Ticējumi

Ticējumi - jautājumi un diskusijas

Kapēc neiesaka svinēt 40 gadu dzimšanas dienu ? (25)
Šodien nejauši uzzināju, pareizāk sakot man ieteica labāk nesvinēt savu 40 gadu dzimšanas dienu / Jocīgi palika. Lūdzu bez riebeklībām. Kā uzskatat Jūs ?
Vīriešiem neiesaka, sievietes nevar svinēt 53. dzimšanas dienu. a man 40 gadu jubilejas dienaa maajaas izceelaas pazhars - aizdegaas skurstenis. Saluuts, seksiigi ugunsdzeeseeji uz jumta , es tikko no dushas. Kaa filmaa.:D Peec tam tusinjsh depo, jo kur gan es to milziigo klingjeri buutu likusi, ja ne uz savu glaabeeju galda.:D
A mosh ziime no auKshas? HVZ, bet savu 40 jubileju atcereesos kaa iipashu dienu.
Es tai jubilejai gatavojos loti.Bet peķšņi viss sagriezas kajam gaisā,notika ģimenee nenormaals skandaals,ciemini tikai atteikti,Vobščem 40 gadu skaitli sagaidiju policijaa,kuriozs..laikam tiešam nebija lemts to nosvineet goda krēslaa sēzot.Bet uz pratinašanas krēsla,sniedzot liecibas..Ceru ka 50 gadus nosvinesu vismaz Pokuratuura,gadu izaugsme - progress. Nezinu gan.Pamodos un jutu tadu ka tuksuma sajutu...nu ta ka neko dizu nesu paveikusi.Kad to pateicu mamulai...tad dzirdeju ka man ir profesija,berni,maja....Finala izlemu aizbraukt uz Lidunu un pec 20 gadiem uzkapu uz slidam.Sapratu ka to ko kadreiz esi apguvis neviens nevar atnemt...Necajag ticet mulkibam Zinu ,ka vīriešiem nesvin!
Ja būšu dzīva,sev svinēšu pēc 9gadiem.Vīram netaisīšu balli uz 40..tas Toč.
Varbūt divātā pielaksimies!:P
··· Ticējumi: Kapēc neiesaka svinēt 40 gadu ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Pakavs laimei - kā pakarināt pakavu un kur? (13)
vai to var karināt pie ardurvīm?
• Pakavs, kas piestiprināts virs durvīm ar atvērumu uz augšu, pasargā māju no ļaunuma.
• Pakavs, kas piestiprināts virs durvīm ar atvērumu uz leju, piesaista mājai labklājību.
• Pakavs, kas pielikts pie durvīm mājas iekšpusē, attīra mājas enerģētiku un likvidē ģeopatogēno zonu negatīvo ietekmi. Šī paša iemesla dēļ pakavu var piestiprināt virs guļvietas.


• Pakavs, kas ievietots auto iekšpusē, pasargā tā īpašnieku no negadījumiem uz ceļa un nes veiksmi darījumos.
• Pakavs, kas pirmajā pilnmēness naktī novietots uz palodzes ar atvērumu uz mājas iekšieni, piesaista mājai naudu un materiālo labklājību.
• Pakavs, kas ierakts zemē pie mājas ziemeļrietumu sienas, palīdzēs gūt atbalstu jebkurā jomā.
.
• Ja mājā slikti aug puķes, novietojiet netālu no tām pakavu.
ja pakavu karina ar "ragiem" uz augšu, tad tas ir uz bagātību, nauda un manta krītot iekšā un tur arī paliek. Savukārt, ja karina ar ragiem uz leju - tas aizsardzībai. Jākarina pie mājas ārdurvīm, lai nekādi mošķi un nelūgti ciemiņi nenāk iekšā.
Manuprāt, vajag divus :)
Kaklā jakarina. Tad laime būs 100%. muļķības,ar stangām uz augšu! Ja uz augšu-enerģiju smelsies no debesīm,ja uz leju- no zemes...:) ··· Ticējumi: Pakavs laimei - kā pakarināt ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai pāva spalvas pieauc nelaimi? (9)
Esmu dzirdejis,ka pāva spalvas atnes majas ...nelaimi! Gaidu argumentus!...paldies...
Pāvs ar astes spalvu vēdekli spēj apburt ne tikai pāva mātīti, bet arī cilvēkus. Pāvs ir simbols nemirstībai un atdzimšanai, skaistumam, cieņai un kaislei, bet arī pārliecīgam greznumam un lepnumam, uzpūtībai un augstprātībai, ārišķībai un iedomībai. Pāva izplesto krāšņo asti, kurā ir vairāk kā 100 astes acis, uzskatīja par zvaigžņotās debess attēlu. Pāvs ir arī kalpojis par Dieva vēstnesi, kosmosa, saules un mēness simbolu. Pāva astes acīm piedēvē maģisku un reizē pretrunīgu spēku. Pēc dažiem ticējumiem mājās tās nest neiesaka, jo astes acīm piemīt ļauns skatiens, tās nesot zibeni, strīdus un nelaimi. Tajā pašā laikā pēc citiem ticējumiem astes „acs” simbolu var izmantot kā aizsardzību pret slimībām un dēmoniem, zibeni un ļaunas acs.
Kristietībā pāva spalvas simbolizē augšāmcelšanos.

Man ir pāva spalvas tetovējums, jau vairākus gadus. Joprojām dzīva.
Man ir spalva vāzē .Skaisti .Bērns no ekskursijas atveda . Dzīva .Spalva skaista .Dieva radīts brīnums . Ir tādi cilvēki, kuriem viss nes nelaimi, pašus ieskaitot. Utis - vienīgais drauds. Pārējais ir anglosakšu folklora. Atkarīgs, no kuras pakaļas tu viņas būsi izrāvis. ;) ··· Ticējumi: Vai pāva spalvas pieauc ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ticējumi (36)
Sieva: -Ups,sāls izbira...Laikam sastrīdēsimies! Vīrs: -Da labi, sieviņ...Cerams, ka nē... Sieva: -Nē,dārgais, esmu jau noskaņojusies Vai ir jums kādi ticējumi, kuri ietekme jūsu rīcību vai lēmumu?
Ticējumi: ja nokrīt karote - sieviete steidzas šurp, ja nazis, tad vīrietis.
Ja uzvelk kreklu uz kreiso pusi - piedzersies.
Ja deguns niez - uzzināsi jaunumus.
Ja sasveicinās pār slieksni - sastrīdēsies.
Ja sēdēs pie galda uz stūri, tad piecus gadus neprecēsies.
Ja norasso akmens, kas atrodas uz āderi - būs lietus.
Ja atstāj pilošu ūdenskrānu - labklājība aizplūst.
No kapiem neko nedrīkst nest mājās, tad drīz kāds nomirs.
Niez labā roka - izdosi naudu. Niez kreisā roka - naudu saņemsi.
Ja esi precējies,tad,kamēr neizšķirsies neapprecēsies!!! Ja no rīta, uz darbu ejot, pirmo satieku sievieti - zinu: Nekas labs nav gaidāms! par to sali ir točno... ja no rīta sāls izbirst uz olām un šķiņka noteikti ir strīds... melns kaķis-būs labi! ··· Ticējumi: Ticējumi lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu