Miegs

miegs foto attēls

Miegs - jautājumi un diskusijas

nesauc vārdā. Lai iet vien savu iesākto taciņu, netraucē. Iztraucēsi, no jumta nokritīs, tad būs ziepes. Ir pierādījis ka tas ir īpašs stāvoklis kura cilvēks neapzinoties dara lietas kuras ikdienā retajam pa spekam. Iztraucejot visu tikai samaitā. Tapēc ja tadu redzi, lai iet savu ceļu, nekas slikts viņam negadīies ja vien neiztrauce. vispar ir taadi...meenesserdziigie?? Pe gultas slapju dvieli noklāj, kā šamais rapsies arā,tā uzkāps uzslapju,aukstu un nepatikamu dvieli... !! šo es lasiju kaut kur! Šādu cilvēku jāved pie mācītāja,Dieva vārds var palīdzēt. ··· Miegs: Kā palīdzēt mēnessērdzīgajam? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Slikts miegs un murgi vienā konkrētā telpā. (19)
Sveiciens.:) Gribēju izstāstīt vienu, tādu man grūti saprotamu lietu un gribēju paklausīties jūsu domas un izskaidrojumus tam. Īsumā, man darbam ir tāda specifika, ka bieži jāstrādā naktīs, bet kā jau visiem zināms, cilvēkam naktī vairāk...
Neizgulējies un dzert mazak vajag.Nieres reaģē. Slikts miegs un sapņi var būt arī guļot uz ūdens āderes. Ja būtu dāma , teiktu , ka emocijas traucē . Un sirdsapziņa.
Tā kā vīrietis, tagad paliek tikai sirdsapziņa. Sirds dziļumos saproti , ka nedrīkst ( ja jau priekšnieki izvāca koikas ) , bet protams nogurums un vēlēšanas ir.
Tad nu sanāk konflikts ar " gribu -nedrīkstu " .
Ja nu akurāt citādi nevar , tad pameklē citu vietu .
Dikti gribot gulēt pat uz neērtas vietas var nedaudz atslēgties , tad noteiktā laikā būt augšā un mobilizēties tālākam.
To pat speciāli māca .
Nu , un pārējais ir darbs ar sevi . Aizsardzībā daudz kas jāprot .
arī ieteiktu pārbaudīt āderes. Ja neproti un dīvānu staipīt slinkums, pamēģini mainīt galvgaļa virzienu. Ja telpā valda darba atmosfēra,notikušas asas debates,konflikti un ja vēl atrodas kāda aparatūra,tas viss summējoties ar iekšējo trauksmes sajūtu,varētu būt murgu iemesls. ··· Miegs: Slikts miegs un murgi vienā... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? (17)
Puikam tulīt būs 2 gadi,bet viņš vel ne reizi nav normali nogulējis visu nakti. ko Jūs varetu ieteikt,esam dzeruši nomierinošas tejas,zale. magniju B6, bet nekas neuzlabojas. Viņs pamostas nakts vidu un šausmīgi kliedz. pa dienu viņš guļ...
varbūt emocionālais fons mājās traucē, bet ārsts labāk zinās :)

pa dienu garas pastaigas svaigā gaisā, peldbaseins un galu galā suns ļoti palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. bērni mazotnē esot izteikti empātiski. šī spēja pazūd ap 7 gadiem.

cik sevi atceros, naktīs normāli sāku gulēt, kad bērni uz skou sāka iet, visādas ķibeles... bet tas nebija uz ilgu, jo kad paaugās ar vairs nevarēju gulēt, jo bija jāuztraucās ar ko? kur? kapēc? nav mājās :))))) iespējams, tas ir normāli.
nellauj guleet pa dienu. Paaris dienas, un vinnss gulees pa nakti. hm? pa dienu saldi izguļas,vakarā "satrakojas",varbūt tāpēc arī tās emocijas naktī izpaužas... nu gan Dogville purgu sadzina, ne jau mates uztrauca un naktis negulj,jo neuzticas, bet tapec,ka savs berns ir dargakais,kas ir un logjiski,ka ir jauztraucas,vai viss kartiiba. nu patiesi,jasaka,nabaga tad tava mamma,neticu,ka vinja tevi nemileja.

autorei. vai bernam viss ir kartiiba ar veseliibu,nekas nekaish,nekas nesap?
Draugu meita ilgi negribēja runāt. Varētu norakstīt uz valodas barjeru - ģimenē lieto krievu val, bet socializējas mazo vāciešu sabiedrībā. Tad nu 5 gadu vecumā, demonstrējot savu I-padu knapi saklausīju - Das ist sobaka:)
pēc pusgada satiekot šo pašu bērnu biju patīkami pārsteigta.....:) atvērts, komunikabls, un brīvi runā divās valodās.
osteopāts līdzēja.
··· Miegs: Bērns naktīs neguļ. Ko darīt? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kapēc kaķis miegā ņaud? (8)
Mana 10 mēnešus jaunā kaķenīte miegā, neilgi pēc iemigšanas ņaud. Ņaudēšana mēdz būt dažāda- īsa, gara un brīžiem ļoti žēlīga ņaudēšana. Kāds varētu būt iemesls ņaudēšanai miegā?
Noteikti sapņo kaut ko, tāpat kā cilvēki miegā sarunājas:) Mana kaķe reizēm pamostas ar skaļu ņaudienu un nāk uzreiz pie manis mīļoties:) Mans kaķis miegā peles ķēra vai kur skrēja. varbūt kaut kas sāp. vetaptiekā kādā var pajautāt, ko viņi saka. manējais pelēkais mošķis sācis svilpt. kādreiz krāca mazliet zemākā toņkārtā. ņaudējis nav. Runci viņa grib. Aiz bada!! ··· Miegs: Kapēc kaķis miegā ņaud? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Iemiegot elpas trukums, panika (10)
vairakas naktis negulu baidos no elpas trukuma
nav veģetatīvā distonija vai , iespējams, astma? ir tāda nejaucība kā miega apnoja. Tas ir nopietni; jāvēršas pie dakteriem, nevis te. Varētu būt problēmas ar sirdi. Pie ārsta! Var būt ar visu ko saistīts- sirds mazspēju, nervozitāti- nervu distonija.
Labāk iet pie ārsta, lai paskatās plaušas, sirdi. Varbūt vajag neiralogu apmeklēt, psihologu, ja ģimenes ārsts nozīmēs
Iesaku apmeklēt ārstu - pulmonologu vai arī miega kabinetu, jo tas izskatās pēc miega apnojas,kad uz kādu brīdi apstājas elpošana, visbiežāk šī problēma ir tiem , kuri krāc, bet ne vienmēr, tā pie ārsta dodaties, jo ar šo problēmu joki mazi... ··· Miegs: Iemiegot elpas trukums, panika lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kāpēc nenāk miegs? (17)
Situācija šāda jau 5 nakti pec kārtas pamostos ap pieciem no rīta kaut gulet eju 12 vai pat vienos ,aizmigt pēctam gandrīz nav iespējams.kas tas ir?pārmaiņas īsti notikušas nav nekādas.
It kā izskatās pēc vecuma bezmiega parastā.
Tu skaidri zini, ka Tev tik 38 gadi? Vot tas vienīgi neklapē kopā.
celies, padari kaut ko jeedziigu, un ej guleet kad uznaaks miegs. nav veerts ar savu ritmu ciniities :) Pirms miega lieto alkaholu? Ja 5os-nezinu,bet nesen lasīju,ja mostas ap 4iem,tad pie vainas esot nieres.Aizej pie ģimenes ārsta,varbūt ko ieteiks. Tās ir zemapziņas rotaļas. Es arī ilgus gadus biju tādās iekritis. Līdzēt var tikai miega zāles, ja no rīta agri jāceļas un jābūt izgulējušamies ··· Miegs: Kāpēc nenāk miegs? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Guļu pārāk daudz, visu laiku nāk miegs, ko darīt? (21)
gulēt kad grib, cik grib - pa 10-12 stundām dienaktī. tad pa dienu, tad pa nakti. tā ir fiziska kaite vai psiholoģiska? es naturāli bezjēdzīgi guļu nenormāli daudz. pamostos ap 10 no rīta, paguļu vēl 2-3 stundas. tad pieceļos uz pāris...
muļķības,:)) Tev, puis, ir totāls vitamīnu trūkums, lūdzu sāc lietot:)) Tas nav normāli, velk uz depresiju!Ej ārā no mājas, meklē draugus! A poliklīnikā ko saka? Interesanti,Tu nestrādā,kas tad Tevi uztur???HMMM lafa ne dzīve:))) Tiešām- kur Tu strādā?????
Un noteikti tā jau ir depresija... ( tas nav tik briesmīgi- iet pie psihologa vai psihiatra) Ja gribi tikt vaļā- meklē palīdzību, vispirms iesaku pie ģimene sārsta! Ja nē- turpini gulēt, un paliks vel sliktāk!!!!
··· Miegs: Guļu pārāk daudz, visu laiku... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Tautas līdzekļi labam miegam (18)
Meklēju kādu tēju,uzlējumu..Labam miegam..Gulēt gribu ,bet nevaru aizmigt...Aizmiegu ..pamostos.. bet nējūtos izgulējusies...
.. iet pastrādāt ja miegs tāpat nenāk... pastrādāsi, kad "kritīsi" nekas nespēs pamodināt. ..es lasu grāmatas..kad viena rindkopa japārlasa 2x,tad laiks uz čuču!;)..vēl labi palīdzot silts piens ar medu.. iesaku pamēģināt bezmiega gadijumos apmeklet ājurvēdas masāžu. Man tas ļoti palīdzēja. Uz nakti nepieēsties, silts piens ar medu ir labi, mātere, melisa, baldriņi, ir sirds pilieni, kur tas viss ir iekšā, bet vajadzētu parādīties ārstam, miega traucējumi bieži vien pavada nopietnas slimības. mineetie trauceejumi var sleept sevii neirozi. buutiibaa viss dabiigais ir ljoti viegliem gadiijumiem domaats ··· Miegs: Tautas līdzekļi labam miegam lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Cik ilgi diennaktī jāguļ? (veiksmīgie cilvēki guļ ļoti maz) (25)
Cik ilgi diennaktī jāguļ? Man pašam darbdienās iegājies ir, ka gulēt eju nedaudz pirms pussnakts un ceļos 6.30, tātad labāka gadījumā sanāk 6-6.30 stundas. Vai tas ir pietiekoši? Saprāts tomēr saka, ka ir nedaudz par maz, jo dienā brīžiem...
Miegam pavadiitajaam stundaam nav pienjemtas "normas",...ik katrs cilveeks ir pakljauts individuaalam bioritmam: ja vienam nepietiek ar 8-10 vai 12 miega stundaam (...un vairaak!!!) diennaktii un vinjsh jutiisies miega badaa,...tad kaads otrs juutas pilniibaa relakseejies un radoshi aktiivs, veltot miegam 4-6 stundas diennaktii.

Paaraak daudz cjucjeetaajiem, tieshi taa arii paaraak maz cjucjeetaajiem (ar zinaamu satraukumu noteikti zinjos ik katra cilveeka pashsajuuta- sagurums, apaatija vai arii paaraak uzmaacoshi trauceejoshs energjijas piepluudums) ir ieteicams griezties pie gjimenes aarsta,...muusdienu mediciinai ir pilniigi visas iespeejas izpeetiit ik katra indiviida biologjiskaas svaarstiibas, kaa arii noteikt ik katra indiviida bio"normas".
Gadiem ejot katrs pats labi izjut savu nepieciesamibu, cik stundas vajag, lai labi justos.Manuprat nevajag akli sekot citiem, bet izvertet sevi un sakartot dienu ta, lai iznak pilnvertigs miegs.
Savaa laikaa es guleju pat pa dienu, jo organisms to prasija,tagad pietiek ar 8-9st.
manuprāt, ir jāguļ tik, cik prasa Tavs organisms. Un visstulbākais ir mēģināt gulēt tik, cik guļ vidējais statistiskais veiksmīgais cilvēks. Katram savas prasības pēc miega. Un nav nekā briesmīgāka par hroniski neizgulējušos personu. Viens no "veiksmīgiem" paziņām stāsta, ka viņam pietiekot ar 2 stundām, kā Napoleonam. Jo īss nakts miegs esot ģenialitātes pazīme utt. Ha! Reiz braucu ar šo paziņu vienā mašīnā un viņš bija pie stūres. Takš "ģeniāli´ aizmiga uz 100 km/h!
Iesaku - 1. iet gulēt tad, kad nāk miegs. Un nebremzēt sevi ar tesktu "Vēl jau ir gaišs", "vēl tikai vienu filmu noskatīšos", "ja es tik agri aiziešu gulēt, tad..." utt. un 2. - celties tad, kad miegs vairs nenāk. Kaut vai tas ir 5-os no rīta. Tad ar laiku arī uzzināsi - cik īsti stundas Tev vajadzīgas labam miegam.
8 stundas skaitās norma. Ja dienā miegs nenāk, jūties modrs, tad iztiec kā ir, bet ja miegs nāk, jāguļ 8 stundas. Jaunībā sutku mierīgi varēju negulēt,nakti nodejot un pa taisno uz macībām-darbu,bez problēmām,tagad vajag 7.st veltīt miegam,nu vismaz 5-6 obligāti ··· Miegs: Cik ilgi diennaktī jāguļ?... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā piecelties no rīta? (11)
Kāds var ieteikt kādu padomu, kā no rīta varētu viegli piecelties! Jo es no rīta kad pamostos, nevaru dabūt sevi ārā no gultas, kā rezultātā kavēju darbu! :)
Vinkaarshi jaaceljas un viss,jo taa vai taa ir jaaceljas. Man arii ir gruutiibas ar riita celshanos. Vienkaarshi uzreiz (!) ir jaakaapj aaraa no gultas, jo 5-minuutiigaa pasnauduljoshana celshanos padara veel gruutaaku. Vai tev no rītiem ir grūti piecelties un aizdzīt rīta miegu? Viens no veidiem, kā pilnībā pamosties, ir pamīlēties. Nav nepieciešams ilgs sekss, pietiek ar desmit minūtēm, un būsi gatava aktīvai dienai. Ir vēl kāds apgalvojums, kuram ir grūti piekrist.
Ieej palasi http://www.tvnet.lv/women/life/seks s/index.php?id=2719669
Iesaku vakaros neeest, tad kaut peec 3 guleetaam stundaa dzidrs kaa stiklins. meegini konsulteeties ar savu gimenes aarstu, lai tev iesaka kaadus efektiigus vitamiinus.es ilgaaku laiku lietojot Bgrupas vitamiinus zaudeeju visu nogurumu, no riitiem bija vieglaak piecelties un vairaak speeka iztureet garo dienu:) ··· Miegs: Kā piecelties no rīta? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu