Pakavs laimei - kā pakarināt pakavu un kur?

vai to var karināt pie ardurvīm?

marselis  2 1 nelauj veiksmei iziet uz aru-,to parasti ari karina pie ardurvim ar atverto galu uz leju,lai veidotu noslegtibu

pavasars2  2 3 muļķības,ar stangām uz augšu!

regina_dei_diamanti  2 2 Esmu dzirdējusi, ka jākar ar atvērto galu uz augšu, tādējādi imitējot naudas maku, kurā nauda birst iekšā, nevis ripo ārā.

mieru_tikai_mieru  4 6 ja pakavu karina ar "ragiem" uz augšu, tad tas ir uz bagātību, nauda un manta krītot iekšā un tur arī paliek. Savukārt, ja karina ar ragiem uz leju - tas aizsardzībai. Jākarina pie mājas ārdurvīm, lai nekādi mošķi un nelūgti ciemiņi nenāk iekšā.
Manuprāt, vajag divus :)

iga    2 Ja uz augšu-enerģiju smelsies no debesīm,ja uz leju- no zemes...:)

nelietis    2 Es piekarināju ar ragiem uz leju, bet man jau liekas, ka stipri lielas starpības nav, ir labi, ka viņš ir :)

Edg  2 2 Pirmkārt ne kurš katrs pakavs tam piemērots. Pēc veciem ticējumiem tikai uz ceļa atrasts zirgam nokritis pakavs tādai lietai der. Tā kā šodien zirgu uz ceļa ieraudzīt var tikai kautkur Latgalē, tad ir mazas cerības par to laimi :)

100sun    3 Kaklā jakarina. Tad laime būs 100%.

Taina      • Pakavs, kas piestiprināts virs durvīm ar atvērumu uz augšu, pasargā māju no ļaunuma.
• Pakavs, kas piestiprināts virs durvīm ar atvērumu uz leju, piesaista mājai labklājību.
• Pakavs, kas pielikts pie durvīm mājas iekšpusē, attīra mājas enerģētiku un likvidē ģeopatogēno zonu negatīvo ietekmi. Šī paša iemesla dēļ pakavu var piestiprināt virs guļvietas.


• Pakavs, kas ievietots auto iekšpusē, pasargā tā īpašnieku no negadījumiem uz ceļa un nes veiksmi darījumos.
• Pakavs, kas pirmajā pilnmēness naktī novietots uz palodzes ar atvērumu uz mājas iekšieni, piesaista mājai naudu un materiālo labklājību.
• Pakavs, kas ierakts zemē pie mājas ziemeļrietumu sienas, palīdzēs gūt atbalstu jebkurā jomā.
.
• Ja mājā slikti aug puķes, novietojiet netālu no tām pakavu.

Trobele    1 Par latviešu ticējumiem saistībā ar pakaviem, interesants raksts ir Latvijas bankas mājaslapā. Sameklē rakstu par par vienlatniekiem ar pakavu un Tev taps skaidrs, kur un kā to pakarināt.

avenekazene  3   Latviesi laikam ienem pirmo vietu pestelosanas un manticibu lietu sarakstaa......hi,hi.
laime atnaks, ja pakars kaklaa, ta ir pareiza atbilde!

snakeshit      Pakavu nedrīkstot likt ar , nu kā lai pareizi pasaka, koroč, jāliek tā it kā pie durvīm būtu piestiprināts ar to pašu pusi kā zirģelim pie kājas.

straume22  1 1 Taina:) Sanāk, ka pilnai laimei jābūt septiņiem pakaviem. Vienīgais, ja karina virs guļvietas, tad labāk no gumijas ģeopatogēnās zonas negatīvās ietekmes dēļ:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu