Garīgā pilnveidošanās

Kas jādara, lai cilvēks pilnveidotos garīgi? Un ko, Jūsprāt, nozīmē garīgs cilvēks?

neko (2012-10-14 23:28)      Jāatbild sev uz jautājumu kāda ir dzīve tavas jēga - tas arī nosaka ceļu.

Torpedo (2012-10-14 23:28)      Tā ir parastaa, kaut diezgan tagad moderna, bet tikai sieviešu atruna, kad iet no vīra prom, visbiežāk pie cita vīrieša :D
A parasti ar to gariigo augsanu vinas ar to saprot, kaadu apsaubaamu ezoteeriska satura gramatinu palsasisanu vai niiksanu bazniicaa .. :D

kapuchiino (2012-10-14 23:34)      Katram jau tas nozīmē savu...uzraksti privāti - pateikšu! :P

neko (2012-10-14 23:39)      ... nu ar tām grāmatiņām visbiežāk tiek "aizbāzts" tukšum sevī. Bet visas atbildes patiesībā ir katrā pašā. Un nekur nav jābrauc... pietiek uzdot sev "pareizos jautājumus". Atrašanās vieta tur neko nemaina.

I_am_so_ (2012-10-14 23:39)      mūsdienās garīgi cilvēki ir kāda noteikta reliģijas veida, novirziena piekritēriji. pieņemot tās likumus, normas un dzīvojot saskaņā ar tiem, garīgi pilnveidojas. man tas viss ir svešs. pēc savas pārliecības esmu ateiste. neko piedāvātajam jaut. ir maza vai pat nekāda saistība ar garīgumu. :)

I_am_so_ (2012-10-14 23:49)      sārtvaidzis laucinieks - piensaimnieks, kuram govis jāceļas slaukt un vakarā jau tā noguris, ka neatliek vairs laika pārlieku globāliem eksistenciāliem jaut. par dzīves jēgu vai kaņepītes dūmos novārdzis inteliģents mākslinieks - bohēmists, kurš ik pārdienas kko izlasa, pajautā vai ietvīto un vēl ar aijfonu uzfilmē kko par dzīves jēgu savus 40mit tā arī nesagaidot. tās arī ir tās atbildes, kas katrā pašā. reizēm tomēr ir tā, jo mazāk zina - jo ciešāks un veselīgāks miegs.

Deisa (2012-10-14 23:57)      Jautājumi noteikti jau ir, ja ir šī tēma. Veids, kā tikt pie atbildēm, katram savs. Es jautājumu uzdodu pirms gulētiešanas. Ja atbildei esmu atvērta, tā atnāk no rīta. Bet kā jau teicu, katram savs. Bet par dzīves jēgu neiespringsti - ja to zinātu, cilvēka šeit nebūtu (uz zemes). :)

saullla (2012-10-14 23:58)      Garigumam nav nekada sakara ar religiju,nu nekaada.Garigaa izaugsme ir ta kad culveks macas no kludam lai tas nekad neatkartotu,kad vinjshbuznemas pillnu atbildibu par savu dzivi,par to ka katru soli vinjsh ir izveidojis pats ar savam jutam,emocijam,domam darbiem.Ja tuvuma ir kads cilveks kas liekas netik labs,tad vainigs nav shis cilveks bet tu pats.Jo viss kas ir mums apkart ir musu spogulis kadi tad mes esam ko mes spejam pievilkt un kapec.Garigaa izaugsme kad macamies uznemties atbildibu par sevis izveidoshanu.Tikt skaidriba ko tad velies sev apkart kadu dzivi velies,un tad domat kas sevi jamaina lai to visu pievilktu.Garigs cilveks miil,sevi pirmkart un ari visu kas ir apkart.Nenosoda nekad.

Zeltiite (2012-10-15 00:04)      Kad neuzdod sev šādus jautājums. Bet, paskatoties apkārt, tur, tomēr, nav neviens sārtvaidzis laucinieks.

edmunds (2012-10-15 00:09)      dveese un gars. dusa i duh. pirmais muusu, cilveeciigs. otrs no dieva un dievisks.

Deisa (2012-10-15 00:23)      Rūpīgi noformulē savus jautājumus un pieraksti uz lapas, dienasgrāmatā vai kur citur. Materializē savus jautājumus un tad arī tevī mītošās atbildes materializēsies

kittta (2012-10-15 00:24)      nebuut ljaunam un iepriecinaat un paliidzeet citiem . karoche radiit pozitiivaas vibraacijas no savaam domaam un darbiem. taadam jaabuut gariigam cilveekam. ( palasiet par torsionu laukiem ) un visas taas h* par dziives jeegas mekleeshanu, SEVIS IZZINAASHANU var mest miskastee :) tas ir totaalaakais egoisms..... !!!

brunety_y (2012-10-15 01:03)      Garīgi augt nozīmē saprast, ka cilvēks pats ir atbildīgs par visu savā dzīvē, jo nav nejaušību, ir tikai likumsakarības, viss kas notiek vai nenotiek ir paša nopelnīts. Garīgi augt nozīmē saprast, ka nekas nenotiek nejauši, visam ir sava dziļāka doma un jēga un katrs notikums kaut ko māca - cilvēkam jāmāk saprast, ko dzīve ar to konkrēto notikumu grib pateikt. Tā analizējot dzīvi, pamazām cilvēks aug garīgi un saprot kā strādā Visuma likumi - ja pēc tiem dzīvo, tad dzīve kļūst laimīga, harmoniska un piepildīta :)

karbonaade (2012-10-15 01:05)      Sāc ar senajiem grieķiem (Aristotelis, Platons), un tad lēnītēm uz augšu. Kamēr nonāksi līdz Kantam un Nīčem, kaut kam vajadzētu būt jau galvā :)
Galvenais, par ko es šaubos, vai tās mūsdienu grāmatiņas par visādām ezotērikām un gaīgumiem, var palidzēt. Tās gan man šķiet viens liels bulšits. Un jo vairāk kāds paģēr, ka viņam ir vienīgā taisnība, jo mazāk garīguma tur ir.

Ps. Bet vispār sāc ar Krodera interviju tepat netā ir.lv (par baltu velti). Tur viņš par garīgumu izsakās tā, ka pāriet vēlme kaut ko meklēt. Un Kroderam es ticu...

SoulOil (2012-10-15 01:06)      Saulaa nedaudz ir nolaidusi greizi gan, man jaasaka :)
Ne Tu pirmaa ne peedej kas nonaka shaada situaacija aun shaadu jautaajumu uzdod - jau 100-tiem tuukstoshiem gadu visaas pasaules malas visos atiistiibas liimenjosun vissas sabiedriibas viena noziimiiga dalja cilveeku ir shaadu pat jautajaumu sev uzdevushi un shaadas krustcelees nonaakuhsi - un atbildes arii radas neskaitaamas religjijas, filozofojas skolas u.t.t ut.mldz
Un neipeazities ar taam un neialsiit senchupierredzi -tas , veel maigaak vairanitaa sakot,. buut krietni vien muljkjiigi :)
Otrkaart - Saulas aprkastiitasi variants ir kaads supercivleeks, kas iet paari visas unp pret visam un staavi paari visam ... Diamzheel muusu ikdiena nav tik prozaiska un mausm ljoti labi jaapzinaas kuraa vietaa laika un telpaa mees dziivojam ... un ka godiigi maksaajot visus nodokljus un atklata ciinja metoties kaa donKihots uz veejdzirnavaam - mes konkreeta Latvijas situaacijaa tika taa skaisti uin tizli onnozheelojami sadegsim un izchibeesim ...
Nav gluzhi taa ka vilju bara vilku likumi - bet tomeer vispirms ir kaadus paaris gadus jaaplasa, un jaapsatudee, jaatrod finasiaalie liidzeklji lai to izdariitu,, un dies pasatg ir kjau kaadi berni vai kaadi citi krediti un apgreuuitnajaumi un sasaistes ar sho muus greeciigo pasauliiti - tas visis krietni vien apgruutinas apgaismiibas procesu ... :)
Mjaa, tas viss patieshama saak izkalausiities tik ljoti sarezhgjiit ka negribu te vairaka ko sabaidiit vai kaa tmldz :)
Bet fakts kaa taads paliek - nedrikst lidinaatie spa rmaakonjiem un jaaspeej veseliigi aptvert kun kaada vieta atu dziivo - un ja taa vieta nonaak radiaaka konfliktaa ar tavu veelamo gariigo izaugsmi, tad pasaulee ir 100-tam citu vietu kur ir iespeejas sevi realizeet. lai gan pareizaaksia protams buutu mesties ar pilnu kruuti iekhsaa un meegjinat kaut kaa dariit lietas labaa tai vieta akura skataas tava dzimtene tomeer ...
Un veel, Kittas viedoklis protams ir pi

nevarbut (2012-10-15 01:44)      nedod dies nonākt līdz garīgai pilnveidošnās..:))
esmu pati pilnība..:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu