Elite, kas tāda ir un kādai elitei ir jābūt?

Garā nauda(ilgtermiņa investīcijas) apspēlēta ar y-hromosomas attīstību laikā un telpā..Tā tas ir un tam ir jāpiekrīt ka aksiomai (skaties poļu filmu sexmission) Y-hromosoma rada sev līdzīgos pie zināmiem nosacījumiem..Ģimenei ir jābūt Tēvam..Jūsu funktieris? Teiksim franču leģions.. Dzīves skola, rietumu elite nosūta savus pēctečus ekstrēmā vidē

Paula6 (2014-10-03 21:55)      Ja runā par franču leģionu...tad tur elite ir tikai vienā virzienā un apšaubu vai tur aiziet rietumu pasaules vareno pēcteči. Kaut kas te salaists grīstē...vai neskaidri pateikts.

jozolsen (2014-10-03 22:14)      Elite apvienojas pūļa regulēšanā savu kopējo interešu sasniegšanai.

janisb (2014-10-03 22:33)      Elite - leģendāra datorspēle par tirgošanos un izdzīvošanu kosmosā...

jozolsen (2014-10-03 22:53)      ´elite´ir no ļoti dažādām sastāvdaļām ,kuras vieno tikai viens kopējais mēŗķis.Katrā vidē,esošajā vēsturiskajā brīdi pie dažādiem nosacījumu sakritībām ,cēloņiem,sakarībām..Elite ir atšķirīga,nav vienojošās formulas.Dzīvo ,mainās,līdzi laikam ,apstākļiem,videi..

White`n`Naughty (2014-10-03 23:15)      Var protams kā ilgtermiņa investīciju nosūtīt Y-hromosomu franču leģionā tēva personības formēšanai. Taču vai šāds parametrs patiesi ir nepieciešamas iekļaušanai elitē? Izpildmehānisma izprašana no iekšpuses nenoliedzami uzlabo tā izmantošanas kvalitāti, tomēr vēl jo labāk to uzlabo izpildes algoritma modelēšana un ieviešana dabā.
Tā ka drīzāk pieminētajam slānim daudz vērtīgāk būtu savus pēctečus pēc iespējas ātrāk iegremdēt resursu maiņas plūsmā ļaujot tiem saprast no kurienes kas plūst un kā tas iedarbojas uz vispārējiem procesiem.

MrJones (2014-10-03 23:32)      Priekaa!
.....zheel.. tikai viena 4-paka Stellas pie rokas :(

Radies iespaids, ka autors kaut kur ljoti dzilji dzilji rok...tikai, kaa parasti, visai gruuti izlobiit, kas konkreeti ir gribeets pateikt... Skiet, te buus vienaa katlaa sabaazts: zhiidu massoni, gjimene, franchu legions....hmm....???

Buutu kas stipraaks, vareetu apspeeleet veel reptiloiidus...gan jau muusu valdiibaa ari viens otrs ganaas! ;)

AivarsN (2014-10-03 23:38)      Ja ar eliti domāta inteliģence,tautas smadzenes,tad jo vairāk,jo labāk.Vienkārši naudīgākos tautarg pārstāvjus es gan par eliti nesauktu.Pieļauju,ka jatram cilvēkam dzimstot jau ir vismaz tāda virspusēja programma ielikta,cik viņš būs gudrs,bagāts,fiziski attīstihts utt.
Tautai ir vajadzīgi līderi,bet ne vienmēr tie ir labvēlīgi pret savu tautu.
Franču leģionā jau parasti piesakās ārzemnieki no ekonomiski atpalikušajām valstīm,lai iegūv Francijas pilsonību un visas ar to saistītās privilēģijas,bet tikai retajam tas izdodas.
Un vispār,vēl taču nav pilnmēness,lai lauzītu galvu par to,kura govs aizlidoja uz ziemeļiem,bet kura uz dienvidiem,lai uzzināv,cik ezītim gadu.

neko (2014-10-03 23:53)      White´n´Naughty: "var protams kā ilgtermiņa investīciju nosūtīt Y-hromosomu franču leģionā tēva personības formēšanai. Taču vai šāds parametrs patiesi ir nepieciešamas iekļaušanai elitē?"
Ir - kā personības veidošanas priekšnosacījums. Jo pašreizējā Eiropas sabiedrībā trūkst virkne nosacījumu atbilstošas personības izveidei. Briti un franči savulaik savu eliti veidoja aizkomandējot viņu uz gadiem 5 uz kolonijām. Šobrīd tas vis nav pieejams. Jāmeklē alternatīvas.

JurisK (2014-10-04 06:17)      Par kaadu eliti un taas veidoshanu juus runaajat? Kaadi franchu legjioni ar visaadaam hromosomaam? Pietiek tev publiski paraadiit resnu pakalju pietiekoshi ietekmiigaa tv programmaa un tu jau esi pasaules elites cilveeks! Vismaz taas elites, kuru redz un kuru apjuusmo plashas tautas masas. Un vispaar suudi, shkjiet, jau ir nobriedushi. Ljauzhu masu vadiishanas zinaatne ir pilnveidojusies tik taalu, ka pagaajushaa gadsimta saakuma notikumi,kad pashregulaacijas celjaa cilveece izvairiijaas no sashkjelshanaas vairaakaas cilveekveidiigo sugaas, tagad tik pat kaa neiespeejami. Un peec paaris gadsimtiem visdriizaak buus vismaz divas, savaa starpaa pilniigi atshkjiriigas, cilveeku sugas.

jozolsen (2014-10-04 09:40)      Lumpeņiem nepieciešama elite,lai varētu ´pakļaujoties vaimamanāt..

edmunds (2014-10-04 09:54)      nedomaju ka armija/kaujas/verdziibas menedzments ir labaakie panjeemieni personiibas veidosanai.
manupraat vertigak ir speet apbraukt apkaart pasaulei bez grasa kabataa, vai nodzivot indijaa bez saakuma kapitaala dazus gadus - tas nevienam nenodara paari un attiista iecietiibu, iejuutiibu un speeju pielaagoties.
dieneesana armijaa parasti neattiista cilveeka labaakaas iipasiibas.

Zeltiite (2014-10-04 16:44)      Elite nedien franču leģionā! Ja tas fascinē, Latvijā ir palikuši specvienību karavīri, arī virsnieku dienesta pakāpēs, kuru pieredzē ir Afganistāna, OMON utt. Un pēc šīs pieredzes ju skatās uz dzīvi pavisam savādāk!

Pa_Vasaris (2014-10-04 17:44)      Atbildi sev.Kas tavā organismā ,kā vienotā sistēmā ir elite . Un kādas funkcijas tā pilda,lai organisms normāli funkcionētu. Tu varbūt izdalītu,sirdi,smadzenes,aknas liesu,bet es teiktu,ka šūna.Šūna,kas pilda savu misiju un dalās. Pēc tam šūnu kopums,kas veido dzīvību nodrošinošus orgānus,kā augšminētos un citus,kas savukārt veido sistēmu.cilvēks. Īstā elite ir tā,kas nedomā par savu labumu,bet pilda savu misiju. Pseido elite ir vēža šūnas.vinas spēj vairoties parazitējot veselās šūnās un viņām absolūti neinteresē organisms un tā pilnvērtīga funkcionalitāte.Kad viņas savairojās pārāk daudz,tās iznīcina organismu un pašas arī iet bojā.
Rezumē! Visi mēs esam elite ,ja pildam savu misiju un nedomājam par savu labumu pirmām kārtām.

av2 (2014-10-05 08:52)      iistaa elite maak radiit visiem paareejiem iliuuziju, ka vinni ir briivi savos leelmumos ssancet par pusvelti, un vispaar, ka ir briivi darit da jebko, kas elitei ir ekanomiski izdeviigi. Kaut vai iet karoot kautkaadu padebiilu leggionu rindaas.

slieks (2014-10-05 10:55)      Ir taču modes elite, kino pasaules elite, politiķu elite ... - cilvēki, kas veido mūsu mūsu priekšstatus par lietām, un - jā, valda pār šo pasauli. Kādai viņai jābūt - ir tāda, kāda ir, ja jau pūlis tai seko. Ja nesekotu, vairs nebūtu elite. :)

caress5 (2014-12-08 19:23)      AivarN- par kädu inteligjenci runä?, tä izniicinäta pirms gadu desmitiem un kä slänis neeksístee.
Ir tikai atsevishkjas retas personas, bet tie , kas sevi tä sauc, ir salashnjas ar kkä izkjekseetu aUGSTÄKO izgliitiibu, kas nenoräda uz to ka tie bütu arii ko iemäciijushies.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu