Sāpes locītavās

Sāpes locītavās - jautājumi un diskusijas

Vai var dziedinat arī pēc fotogrāfijas? (9)
Jau ilgstosas sapes elkoņa locītava, tagad jau sap ari plaukstas locītavas Ārsts ir nozīmējis lietot zāles, bet tās ir izrakstītas uz 10 dienām, jo esot ļoti stipras. Sapes bijušas mazakas bet ne pargājušas.
Jaa,var dziedinaat.Tava maka aptaukosanos. Nē, nevar.

Nu kapēc te tiek pēdējās dienās cepti viens pēc otra anonīmi un pilnīgi muļķīgi jautājumi?
nē, nevar ne dziedinat, ne kāju pieaudzēt, ne laimi pieburt. vēl ir kādi interesanti jautājumi? Eksperimentējam!
Atsūti naudijas, un mēs izārstēsim!
Dziedināt nevar ne pēc kā, jo tas nestrādā un neeksistē. Iespējams atrodi citu ārstu, ja viņa metodes nepalīdz. ··· Sāpes locītavās: Vai var dziedinat arī pēc ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Sāpes pleca locītavā (5)
Mīkstajos audos pie anatomiskā kakliņa līmeņa masīvs iegarenas formas nevinmērīgs kalcināts 1.75 X 0.45 cm. - bursīttis calcarea sinistra. Ko tas nozīmē un ko var darīt?
Pleca locītavas bursīts ir iekaisums, kas rodas pleca locītavas gļotsomiņā..
kalcija sāļi jeb kalcināti (laukums norādīts) izraisa tās sāpes locītavās jo tur ir izgulsnējušies..

meklēt traumatalogu
Vingrot vajag ! Tas no pieredzes! Traumatologa - ortopēda konsultācija (ar/bez ģimenes ārsta nosūtījumu). irgo viedoklis 0 0 Vingrot vajag ! Tas no pieredzes!
Pilnīgi piekrītu-boksa cimdus un maisu un uz priekšu! VISLABĀKĀS ZĀLES un galvenais -PALĪDZ!
Pajautaa savam gimenes aarstaam: "Mīkstajos audos pie anatomiskā kakliņa līmeņa masīvs iegarenas formas nevinmērīgs kalcināts 1.75 X 0.45 cm. - bursīttis calcarea sinistra. Ko tas nozīmē un ko var darīt?" ··· Sāpes locītavās: Sāpes pleca locītavā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sakroileīts (spondilartropātija) (5)
Vai kāds ir saskāries ar šo iekaisumu? Kā ārstēties,kā sev palīdzēt? Lūdzu,atsauksmes,pieredze. Kā tikt no tā vaļā,vai vispār ārstējams??:( Padalieties savā pieredzē!
Jā, esmu saskārusies ar šo ļoti smago slimību. Uzreiz varu pateikt, ka medikamenti nepalīdz, t.i. tikai nedaudz sāpju noņemšanai. Pielietoju gan lāzera terapiju, magnētus, nekas nepalīdzēja. Pēc triju mēnešu ilgām sāpēm un mokām nejauši nokļuvu laba traumataloga rokās, kurš nozīmēja man individuālo ārstēšanu ar manuālo vingrošanu (stiepšana t.sk.) pie ļoti laba fizioterapeita ar speciālām zināšanām šai jomā. Divi mēneši neatlaidīgas cīņas ik dienu pa stundai un vēl mājās speciālie vingrojumi un un jau 20.gadus nezinu kas tas ir. Diemžēl šis speciālists vairs nestrādā Latvijā. Toreiz viņai darba vieta bija Veselēbas centrā 4 uz Krišjāna Barona ielas. Tāpat kā visas citas locītavu slimības-ar medikamentiem, ko nozīmē ārstējošais ārsts, un ārstniecisko vingrošanu.Ja negribas organismu indēt ar ķīmiju, var mēģināt homeopātiju-Traumel un Zeel, ir tabletes un ampulas špricēm. http://www.vmnvd.gov.lv/lv/nvd-pakalpojumi/gimenes-arstu-konsultativais-talrunis-66016001 Paklau, dakteri te nelīdzēs. osteorefleksoterapija, man liekas, ir tāda paskarba.
dzīvē daudz kas būs jāmaina- ēšanā, prom no āderēm, specifiska fitoterapija
un fizioterapija u.c.
Prakse gan rāda, ka latviešiem nav laika savai veselībai...
Jā tā ir "vecuma bagātības" slimība, kad tiek skarta kaulu locītavu sistēma.
Ir pieredze ar osteorefleksoterapijas ārstēšanas metodi, kura tieši iedarbojas uz slimības iemeslu. Labi noņem sāpju sindromu un ilgstoši, palēlina novecošanu.
··· Sāpes locītavās: Sakroileīts ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu