Miegs

miegs foto attēls

Miegs - jautājumi un diskusijas

nesauc vārdā. Lai iet vien savu iesākto taciņu, netraucē. Iztraucēsi, no jumta nokritīs, tad būs ziepes. Ir pierādījis ka tas ir īpašs stāvoklis kura cilvēks neapzinoties dara lietas kuras ikdienā retajam pa spekam. Iztraucejot visu tikai samaitā. Tapēc ja tadu redzi, lai iet savu ceļu, nekas slikts viņam negadīies ja vien neiztrauce. vispar ir taadi...meenesserdziigie?? Pe gultas slapju dvieli noklāj, kā šamais rapsies arā,tā uzkāps uzslapju,aukstu un nepatikamu dvieli... !! šo es lasiju kaut kur! Šādu cilvēku jāved pie mācītāja,Dieva vārds var palīdzēt. ··· Miegs: Kā palīdzēt mēnessērdzīgajam? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Slikts miegs un murgi vienā konkrētā telpā. (19)
Sveiciens.:) Gribēju izstāstīt vienu, tādu man grūti saprotamu lietu un gribēju paklausīties jūsu domas un izskaidrojumus tam. Īsumā, man darbam ir tāda specifika, ka bieži jāstrādā naktīs, bet kā jau visiem zināms, cilvēkam naktī vairāk...
Neizgulējies un dzert mazak vajag.Nieres reaģē. Slikts miegs un sapņi var būt arī guļot uz ūdens āderes. Ja būtu dāma , teiktu , ka emocijas traucē . Un sirdsapziņa.
Tā kā vīrietis, tagad paliek tikai sirdsapziņa. Sirds dziļumos saproti , ka nedrīkst ( ja jau priekšnieki izvāca koikas ) , bet protams nogurums un vēlēšanas ir.
Tad nu sanāk konflikts ar " gribu -nedrīkstu " .
Ja nu akurāt citādi nevar , tad pameklē citu vietu .
Dikti gribot gulēt pat uz neērtas vietas var nedaudz atslēgties , tad noteiktā laikā būt augšā un mobilizēties tālākam.
To pat speciāli māca .
Nu , un pārējais ir darbs ar sevi . Aizsardzībā daudz kas jāprot .
arī ieteiktu pārbaudīt āderes. Ja neproti un dīvānu staipīt slinkums, pamēģini mainīt galvgaļa virzienu. Ja telpā valda darba atmosfēra,notikušas asas debates,konflikti un ja vēl atrodas kāda aparatūra,tas viss summējoties ar iekšējo trauksmes sajūtu,varētu būt murgu iemesls. ··· Miegs: Slikts miegs un murgi vienā... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? (17)
Puikam tulīt būs 2 gadi,bet viņš vel ne reizi nav normali nogulējis visu nakti. ko Jūs varetu ieteikt,esam dzeruši nomierinošas tejas,zale. magniju B6, bet nekas neuzlabojas. Viņs pamostas nakts vidu un šausmīgi kliedz. pa dienu viņš guļ...
nellauj guleet pa dienu. Paaris dienas, un vinnss gulees pa nakti. varbūt emocionālais fons mājās traucē, bet ārsts labāk zinās :)

pa dienu garas pastaigas svaigā gaisā, peldbaseins un galu galā suns ļoti palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. bērni mazotnē esot izteikti empātiski. šī spēja pazūd ap 7 gadiem.

cik sevi atceros, naktīs normāli sāku gulēt, kad bērni uz skou sāka iet, visādas ķibeles... bet tas nebija uz ilgu, jo kad paaugās ar vairs nevarēju gulēt, jo bija jāuztraucās ar ko? kur? kapēc? nav mājās :))))) iespējams, tas ir normāli.
hm? pa dienu saldi izguļas,vakarā "satrakojas",varbūt tāpēc arī tās emocijas naktī izpaužas... nu gan Dogville purgu sadzina, ne jau mates uztrauca un naktis negulj,jo neuzticas, bet tapec,ka savs berns ir dargakais,kas ir un logjiski,ka ir jauztraucas,vai viss kartiiba. nu patiesi,jasaka,nabaga tad tava mamma,neticu,ka vinja tevi nemileja.

autorei. vai bernam viss ir kartiiba ar veseliibu,nekas nekaish,nekas nesap?
Draugu meita ilgi negribēja runāt. Varētu norakstīt uz valodas barjeru - ģimenē lieto krievu val, bet socializējas mazo vāciešu sabiedrībā. Tad nu 5 gadu vecumā, demonstrējot savu I-padu knapi saklausīju - Das ist sobaka:)
pēc pusgada satiekot šo pašu bērnu biju patīkami pārsteigta.....:) atvērts, komunikabls, un brīvi runā divās valodās.
osteopāts līdzēja.
··· Miegs: Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kapēc kaķis miegā ņaud? (8)
Mana 10 mēnešus jaunā kaķenīte miegā, neilgi pēc iemigšanas ņaud. Ņaudēšana mēdz būt dažāda- īsa, gara un brīžiem ļoti žēlīga ņaudēšana. Kāds varētu būt iemesls ņaudēšanai miegā?
Noteikti sapņo kaut ko, tāpat kā cilvēki miegā sarunājas:) Mana kaķe reizēm pamostas ar skaļu ņaudienu un nāk uzreiz pie manis mīļoties:) Mans kaķis miegā peles ķēra vai kur skrēja. varbūt kaut kas sāp. vetaptiekā kādā var pajautāt, ko viņi saka. manējais pelēkais mošķis sācis svilpt. kādreiz krāca mazliet zemākā toņkārtā. ņaudējis nav. Runci viņa grib. Aiz bada!! ··· Miegs: Kapēc kaķis miegā ņaud? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Miegs pēc pusdienām (27)
Ko un kā pareizi ēst, lai pēc pusdienām neuznāk pamatīgs miegs? Esmu dzirdējis, ka diendusa ir veselīga, ja paguļ tikai 20 min, bet, ja man katru dienu pēc pusdienām uznāk tāds miegs, ka dažkārt noguļu pat veselu stundu, lai arī pa nakti...
man tas pats- patīk pusdienlaiciņu pagulēt, tam nav nekāds sakars ar vielmaiņu, manuprāt, nav par ko uztraukties, jo pēc tam, kad mazliet pagulēts ir lieliskas darba spējas un labs garīgais, ja vien ir iespēja paguli:) vai nu par lielu porcija, vai nepiemerots uzturs - organisms netiek galaa.
vai ari no bernudarza saglabajusies beznosacijuma refleksi (tur tachu pec pusdienam bija jaiet gulet pusdienlaiks)
Nu ja kārtīgi esi izgulējies un pēcpusdienā nāk stipri miegs, tad tas ir saistīts ar slinkumu :DDD Man miegs nāk tikai pēc ēdienreizes, kurā ēsta gaļa. Kuņģītim gremošanai laikam tad visa enerģija aiziet, gaļa smags ēdiens. Pamēģini ēst pēc dalītā uztura principiem! Gaļa+salāti, bet ne gaļa+cieti saturošie produkti. Pēc ēdienreizes būs enerģija, nevis nāks miegs. ··· Miegs: Miegs pēc pusdienām lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vīgriežu, liepziedu, kumelīšu tējas palīdz arī bezmiega gadījumos. Vīgrieži, baldriāns (to gan nevajadzētu lietot kaķu īpašniekiem- jūsu lops drasēs jums pāri, bāzīsies "bučoties", aurēs un visādos citādos veidos traucēs jūsu mieru) Tās ir jādzer regulāri,ar vienu vakaru nepietiks. Sens tautas līdzeklis: silts piens ( uzsildīts, nevis uzvārīts ) ar medu pirms gulēšanas. Labāk jau seksiņš... Pēc tām tējām visu nakti čurāsi un nekāda gulēšana nesaanāks tāpat.:) ··· Miegs: Kādas tējas uzlabo miegu? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Par daudz vai par maz miega. (6)
Man pietiek ar mazu daudzumu miega.Citreiz pat 4 vai 5 stundas.Toties mans draugs var gulēt un gulēt.Tā vienkārši pat TV skatoties ņemt un atslēgties.Tā nu sanāk ka mums abiem nav pavisam normāls tas miegs.Tad ko tas varētu nozīmēt...
Normāli būtu jauniešiem 8 stundas,bet vecākiem cilvēkiem 7 stundas. Ja cilvēks smagi fiziski strādājis svaigā gaisā,nav nekādu stresu,tad tas ir ļoti dabiski,ka apsēžoties pie TV,acis tūlīt krīt ciet un tās 7 stundas gulēs saldi kā zīdainis. Ja ikdienā daudz stresa,dažādas problēmas,nav pietiekamas fiziskās slodzes,tad ar miegu būs problēmas. Protams,katram vajadzība pēc miega un gulēšanas laiks var atšķirties. Pūcītēm patīk ilgāk pagulēt no rīta,bet vakarā ilgi nenāk miegs. Cīrulīši mostas agrāk un tūlīt var ražīgi strādāt,bet vakarā grib agrāk tikt gultā. Endokrinologa konsultācija abiem, jo iespējama vairogdziedzera darbības nekārtības. /pirmais, kas ienāk prātā/ Vismaz ar lielu miegainību noteikti. Esmu gan dzirdējusi par ļaudīm, kas guļ tikai 4-5 stundas, daži vēstures dižgari esot tādi bijuši, taču mūsdienās biežāk gan nācies sastapt mazgulētāju vidū tādus, kuriem noderētu laba ārsta konsultācija. PAVISAM VIENKĀRŠI,KĀDS NO JUMS IR ENERĢĒTISKAIS VAMPĪRS.
Jā,jā,pavisam nopietni.
Kurš no jums jūtas labāk???,,,,
Lūk,kas noregulējams,,ne jau pats miegs.
Piekrītu neratni_stasti, ka jādodas pie ārsta-speciālista miega jautājumos. 4-5 stundas miega ir par maz, jo tad cilvēks nevar ne tikai atslēgties no dienas stresiem, nervu slodzes, bet arī dot atpūtu savam ķermenim un nākotnē tas var atspēlēties, ja nezināsi iemeslus. 7-8 stundas ir normāls ķermeņa atpūtas režīms...šodien ārsti pat rekomendē gulēt īsu diendusu 20 - 30 min. , tas gan ir reti iespējams. ir ok, ja labi guli. ··· Miegs: Par daudz vai par maz miega. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Iemiegot elpas trukums, panika (10)
vairakas naktis negulu baidos no elpas trukuma
nav veģetatīvā distonija vai , iespējams, astma? ir tāda nejaucība kā miega apnoja. Tas ir nopietni; jāvēršas pie dakteriem, nevis te. Varētu būt problēmas ar sirdi. Pie ārsta! Var būt ar visu ko saistīts- sirds mazspēju, nervozitāti- nervu distonija.
Labāk iet pie ārsta, lai paskatās plaušas, sirdi. Varbūt vajag neiralogu apmeklēt, psihologu, ja ģimenes ārsts nozīmēs
Iesaku apmeklēt ārstu - pulmonologu vai arī miega kabinetu, jo tas izskatās pēc miega apnojas,kad uz kādu brīdi apstājas elpošana, visbiežāk šī problēma ir tiem , kuri krāc, bet ne vienmēr, tā pie ārsta dodaties, jo ar šo problēmu joki mazi... ··· Miegs: Iemiegot elpas trukums, panika lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kāpēc nenāk miegs? (17)
Situācija šāda jau 5 nakti pec kārtas pamostos ap pieciem no rīta kaut gulet eju 12 vai pat vienos ,aizmigt pēctam gandrīz nav iespējams.kas tas ir?pārmaiņas īsti notikušas nav nekādas.
Vīriešiem ir normāli gulēt mazāk nekā sievietēm! Ja sievietei nepieciešamas 7-8 stundas miegam, tad vīrietim var pietikt ar 5-6 stundām. Svarīgāk, kā Tu jūties dienas laikā!? Ja nogurums, miegainība, grūta koncentrēšanās, aizkaitināmība - tad tie būs draugi ´nervi´ un ´stress´. It kā izskatās pēc vecuma bezmiega parastā.
Tu skaidri zini, ka Tev tik 38 gadi? Vot tas vienīgi neklapē kopā.
celies, padari kaut ko jeedziigu, un ej guleet kad uznaaks miegs. nav veerts ar savu ritmu ciniities :) Pirms miega lieto alkaholu? Ja 5os-nezinu,bet nesen lasīju,ja mostas ap 4iem,tad pie vainas esot nieres.Aizej pie ģimenes ārsta,varbūt ko ieteiks. ··· Miegs: Kāpēc nenāk miegs? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Guļu pārāk daudz, visu laiku nāk miegs, ko darīt? (21)
gulēt kad grib, cik grib - pa 10-12 stundām dienaktī. tad pa dienu, tad pa nakti. tā ir fiziska kaite vai psiholoģiska? es naturāli bezjēdzīgi guļu nenormāli daudz. pamostos ap 10 no rīta, paguļu vēl 2-3 stundas. tad pieceļos uz pāris...
muļķības,:)) Tev, puis, ir totāls vitamīnu trūkums, lūdzu sāc lietot:)) ALKAHOLS NOTEIKTI NEPALĪDZ, NE LIELĀS, NE MAZĀS DEVĀS. Jābūt normālam dienas režīmam ar veselīgu dzīves veidu pēc iespējas. Čakras noteikti vajag sakārtot!! Tas nav normāli, velk uz depresiju!Ej ārā no mājas, meklē draugus! A poliklīnikā ko saka? Interesanti,Tu nestrādā,kas tad Tevi uztur???HMMM lafa ne dzīve:))) ··· Miegs: Guļu pārāk daudz, visu laiku... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu