Mēness fāzes

Mēness fāzes - jautājumi un diskusijas

Veiksmīgākā diena Jurģiem februārī. (5)
Sanāca maza neskaidrība. Pēc manām domām pārcelties uz jauno dzīvesvietu februārī/ līdz 1.03. jāatbrīvo tagadējā/ ne agrāk par 25.02. jo tad sākas augošs mēnesis. Tā ir? Skeptiķi var arī neizteikties
HONEY_APPLE taisnība...9.diena ir sātana diena...:(
Tad, protams, ka vienīgā labvēlīgā diena priekš pārcelšanās ir 27.februāris.
Augošs Mēness būs sākot ar 19.februāri. 19.02 ir galīgi tukšs. Ceturtdienā, piektdienā vai svētdienā un augošā mēnesī. Sanāk, ka veiksmīgi būs 26., 27.februāris un 1.marts, jo AUGOŠS mēness sākas 25.februārī.

p.s.19.02.sākas JAUNS mēness, uz to neskaties.
26.02. ir 9. mēness diena. Paliesiet, ko par to saka. ··· Mēness fāzes: Veiksmīgākā diena Jurģiem ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Mēnes fāzes 2013. gada janvārim (13)
Mēnes fāzes 2013. gada janārim-google, dabas kalendāri klusē.neviens kalendārs vēl nav amodies,-lai šodienu atspogļotu, ZA mājas lapa tikai par pagāšgadu, kalendāri sākas no 18. janvāra. dīvaini. It kā nemaz ne laika, ne ...
liekas, ka pilnmēness ir tuvu.. patlaban - dilstošs. tieši vidū starp pilnmēnesi un jauno. Jauns mēness būs 11.01. vēlā vakarā. Man vienā kalendārā ir šorīt 5:57, otrā 5:58 sākas dilstošs mēness. šodien no pulkst 1.01 sākas 23.mēness diena..ja šī informācija noder. Nu nemuldies, Baņķa lapā viss atrodams, Tu vienīgā mums te tiikko tikai no meža iznākusi. Citi atrod, Tu nēa. ··· Mēness fāzes: Mēnes fāzes 2013. gada ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Dzimumzīmes operēšana (12)
Dakteris ieteica izoperēt dzimumzīmi. Kādreiz esmu lasījusi, ka zināmās mēness fāzēs ir ieteicams operēt un citās nē, taču vairs neatceros precīzi. Man ir iespēja to darīt dilstošā vai tukšā mēnesī. Ko darīt? Varbūt ...
.
gan dilstošā gan tukšā dara tādas lietas, kam jāiznīkst - tak što droši tagad tuvākā laikā. uz pavasari atkal citas laika zīmes - sulu mēnesī nea, jo brūce nedzīst un sulo.
rudenii to vajadzeeja dariit. kad organismam ir uzkraatas rezerves. paareejo shtepseljka jau pateica. Nezinu par fāzēm,bet esmu trīs noņēmusi.Viss ir ok.Tieši ir labākais laiks tagad,kamēr saulīte mazāk spīd,lai nepaliktu rētas. Vislabaak dilstoshaa un/vai tukshaa meenesii.Ja iespeejams operaaciju plaanot, tad noteikti to nedariit "sulu meenesii"-pavasarii /marts, apriilis, maija saakums/ nez vai tam ir tāda nozīme kurā fāzē, bet moš es vnk nezinu ··· Mēness fāzes: Dzimumzīmes operēšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pilnmēness mediķu skatījumā? (14)
Tad nu reiz gribetu dzirdet savu kolegu (arstu, med. personala) profesionalo viedokli saistiba ar dzives(darba) pieredzi: ka jus izjutat (ja izjutat) pilnmēness aktivitates vietas, kuras praktizejat? Jautajums radas pec vakardienas un ...
Neesmu gluži mediķis, darbs ir vairāk sociālajā sfērā, bet pietiekami atbilstošs šāda veida novērojumiem - veco ļaužu pansionāts Anglijā, 56 iemītnieki vecumā no 71 līdz 106 gadiem. Pilnmēness ir ļooooti interesants laiks, man it īpaši, jo strādāju naktīs. 1) kam ir, saasinās hroniskās kaites; 2) demenciālajiem parādās "uzvedības problēmas" - agresivitāte (kas parasti nav raksturīga); 2) bezmiegs un klaiņošana, kas komplektā ar pasliktinājušos līdzsvara izjūtu rada kritienu risku un (esmu intereses pēc paskaitījusi un salīdzinājusi ciparus) ir vairāk traumu, pamatā gūžu un iegurņa. Esmu piefiksējusi vēl vienu interesantu parādību, raksturīgu tieši pilnmēness periodam - "nojūk" laika izjūta. Vakarā šķiet, ka ir rīts. Turklāt tas ir raksturīgs cilvēkiem, kas ir vai nu ļoti agrā demences stadijā, vai vispār bez jebkādiem tās simptomiem.
Bet fakts, ka visas manas darbinieces pilnmēness laikā "raujas" strādāt pie tiem iemītniekiem, kas ar demenci nesirgst, reizēm ir ļoti grūti sadalīt darbus tieši pilnmēnesī (kopējas, saprotams, arī ietekmējas :) ), jo meitenēm, īpaši gados jaunākām, reizēm ir vienkārši bailes no visādiem cunduriem, ko visādi citādi mīļie večuki šajā laikā mēdz izstrādāt.:)
NMPD īpaši nav nācies izjust, bet valsts pārvaldē ir novērots, ka hroniskie sūdzību rakstītaji stipri aktivizējas...un paspēj uz visam instancēm.... Pilnmēness laikā,bieži redzu savu nakamo bujušo! Pilnmēnesi slimnīcā izjūt vienkārši fantastiski. Pacienti aktivizējas, pārsvarā gan nelabajā virzienā, "šaubīgiem" pacientiem nereti attīstās agresija/aptumšojas apziņa. Arī ievesto pacientu skaits parasti pieaug (ar retiem izņēmumiem). Tomēr, ja iet uz darbu ar apziņu, ka "šodien būs trakāk kā parasti", tad ar to ir vieglāk tikt galā. :) Šodien ir pilnmēness. Vakar vakarā arī jau bija. Rīgas centrā kāds ne visai iereibis vīrietis vecumā ap 50 atvēra mikroautobusa durvis un šoferim vaicāja vai viņam pa ceļam nav kāda viesnīca. Viena viņa bija tieši aiz muguras... ··· Mēness fāzes: Pilnmēness mediķu skatījumā? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu