Sveces

sveces foto attēls

Sveces - jautājumi un diskusijas

Kam domātas melnas sveces? (14)
Kādiem pasākumiem īsti tās ir domātas un vai tiešām tām ir kaut kas kopīgs ar maģiju?
Melnai svecei ir liels spēks. Pie tam tā ir no spēcīgākajām aizsargājošajām svecēm. Melnu sveci var izmantot, lai „atgrieztu cilvēku atpakaļ uz zemes". To izmanto dažādos rituālos, lai atklātu noslēpumus, meditācijās ar nolūku ienest gaismu neziņas jeb neizpratnes tumsā.
Balta svece - tas ir tīrības un spēka simbols. Tā pastiprina citu krāsu sveču iedarbību, kurām deg blakus. Tā ir attīroša, cerību modinoša. To var izmantot, lai ievadītu jaunas enerģijas dziedniecības vai jebkurā citā procesā. Ja tikai tā nav pati lētākā svece, tās dūmi attīra visu tās vietas negativitāti, kurā to dedzina. Kad svece beidz dūmot, šo vietu var uzskatīt par attīrītu.
ceļošanai Manuprāt, vienkārši stilīga svece. es izmantoju vienkārši tā pat, jo interjerā iederas.... vai nav vienalga kam viņas domātas? ...gotiem. ··· Sveces: Kam domātas melnas sveces? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kvēlsveču maiņa - vai jāmaina visas? (22)
Pieņemsim,nestrādā 1na vai 2as,jāmaina visas vai kuras nestrādā. Cik esmu prasījis,viedokļi dalās,iespēja ´eskpertiem´ izteikties :)
Kad lustrai izdeg viena lampiņa-jāmaina visas [email protected]
Saādāk 4reiz būs uz galda jākāpj!
ja darbs pamatiigs, lai tiktu pie taam sveceem, loggiski , tad jamaina visas. Ja darbs 10 min, tad mani to, kur beigta. Bet vienalga, uzskatu, ka jaamaina visas , ja katra otraa jua nessancee , jo jaauna kveelsvece uzsilst attraak, tiiraak. Gribi, lai vari iedarbinaat motoru ideaali, maini visas. maina tikai to, kas beigta. Arī autorizētajā servisā. Jamaina visas visas! nav ko ākstīties! nav jau arī tik ļoti dārgas! ··· Sveces: Kvēlsveču maiņa - vai ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Nissan Almera Tino kvēlsveces (3)
Gribu uzzinat kur atrodas Nissan Almera Tino 2003 2.2 d,vadibas bloks kur var parbaudit vai darbojas visas kvelsveces?
Pieļauju,nemaz nav jāzin neko par vadības bloku,un tā atrašanās vietu,lai noskaidrotu kvēlsveču stāvokli. To varbūt tam lētucim var noskaidrot caur diagnostiku,vai vienkāršākais,-atvienojot spraudni,vai vadus,un ar testeri. Ar testeri tiessi uz sveceem /releja , vai ar OBDII diagnostiku. Diagnostika buus pilniigaaka. Bet ar testeri reaali redzeesi, vai ir spriegums, cik ilgi ir utt. Vari pat kkeedee iesleegt parastu ampermetru - redzeesi vai straadaa taa konkreetaa svece , vai nav sadegusi.
A kas noticis - gruuti iedarbinaat?
Tam aparātam ir atsevišķi kvēlsveču relejs. Ja nemaldos, tad varētu būt pie motora sienas kaut kur blakus bremžu vakumpastiprinātājam. ··· Sveces: Nissan Almera Tino kvēlsveces lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kad jāmaina aizdedzes sveces? (12)
Cik ilgi kalpo aizdedzes sveces, kādas ir pazīmes kad ir tās jāmaina? Tas pats par dzēsēšanas šķidrumu, tas nav mainīts 2-3 gadus.
Shkjidrumu jaamaina tad kad vinja bliivums neatbilst standartam. To vari paarbaudiit jebkuraa servisaa . Bet peec pieredzes 2-3 gados ir jaapamaina
Savukaart eljlju pilniigi plaanpraatiigi cilveeki maina peec 5000 km :) Pirmkaartjau katrai svecei ir savs kalposhanass laiks un tosolu vajag mainiit reizi 2 gados vai biezaak. Ja vinhsh ir jau bruuns un nedruscin neatgaadina tosola saakotneejo kraasu ir veerts domaat par taa mainhu. Katra razhotaaju firma nosaka sveces kalposhanas ilgumi, Bosch no 40-65 t/km, platiina sveceem ir garaaks darba muuzh, tieshi taapat ir ar NGK. Griezies firmaa kur peerc sveces uz jautaa. Vispār jau mūsdienās to sveču kvalitāte ir apšaubāma, tādēļ, ja ārēju pazīmju nav, lec, tukšgaitā strādā labi un iet labi, es sveces neesmu mainījis kādus 80 000 km. Nekādus zirgus no jaunas sveces neizspiedīsi. Var jau būt, ka vajadzētu oriģinālās pasūtīt kādam, lai atved no Vācijas otra gala, kur demokrātija nav tik liela, kvalitātē varētu būt starpība. ··· Sveces: Kad jāmaina aizdedzes sveces? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā salabot kvelsvecu spriegumu Renault Trafic? (7)
dedzina kopa kvelsveces padod 7v vieta 11,3
Būs vien jāskrūvē 11v sveces... Vadības bloks jau regulē tikai darbības ilgumu... Kas tā par tehniku ar 7v kvēlsvecei? Kāds ir borta spriegums? Liec Denso kvēlsveci det nr. DG-126 Beru GN026 NGK D-POWER NR66 91766 Tās ir ar 11V nominālo spriegumu.
Ja liksi Bosh 0 250 603 001, tai ir 7V nominālais spriegums.
Bet vispār jau labāk pirms tam salīdzini vai der pēc izmēriem. Tās manis piedāvātās sveces vairāk ir takā 2.5 dīzeļiem paredzētas. Būs vien kvēlsveču bloks jāmaina. Skatos ka tie arī ir dažādi atkarībā no modifikācijām. Var buut, ka taa, bet ir zinaami gadiijumi, kad kveelsveces diizelim sadeg no paaraak augstas sadegshanas temperatuuras cilindraa - iesmidzinaashana nelaikaa, sliktas diizes, gaisa par maz u.t.t. Shaubos, ka to dazhu sekunzhu laikaa tie dazhi voltinji ko dizhu dod. ··· Sveces: Kā salabot kvelsvecu spriegumu ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāpēc izdega kvēlsvece? (7)
2.0 l 11.gada Boxer dīzelim pie 160 tūkkst. km. Negadījums vai faktors ar ko jārēķinās? Vecai Imprezai visa sveču komplekta maiņa (ar paša darbu) izmaksāja tieši 10x lētāk kā šim (servisā) 1 svece. Paziņa brauc ar veciem ...
Faktors ar ko jārēķinās! Kvēlsveces jau u kritiskajam nobraukumam. Iespējams, ka drīz dabūsi mainīt visas pārējās, vai visu laiku mainīsi šo. Un, ja dabūsi mainīt pārējās, tad silti iesaku likt tā paša ražotāja kvēlsveces, kura jau Tev jau jaunā (nomainītā). Nevajag taisīt "zoodārzu" - atšķirīgu ražotāju kvēlsvecēm ir iespējama uzsilšanas laika atšķirība, uzsilšanas temperatūras atšķirība, iekšējās pretestības atšķirība u.t.m.l., kas finālā rezultējas kā kļūda ECU.
Kvēlsveces mirst visiem (arī veciem franču dīzeļiem, pašam ir četri tādi), tik tas, ka vecajam franču dīzelim nenāk kļūdas indikācija uz kompi, un viņu var iedarbināt līdz mērenam salam ar pat trīs neejošām svecēm, un arī visu kvēlsveču nomaiņa šādam dīzelim izmaksā 25 EUR un līdz stundai elementāras skrūvēšanas darba. Šiem dzinējiem kvēlsveces skrūvējot nelūzt un neiekoksējas (vismaz man nav tādas gadījušās).
Arnold vēl jo projām ņemies ar tām kvēlsvecēm?

Ar tādu čīkstēšanu par auto remontiem tev der tikai e-talons, ne auto. Visi auto jāremontē un jo jaunāks un dārgāks auto, jo remonti izmaksā dārgāk. Tavi salīdzinājumi ar subaru, mopēdu gauja u.c ir nevietā.
svece nogāja pa 100 000 km vairāk nekā ieteicama sveču maiņa Parasti sveces dizelim bojājās, ja slikti sadeg degviela cilindros - uzdegumi, augsta temperatūra pie nepietiekošas gaisa padeves. Pilsētas cikls - ilgstoša zema slodze. Lai gan 160tkst. - diezgan liels nobraukums, nav nekāds brīnums, ja kas jāsāk mainīt. Teksta labojums!
Kvēlsveces jau ir sen pāri garantētajam nobraukumam, tā kā nebrīnies.
··· Sveces: Kāpēc izdega kvēlsvece? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Beigtas sveces vai tomēr sūknis? (5)
Sveiki, lieta tada mans pasatins b5 1997g 1.6bendz. izbraucot no setaspeksni noslapa un viss...tai diena dodot gazi likas ka slapst nost, bet tad itka atkal aizgaja un vakara ka noslapa viss. vai varetu but ka sveces beigtas. kad spid ...
Nu sveces pat sūdīgas visas reizē nenobeidzās (cik nu vēl atceros no moskviča laikiem, tagad n-tos gadus ar "traktoriem" tāda veida problēmu ka neiet nav bijis).
Jā, var būt šaize degvielas padevē, tikpat labi arī aukstprieguma vadi, sadalītājs utt. Ja rokas par īsām, meklē labāk tādu kam tās garākas. Te tev neviens tolkam nepalīdzēs, ja nu vienīgi apsolīsi garšīgas kotletes sacept kā samaksu par intelektuālām pūlēm :)
Visticamākais iet uz beigām indukcijas spole.😎 Tumsa pamegini iedarbinat var gadities ka kaut kur sit uz iso ja ne tad suknis sunis,sadales varpstas devejs,tak ta masina japiesledz pie diagnostikas aparata Pārlej! Sveces nodzēš ar bendžu! ··· Sveces: Beigtas sveces vai tomēr ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Check engine un kvelsveces kluda paneli (4)
Nesen iegadajos WV PASSAT B6 (2007gads) automatu. nobraucu paris menesus un iedegas Check engine un kvelsvecu lampina. Plus ir aizdomas par karbas problemam, jo ir sajuta ka viņa sak nepildit pilnvertigi savas funkcijas. Vai ir ...
nekas traks tur nav,var būt ka sāk čakarēties automāta mehatronika,kas var izmaksāt ap 350-700.eu.vari aizbraukt uz servisu no Maskavas Slāvu tilta braucot uz Bauskas pusi uzreiz pirmais pagrieziens pa labi,tas Tevi aizvedīs uz servisu pie dzelzceļa 222B /ielu nezinu kā sauc,bet tur krieviski runājošais džeks ap 27,30.g.vecs.uztaisīs diagnostiku par 10.eu.vēl ir Ķekavas,bet tas ir liels naudas plēsējs /garantija ir mutiska/vēl varbūt roķene ir čupā,tad arī uzrāda ..bet šiem modeļiem ,ja kompis nav pārtaisīt un sačakarēts precīzi uzrāda auto problēmas,ņem tik tulko ..DDD ou jā 2.0 tdi robots,,,,,,,,,tikai slikta pieredze Jūtu līdz, esi iegādājies servisu sapni.
Ja vēlies braukt ar šo auto, tad dzen uz Cēsīm kārbu taisīt. Ja tas 2.0 TDI (PD), tad jau uzreiz iesaku pārbaudīt eļļas sūkņa darbību un dzinēja galvas stāvokli.
B6 ir iemesls, kapēc man vairs nekad nebūs VW...
Man bij šāda problēma, kad es ar viņu vilku citu auto. Aizvilku čoma auto līdz servisam (apmēram 15km) un sāka degt ček endžins un kvelsveču lampiņa. Piedevām apgriezienus motors pēkšņi pats sāka ierobežot līdz, apmēram, 2300rmp. Es vēl līdz šodienai neesmu sapratis kas tur viņam notika un kapēc. Bet pēc 2 dienām šī problēma pazuda pati no sevis...
Kā jau iepriekš minēts - pieskati galvu motoram.
··· Sveces: Check engine un kvelsveces ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kvēlsveču lampiņas mirgošana liecina par problemām ar degvielas sūkni vai iesmidzinašanas problēmām. Kas par auto? Vecākiem pāķmobiļiem mirgojoša kvēlsveces lampiņa ir "Chek Engine". Ir veceeeku gadu gajuma masinam mirgojot kvelsveicei uzrada ka kada nedarbojas vai vai irkluda kaukur gan jau , ka ir tam kveelsveceem relejs, kas vinnas iesleedz. Paarbaudi, vai tas ir beigts(graboss) relejs, vai vadiibas kkeede tam.Ja relejs ir ok, meklee taalaak - kas to releju iesleedz. Kaads sensors, ecm kasstele utt. Kvel sveces nodziest pie noteiktu temperaturu sasniegsanas. Ja ir sada kibele, tad vieniga vaina ir kontaktos ieks partrauceja releja. Tur varetu but mitruma klatbutne.
Ja pec ilgaka laika kad dzinejs jau ir sasniedzis 90 gradus turpina sadi uzvesties, tad vaig elektriki auto meklet lai novers. Tikpat labi sadu efektu var radit saslegsanas relejs.
Bet sliktums ir taja, kad nav saprast vai tikai lampina iedegas, vai ari kvel sveces tiek aktivizetas? Pirmaja varianta varetu ignoret, bet otra jau var sado atri nobeigt kvel sveces.
Lai ka, tas ir janovers.
··· Sveces: Braucošai mašīnai uz paneļa ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Opel Vectra nesilda kvēlsveces (5)
Opel vectra 2.0 dti, 2000.gads no ritiem,kad ir auksts nesilda kvelsveces. Relejs ir vesels, aizdedzes moments nomainīts. Kas varetu būt par problēmu? Serviss domā ka pie vainas var būt degvielas sūknis, bet īšti nesaprotu kāds te ...
Vājš serviss ja nevar nomērīt vai pie svecēm pienāk vai nepienāk strāva. Es pat baidos izteikt tik baisu minējumu- bet varbūt pašas kvēlsveces ir mirušas :D :D :D relejs vesels? Uz releja ir spriegums? Un releja iesleegssnas spriegums?Ja viss ir, tad meklee, ka sneiesleedz to. Vareetu buut kaads tempratuuras sensors, kas "domaa", ka motors ir jau silts, bet es tikai minu sseit.nav bijusi dariissana ar Opel.
Jaapiesleedz diagnostika, var tak vissu tur nolasiit.
pārbaudi sveces, pieliec strāvu pa taisno ar vadu no akumlatora pie katras sveces, ja dzirksteļo, tad svece kārtībā, skaties vai relejam pienāk strāva, vai relejs nostrādā no aizdedzes atslēgas Pārbaudi ko āra temperaturas devejs saka varbut ka tas rada galīgi šķērsam TEV ārā ir-10 bet šis rāda +10 un kvēlsveces neslēdz iekšā.. Kad redzu līdzīgu ierakstu, vai ko tādu.... " aizdedzes moments nomainīts"...., tad gribētos teik, vai esi aizgājis uz tirgu, gaļas paviljonā...., kompresiju nopirki?!!!
Uzdotais jautājums, liek domāt...., skatos uz Tavu niku....., piedod, Tu blakus pat neesi stāvējis tādam cilvēkam!!! /neapvainojies, tas ir mans subjektīvais viedoklis!/ 1. vai pienāk strāva kvēlsvecēm? 2. Testeri droši vien pazīsti, domājams! Kāda pretestība kvēsvecēm, katrai, atsevišķi? 3. Un pats galvenais, uzsākot..., kas par auto modelis, izlaiduma gads, motors..., saproti par ko runa?
Piedod ja kaut kādā veidā esmu Tevi aizvainojis....!
··· Sveces: Opel Vectra nesilda kvēlsveces lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu