Dots devējam atdodas, jeb viss nāk atpakaļ..

Gribeeju pajautaat te paareejiem, vai piekriitat apgalvojumam, ka viss ko mees dziivee kaadam izdaraam sliktu, naak veelaak atpakalj paar mums? Varat mineet piemeerus?

cilveex (2010-11-06 11:15)    3 Nē, protams. Tad jau pasaulē valdītu taisnība.

Natta (2010-11-06 11:19)    1 Jā, katru dienu redzu šādus piemērus, jo ļoti strauji viss materializējas tagad. Man parasti darbā tas ir redzams. Piemēram,kā uz mani sabļāva, es centos domāt mierīgas domas, izprast, kāpēc viņa tā neieredz mani, zināju,ka viņai kādreiz atnāks viss atpakaļ..bet pagāja tikai nedēļa-viņa dabūja tādu kaunu, kādu es negribētu,jo pats lielākais šefs viņai aizrādīja,ka viņa darba laikā sēž inetā:)) viņa pēc tam bija zemāka par zāli,jo viņas dēļ pat sasauca sapulci un visiem pateica,ka nevar lietot inetu..:)) un es iekšēji pilnīgi jutu, ka tas viss notika tieši tāpēc,ka viņai bija sakāpis galvā-tā ir mums visiem-tad ierodas kāds,kas noliek pie vietas, tas ir viens no galvenajiem likumiem.

Natta (2010-11-06 11:24)    2 Pie tam viss var neatnākt atpakaļ šai dzīvē, bet nāķošajā, piemēram,domāju,ka tāds Šķēle pilnībā izbaudīs savu darbu augļus tikai vēlākajās dzīvēs, atliek vien izteikt līdzjūtību šim cilvēkam un visiem viņam līdzīgajiem, jo nāksies krietni kalpot citu labā ar smagu darbu..

xpress (2010-11-06 11:26)      aha, seriaals ``Mani sauc Erls`` ir dziivs pieraadiijums tam! :)))

balamute (2010-11-06 11:27)      Enerģijas nezūdamības likums ? :DDD

avanti13 (2010-11-06 11:31)    1 populaaro padomju teicienu "religija eto opium dlja naroda" var paarfraazeet, taa arii ar to karmisko taisniibu, neko izmainiit nevar , ja tev kaads paari nodara , tad var sevi mierinaat ar teicienu, ka viss naak atpakalj , ja ne tagad tad citaas dziivees....neticu, ka manas probleemas ir dotas man par to, ka es kaadreiz kaadai/kaadam ko sliktu pateicu (noveeleeju, izdariiju).

Tallpoppy (2010-11-06 11:33)  1   Pilnigi noteiki..nak atpakal...gan labie,gan sliktie darbi.Ja kads ir tev palidzejis,tavs pienakums ir nodot so stafeti talak,sniedzot atbalstu kadam citam grutibas nonakusam.

Tallpoppy (2010-11-06 11:37)    1 avantil13,varbut Tavas problemas Tev dotas,lai macitos un pilnveidotos?
Tas,Tur Augsa grutakos parbaudijumus uzliek saviem lutekliem..

salte (2010-11-06 11:53)    1 Nākot uz zemes cilvēka galvenais uzdevums ir garīgi pilnveidoties, te ir mācību poligons, pie tam ir brīva izvēle kurā pusē nostāties - ar ļauniem darbiem tumšajā pusē, ar labiem gaišajā. Ko sēsi to pļausi, ko palaidīsi pasaulē no sevis to vairosi arī savā dzīvē. Tāds tādu pievelk... Pie tam neviens nav labāk vai sliktāks par citu jo katram savs atšķirīgs savādāks uzdevums dzīvē ko risināt...

JurisK (2010-11-06 11:59)      Daļēji tā varētu teikt, tik te nav nekāda sakara ar reliģiju, fatālu likumsakarību vai iepriekšējās dzīves karmu. Tas viss no attieksmes pret līdzcilvēkiem, neviens tevi neuzskatīs par labu cilvēku, ja būsi slikti uzvedies, attieksme visā pret tevi būs piesardzīga, un beigās, neveiksmju vajāts, nodzersies, saslimsi ar nedziedināmu kaiti un nomirsi. bet tas viss tikai fizioloģija:)

Latis (2010-11-06 12:01)      domāju, ka tas ir vairāk nekā apgalvojums - tas varētu būt viena no galvenajām dabas funkcionēšanas likumsakarībām. Cilvēka dzīves ilgums dažreiz ir par īsu un prāts ne vienmēr spēj šo sakarību pamanīt un atpazīt, līdz ar to mēs izdarām daudz muļķību. Kaitējot otram, es kaitēju sevu, un darot labu citiem, mēs pakalpojam arī sev. Protams, kāds varētu teikt: a vot, paskaties - Tas tur tāds neģēlis / krāpnieks vai slepkavnieks - dzīvo cepuri kuldams ar villu Baltezerā un Porschi garāžā.. You never know, kā tāds cilvēks īstenībā jūtas un kā šis dabas likums viņu panāks, jo mēs jau redzam tikai ārējo, un tad liekas, ka tas nestrādā. Strādā:) Bet intelektuāli strīdi par to neko nedos, tas katram jāpārbauda pašam ;)

babyjag (2010-11-06 12:12)      manuprāt, skaudība pēc definīcijas ir slikta.
es tikai priecājos par cilvēkiem ar mājām baltezerā un porsche garāžās, esmu redzējusi daudzus, kam dzīve citās ziņās kko ir atņēmusi - un varbūt tieši tāpēc viņam ir tas, kas ir.
un vispār - kāda daļa gar citiem? to pašu Šķēli u.c.? kāpēc iespringt par lietām, kas uz Tevi personīgi neattiecas?? un kur Tu neko nevari mainīt? tikai lieka enerģijas tērēšana un aknu bojāšana. sakārto savu dzīvi un tad domā par citiem.
jā, dzīvē viss nāk atpakaļ - gan labie, gan sliktie darbi. esmu pārbaudījusi uz sevi un apmēram arī nojaušu, par ko man vēl nāksies mācīties dēļ savas muļķības. labi paliek tikai tajos brīžos, kad izproti notikumu virkni - kāpēc kkas ir noticis tieši tā kā ir noticis.

KONSUL (2010-11-06 12:19)      Manuprat, daudz daudz labak ir neceret un negaidit, kad kadu sodiis Dievs, Liktenis vai dziive, bet censties dziivot savu dzivi cik vien iespejams uz pozitiivas nots un pasham but maximali iespejami labveligam pret pasauli!:)

babyjag` skaudiba un nespeja aizmirst/piedot rada psihosomatiskas saslimshanas (loti smagas) - piemeru daudz!

p.s. nevar jau isti zinat, kursh greks ``lielajaa greku katlaa`` liksies smagaks - nodarijums vai skaudiba/nelabveliba.... :) Protams, ka lidzsvars ir un pastav, bet cilvekam nav isti zinams, kaads tas ir!:)

mieru_tikai_mieru (2010-11-06 12:22)  1   labs un slikts ir relatīvi jēdzieni. Reizēm, labu gribot, vari otram ļoti nodarīt pāri. Šis jautājums ir šķiet visbiežāk uzdotais dažādos psiholoģiskos semināros un reliģiskos pasākumos. Mans viedoklis ir - ja tava rīcība ir saskaņā ar Dabas/kosmosa/dieva likumiem, ja tu rīkojies harmonijā ar tiem, tad - tu saņem balvu: veiksmi, prieku, gandarījumu. Ja tu rīkojies pretrunā ar tiem, pat ja ar ļoti labiem nodomiem, tad dabūsi pa pirkstiem. Visnekaitīgāk un drošāk būtu - nekur neiejaukties, ļaut visam notikt, jo tāda ir dieva griba, tāds ir kosmosa lielais plāns. Bet tikko tu sāc uzņemties atbildību par kaut ko, tikko sāc pats izlemt, kas ir labi un kas slikti, tā stājas spēkā citi spēles noteikumi. Jebkurā gadījumā mums ir brīva izvēle, kā rīkoties, kādu dzīves stilu pieņemt par savu: vienmuļo vērotāja lomu vai azarta pilno atbildību.

babyjag (2010-11-06 12:24)      KONSUL, nu ja, es jau par to pasu ;)

Torpedo (2010-11-06 12:44)      Neko taadu neesmu pieredzeejis - vismaz taas, kas pret mani reti cuuciski ir iztureejusaas, nekaadu sodu _no augsienes_ nav saneemusas, driizaak tiesi otraadi - _cvetut i procvitajut_

tutta4 (2010-11-06 13:06)      :))Torpēdi-tev likās ka cūciski pret tevi...patiesībā tas bija sods,kas nāca tev atpakaļ!!!Tātad uzskatāms piemērs,ka dots devējam atdodas!!!:)))

Torpedo (2010-11-06 13:12)      Tad jau sanaak, ka tie, kas cuucski izturas pret kaadu nekaadu sodu vispaar nesanems, jo ir suutiiti no _augseejiem speekiem_, lai sodiitu kaadu par kaut kaadiem agraakiem greekiem. Ui, blin, ku slozno! :D

valda350 (2010-11-06 13:21)      Viss iet pa apli un ja nevienam nebūsi piespļāvis dvēselē,tevis šai aplī nebūs...Torpedo!!!:)Patiesībā viss ir vienkārši-sāc ar sevi...:)))

eriksons24 (2010-11-06 13:22)      piekritu visiem pilniba.es pats turu DIEVINU pirma vieta un man ir viss-veiksme,prieks,izdosanas utt.isak sakot -harmonija.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu