Spogulis

spogulis foto attēls

Spogulis - jautājumi un diskusijas

Saplīst spogulis (13)
Man šonakt nokrita spogulis un saplīsa.Nezinu,ko sagaidīt .Visu laiku kladzinu būs uz labu,būs uz labu..
Nu palasot tiina69 komentu,man tapa skaidrs,kādēļ upes(da jebkuras ūdenstilpnes) ir pēdām bīstamas....Ak šie ticējumi!!:D. Jau iepriekš atvainojos par skarbu tekstu! Protams, ka uz labu!! Būs iepēja nopirkt jaunu un daudz smukāku!!! Lauskas savāc un izmet, ja dikti bailes lielas bailes no maģijas spēka, saliec izleitnē un kādu laiku ļauj tekošam ūdenim lauskas nomazgāt. Man ik pa brītiņam saplīst kāds spogulis,bet nekas slikts nav noticis! Neķer kreņķi un atslābsti!!! Spogulis pats no sevis plist,kad taja jau ir pat daudz negativas enrgijas sakrajies.Nakti-tapec,ka tad visspecigak negativa energija uzdarbojas.Un ka jau te nmineja,bez parmainam neiztikt.Jauns spogulis,jauna energija un speks.Lai veicas! Neprecētiem spoguļa lauskas jāsaskaita un cik lausku, pēc tik gadiem kāzas. ··· Spogulis: Saplīst spogulis lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Spoguļi karoga toņos (3)
Kādu laikasprīdi atpakaļ redzēju vieglo auto ar apvilktiem spoguļiem valsts karoga krāsās. Likās interesanti- LV auto ar Vācijas karoga krāsām uz spogulīšiem. Nupat atkal citā valstī. Likās pieņemami. No auduma, ādas? Vai skriet modei...
Tas līdzīgi kā krievi, kuriem nepatīk dzīvot Latvijā, karina salonā Kolorado vaboles lentes. Leiši pirms pāris gadiem tādus deva līdzi alus 4-pakai saistībā ar k-kādu basketbola čempionātu. Gan jau ka līmplēve. Piemēram Baltic Taxi defaultā ir baltā krāsā-tā zaļā ir speciāla līmplēve. ··· Spogulis: Spoguļi karoga toņos lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur nopirkt spoguli ar 5x palielināšanas efektu (3)
Vai kāds zina ieteikt, kur varētu nopirkt spogulīti ar 5x palielināmu efektu?
ebajaa vai tepat aiz stuura - veikalos dm un Rossmann :)) Drogās. Esmu redzējusi Drogās, Elkorā, Cenu klubā; ··· Spogulis: Kur nopirkt spoguli ar 5x... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu