Taro kārtis

Taro kārtis - jautājumi un diskusijas

Taro kārtis (29)
Ko sakat par Taro kartīm?
Nonakot lietprateja rokas taro kartis vairs nav vajadzigas! :)) jurks 17:56
Ar purvu var salīdzināt oHo portālu, kas ievelk un pieviļ, bet atbrīvoties no tā ir ļoti grūti.
Taro kārtis salīdzinājumā ar šo ir rotaļlieta.
it kā pastāvētu zīlēšana, kura no sātanisma nenāk. Uz priekšu var tikt pa dažādiem ceļiem...taču šis nav taisnākais... Kā jau daudzi no zīlēšanas aparātiem, arī šis ir gadījumskaitļu ģenerātors, kas rada kairinājumu prātam, caur ko piekļūt bezapziņai, kur glabājas viss zināmais. Reiz saniezējās roka iegādāties, taču pēc padziļinātākas iepazīšanas nospriedu, ka man no tā nebūs labums, tikai rotaļlieta. Kosmoss tik un tā visu noliks savās vietās pa smuko. :D ··· Taro kārtis: Taro kārtis lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kur nopirkt taro kārtis? (6)
Sveicināti ezotērikas piekritēji! Esmu nobriedusi iegādāties taro kārtis. Varbūt kāds zin, kur ir iespēja nopirkt par adekvātām cenām? Protams, uz vietas, jo pagaidām nav iespējams iegādāties internetveikalā.
Rēriha grāmatnīcās. Vai astarota veikalā uz Čaka ielas. selnija_, adrese veikalam ir A. Čaka ielā 64 (starp Bruņinieku un Matīsa ielu)- tur ir iegādājamas ļoti skaistas kārtis dažādās kavās.
Visādas ir tajā krievu grāmatu supermārketā un dāvanu salonā "Gora" Jēzusbaznīcas ielā 7/9 ! Ja tas ir aktuāli, tad pensionāriem tur katra mēneša pirmajā pirmdienā ir 5 % atlaide.
Gājēju pazemes pāreja pie Centrālās stacijas. Tur ir mazs grāmatu veikaliņš, Čaka ielā , patālu numuru gan neatceros. Tur tirgo arī dabīgos akmeņus, bižutēriju, suvenīrus u.t.t.
Apgūšana un pirkšana jādara vienlaicīgi/ pers. pieredze/
Šīs labākas!/Lo Scarabeo Tarot/ Varbūt vispirms būtu jāsāk ar taro apgūšanu???!!!!!!!!! ··· Taro kārtis: Kur nopirkt taro kārtis? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Taro kārtis (13)
Vai kādam ir bijusi pieredze ar taro kaartim? Negribot sanaaaca uzzināt par savu dzīvi daudz ko. .. cik tam var ticet un cik daudz no tā visa Jums ir piepildījies? :)
Dažs labs te laikam domā, nopirks kārtis un izzīlēs nākotni. Tas tak nav Durakus uzspēlēt, tur gadiem jāmācās, lai zīlētu ar taro kārtīm, un zināju tikai 1 personu, kura tiešām kaut ko spēja, pārējie tā, kaut ko galīgi aptuveni. Par pagātni neko nepateica? Pēc analoģijas varētu spriest par nākotnē. 95 % bija taisnība. 95 % bija taisnība - arī man .. Hm, a kur var iegādāties taro kārtis? ··· Taro kārtis: Taro kārtis lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu