauni?

Cimper      Atkarīgs no tā, ko Tu saproti ar varenību.
Un tad jau pie reizes prasās definīciju, kas ir labs, un kas - ļauns. Padalīsies? ;)

limonija    1 Filmu par Stīvenu Hokingu noskaties - pat viņa teorijā par Visuma rašanos atradās vieta Dievam;)

hashashiin    2 Ooo.. Ar ko fakts atšķiras no sarakstā redzamajām nesaistītajām spekulācijām un mītiem?
- Cik daudz vispār tur teikts par D darbību S kontekstā? VD 1.Moz kosmogonijas stāstā, līdz pirmo cilvēku izdzīšanai no Ēdenes - un viss. Pārējais JD ir mazāk kā 2000 gadus svaigs vārsmojums, kas uz pasaules radīšanu neattiecas, un, teiksim tā, ir "nedaudz novēlots" cilvēces pastāvēšanas vēstures kontekstā.. arī atsaukšanās uz daļēji patiesu daiļdarbu ar nenoteiktu autorību, kā argumentu ir visai nenopietna;
- Tāpat arī piedzimst govis un kartupeļi, kurus Tu bez viņu "apzinātas vēlmes" apēd. Kādi tajā ir arguments D ļaunumam un S labumam? Izvēles brīvība vispār nepastāv, kamēr indivīds operē ar konkrētiem jēdzieniem "ļauns" un "labs";
- Skat, iepr. + kas kuram alga, kas kuram izsmiekls - to katrs sev izlemj.
- Paskaties, kādi ir un ar ko nodarbojas pārējie 99.9% iedzīvotāju, un tad sapratīsi, kāpēc tam 0.1% ir tas, kas nav pārējiem. Daļa negrib, daļa nevar, daļa nespēj, daļa nezin.. tiem, kas spēj, tiem arī dots.. jeb S ir padomā komunisms, kur visiem - gan sliņķiem, gan čaklajiem - visu vienādi?
- S-isms nav vēl viena kontroles forma? Cilvēki savas ierobežotības dēļ, izvēlas reliģijas un citas kontroles formas, kas piedāvā gatavas idejas un palīdz izprast pasauli. Ja cilvēks dzīvo tikai ar svešām idejām un jūtas laimīgs, tad tādam cilvēkam citu arī neko nevajag. Citam ar laiku paliek pa šauru - tad jāizkāpj no vilciena. Atkal - neredzu te ne D, ne S
labumu/ļaunumu.
- Cik liels ir to procents, kuri vēlas "ieraudzīt realitāti"? Vielas, par kurām ir runa, kā nojaušu, ir lielākoties rekreatīvas, un diezin vai kāds, kuram gribās vieglu žvinguli tusiņā, ēdīs peijotu vai sarkano mušmiri. Valsts (ne D vai S) cenšas tās paturēt kontrolē - tur ir savas aplamības un taču vairums ir attaisnojami. Īstenam realitātes meklētājam aizliegumi nav šķērslis - tos vienmēr iespējams apiet.. piemēram, aizbrauc uz mežu un sadzeries savu ajauasku

LaskovijMerzavec    2 Problēma ir neviss Dievā vai Sātānā, bet pašos cilvekos, kas uz pasauli skatās tikai no sava skatu punkta. KAs labs viņam, tas ir labs. Kas slikts viņam - tas ir ļaunums.

Piemērs slimības - slimības nobeidz cilvēku. Tātad slikti. Tātad ļaunums. Globāli - tas nav ļaunums. viens nomirst, cits dzimst. Dabā nepastāv tukšums.

Ronis26  1 1 Realitāte---> Tas,kam mēs Ticam ,rada mūsu pašu iluzoro izpratni par Labo/Ļauno ... Patieso/Mānīgo.....utt.

Kad mainās mūsu Izpratne--->mainās arī mūsu Uztvere .
Viss ir Relatīvs.

garausite  2   Dievs bībeles aprakstos uzvedās it kā piedalītos atlasē Sātana lomai - pilnīgi piekrītu ( it īpaši tas ir izteikts vecā derībā, dievs kurš visu laiku prasa upurus)
* Cilvēki piedzimst bez pašu apzinātas vēlmes - nepiekrītu, mēs esam šeit pēc savas vēlmes, un šeit mēs mācamies lai varētu apgūt esošas klases materiālu un tikt augstāka esamībā. Fiziskām ir maza nozīme, galvenais ir dvēsele, un šeit mēs ar saviem darbiem saprotam kam gribam kalpot = tikai sev, savam ego vai kalpot citiem .
* Pasaulē ļaunums tiek atalgots, bet labais izsmiets- visa mūsu sistēma ( juridiskā, sociāla, politiskā) kalpo patiešām tikai tumšiem spēkiem.
* 50% pasaules bagātību pieder 0.1% cilvēku ( Zelta teļš - mūsu pasaules dievs,kuram kalpo ļaunie spēki)
* Reliģija un citas kontroles formas ir radītas lai pēc iespējas vairāk ierobežotu cilvēkus - ja, piekrītu.
* Vielas, prakses kad ļauj ieraudzīt realitāti ir aizliegtas -strīdīgs apgalvojums

AudraSeele      Par ko īsti ir runa? Vai vēl viena "evolūcijas " teorija par anunakiem?

piparbecinja    2 Nezinu, kurš ko radījis un kādā nolūkā, bet, ka pastāv gaišie spēki, kas sniedz atbalstu, tas ir tikpat droši, kā es te sēžu. Runā ka arī elle reāli pastāv un grēcinieki tur patiešām nonākot.

piparbecinja    2 Domāju, ka ir gan labais, gan ļaunais, ka jau mūsu kultūrā pieņemts uzskatīt. Viens izbijis sātanists reiz teica, ka ir izbrīnīts, ka cilvēki nelūdz Dievu. Jo tikmēr Sātans varot izplesties, kā vien viņam tīk.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu