Kādai jābut motivācijai?

Interesanti būtu noskaidrot .. kāds gars, ideja, vai t.s. polittehnologija motivēja divkājainos būvēt arhitektoniskos kolossus.. kādai jābūt motivācijai lai “pielektu” ka esi DIEVS

Edg      Par to vēl zinātne šaubās vai Jupītera templi Libānā ir cilveki cēluši. Pārāk lielas un smagas detaļas priekš cilvēka spēkiem un izmēriem priekš tiem laikiem kad celts.

dogville      Edg man vaardus no mutes izraava:),jo arii es stipri apshaubu divkaajaino daliibu sho celtnju tapshanaa.

Edg      Tad izskaidro mums nejēgām kā tajos laikos tavi dieva-cilvēk-bērni spēja pārvietot 300 tonnu gludi apstrādātus akmens bluķus tempļa būvniecībai? Pat šodien ja tādu masu pacelt nav problēmu, tad pa zemi horizontāli pārvietot ir diezgan sarežģīti. Kur nu vēl thnoloģijas tik lielu akmens bluķu gludai izciršanai klintīs. Tur vietējās lauztuvēs viens tāds esot aizķēries, ķipa nepaspējuši aiznest līdz strojkai. Izbūvētie pakāpieni uz templi arī ir pārāk lieli priekš dieva-cilvēk-bērna auguma. Paskaidro lūdzu mums.

HRDS      vot kaa tie kas to buuveeja neiedomaajaas atstaat Tev dokumentu kaa pieradijumu... :) nafig shiem kaadiem apkopejiem ( cilveeku rasei ) ko atstaat un piraadiit... :)

andris1315      Labi,atklāšu Jums noslēpumu-to visu cēla Mani Cenči!:)

JurisK      Vai cilvēks, viens, var apstādināt jaudīgu kāpurķēžu traktoru, izmantojot tikai sviru? Izrādās, ka var!:) Un, ja kas - tas teiciens - dodiet man atbalsta punktu, es pacelšu zemeslodi - nav teorētiska prātuļošana. Tai laikā jau bija zināmi ceļamkrāni, trīšu sistēmas, sviras protams. Labāk pasaki - kā viens cilvēks pagājušā gadsimta 20-tajos gados varēja uzbūvēt kūti no akmeņiem, svarā ap 100kg un vairāk lielākie - gludas, taisnas sienas, akmens pie akmens. Un tādu ēku pilna Latvija, bet cik palikuši tādu, kas to varētu izdarīt bez mūsdienu mašīnām?

never_pa      Pieķeros teorijai, ka senās civilizācijas bija daudz līmeņu attīstītākas par pēctecēm.

limonija      Par Ēģiptes piramīdām arī bezgala daudz visādu teoriju(ar un bez citplanētiešu iejaukšanās)... Langbeina grāmatā "Sfinksu sindroms" ir daudz visai apšaubāmu apgalvojumu par citplanētiešu iespējamo plosīšanos uz Zemes senlaikos, bet daži fakti vai apgalvojumi bija diezgan intriģējoši un loģiski(pasen lasīju, momentā neviens piemērs gan nenāk prātā). Kaut vai senču labās zināšanas astronomijā - kā tādas bija iespējamas bez mūsdienu instrumentiem?

HRDS      Gaismas pili -arii celj citplaneetieshi no kosmiskiem materiaaliem... jo divkaajainie to vareetu uzcelt gan daudz leetaak, gan aatraak, gan smukaak... :)

fargo      par megalītiem runājot.
cilvekiem, kuri mēgināja izprast tehniskos paņēmienus, ar kuru palīdzību antīkās civilizācijas radīja megalītiskās celtnes visā pasaulē, bija ļoti, ļoti miglains priekštats par šo cilvēku tehnisko arsenālu.
romiešiem bija iespējams pārvietot 100t un vairāk smagus akmens blokus. nav vajadzīgi ne milži, ne mazie zaļie. kad eiropieši atklāja Lieldienu salu, tad arī bija pārsteigti par Moai. un nevarēja saprast kā šie mežoņi dabūja akmens cepures galvā savām skulpūrām.
līdzīgi domāja par Stonhendžu - kā? kā tas ir iespējams? viņi tacu bija tik primitīvi! var, varēja tad, var tagad. visus tos blokus varēja izkalt, pārvietot, uzstādīt, pacelt augstumā un neizmantojot dzelzs instrumentus.
citi lielie akmens krāvumi Eiropā? kā tie milzīgie akmeņi varēja tikt uzcelti viens uz otra? a viņi bija ierakti zemē, zemes uzbērums tūkstošu gadu laikā izzuda, akmens bloku iekšējais karkass saglabājās.
ēgipte? nav zināms? kam nav zināms piramīdu celšanas paņēmiens? visa ēģipte pilna ar piramīdām-lažām, kuras... ups! sabruka, noslīdēja krāvumi, tika nepareizi aprēķinātas dimensijas. interesents parasti zina trīs, bet to ir simtiem. vēl vairāk, ir pasu ēgiptiešu inženieru apraksti ar celšanas paņēmēniem, ar stēlu uzstādīšanas paņēmieniem. ar to nepiek. vēl vairāk - ir pat seno ēgiptiešu skolotāju uzdevumi topošajiem inženieriem, kā pareizi uzstādīt tādā un tāda augstuma stēlu, kā pareizi izveidot piramīdas pamatni, kāda veida stalažas un no kāda materiāla izmantot tā vai cita celtnes tipam.
tie uzdevumi nav rakstīti mazajiem zaļajiem, bet ēģiptiešu jaunekļiem, kuri turpmāk izpildīs valsts pasūtījumu - cels desmitiem piramīdu, uzstādīs jo daudzas stēlas.
bet ja kaut ko nevar izskaidrot, tad mazie zaļie gana labi der.

elsa      Kad beigsi dzert, uz šo jautājumu paskaties ar kristāldzidrām acīm. (te nav domāts vecais , labais 40 % kristāls )

Spoguliitis      Par motivaaciju nezinu, bet te ir viela paardomaam.
http://www.youtube.com/watch?v=s-vbhIJvtRc
Paareejaas seerijas arii var atrast.

ponytail      Motivācija? Ļoti vienkārši. Cilvēku dzimumam vienmēr ir bijušas nesaskaņas ar laiku - tā vai nu nav, vai arī ir par daudz. Tā kā aizlaikos laika nogalēšanas ierīču bija krietni mazāk kā tagad, tad nu arī cēla visu ko. I laiks pagāja, i palepoties un papriecāties varēja, i varu izrādīt. Būtībā, laikam ejot, nekas jau nemainās, arī motīvi, lielākoties, visām cilvēku izrīcībām ir tie paši. Tikai izpildījums cits.

LaskovijMerzavec      Nu pieņēmsim, ka uzcēluši citplanētieši.

Un tālāk? No tā kautkas mainās?
Visvairāk mani māc neizpratne, ko gan vēlas tie cileki, kas uzskata, ka uzcēluši citplanētieši?

Pierādijumus, ka eksistē. Protams, ka citplanētieši eksistē. Aprobežoti būtu iedomāties, ka mēs esam kautkas unikāls Visumā.

Muktiana      Populārais krievu zinātnieks E.Muldašovs jau gadus 20 braukā ekspedīcijās, apmeklē bibliotēkas, visādus arhīvus, tiekas ar zinātniekiem, pētniekiem, strādājot pa 14 h dienā, lai tieši atkostu šos jautājumus. Viņš īpaši pievērsa uzmanību Indijas Kailasa kalnam (un neskaitāmām piramīdām apkārtēn), arī Ēģiptes piramīdai, Lieldienu salai utt. (Sfinksa skatoties uz Kailsau, kas ir galvenā piramīda Zemes seno piramīdu sistēmā.)
Šo 20 gadu laikā, dodoties ekspedīcijās un buroties cauri veciem manuskriptiem utt., viņš jau vairs nešaubās, ka ne jau mūsu civilizācijas cilvēki to cēluši. Vispār šīs celtnes viņš uzskata par seno cilvēku vēstījumu nākamajām civilizācijām, tas ir, mums, bet mēs neko vairāk par to, ka ēģiptiešu vergi aiz neko darīt tos uzcēluši, neesam izdomājuši.
Katrā ziņā viņš atrada sakarību, ka šīs celtnes (4) atrodas uz 1 riņķa līnijas un atrada pierādījumus, ka vēl 2 piramīdu objekti konkrētos punktos ir šobrīd nogrimuši okeānā. Tās ir celtas pirms plūdiem. Visi sie objekti atrodas precīzi 6666km attālumā un pēc pavisam noteikta laika Zeme maina savus asi - polāros polus, kas izraisa plūdus (tie pagriežas pa 30% kā pulkstens un kaut kad ZPols/Dpols atrodīsies tieīši Ēģiptes piramīdu punktā; citas piramīdas pacelsies, citas nolaidīsies). Viņš šīs celtnes uzskata par seno civilizāciju vēstījumu - brīdinājumu par plūdiem.
Nu jau pēc šo gadu pētījumiem viņš ir nonācis pie pilnīgi skaidra secinājuma - Dievs ir - kā saprātīga būtne, kas regulē darbību uz Zemes.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu