Slikts miegs un murgi vienā konkrētā telpā.

Sveiciens.:) Gribēju izstāstīt vienu, tādu man grūti saprotamu lietu un gribēju paklausīties jūsu domas un izskaidrojumus tam. Īsumā, man darbam ir tāda specifika, ka bieži jāstrādā naktīs, bet kā jau visiem zināms, cilvēkam naktī vairāk vai mazāk gribas gulēt. Pārtraukumu laikā kādreiz bija speciāla telpa ar gultām (koikām) kur darbinieki var atpūsties. tagad lai sarežģītu dzīvi tās koikas ir izņemtas, lai neviens pārtraukumos negulētu, jo vadības ir pret to, ka mēs guļam pārtraukumu laikā. Nav gan skaidrs kāpēc, jo pārtraukuma laiks netiek apmaksāts, bet ne par to stāsts. tagad katrs savu atpūtas laiku iet pašņākt kur nu kurais. Es reizēm eju uz vienu telpu kur ir tāds ērts dīvāns, bet katru reizi šajā telpā rādās kautkādi tādi kā murgi un nav iespējams atslābt- piemēram kāds tev cenšas nočiept šaujamieroci, bet tas sapnis tik reāls, ka peicelies sēdus lai paskatītos vai tiešām neviens nav tajā telpā, tad (sapnī) sāk zvanīt mobilā buģiļņiks, bet arī tas sapnis ir tik reāls, ka ņem no galda telefonu un skaties cik pulkstenis, vai arī kautkādi kolēģi atskrien, pasaka, ka "celies steidzami jābrauc!", kad automātiski uzraisies sēdus, saproti, ka neviens te nav bijis un tas atkal sapnis bijis.. nu kaut kā tā..:) Citur nekur tā nav, piemēram citās telpās, vai mājās, bet tikai tur. Tam varbūt kāds izskaidrojums?:)

glasts (2014-02-12 22:48)      Neizgulējies un dzert mazak vajag.Nieres reaģē.

Bellatrixa (2014-02-12 23:14)      Slikts miegs un sapņi var būt arī guļot uz ūdens āderes.

Marija_Anna (2014-02-13 05:38)      Ja būtu dāma , teiktu , ka emocijas traucē . Un sirdsapziņa.
Tā kā vīrietis, tagad paliek tikai sirdsapziņa. Sirds dziļumos saproti , ka nedrīkst ( ja jau priekšnieki izvāca koikas ) , bet protams nogurums un vēlēšanas ir.
Tad nu sanāk konflikts ar " gribu -nedrīkstu " .
Ja nu akurāt citādi nevar , tad pameklē citu vietu .
Dikti gribot gulēt pat uz neērtas vietas var nedaudz atslēgties , tad noteiktā laikā būt augšā un mobilizēties tālākam.
To pat speciāli māca .
Nu , un pārējais ir darbs ar sevi . Aizsardzībā daudz kas jāprot .

mieru_tikai_mieru (2014-02-13 06:47)      arī ieteiktu pārbaudīt āderes. Ja neproti un dīvānu staipīt slinkums, pamēģini mainīt galvgaļa virzienu.

AivarsN (2014-02-13 08:31)      Ja telpā valda darba atmosfēra,notikušas asas debates,konflikti un ja vēl atrodas kāda aparatūra,tas viss summējoties ar iekšējo trauksmes sajūtu,varētu būt murgu iemesls.

Lucy (2014-02-13 09:13)      Atliek minēt kādās telpās guli,ja atskurptuvē,tad tā varētu būt,jo dažāds kontingets tur ir apgrozijies,ja morgā,brr arī aura tak nikāda,ja ugnsdzēsējs,tad vislaik arī,kā uz pulvermucas,tad vēl atliek ātrie,tiem tās gultas cik zinu agrāk bija.
Aura slikta un zemaziņā domā katik kāds neienāk vai arī esi uz starta līnijas vislaik,tapēc murgi.Man pirms tādiem murgiem parasti ir kāds nelāgs misēklis,vai bēres:((

Deisa (2014-02-13 09:26)      Piekrītu Marijas_Annas teiktajam - smadzenes nevar atslēgties, ļaut pilnībā izbaudīt miegu, jo ar prātu jau zini, ka nekāda kārtīgā gulēšana nebūs. Kad pati strādāju nakts darbu, bija tieši tāpat - snauduļojot rādās sapņi, kas Tevi uztur pie reālās telpas un apstākļi ir visai reāli tajos sapņos, prāts tur gatavībā uzreiz celties un reaģēt.

slieks (2014-02-13 09:49)      Varbūt tajā telpā trūkst gaisa, vai tieši otrādi - ir kāda vilkme. Vai kādas gaismas...Varbūt Tev tajā telpā uzpeld kaut kādi sen aizmirsti pārdzīvojumi.
Man labāks miegs ir viesistabā uz dīvāna, kur pa logu spīd iekšā laterna, kur ārā ir kāda kustība, mašīnas, suņi rej, nekā guļamistabā sētas pusē absolūtā mierā un klusumā, jo tur zaudēju saikni ar realitāti un visu laiku liekas, ka aizguļos, zaudēju kontroli pār situāciju. Iespējams, ka tas sākās no brīža, kad vienreiz aizgulējos, un lielais autobuss ar visiem ekskursantiem jau stāvēja pie manas mājas, kamēr es vēl nebiju acis atvērusi.

marselis (2014-02-13 09:50)      to ka partraukumos nedrikst gulet-,tada prasiba spek.str.vienib.-reglaments.
ja citur normals miegs,tad visdrizak vainiga vieta...
ka jau tika minets-,aderes,zemes mag.linijas,elektro instalacija,generat.klatbutn.neredzamais starojums gamm.,ultra-infra sdvarstibas utt.(tas kas saistas ar EML uc.laukie ,dabiskiem vai maksligi raditiem)-,to var parbaidit ar spec.geomagn.,el.iericem,svarstu,vai dzivnieku-,...
ja ir sadi aktivie,agresivie punkti,krustpunkti ,lokacijas, tad tos var neitralizet ar geometriskam zimem,atstarotajiem-plaksnem,paraboliem,antenam,vai spec.figuram ,ko liek uz linijam,mainot to virzienus,nosutot pie kaimina!
metozu daudz!

Deisa (2014-02-13 10:44)      Un kāpēc tieši tur? Jo tur ir viskomfortablākā vieta, kur aizmigt pa riktīgo. Prāts neļauj, zinot, ka tikai pārtraukums. Citās telpās tik komfortabli nav, tāpēc smadzenēm nav jāiespringst, ka varētu nepamosties laikus.

aroganis (2014-02-13 11:08)      Elementāri, Vatson- sapņos Tava zemapziņa runā ar Tevi- darba ilgu laiku rutīna iestājusies, bet Tev gribas kariņu- nu tad sarīko to- vai maz iespēju, kur to izdarīt???

caress5 (2014-02-13 11:20)      marselis visu apkopojis. Pirmais pärbiidiit guljamo citä vietä un galvu ziemelju, ja neva,r austrumu virziiénä. Ja izmainju nav mekleet ulrask vai citu vilnju gjenerätoru.
Joki nevietä - zinu gadiijumu, kur uz äderes guljoshais nomira jauns, bet blakus gultä guljosham viss kärtiibä.

adalaide (2014-02-13 12:36)      Paliec zem gultas spoguli ar atstarojošo virsmu uz leju.

HRDS (2014-02-13 13:30)      Tā nav LABA telpa gulēšanai... :) Drošvien kāda Bossa kabinets un Tev zemapziņā bail, ka Tevi tur piekjers guļot.. :D :D
Un kāda vella peec Tev jāguļ tieši tajā telpā...? :)
Vai citiem tur guļot arī īr tādi simptomi...? Varbūt kādam arī rodas tāda kā paralīze, ka nevar ne pakustēt ne paelpot...?

sssaaarrraaa (2014-02-13 13:36)      esmu ko līdzīgu arī piedzīvojusi savās iepriekšējās mājās- ... vienā istabā arī cik esmu gulējusi sajūta neomulīga...un rādījās tikpat nesakarīgi un reāli - itkā būtu nomodā murgi... bērni nāk klāt .. mēs runājamies... bet tad pamostos un skatos ka nav nekādu bērnu... bezmaz sajūta ka šīberītis iet ciet.... citur guļot neko tādu nejutu... + māja jaunceltne... vienīgais izskaidrojums ka kas to zina uz ko tā māja uzcelta- mošk kkādi kara apbedījumi....

sssaaarrraaa (2014-02-13 13:38)      āderes tanī istabā nav... pārbaudījām...

marselis (2014-02-13 13:57)      SSSAAAARRR.....,aderes ir tikai viens no izstarojumu veidiem-,
to ir diezgan daudz,tie dalas spektra,vinu blivuma,garuma Hz.utt.,
faktoru var but milzums daudzums,-austsprieg.linija.upes likums tuv.,kalns.,utt.,ja majas sienas darbojas ,ka savacejs vai komut.,pret noteiktam debes pusem-,tad lauku var akumulet no liela attaluma....
kapi zem majas,poltergeist,utt.-,tie ari lauki-,vinam ir noteiktaas fizikalas ipasibas!

limonija (2014-02-13 20:23)      Man darbā pilna telpa ar datortehniku, fakss u.c. Nav labākā vieta gulēšanai, bet arī nav variantu(administratore viesnīcā)...Zinu, ka var zvanīt telefons jebkurā brīdi vai skanēt durvju zvans, dažreiz pat to sapnī "reāli dzirdu", bet nekā tāda nav...Psihe nevar atslēgties, modelē visādas situācijas "uz savu galvu"...Retu reizi darbā guļu kā susurs(ja tukša viesnīca un zinu, ka arī naktī viesi nenāks) Tādi esam - cits par citu emocionālāki:)

Muktiana (2014-02-13 21:17)      Nu man gan kā reiz ienāca prātā, ka tur mājo sliktas būtnes. Tā ir viena no pazīmēm, ja ir slikti sapņi un it īpaši, ja tiesi tikai vienā vietā.
Vienā grāmatā lasīju, ka viens džeks atzinās otram, ka šo vajā sliktas būtnes, bet neviens viņam netic, tāpēc tas un tas un tas. Otrs džeks konstatēja, kopš viņi ceļo kopā, viņam tiešām sapņos rādās murgi. Šis visu saprata un laidās prom. Pirmais teica, ja viņš izlems pamest viņa kompāniju, viņš sapratīšot.
Man arī tā ir bijis, ka konkrētās vietās moka bezmiegs.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu