Miegs

Miegs - jautājumi un diskusijas

nesauc vārdā. Lai iet vien savu iesākto taciņu, netraucē. Iztraucēsi, no jumta nokritīs, tad būs ziepes. Ir pierādījis ka tas ir īpašs stāvoklis kura cilvēks neapzinoties dara lietas kuras ikdienā retajam pa spekam. Iztraucejot visu tikai samaitā. Tapēc ja tadu redzi, lai iet savu ceļu, nekas slikts viņam negadīies ja vien neiztrauce. vispar ir taadi...meenesserdziigie?? Pe gultas slapju dvieli noklāj, kā šamais rapsies arā,tā uzkāps uzslapju,aukstu un nepatikamu dvieli... !! šo es lasiju kaut kur! Šādu cilvēku jāved pie mācītāja,Dieva vārds var palīdzēt. ··· Miegs: Kā palīdzēt ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Slikts miegs un murgi vienā konkrētā telpā. (19)
Sveiciens.:) Gribēju izstāstīt vienu, tādu man grūti saprotamu lietu un gribēju paklausīties jūsu domas un izskaidrojumus tam. Īsumā, man darbam ir tāda specifika, ka bieži jāstrādā naktīs, bet kā jau visiem zināms, ...
Neizgulējies un dzert mazak vajag.Nieres reaģē. Slikts miegs un sapņi var būt arī guļot uz ūdens āderes. Ja būtu dāma , teiktu , ka emocijas traucē . Un sirdsapziņa.
Tā kā vīrietis, tagad paliek tikai sirdsapziņa. Sirds dziļumos saproti , ka nedrīkst ( ja jau priekšnieki izvāca koikas ) , bet protams nogurums un vēlēšanas ir.
Tad nu sanāk konflikts ar " gribu -nedrīkstu " .
Ja nu akurāt citādi nevar , tad pameklē citu vietu .
Dikti gribot gulēt pat uz neērtas vietas var nedaudz atslēgties , tad noteiktā laikā būt augšā un mobilizēties tālākam.
To pat speciāli māca .
Nu , un pārējais ir darbs ar sevi . Aizsardzībā daudz kas jāprot .
arī ieteiktu pārbaudīt āderes. Ja neproti un dīvānu staipīt slinkums, pamēģini mainīt galvgaļa virzienu. Ja telpā valda darba atmosfēra,notikušas asas debates,konflikti un ja vēl atrodas kāda aparatūra,tas viss summējoties ar iekšējo trauksmes sajūtu,varētu būt murgu iemesls. ··· Miegs: Slikts miegs un murgi vienā ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? (17)
Puikam tulīt būs 2 gadi,bet viņš vel ne reizi nav normali nogulējis visu nakti. ko Jūs varetu ieteikt,esam dzeruši nomierinošas tejas,zale. magniju B6, bet nekas neuzlabojas. Viņs pamostas nakts vidu un šausmīgi kliedz. pa ...
nellauj guleet pa dienu. Paaris dienas, un vinnss gulees pa nakti. varbūt emocionālais fons mājās traucē, bet ārsts labāk zinās :)

pa dienu garas pastaigas svaigā gaisā, peldbaseins un galu galā suns ļoti palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. bērni mazotnē esot izteikti empātiski. šī spēja pazūd ap 7 gadiem.

cik sevi atceros, naktīs normāli sāku gulēt, kad bērni uz skou sāka iet, visādas ķibeles... bet tas nebija uz ilgu, jo kad paaugās ar vairs nevarēju gulēt, jo bija jāuztraucās ar ko? kur? kapēc? nav mājās :))))) iespējams, tas ir normāli.
hm? pa dienu saldi izguļas,vakarā "satrakojas",varbūt tāpēc arī tās emocijas naktī izpaužas... nu gan Dogville purgu sadzina, ne jau mates uztrauca un naktis negulj,jo neuzticas, bet tapec,ka savs berns ir dargakais,kas ir un logjiski,ka ir jauztraucas,vai viss kartiiba. nu patiesi,jasaka,nabaga tad tava mamma,neticu,ka vinja tevi nemileja.

autorei. vai bernam viss ir kartiiba ar veseliibu,nekas nekaish,nekas nesap?
Draugu meita ilgi negribēja runāt. Varētu norakstīt uz valodas barjeru - ģimenē lieto krievu val, bet socializējas mazo vāciešu sabiedrībā. Tad nu 5 gadu vecumā, demonstrējot savu I-padu knapi saklausīju - Das ist sobaka:)
pēc pusgada satiekot šo pašu bērnu biju patīkami pārsteigta.....:) atvērts, komunikabls, un brīvi runā divās valodās.
osteopāts līdzēja.
··· Miegs: Bērns naktīs neguļ. Ko ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kapēc kaķis miegā ņaud? (8)
Mana 10 mēnešus jaunā kaķenīte miegā, neilgi pēc iemigšanas ņaud. Ņaudēšana mēdz būt dažāda- īsa, gara un brīžiem ļoti žēlīga ņaudēšana. Kāds varētu būt iemesls ņaudēšanai miegā?
Noteikti sapņo kaut ko, tāpat kā cilvēki miegā sarunājas:) Mana kaķe reizēm pamostas ar skaļu ņaudienu un nāk uzreiz pie manis mīļoties:) Mans kaķis miegā peles ķēra vai kur skrēja. varbūt kaut kas sāp. vetaptiekā kādā var pajautāt, ko viņi saka. manējais pelēkais mošķis sācis svilpt. kādreiz krāca mazliet zemākā toņkārtā. ņaudējis nav. Runci viņa grib. Aiz bada!! ··· Miegs: Kapēc kaķis miegā ņaud? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cikos normāli ,parasti jāiet gulēt? (23)
Un ap cikiem jāceļas,lai būtu -labi?
balsoju par viedokli:
skarbaiskungs (2014-10-13 20:52) viedoklis Normāli? Kad nāk miegs, tad arī eju gulēt. (c)
Jaunībā varēju 1.5 sutkas negulēt un kalnus gāzt,tagad vajag 7.st diennaktī izgulēties,lai pilnvērtīgi dzīvotu! Man arii 6-7 stundas gana...nesaprotus tos tushnjus.Normaali ir taa,kaa pasham labaak. Man vajag 8 stundas, bet parasti dabonu 6.Bet esmu pateicīga arī par tām :) Kas tas par "parasti" un "normāli". Katram tak savs organisms. Vajadzētu būt jau sapratušam, kas esi - pūce, cīrulis un cik stundas miega vajag, lai justos optimāli. ··· Miegs: Cikos normāli ,parasti jāiet ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kā piecelties no rīta? (15)
Kāds var ieteikt kādu padomu, kā no rīta varētu viegli piecelties! Jo es no rīta kad pamostos, nevaru dabūt sevi ārā no gultas, kā rezultātā kavēju darbu! :)
Man ir tas pats! Pat, ja pamostos un miegs isti nenak, nevaru izlist no gultas un velku lidz pedejam. Darbu gan nekaveju, vienkarsi piespiezos! Man tas tadel, ka darbs ir arkartigi smags fiziski. Tad tas ir dabigi, tapat ka sportistiem, jo ir stivums, sapes no parslodzes. Nakas piespiesties celties, nav variantu. Masazas var lidzet, bet, ja nav milota cilveka, kas tas veic, tad tas sanak parak dargi pat labi situetam cilvekam... Man arii ir gruutiibas ar riita celshanos. Vienkaarshi uzreiz (!) ir jaakaapj aaraa no gultas, jo 5-minuutiigaa pasnauduljoshana celshanos padara veel gruutaaku. Vai tev no rītiem ir grūti piecelties un aizdzīt rīta miegu? Viens no veidiem, kā pilnībā pamosties, ir pamīlēties. Nav nepieciešams ilgs sekss, pietiek ar desmit minūtēm, un būsi gatava aktīvai dienai. Ir vēl kāds apgalvojums, kuram ir grūti piekrist.
Ieej palasi http://www.tvnet.lv/women/life/seks s/index.php?id=2719669
Iesaku vakaros neeest, tad kaut peec 3 guleetaam stundaa dzidrs kaa stiklins. meegini konsulteeties ar savu gimenes aarstu, lai tev iesaka kaadus efektiigus vitamiinus.es ilgaaku laiku lietojot Bgrupas vitamiinus zaudeeju visu nogurumu, no riitiem bija vieglaak piecelties un vairaak speeka iztureet garo dienu:) ··· Miegs: Kā piecelties no rīta? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Hipnogēns (15)
Esmu kļuvusi atkarīga no šīm miega zālēm. Lietoju 3 gadus katru nakti.Tagad domāju,jāatmet,bet grūti.Nu jau mēnesi nedzeru un neguļu.Miegs nāk, aizmigt nevaru.It kā guļu,it kā neguļu.No rīta galva kā spainis.Vai nav ...
Iestājies darbā par naktssargu ....gulēsi kā nosista.... Hipnogen nav miega zāles, tās tikai palīdz aizmigt un izraksta tiem, kuriem ir grūtības aizmigt, nevis gulēt. Mēģini samazināt devu, lieto 1/2 tabletīti, ievies kādus rituālus pirms miega... Un tie, kuri domā, ka nakts darbs, vai fiziskas aktivitātes var palīdzēt, maldās, jo, ja ir problēmas aizmigt, tad, vari būt kaut pārguris, un, šķiet, ka vari stāvus gulēt, aizmigt nevarēsi. Ārsts, miega speciālists, tādi tagad esot, iespējams palīdzēs. Sporto, straadaa, sekso, gala beigaas lieto alkoholu.... :D Silti iesaku aizcilpo pie ārsta.... Atkarība,lomkas.....jāizdzīvo un,protams,vizīte pie ārsta. ··· Miegs: Hipnogēns lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Bezmiegs vakaros (26)
Ka atgut miegu ?
Ja es teikšu ka vīrieti vajag ieviest Tu tak neklausīsi... Pie jau minētā var pievienot kādu nomierinošu tējiņu,paskatīties kādu neinteresantu raidījumu,palasīt kādu garlaicīgu grāmatu un ja vēl nav pienācis rīts,kad gulēšana nav aktuāla,var to visu atkārtot.Jaukus sapnīšus! man arī bija miega problēmas.. nenāk miegs no 23-2.. varu normāli iemigt, ja tas ir līdz 22.30 vakarā.. ne vēlāk.. pēctam pāriet miegainība.. var mēģināt šo nakti nosēdēt augšā, dienu arī.. tad rīt ej gulēt ap 21.00. celies kaut vai 4 am, un turpini tādā garā, kamēr viss stabilizējās. Avei - ja nepatīk -neko- ieteiktais līdzeklis, aizstaigā līdz aptiekai, pajautā risinājumu farmaceitam :) silts piens ar kurkumu! ··· Miegs: Bezmiegs vakaros lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Miegs pēc pusdienām (27)
Ko un kā pareizi ēst, lai pēc pusdienām neuznāk pamatīgs miegs? Esmu dzirdējis, ka diendusa ir veselīga, ja paguļ tikai 20 min, bet, ja man katru dienu pēc pusdienām uznāk tāds miegs, ka dažkārt noguļu pat veselu stundu, ...
man tas pats- patīk pusdienlaiciņu pagulēt, tam nav nekāds sakars ar vielmaiņu, manuprāt, nav par ko uztraukties, jo pēc tam, kad mazliet pagulēts ir lieliskas darba spējas un labs garīgais, ja vien ir iespēja paguli:) vai nu par lielu porcija, vai nepiemerots uzturs - organisms netiek galaa.
vai ari no bernudarza saglabajusies beznosacijuma refleksi (tur tachu pec pusdienam bija jaiet gulet pusdienlaiks)
Nu ja kārtīgi esi izgulējies un pēcpusdienā nāk stipri miegs, tad tas ir saistīts ar slinkumu :DDD Man miegs nāk tikai pēc ēdienreizes, kurā ēsta gaļa. Kuņģītim gremošanai laikam tad visa enerģija aiziet, gaļa smags ēdiens. Pamēģini ēst pēc dalītā uztura principiem! Gaļa+salāti, bet ne gaļa+cieti saturošie produkti. Pēc ēdienreizes būs enerģija, nevis nāks miegs. ··· Miegs: Miegs pēc pusdienām lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vīgriežu, liepziedu, kumelīšu tējas palīdz arī bezmiega gadījumos. Vīgrieži, baldriāns (to gan nevajadzētu lietot kaķu īpašniekiem- jūsu lops drasēs jums pāri, bāzīsies "bučoties", aurēs un visādos citādos veidos traucēs jūsu mieru) Tās ir jādzer regulāri,ar vienu vakaru nepietiks. Sens tautas līdzeklis: silts piens ( uzsildīts, nevis uzvārīts ) ar medu pirms gulēšanas. Labāk jau seksiņš... Pēc tām tējām visu nakti čurāsi un nekāda gulēšana nesaanāks tāpat.:) ··· Miegs: Kādas tējas uzlabo miegu? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu