Ragaciema Agnese

Šodien braucu garām Ragaciema Agneses mājai un radās jautājums-vai kāds ir bijis uz privātnodarbību,ja tā to var nodēvēt, pie Agneses, kā patika un ko interesantu uzzināja, ko drīkst mums pastāstīt?:) paldies:)

DAfrika  1 1 Man nepatika! Aizmigu :)

Kamija    1 Redzēju pa TV :) ārēji ļoti simpātiska meitene, ar sakārtotu un mierīgu runasveidu... par spējām nezinu...

cirteejs  1   Tā ir vietējā.....kas?

jasmine_    2 Nezinu kapec, bet kaut kas atgruzh vinas personiibaa - noskatijos un noklausijos visus tos diskus, kas iznakusi, bet sev nekadas atzinas neieguvu..

dace39  2 3 Man viena paziņa bija pie viņas mājās- jutās ļoti vīlusies.....visas viņas spējas esot uzpūstas- pati vien sevi reklamējot, ka ir baigi pieprasīta........

piekraste  1 3 Kas ir Agnese un ar ko viņa nodarbojas?

Kamija  1 1 Tak aizbrauc, zināsi :) Jebkāda pieredze ir laba pieredze :)

labalabadiena  2   Katram tās sajūtas ir citādākas, bet no paziņām līdz šim tās labākās.

AudraSeele  4 5 Iesaku izlasīt viņas grāmatu "Cilvēks uz gaismas viļņa".

Skaidrite_Leeninna    1 Šī tēma līdzīgi kā zemāk par Torsunova lekcijām. Es arī laikam pie tiem muļkiem piederu, kas neintersējas par sportu, politiku un neko nezinu ar Ragaciema Agnesi. Būtu vismaz kāds paskaidrojis.

keksene66    1 Es vinju nezinu....kur var palasiit info? Jaa,jaa...zinu google,bet konkreeti.....

suza    1 Kas taa par diskriminaciju? Ja piesaka temu, tad vismaz ko paskaidro, kas par Agnesi, ko vina dara, lekcijas par kadu temu? Tomer nav laikam tik slavens vards, lai visi zinatu.

Aizspogulija    2 Agnese Bērziņa"Cilvēks uz gaismas viļņa"grāmatas autore.Kaut kas bija labs,kādas 30 lpp,pārējais biznesssss,taču ,katram patiesībā jādomā pašam !

liancite    3 Domas nekādas, tāpat kā par Torsunovu! Patiesību par sevi katrs pats spējīgs atklāts, tik vajag paskatīties uz sevi no malas. Cilvēks spējīgs mainīties vairākas reizes dienā atkarībā no situācijas, bet varbūt tomēr labāk palikt vienam veselam un patiesam. Vo man bija viens onkulīts, kurš vienmēr par mani visu zināja, kā aizgāju teica, šodien atkal jauno gultu pārvietoji, tak liec kā domāji sākumā, pareizi bija...un nedomā tik daudz, uzliec kādu brīdi kāpostgalvu, būs vieglāk dzīvot un vispār pati vari ar visu tikt galā, notiksies tā, kā vēlēsies! Viedi gudri vārdi, atliek tik saprast sacīto. Jautājums, cik paši esam elastīgi un kā ikdienā dzīvojam, par ko stresojam, pārdzīvojam, priecājamies? Vai nav tā ka materiālas vērtības nomāc un kavē piepildīt īstās vēlmes!? ;)

_CatNap      nu, ja - pie Agnese nebiju un tuvaka laika i neplanoju.
tachu esmu dzirdejusi vieedokljus, no it ka cilvekiem, kam uzticos, ka musu platuma gradu guru nu noteikti vinja ir. man skepse.
ka reize- sobrid lasu Jurgas Ivanauskaites Celojuma uz Sambalu pieziesm, lassu ne Sambalas del( tas jau iziets caur Blavatsku) bet del Ivanauskaites, jo mani ljoti kaut kas vinjaa mani kjer. tad Ivanauskaite analizejot rietumnieku tieksmu uz autsrumu gudribam izmet ari man tuvu domu, ka rietumnieks ir pateretajs, materialists, kas parcliecinats, ka visu var noprikt ) samaksajot viedajam) un kam senas garigas gudribas var vien noraut jumtu ( tiesa nozime). jo mes gribam visu tulit un tagad. negribam sevii rakties un nonakt pie sev derigas atvildes- aizej pie dziednieka, zilnieces, atsrologa, burves Agneses. varbut.. varbut tiesham ir cilveki, kam ir pieejamas zinasanas, pieredzes, kas nav katram, to nenoliedzu, jo nezinu. bet pa lielam, visa si seno/kosmisko zinasanu parcelsana uz ikdienas cilveka praatinu neidarbojas veseligi, un nevajag te piesaukt, ka mes latviesi ka vienano senakajam IE kulturam, esam tam ljoti tuvu,bla bla. sodienas caurmera latvietis atceras par Balto tevu un Saules mati tikai tik daudz, lai sevi pretnostatitu cittautietim. kaut ka taa. atvainojos, ja izsakos skarbi. velreiz atkartoju - es nenoliedzu, bet nespeju to visu pienemt ka popkluturu visiem.

draboss  1   "Katrā ziņā, pie viņas var iet tikai tas,kas gatavs skarbi dzirdēt patiesību par sevi :) Jā, un , protams, es arī gaidu rindā savu kārtu uz privātu pieņemšanu, man vēl paveicās šogad rindā tikt, bet patreiz laikam pieraksts gadu uz priekšu..Šādi cilvēki ar savu apziņu dod milzīgu impulsu attīstībai,automātiski ceļ tā cilvēka apziņu,ar ko kontaktējas,rāda ceļu, kurš ejams,bet melnais darbs vienalga ir jādara pašam;)"

Karoč, kārtējais mesija vājiem cilvēkiem. Varētu prikola pēc aizšaut ciemā, bet es pusstundu rindā nevaru nostāvēt, lai gadu stāvētu ir jabūt lielā izmisumā.

Adamsone      Un kāda viņai takse? 30 ls par pusstundu?? Internetā atradu, ka kādām tā ir, smējos ļoti.
Jurga Ivanauskaite, ja pareizi atceros, nomira no vēža, vai ne? Man nezkāpēc
šķiet, ka cēlonis ir visā tai seskuālajā ( un ne tikai) šļurā, kuru viņa izlēja "Raganā un lietū"...Egocentrisma forsmažors...Šambala mani nepārliecināja , viss nokavēts un par vēlu. Literārais talants ir spožs, protams.
Nevaru pat teikt, ka kuslo un frigīdo sieviešu garīguma pretnzijas kaitinātu, garlaicīgi, īstenībā...

ucibucis29    6 mjāaa, varenas garīguma izpausmes te PA. Jūtos apžilbināta no šīs tēmas un tēmas par Torsunovu.

Laikam tik daži ir aizdomājušies, cik tad tie "svētie" cilvēki saņem par savu "darbu". Un pavisam nedaudzi saprot, ka vienalga vai tiek tirgotas keramiskās aproces vai magnētiskās kāju saites, vai Torsunova konsultācijas, vai Ragaciema Agneses konsultācijas, tā ir tikai un vienīgi populāri iepakota tukšuma tirgošana. Tikai un vienīgi naudas pelnīšana. Cilvēki samaksā naudiņu un pretī nesaņem neko. Jā, protams, strādā placebo. Bet to pašu jau var panākt pats ar sevi strādājot.

Kamēr būs aitas, būs arī cirpēji. /a no kurienes šitas citāts? Jaunās Derības? Apkaunas par savu sklerozi/

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu